PDA

View Full Version : Συνάντηση για Kle στα τέλη Σεπτεβρίου...



giorlari
04/08/2010, 12:39
Ψάχνω να βρω kleδες εδώ μέσα και δεν μπορώ να βρω....

Μήπως να κάναμε ένα μήτιγκ τέλος Σεπτέβρη, κάπου με θάλασσα να τα πούμε και να τα πιούμε;;:beer: :beer: :beer:

Οσοι είστε μέσα, δηλώστε συμμετοχή και βλέπουμε που πάμε...
Το βλέπω για το τελευταίο σου-κου του Σεπτέβρη, για να κάνουμε και καμμιά βουτιά...

Οσοι έχετε λοιπόν αυτό το συγκλονιστικό(!!) μηχανάκι, μπείτε (βγείτε) και φανερωθείτε.

Πάμε καμμιά βόλτα...

1. giorlari
2.
3.
4.
5.

jimmis5
04/08/2010, 15:17
:lol: :lol: Οτι θα γινοταν τετοιο μιτινγκ ουτε που το φανταζομουν, θα μας παρουν χαμπαρι οι vstromades και θα γελανε και οι τσιμουχες τους..

Οπως και να εχει καλη ιδεα στην Ελλαδα το συγκεκριμενο μηχανακι ειναι περισσοτερο λυση αναγκη ή χρηση ως παπι δεν ειναι και πολλοι αυτοι που ταξιδευουν με το συγκεκριμενο θηριο.

Και για να σε φτιαξω υπαρχουν καμια 600αρια ακομη και μες στο facebook,ειδικα κατι σλοβενια πολυ τρελαμενοι.Οσο για την βολτα το συζηταμε αν και μου αρεσουν οι μικτες βολτες

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=13929231625&ref=ts

SVX
04/08/2010, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
[B]:lol: :lol: Οτι θα γινοταν τετοιο μιτινγκ ουτε που το φανταζομουν, θα μας παρουν χαμπαρι οι vstromades και θα γελανε και οι τσιμουχες τους..

v


Μαγκες.... ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΗ !!!!!!!!



Kawasaki KLE Klub (http://www.youtube.com/watch?v=MsBWu6lyR3M&feature=related)


γνωριστειτε με οσους μοτοσυκλετιστες μπορειτε....ταξιδεψτε...Αλλιως θα σας φαει η ρουτινα και θα γινετε ανοστοι και αναλατοι..... :beer: :beer: :beer:



Υ.Γ. Καλα ειναι να βγαλετε μια ανακοινωση στο KAWasaki Bikers και να συμπεριλαβετε και τα Versys (KLE 650 )


205719

harris_x
04/08/2010, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorlari


FYI


Το moto.gr δεν ασπάζεται την ιδέα των "κλειστών" συναντήσεων. Π.χ. ας μαζευτούμε όλα τα Honda CB400 Super Four και κανείς άλλος. Όπως εννοείται από τα παραπάνω, μια δημόσια πρόσκληση ή πρόταση... είναι δημόσια! Οτιδήποτε άλλο ρυθμίζεται με ΠΜ και email.

από εδω! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23059)

jimmis5
04/08/2010, 16:20
harris_x μην βαρας φιλε,ποσοι να μαστε ντε..???
ο giorlari ως νεο μελος ειχε μια ιδεα ας μην μενουμε παντα στο γραμα του νομου που εμεις φτιαχνουμε,
εγω του το εγραψα οτι ειναι πιο ωραιες οι μικτες βολτες να κανεις και τον χαβαλε σου χωρις να εισαι αποστειρωμενος στο δικο σου μοντελο μοτοσυκλετας.ασε ετσι απο περιεργεια να δουμε ποσα ειναι αυτα τα kle στο κατω κατω.


SVX τους ξερω τους τυπους εχω μιλησει ιντερνετικα με μερικους πραγματικα τρελαμενοι και εχουν κανει ωραιο παρεακι


:wave2:

Uriah Heep
04/08/2010, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
...ασε ετσι απο περιεργεια να δουμε ποσα ειναι αυτα τα kle στο κατω κατω.



Αρχίζει και αποκτά επιστημονικό ενδιαφέρον....


:beer: :beer: :beer:

Costas KLE
04/08/2010, 19:31
:eyepop: Συνάντηση KLE :eyepop: Εεεεεεεεεε;;;;;;;;;


Ναι μωρέ :beer:


Από την άλλη θα έχω να πληρώσω τον ΟΑΕΕ και θα δουλεύω νύχτα το τελευταίο ΣΚ του Σεπτέμβρη :rolleyes:


... και λες να υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που θα συναντηθούν πανελλαδικά; για χάρη μιας καθαρά χρηστικής μοτοσικλέτας; :confused:

makis206
05/08/2010, 03:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
ασε ετσι απο περιεργεια να δουμε ποσα ειναι αυτα τα kle στο κατω κατω.

Mεταφερόμαστε στην ενότητα των "Kawasaki" για να είμαστε και σωστοί λοιπόν.:winka:

:beer:

giorlari
05/08/2010, 04:00
Η ιδέα του να μαζευτούμε kle, είναι απλά η αφορμή...

Εννοείται πως ακολουθεί όποιος φίλος επιθυμεί.

Απλά θεωρώ πως θα χε πλάκα να μαζευτούμε σ ένα χωριουδάκι καμμιά 20αριά kle και να το "παίζουμε" μηχανόβιοι με τα "παπάκια" μας..... KAI να μας κορoιδεύουν και οι στρομάδες.


Εγώ κάνω ταξιδάκια με το δικό μου. Φαντάζομαι πως κι αλλοι κάνουν. Ε, αυτούς ψάχνω να :beer:

και να κάτσουμε ένα σουκού να πούμε 5 κουβέντες.


Πραγματικά δεν ήξερα ότι απαγορεύονταν κάτι τέτοιο..

Το πράγμα ξεκιναει με τον αυ8ορμητισμό και τον χαβαλέ της βόλτας και σταματάει εκεί.

Λοιπόν, θα ΄ρθει κανείς;;
:a30: :a30: :a30: :a30: :a30: :a30:

kakakis
22/08/2010, 17:55
μεχρι στιγμής ειμαι ελευθερος για τελευταίο ΣΚ Σεπτεμβρίου

εχω πάρει ένα ΚLE 400 του 97

να με υπολογίζετε...

project.breeze
22/08/2010, 18:05
Αχ και να μην μου είχε διαλύσει το Anhelo μου εκείνο το μ%$# .Πρώτος θα ερχόμουν! :beer:

project.breeze
22/08/2010, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Costas KLE
:eyepop: Συνάντηση KLE :eyepop: Εεεεεεεεεε;;;;;;;;;


Ναι μωρέ :beer:


Από την άλλη θα έχω να πληρώσω τον ΟΑΕΕ και θα δουλεύω νύχτα το τελευταίο ΣΚ του Σεπτέμβρη :rolleyes:


... και λες να υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που θα συναντηθούν πανελλαδικά; για χάρη μιας καθαρά χρηστικής μοτοσικλέτας; :confused:


Εγώ όταν πήρα το KLE 250 Anhelo,το πήρα για να ξεφύγω από τα scooter και να μπω στον κόσμο της μοτοσυκλέτας.Το μηχανάκι αυτό ήταν πολύ μοτοσυκλέτα για τα κυβικά του και το γούσταρα 100%.Το KLE πέρα από αυτούς που το χρησιμοποιούν καθαρά για να πηγαίνουν στην δουλειά τους και μόνο (που νομίζω πως είναι ελάχιστοι) το παίρνουν άνθρωποι που γουστάρουν ένα πραγματικό on-off μηχανάκι,με γκάζι,σκυλί αξιοπιστίας και χαρακτήρα.Αυτοί οι άνθρωποι φίλε μου που είτε έχουνε το KLE επειδή το γουστάρουν ή επειδή δεν είναι σε φάση τώρα να αλλάξουν μηχανάκι θα πάνε στην συνάντηση.Όσοι το έχουν για παπί ας κάτσουν στα αυγά τους γνωρίζοντας όμως πόσο πολύ το έχουν υποτιμήσει :beer:

jimmis5
23/08/2010, 03:13
Χμ τελικα ποσοι ειμαστε:confused:

http://www.youtube.com/watch?v=8U8IeH6CcmU

giorlari
23/08/2010, 04:55
Λοιπον κύριοι...

Σε διάφορες αναρτήσεις και σε διάφορα sites που χει μπει το θέμα, το αποτελεσμα έιναι το εξής:

Θα γίνει το τελευταίο σουκού όπως αρχικά είπαμε.
Το μερος είναι ανοιχτό γιατί οι συμμετέχοντες είναι απο διάφορα μέρη της χώρας, αν και οι πιο πολλοί είναι από νότια (Αθήνα-Πελοπόνησσο).

Οι συμμετέχοντες ως τώρα είναι καμμια 20αρια. Μέχρι τις 10 Σεπτέβρη θα δούμε πόοοοσοι ακριβώς είμαστε και θα ανακοινωθεί το μέρος.

Γι αυτό stay tuned...:a51: :a51: :a51:

giorlari
23/08/2010, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Αχ και να μην μου είχε διαλύσει το Anhelo μου εκείνο το μ%$# .Πρώτος θα ερχόμουν! :beer:

Είσαι καλεσμένος σαν επίσημο μέλος.

Πάρε όποιον θες μαζί κι ελάτε...

Θέλουμε ανθρώπους θετικούς και γνώστες του αντικειμένου..
Άσε που εισαι και πατρίδα...


:a30: :a30: :a30: :a30: :a30:

Serafino
23/08/2010, 16:01
Δηλωνω παρων,

εγω και η κλεδουρα μου, μοντελακι του 2002,μπλε χρωματοs.
Το χω 8 μηνεs, το πηρα σε καλη τιμη, και το μαζεψα κατι ψιλα...
Δε ειμαι ''γνωστηs'' αλλα ειναι πολυ τιμιο μηχανακι και εχει ενα δικο του χαρακτηρα που..
πολλοι δεν συμπαθουν αλλα πολλοι το αγαπησαν....

:beer: :beer: :beer:

alexis_d
23/08/2010, 16:13
Υποτιμημένο η οχι δεν παύει να ειναι kawaso και μέσα απο την japan και οχι απο τα χωριά....Όσους ξέρω τουλάχιστων πέρα απο μερικά πραγματάκια που αλλάζουν για δική τους ευκολία κανείς δεν κάνει σοβαρά παράπονα.....Δεν ειναι το καλύτερο αλλά δεν είναι και το χειρότερο.Έχω αλλάξει δυο μέχρι τώρα γιατι τα έλιωσα.... Σαν μοτοσυkleτιστης και γω μέσα το λοιπόν.Απλα κανα mail πριν...

alexis_d
04/10/2010, 21:47
Πάλι καλά που οτι λέγεται δεν γίνεται και οτι γίνεται δεν λέγεται....

Normaden
25/10/2010, 17:24
Τι θα γινει παιδες των KLE θα την κανουμε τελικα αυτη την συναντηση? ή θα τα πουμε ολοι μαζι στην κοπη της πιτας, Ε?????:(

:wave2:

jimmis5
27/11/2010, 20:03
Ετσι για να γουσταρουμε μιλαμε πλεον για διεθνη συναντηση kawasaki KLE στο link που ακολουθει
http://www.motoforum.adventurer.hr/welcome/international-kawasaki-kle-meeting-2011/
:wave2: