PDA

View Full Version : Valentinik says...



DEMINIO
02/11/2003, 22:29
Αφού κέρδισε (τι πρωτότυπο!!!:D ) και τον τελευταίο αγώνα της φετινής σαιζόν, είπε ας γελάσουμε λίγο και εκτός πίστας...:

"I have come here today to say thank you to Honda for an incredible four years but unfortunately next year we won't be racing together ," the Italian said at a Honda media conference.
"I have decided to change because I've done everything with the bike. I've won in the wet, won in the dry, won on my favourite tracks and my least favourite tracks like today."
“I am a HRC rider until the 31st December so I cannot comment yet on which bike I will be riding, but I can say that it will be a big challenge – it maybe even seems a little crazy right now! I think all the journalists, fans and everybody involved in this sport is very happy because next year will be a great fight.”

(όλα από motogp & eurosport)

Τελικά, τι γίνεται ρε με το παλουκάρι;;; Μήπως τους έχει βρει μικρούς, αυτούς εκεί στα MOTOGP, και τους κοροϊδεύει ασύστολα;; :D :D "Μου είναι πλέον λίγο το RCV".... :eek: Δηλαδή... ΕΛΕΟΣ!!!!!! :(
Κοίτα να δεις, που θα κάνει μάγκα και την YAMAHA (ή μήπως τη DUCATI;;;;:confused: ) του χρόνου... Ναι, έτσι θα γίνει... Θα πάρει και μ' αυτούς κάνα-δυο τρία πρωταθλήματα, έτσι για να γουσταίρνει και μετά θα ξενερώσει πάλι, και θα ξαναλλάξει...:D

Τελικά, μου φαίνεται πως ή θα προ-καβατζώσει καμιά δεκαριά τίτλους, ή θα τον βρουν σε καμιά γωνιά τέζα από υπερβολική δόση...:D :D :D

stefanos
02/11/2003, 23:09
πάει Ducati καθαρίζουν απο τώρα πρωτάθλημα οι τσαπατσούληδες Ιταλοί μιας και έχουν μια πολύ γρήγορη βάση.
Το γέλιο θα ναι να πάει Yamaha.Τότε πραγματικά θα δούμε κανένα σοβαρό αγώνα.Αν και έχω την εντύπωση ότι η Yamaha δεν παίρνει
μέχρι τώρα σοβαρά το θεσμό.
Πάντως το πιο δίκαιο είναι να τον βάζαν να τρέχει σέρνοντας καμιά άγκυρα.:p