PDA

View Full Version : γνωμες για innova



maroulitsa
20/07/2010, 09:07
Θέλω να αγοράσω παπί και σκέφτομαι για το Innova απλά και μόνο γιατί είχα το astrea (το οποίο δυστυχώς μου έκλεψαν) και ήταν κυριολεκτικά σκυλί. Δεν έχω ιδέα από μηχανολογικά για το ποιό είναι πιό καλό, απλά το θέλω να πηγαίνω στη δουλειά μου. Να κοιτάξω για honda ή να δω κάτι άλλο? Σκέφτομαι και για Modenas. Αν κάποιος γνωρίζει ας μου πει την άποψή του. Ευχαριστώ πολύ!

desklit
20/07/2010, 09:13
crypton maroulitsa!

παπι-σκυλι

όπου να ναι γυρίζει το κοντέρ στο παπί μου, μοντέλο 01 και δε καταλαβαίνει τίποτα. ο αδερφός μου ένα modenas που το πήρε 3 χρόνια μετά και κοντεύει να σκορπίσει.

Cpt. Haddock
20/07/2010, 09:13
Μια φίλη μου έχει το Innova και πηγαινοέρχεται τα καλοκαιρινά ΣΚ Καλλιθέα-Αναβυσσο για surf με το 125αρι.

Καθημερινα στη δουλεια και σε εξόδους, σκυλι το μηχανάκι δεν καταλαβαίνει μια

:wave2:

golis
20/07/2010, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Καθημερινα στη δουλεια και σε εξόδους, σκυλι το μηχανάκι δεν καταλαβαίνει μια. :wave2:

+ 32.000 xlm

Εχετλαίος
20/07/2010, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
σκυλι το μηχανάκι δεν καταλαβαίνει μια :wave2:

+άλλη μια ακαταλαβήστικη και από εμένα
:wave2:

Anritsu
20/07/2010, 10:16
Δες και εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=94281&perpage=15&highlight=modenas%20kriss&pagenumber=1) να πάρεις μια ιδέα για τα μοντένας .

:wave2:

maroulitsa
20/07/2010, 11:24
σας ευχαριστω παρα πολυ, μπερδεύτηκα λίγο η αλήθεια είναι, αλλά αν το innova είναι σαν το honda astrea μάλλον εκεί θα καταλήξω , το τι ειχε περάσει αυτό το παπι από τα χέρια μου δεν περιγράφεται αλλά δεν καταλάβαινε τίποτα. Θα παω στην αντιπροσωπεία της honda και θα αποφασίσω! Καλό μεσημέρι σε όλους και καλές βουτιές!!!:cool:

Sapadak
20/07/2010, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από maroulitsa
σας ευχαριστω παρα πολυ, μπερδεύτηκα λίγο η αλήθεια είναι, αλλά αν το innova είναι σαν το honda astrea μάλλον εκεί θα καταλήξω , το τι ειχε περάσει αυτό το παπι από τα χέρια μου δεν περιγράφεται αλλά δεν καταλάβαινε τίποτα. Θα παω στην αντιπροσωπεία της honda και θα αποφασίσω! Καλό μεσημέρι σε όλους και καλές βουτιές!!!:cool:

Αν θες σκυλι οπως το αστρεα βρες ενα σε "μαμα" κατασταση και οχι κανιβαλισμενο και τσιμπα το μεταχειρο.

Τετοια παπια δεν ξαναβγαινουν