PDA

View Full Version : ατιμη χοντα...



Σελίδες : 1 2 [3]

anco
30/11/2010, 02:59
δεν εχεις τι να γραψεις και απαντας ετσει.....

dimdoc
30/11/2010, 09:15
pap, ο anco εχει γραψει μερικα επιχειρηματακια πανω στο θεμα μας...η απαντηση σου δε συμβαδιζει με ουτε με το στυλ ουτε με το περιεχομενο αυτου του thread...ας αφησουμε τις ανουσιες προσωπικες αντιπαραθεσεις για ενα θεμα μοτοσυκλετιστικο και τεχνικο, δεν βλεπουμε τετοια θεματα και καθε μερα εδω μεσα...

reinmeister
30/11/2010, 11:35
anco παραληρεις και στο χω ξαναπει παλιοτερα...

ουσιαστικα επιβεβαιωνεις τα δικα μου γραφομενα με αυτα που γραφεις,δειχνοντας(με πολλα λαθη ομολογουμενως) το ποσο εξελιγμενα ηταν τα αγωνιστικα του τοτε σε σχεση με τα σημερινα σε επιπεδα sbk...

και μερικες λεπτομερειες...

πρωτον εγω μιλησα για πλαισια κι οχι για μοτερ...

ο κανονισμος τοτε απαγορευε ρητως και δια ροπαλου την οποιαδηποτε αλλαγη στο πλαισιο...το τι εκαναν παρανομα αστο...τα ιδια ακριβως και χειροτερα κανουν και σημερα...
εδω,στα gp η σουζουκι χρησιμοποιουσε το πλαισιο ως ρεζερβουαρ καυσιμου και μολις το πηραν χαμπαρι γελασε ο καθε πικραμενος...

ο λογος που με λιγα χρηματα εχεις σημερα ενα κοντινο,στο αγωνιστικο, μηχανακι ,ειναι οτι τα αγωνιστικα,ουσιαστικα δεν εχουν την αναλογια βελτιωσης του τοτε...

να σου θυμισω οτι μιλαμε για ιδιωτικες συμμετοχες και ουχι εργοστασιακες...

αυτα τα περι billet στροφαλων μην τα πεις παραεξω γιατι θα μας παρουν με τις πετρες...αν το ανταλλακτικο δεν ειχε part number παραγωγης δεν εμπαινε πανω ακομη κι αν ειχες τον θεο μπαρμπα...

οι στροφαλοι που εδιναν στα κιτ ηταν παραγωγης,δυναμικα ζυγισμενοι...

αυτο με τις ηλεκτρονικες που λες και την συγκριση με σημερα ειναι απλως για γελια...

εχεις ιδεα ποσο κανει ενας απλος motec-yoshimura απο αυτους που χρησιμοποιουνται στα τοπικα κατα κοσμον πρωταθληματα? με κανα 30αρι σου βρισκω εγω μεταχειρισμενο απο ομαδα...

για να μην μιλησω για του παγκοσμιου...

και σταματα να λες χαζομαρες για 175 του εργοστασιακου sp-2...με reprofile εκκεντροφορους,με 1mm παραπανω βυθισμα(περιπου 10) και πιστονια,εγω και οποιοσδηποτε εγω βγαζει 150-155 τροχο,με οριο στροφων τις εργοστασιακες 9,000 και απλη αμολυβδη...

το hrc kit χρησιμοποιουσε 13mm , ολοκληρο μοτερ blueprinted και εγκεφαλο για 12.000...εβγαζε ,μονο με την τοποθετηση 175 τροχο για χαβαλε με 100αρα και ηταν για ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ συμμετοχες του παγκοσμιου...

τα εργοστασιακα δουλευαν 12.250-12.500 ειχαν 3 μοναδες συμπιεση παραπανω,φουλ ελαφρωμενο και blueprinted μοτερ, εγκεφαλο απο τον αρη και χιλια δυο αλλα που δεν θα τα μαθουμε ποτε...και λες οτι εβγαζαν 175 κι αυτα...:lol:

υ.γ. το "δικο" σου ειχε και κινηση εκκεντροφορων με γραναζια επι russel...

anco
30/11/2010, 12:55
καλα αμα θες δωσε και το Torco και πες τους οτι θα παρουν αλογα.

Τι λες τωρα ρε Αντωνη???

Σε αλλο θεμα ελεγες οτι ειχαν 200 αλογα, και απλα ετρεχαν με τοσα οσα ηθελαν για να βγαλουν το ΠΠ.

Και λες για τα ducati οτι δεν μπορουν να πανε πανω απο 195.

Αμα ηταν ετσει γιατι δεν ετρεχαν ακομα, 200 αλογα μπορει και 210 να ειχαν, αμα λες οτι ετσει ξερεις.

Δηλαδη 15 πανω απο την Ducati με 200 κυβικα -

sniper
30/11/2010, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
....

... ετσει ....

ή έτσι

anco
30/11/2010, 13:11
στο δημοτικο ειχε να το λεει η δασκαλα.


:smokin:

sniper
30/11/2010, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
στο δημοτικο ειχε να το λεει η δασκαλα.


:smokin:

Είσαι πολύ γλυκούλης στην φωτό. Από τότε είναι; :lol: :lol: :lol:

anco
30/11/2010, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είσαι πολύ γλυκούλης στην φωτό. Από τότε είναι; :lol: :lol: :lol:

τις κ@αργιολιες...τις λες αβασανιστα.

reinmeister
30/11/2010, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
καλα αμα θες δωσε και το Torco και πες τους οτι θα παρουν αλογα.

Τι λες τωρα ρε Αντωνη???

Σε αλλο θεμα ελεγες οτι ειχαν 200 αλογα, και απλα ετρεχαν με τοσα οσα ηθελαν για να βγαλουν το ΠΠ.

Και λες για τα ducati οτι δεν μπορουν να πανε πανω απο 195.

Αμα ηταν ετσει γιατι δεν ετρεχαν ακομα, 200 αλογα μπορει και 210 να ειχαν, αμα λες οτι ετσει ξερεις.

Δηλαδη 15 πανω απο την Ducati με 200 κυβικα -

ρε γλυκο μου αγορι,την δουλεια τους ως εργοστασιο την εκαναν...απο το 2002 και μετα που παρατησαν ολα τα εργοστασια-πλην ντουκατι το παγκοσμιο, επαιξαν με το cbr στα επιπεδα ολων των υπολοιπων...

p@nos
30/11/2010, 15:18
θα κανω μια τελευταια ερωτηση, αλλα δε νομιζω να παρω απαντηση μιας και σε αυτα που ρωτησα πριν με εγραψες εκει που δε πιανει μελανη :lol: :lol: :lol:


γιατι εχεις σκαλωσει τοσο πολυ με την ''αναλογικη'' βελτιωση? και το οτι θα βελτιωθει πολυ περισσοτερο το vtr απο ενα συχρονο και πιο ευκολα μαλιστα?


αφου λες αναλογικη βελτιωση...αν επερνες ενα χρεπι παμπαλαιο...εβαλα ενα βιντεακι στις γενικες με ενα rg500...

ενα τετοιο λοιπον...και του βαλεις μια ψαλιδαρα, οχλινς μπρος πισω, τιμονοπλακες γαιδουρια μονομπλοκ ακτινικες και σκαλησεις λιγο μοτερ...η ''αναλογικη'' του βελτιωση σε σχεση με το αισχος που ηταν πριν, θα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!

αυτο ομως δε παει να πει οτι θα γινει καλυτερο απο ενα 1098...η ενα απριλια...


οποτε...θελω να καταληξω...γιατι δε βαζεις τον παραγοντα καβλα στη βελτιωση?και βαζεις την καλυτερη αποδοση?

μη ξεχνας, το οτι σε μια πιστα οπως οι σερρες...το πιο γρηγορο μηχανακι, δε παει να πει πως εινα και το καλυτερο...και ειναι και μια πιστα που τα αλογα δε παιζουν πολυ σημαντικο ρολο...

reinmeister
30/11/2010, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
θα κανω μια τελευταια ερωτηση, αλλα δε νομιζω να παρω απαντηση μιας και σε αυτα που ρωτησα πριν με εγραψες εκει που δε πιανει μελανη :lol: :lol: :lol:


γιατι εχεις σκαλωσει τοσο πολυ με την ''αναλογικη'' βελτιωση? και το οτι θα βελτιωθει πολυ περισσοτερο το vtr απο ενα συχρονο και πιο ευκολα μαλιστα?


αφου λες αναλογικη βελτιωση...αν επερνες ενα χρεπι παμπαλαιο...εβαλα ενα βιντεακι στις γενικες με ενα rg500...

ενα τετοιο λοιπον...και του βαλεις μια ψαλιδαρα, οχλινς μπρος πισω, τιμονοπλακες γαιδουρια μονομπλοκ ακτινικες και σκαλησεις λιγο μοτερ...η ''αναλογικη'' του βελτιωση σε σχεση με το αισχος που ηταν πριν, θα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!

αυτο ομως δε παει να πει οτι θα γινει καλυτερο απο ενα 1098...η ενα απριλια...


οποτε...θελω να καταληξω...γιατι δε βαζεις τον παραγοντα καβλα στη βελτιωση?και βαζεις την καλυτερη αποδοση?

μη ξεχνας, το οτι σε μια πιστα οπως οι σερρες...το πιο γρηγορο μηχανακι, δε παει να πει πως εινα και το καλυτερο...και ειναι και μια πιστα που τα αλογα δε παιζουν πολυ σημαντικο ρολο...

κανενα "σκαλωμα" με την αναλογικη βελτιωση...απλη παραθεση γεγονοτων ειναι πανο...

σαφεστατα και συμφερει να παρεις ενα καινουριο 1000 Ι4 και με το τιποτα να εχεις μηχανακι,συν το παραπανω γκαζι...δεν ηταν αυτο το θεμα μου ομως σε αυτο το θρεντ...

road spirit
01/12/2010, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
..δεν ηταν αυτο το θεμα μου ομως σε αυτο το θρεντ... ναι...

και για πες, διαφωνείς ότι υπάρχει τουΛάστιΧον μια κατηγορία στην οποία η "άτιμη χόντα" το παλεύει?

αναφέρομαι στα SS 600 ... εδώ και χρόνια το CBR είναι πλήρως ανταγωνιστικό, πολλά περιοδικά (κυρίως στη πέρα πλευρά του ατλαντικού) το βγάζουν #1 στα συγκριτικά για συνεχόμενες χρονιές, (τα Ευρωπαϊκά δείχνουν μια προτίμηση σε "εγχώριο" προϊόν, λέγε με 675), και επιπλέον οι αγώνες δικαιώνουν :

απο το 2002, 8 τίτλοι στο παγκόσμιο supersport600, με 6 διαφορετικούς αναβάτες

για πε τώρα

:a014:

reinmeister
01/12/2010, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ναι...

και για πες, διαφωνείς ότι υπάρχει τουΛάστιΧον μια κατηγορία στην οποία η "άτιμη χόντα" το παλεύει?

αναφέρομαι στα SS 600 ... εδώ και χρόνια το CBR είναι πλήρως ανταγωνιστικό, πολλά περιοδικά (κυρίως στη πέρα πλευρά του ατλαντικού) το βγάζουν #1 στα συγκριτικά για συνεχόμενες χρονιές, (τα Ευρωπαϊκά δείχνουν μια προτίμηση σε "εγχώριο" προϊόν, λέγε με 675), και επιπλέον οι αγώνες δικαιώνουν :

απο το 2002, 8 τίτλοι στο παγκόσμιο supersport600, με 6 διαφορετικούς αναβάτες

για πε τώρα

:a014:

συμφωνω απολυτως...

Cpt. Haddock
01/12/2010, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
συμφωνω απολυτως...

τζιφος.... :sad:

road spirit
01/12/2010, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
τζιφος.... :sad: ναι ρε πστ μου, αλλιώς έπρεπε να τα γράψω :lol:

sapila racing
01/12/2010, 11:33
To 675 είναι πολύ καλό στο δρόμο, και στην πίστα φυσικά, αλλά για WSS χρειάζονται κι άλλα πράγματα που η Triumph δεν υποστήριξε και δεν εννοώ μόνο την ανυπαρξια εργοστασιακής ομάδας.
πχ στο Γερμανικό πρωτάθλημα SS600 πήγε πολύ καλά, αλλα το κόστος ηταν πολύ μεγάλο για να πάρει άλογα και να είναι μέσα στους κανονισμούς.

Αν δεν ενδιαφέρουν οι κανονισμοί WSS το 675 γίνεται καρατούμπανο πιο φτηνά, εύκολα και κυρίως με αξιοπιστία.

road spirit
01/12/2010, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Αν δεν ενδιαφέρουν οι κανονισμοί WSS το 675 γίνεται καρατούμπανο πιο φτηνά, εύκολα και κυρίως με αξιοπιστία. το ίδιο και το CBR600RR

reinmeister
01/12/2010, 11:37
:a014: :rotflmao:

dimdoc
01/12/2010, 11:44
Gia to 675 mia shmeiosh...to etrexa 2 xronia...oti sthnetai sthnetai alla 8elei polu psaximo kai kata th gnomh mou background apo 250 racing gia na to pas...
Mexri to .28 se pairnei apo to xeri, meta katebainei duskola kai exei k toumpes to programma...

Bebaia apo moter einai to mono pou kai xoris kit tsoulaei...

R6 kai meta CBR gia mena...

Stergios69
01/12/2010, 11:46
Τελικα rainmAster, εβαλες μίζα στο XR? :D :wave2:

TROOPER
01/12/2010, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
......

R6 kai meta CBR gia mena...

:eyepop: :eyepop:

ε αυτο δεν το περιμενα!!!

reinmeister
01/12/2010, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Τελικα rainmAster, εβαλες μίζα στο XR? :D :wave2:

μπα...δεν εχει αναγκη ο ιδιοκτητης του...πιτσιρικας ειναι...:lol:

sapila racing
01/12/2010, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
το ίδιο και το CBR600RR

Σίγουρα! Και τα πρωταθλήματα δεν είναι τυχαία.
Απλά δεν ξέρουμε τι θα γινόταν αν είχε ασχοληθεί η Triumph σοβαρά.
Μόνο αυτοί εδω ασχολήθηκαν σοβαρά απ' όσο γνωρίζω και κέρδισαν και πρωτάθλημα SS στο IDM SS. (Γερμανικό πρωτάθλημα).
http://www.g-lab-racing.com/

Φτιάχνουν κι έκδοση του 675 που δεν παιζει στα SS με 140 τροχό.

:smokin:

dimdoc
01/12/2010, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:eyepop: :eyepop:

ε αυτο δεν το περιμενα!!!

Giati mate? bgazoume merokammato apo kamia etairia kai den to xero?
ta 2 kalutera einai auta me mikres diafores kai apo kei kai pera oti ka8etai ston ka8ena...

TROOPER
01/12/2010, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
Giati mate? bgazoume merokammato apo kamia etairia kai den to xero?
ta 2 kalutera einai auta me mikres diafores kai apo kei kai pera oti ka8etai ston ka8ena...

οχι ρε δημητρη.απλα σε ειχα για βαμμενο χοντακια :lol: :lol:

:beer: :wave2:

dimdoc
01/12/2010, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
οχι ρε δημητρη.απλα σε ειχα για βαμμενο χοντακια :lol: :lol:

:beer: :wave2:

Me tipota omos...:beer:

TROOPER
01/12/2010, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
Me tipota omos...:beer:

γι αυτο σ αγαπαω!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dimdoc
01/12/2010, 11:59
Apla einai ta pramata...kanenas apo osous xero den exei metoxes sta ergostasia...opote tis kales motosukletes de blepo logo na mhn tis paradexomaste...:beer:

Allst@rf
01/12/2010, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
Apla einai ta pramata...kanenas apo osous xero den exei metoxes sta ergostasia...opote tis kales motosukletes de blepo logo na mhn tis paradexomaste...:beer:


:a20: :a20: :a20:


οριστε ηθος ο Ανθρωπος...

byron
01/12/2010, 18:09
Mε R6, Mille Factory, 675 & CBR1000RR που είχε στην κατοχή του, μονο ως κρυφο-οτιδήποτε δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ο doc. :beer:

sapila racing
02/12/2010, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Mε R6, Mille Factory, 675 & CBR1000RR που είχε στην κατοχή του, μονο ως κρυφο-οτιδήποτε δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ο doc. :beer:

Μωρε σε βγάζουν Hondaκια εύκολα οι γύρω, μόνο και μόνο επειδή εχεις ενα Honda κι ας είχες/έχεις κι άλλα διάφορα..... ακούς φίλε Apriliάκια? :smokin:

dimdoc
02/12/2010, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Mε R6, Mille Factory, 675 & CBR1000RR που είχε στην κατοχή του, μονο ως κρυφο-οτιδήποτε δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ο doc. :beer:


Mη ξεχνας και το pitbull μου, gsxr 1000K1!!!!:sun: , καταπληκτικη μοτοσυκλετα.
Τωρα βλεπω παιζουν στα 3χιλιαρικα και μου μπαινουν ιδεες...

TROOPER
02/12/2010, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
Mη ξεχνας και το pitbull μου, gsxr 1000K1!!!!:sun: , καταπληκτικη μοτοσυκλετα.
Τωρα βλεπω παιζουν στα 3χιλιαρικα και μου μπαινουν ιδεες...

3800 το κ3 του AIRZIZEL με το οποιο γυρισε 26 τις προ αλλες

εμενα να δεις ιδεες που μου μπαινουνε!!!

S16
13/12/2010, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
το 2008 το διχρονο ειναι μια κατηγορια μονο του...εκτος δηλαδη απο την καταναλωση λαδιου,εαν πουσαριστει διαλυεται...

επειδή ειμαι στο ψάξιμο και μεσα στον Ιανουάριο θα αγοράσω SS και τα 2009 το ίδιο πρόβλημα έχουν με το κάψιμο λαδιού :confused: :confused: :confused:

αφού δεν έχω που δεν έχω κόλλημα μην φάω το κεφάλι μου (και τα GSX-R και R1) μια χαρά μυ κάνουνε...:beer:

camen
13/12/2010, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από S16
επειδή ειμαι στο ψάξιμο και μεσα στον Ιανουάριο θα αγοράσω SS και τα 2009 το ίδιο πρόβλημα έχουν με το κάψιμο λαδιού :confused: :confused: :confused:

αφού δεν έχω που δεν έχω κόλλημα μην φάω το κεφάλι μου (και τα GSX-R και R1) μια χαρά μυ κάνουνε...:beer:

Παρε bmw 1000 αδερφε,θα εισαι κομπλε δεν θα εχεις κανεναν ενδιασμο...





















θα εισαι σιγουρος οτι θα σκορπισει και απλα θα το περιμενεις...:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Allst@rf
13/12/2010, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Παρε bmw 1000 αδερφε,θα εισαι κομπλε δεν θα εχεις κανεναν ενδιασμο...





















θα εισαι σιγουρος οτι θα σκορπισει και απλα θα το περιμενεις...:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

κωλόπαιδο ,γιατί κοροϊδεύεις τον κόσμο;

πες του να το πάρει σε μπλε...







:bigcry:

camen
13/12/2010, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf


πες του να το πάρει σε μπλε...



@S16 : Σε μπλε παρτο φιλε...:sun: :sun: :sun:

S16
13/12/2010, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Παρε bmw 1000 αδερφε,θα εισαι κομπλε δεν θα εχεις κανεναν ενδιασμο...



θα εισαι σιγουρος οτι θα σκορπισει και απλα θα το περιμενεις...:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

δεν παίρνω ευρωπαικό...

CBR
R1
GSX-R

:beer:

camen
13/12/2010, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από S16
δεν παίρνω ευρωπαικό...

CBR
R1
GSX-R

:beer:

Σε πειραζουμε μωρε, αν και μιλας σε ευρωπαικους τωρα και ανετα θα μπορουσαμε να παρεξηγηθουμε και εγω και ο Allstarf...:smokin:

S16
13/12/2010, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Σε πειραζουμε μωρε, αν και μιλας σε ευρωπαικους τωρα και ανετα θα μπορουσαμε να παρεξηγηθουμε και εγω και ο Allstarf...:smokin:

είχα 2 KTM

συγχωρούμαι?:beer:

camen
13/12/2010, 22:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από S16
είχα 2 KTM

συγχωρούμαι?:beer:

E πες το ετσι ...:beer: :beer: :beer: :beer:

Allst@rf
13/12/2010, 22:18
συχωρεμενος...:smokin:

reinmeister
13/12/2010, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από S16
επειδή ειμαι στο ψάξιμο και μεσα στον Ιανουάριο θα αγοράσω SS και τα 2009 το ίδιο πρόβλημα έχουν με το κάψιμο λαδιού :confused: :confused: :confused:

αφού δεν έχω που δεν έχω κόλλημα μην φάω το κεφάλι μου (και τα GSX-R και R1) μια χαρά μυ κάνουνε...:beer:

τα gsxr ειναι μεχρι στιγμης εγγυηση...τα κ9 εχουν ενα θεμα μετα τα 195 ροδα,αλλα δεν νομιζω οτι ειναι κατι που σε απασχολει,εκτος εαν θες να φτιαξεις κοντραδικο...

S16
13/12/2010, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
τα gsxr ειναι μεχρι στιγμης εγγυηση...τα κ9 εχουν ενα θεμα μετα τα 195 ροδα,αλλα δεν νομιζω οτι ειναι κατι που σε απασχολει,εκτος εαν θες να φτιαξεις κοντραδικο...

μιλάω για Κ7 Κ8 όχι για Κ9


δεν το θέλω για κόντρες, πίστα θα πηγαίνει

αν πάρω suzuki θα του βάλω μια εξάτμιση και τελος

σ ευχαριστώ πάντως

ησουν πολύ ξεκάθαρος και κατατοπιστικός:beer: :beer:

camen
13/12/2010, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από S16
μιλάω για Κ7 Κ8 όχι για Κ9


δεν το θέλω για κόντρες, πίστα θα πηγαίνει

αν πάρω suzuki θα του βάλω μια εξάτμιση και τελος

σ ευχαριστώ πάντως

ησουν πολύ ξεκάθαρος και κατατοπιστικός:beer: :beer:

Παρε ενα 848 βρε αδερφε να χαρεις σωστο μηχανακι και ασε τα σουτζουκια... :smokin:

TROOPER
14/12/2010, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Παρε ενα 848 βρε αδερφε να χαρεις σωστο μηχανακι και ασε τα σουτζουκια... :smokin:

ναι!!!

και τα πενταλ δωρο!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

reinmeister
14/12/2010, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από S16
μιλάω για Κ7 Κ8 όχι για Κ9


δεν το θέλω για κόντρες, πίστα θα πηγαίνει

αν πάρω suzuki θα του βάλω μια εξάτμιση και τελος

σ ευχαριστώ πάντως

ησουν πολύ ξεκάθαρος και κατατοπιστικός:beer: :beer:

να σαι καλα...παντως αν το θες για πιστα μονο και μπορεις να δωσεις 1500 παραπανω προτιμησε το κ9...πολυ καλυτερο στησιμο απο μαμα γι αυτη την δουλεια...

devil's animal
14/12/2010, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
να σαι καλα...παντως αν το θες για πιστα μονο και μπορεις να δωσεις 1500 παραπανω προτιμησε το κ9...πολυ καλυτερο στησιμο απο μαμα γι αυτη την δουλεια...


για πες...για πες....:a014: :a014:

camen
14/12/2010, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ναι!!!

και τα πενταλ δωρο!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

:confused: :confused: :confused: