PDA

View Full Version : Αναζήτηση συνεργείο , Θεσσαλονίκης για Honda ?



PetranGR
24/04/2011, 13:40
Καλησπέρα και απο εμένα.

Ήθελα να ρωτήσω όσοι είστε Θεσσαλονικείς τι γνώμη έχετε για τα συνεργεία και ποιο πιστεύετε προσωπικά οτι είναι απο τα καλά της Honda ?

Ψάχνω να βρώ κάποιο καλύτερο απο το συνεργείο του Agio Motors, αλλά δεν μπορώ γιατί δεν είμαι και πολύ στον κόσμο της μοτοσυκλέτας,τώρα άρχισα να διαβάζω φόρουμς δεν γνώριζα οτι υπήρχαν ...

Κάθε γνώμη είναι ευκολοπρόσδεκτη ;) :D

bros_pgm
24/04/2011, 18:48
Τι εργασίες θέλεις να κάνεις και τι είδους συνεργείο ψάχνεις; Δηλαδή θέλεις απλές εργασίες συντήρησης ή βελτιώσεις; Θέλεις εξουσιοδοτημένο συνεργείο ή όχι; Ανάλογα τα παραπάνω μπορώ να σου προτείνω. :)

Χριστός Ανέστη.

PetranGR
24/04/2011, 18:59
Αληθώς.

Δεν με ενδιαφέρει εαν είναι εξουσιοδοτημένο η όχι,γιατί πολύ απλά εγώ θέλω να κάνω καλή δουλειά.

Όχι,χωρίς βελτιώσεις.Κανένα πρόβλημα εάν βγάλει χτύπα ξύλο να δούμε,κανένα ανταλλακτικό να αλλάξω κτλ.;)

DUKASII
24/04/2011, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από LordVeyron
Αληθώς.

Δεν με ενδιαφέρει εαν είναι εξουσιοδοτημένο η όχι,γιατί πολύ απλά εγώ θέλω να κάνω καλή δουλειά.

Όχι,χωρίς βελτιώσεις.Κανένα πρόβλημα εάν βγάλει χτύπα ξύλο να δούμε,κανένα ανταλλακτικό να αλλάξω κτλ.;) σιγα την επιστημη φιλε...βρες εκει έναν να σου κάνει τα service και εληξε.

ξερεις μπορει να πας σε συνεργειο που σου παν τα καλύτερα και να φυγεις απογοητευμενος η και το αναποδο..οποτε χαλάρωσε..ετσι κ αλλίως Honda εχεις τι να πάθει?

bros_pgm
24/04/2011, 21:23
Super Sport Service - Θεοδωρίδης Κων/νος.
Γαμβέττα 66-68 Τηλ. 2310.813161

Εξουσιοδοτημένος Honda. Καλός στις εργασίες , σχολαστικός - προσεκτικός έχει όμως δυο "κουσουρια"
1. Έχει κόλλημα με τα μαμα - original
2. Σχετικά τσιμπιμένες τιμές
Κατά τα άλλα εμπιστέψιμος και ξηγημένος. Όσες φορές τον ρώτησα πότε πρέπει να γίνει κάποια εργασία ή να αλλαγχθεί κάτι ποτέ δεν μου είπε να το κάνουμε νωρίτερα (όπως κανουν οι περισσότεροι) βλέποντας το συμφέρον μου και όχι να μου τα αρπάξει.

Αν πας πες του ότι σε στέλνει ο Γιώργος με το VTR.

PetranGR
25/04/2011, 00:18
σας ευχαριστώ πολύ.Ο λόγος που το ρωτάω είναι οτι έχω βρεί αλλά νταξ δεν ξέρω, μου φαίνετε περίεργο γιατί πχ να σου πω Agio Motors παω σχετικα συχνα να ρωτησω να μαθω κτλ κτλ,ολα εκει σχεδον.
Τις προαλλες πηγα δικο μου πάνελ απο το αριστερο μερος του τιμονιου , δεν μου ερχετε η λεξη ,ειχε προβλημα το κουμπι με το ελατηριο μεσα καινουργιο ειχε 65 ευρω,εγω το πηρα μεταχειρισμενο απο το εξωτερικο με 15 ευρω,και δουλευε μια χαρα,και πηγα να μου το αλλαξει απλα υποθεση 5 λεπτων,γιατι τα δικα μου τα χερια δεν ποιανουν,και μου ζητησε 15 ευρω για τα περαστικα,με δικο μου προιον ,μου ζητησε 15 ευρω για 5'.
Σαν πολλα δεν ειναι?

Κατι τετοια,ειναι που με ενοχλουν,νταξ δεν κλαιω κιολας,αλλα εφοσων ειμαι "τακτικος"πελατης δεν θα επρεπε να ειναι καπως διαφορετικα ?15 ευρω ,χωρίς αποδειξη κιολας?

:nono: :nono:

επισης νταξ,δεν κολλαω για την μηχανη απλα οτι χρειαζετε να το κανω εξαλλου Honda ειναι.

Επισης, εχω ακουσει καλα λογια για τους ΑΦΟΙ ΖΙΑΚΟΥΛΗ που ειναι στο Ιπποκρατειο διπλα.Εχουμε τιποτα ,καμια γνωμη ? Εμαθα οτι αναλαμβανουν γενικα πραγματα απο ολες τις μαρκες.

sek
25/04/2011, 01:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από bros_pgm
Super Sport Service - Θεοδωρίδης Κων/νος.
Γαμβέττα 66-68 Τηλ. 2310.813161

Εξουσιοδοτημένος Honda. Καλός στις εργασίες , σχολαστικός - προσεκτικός έχει όμως δυο "κουσουρια"
1. Έχει κόλλημα με τα μαμα - original
2. Σχετικά τσιμπιμένες τιμές
Κατά τα άλλα εμπιστέψιμος και ξηγημένος. Όσες φορές τον ρώτησα πότε πρέπει να γίνει κάποια εργασία ή να αλλαγχθεί κάτι ποτέ δεν μου είπε να το κάνουμε νωρίτερα (όπως κανουν οι περισσότεροι) βλέποντας το συμφέρον μου και όχι να μου τα αρπάξει.

Αν πας πες του ότι σε στέλνει ο Γιώργος με το VTR.

θα συμφωνήσω κι εγώ με τα παραπάνω.. :wave2:

transalpblack
25/04/2011, 11:22
νταξ...

ARISPEED1
25/04/2011, 12:48
Super Sport Service - Θεοδωρίδης Κων/νος.
Γαμβέττα 66-68 Τηλ. 2310.813161

:beer: POWER service για να εισαι JET !

PetranGR
25/04/2011, 12:57
Πολλά καλά λόγια για αυτό το συνεργείο κάτι μου λέει οτι ,αν έχω τυχόν προβλήματα εκεί θα πηγαίνω,αφού περάσω πρώτα μια βόλτα να δω τι παίζει κτλ ..αλλά για να μου λέτε οτι είναι τοσο καλός,δεν θα χρειαστεί απο οτι φαίνετε :)

Επίσης δεν άκουσα καμία γνώμη για τους ΑΦΟΙ ΖΙΑΚΟΥΛΗ ?:hypnotize

latris mixanis
06/05/2011, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από LordVeyron
Πολλά καλά λόγια για αυτό το συνεργείο κάτι μου λέει οτι ,αν έχω τυχόν προβλήματα εκεί θα πηγαίνω,αφού περάσω πρώτα μια βόλτα να δω τι παίζει κτλ ..αλλά για να μου λέτε οτι είναι τοσο καλός,δεν θα χρειαστεί απο οτι φαίνετε :)

Επίσης δεν άκουσα καμία γνώμη για τους ΑΦΟΙ ΖΙΑΚΟΥΛΗ ?:hypnotize

Καλό service απ' όσο ξέρω έχει και η Agio πάρε ένα τηλ στο 2310-888560 (σωστά πρέπει να θυμάμαι), ο Λάμπρος είναι καλός.

:wave2:

g.kounoupis
06/05/2011, 15:53
Καλαμαρηνος παρης πάρα πολύ κάλος μάστορας αλλά πολύ ιδιότροπος θέλει να πας με τα νερά του, και οι τιμές του είναι λίγο τσιμπημένες αλλά κάνει πάρα πολύ καλή δουλεία .
Νομίζω Γαμβέτα με πατριάρχου Γρηγόριου πέμπτου κάτω από την κ. Καραμανλή
Εκεί που κάνουν λαϊκή το Σάββατο

PetranGR
03/07/2013, 12:22
Τελικά διάλεξα αυτό που είπαν οι περισσότεροι εδώ μέσα.

Αλλά μήπως υπάρχει κάποιος σχολαστικός και με καλύτερες τιμές; Γιατί τσιμπέι αρκετά η πέστροφα...

(Το ξεφυτρώνω το θέμα αλλά έιναι για καλό)

Mixalaraw
08/07/2013, 23:18
Super Sport Service - Θεοδωρίδης Κων/νος.
Γαμβέττα 66-68 Τηλ. 2310.813161

:beer: POWER service για να εισαι JET !

+1000 απο μένα, πολύ καλό service και υπερβολικά σχολαστικός

CBarbas
14/07/2013, 23:15
Γεια σας

Ρε παιδια να ρωτησω, γιατι μου εκανε εντυπωση, δεν ανεφερε κανεις το Δαβανοπουλο, υπαρχει θεμα? Βασικα επισημος κτλ αλλα οσες φορες εχω παει εφυγα ευχαριστημενος, ενταξει τιμες HONDA φυσικα!

PetranGR
14/07/2013, 23:23
Γεια σας

Ρε παιδια να ρωτησω, γιατι μου εκανε εντυπωση, δεν ανεφερε κανεις το Δαβανοπουλο, υπαρχει θεμα? Βασικα επισημος κτλ αλλα οσες φορες εχω παει εφυγα ευχαριστημενος, ενταξει τιμες HONDA φυσικα!

απο τον συγκεκριμένο ;Μακριά! Αυτός και η Agio Motors.