PDA

View Full Version : απανταχου klx-ακιδες βοηθεια



ads
05/07/2011, 09:57
νομιζω οτι ειναι ο καταληλοτερος χωρος να μου δωσετε τα φωτα σας .λοιπον μετα απο αρκετα χρονια που εχω αποσυρθει απο την συγκεκριμενη κατηγορια ηρθε η ωρα να επιστρεψω (οι παλιες αγαπες δεν ξεχνιουντε )αλλα το προβλημα μου ειναι οτι πλεον εχω χαθει απο τον κυκλο και δεν εχω ιδεα που να βρω τι....στο θεμα τωρα και οποιος μπορει ας δωσει πληροφοριες και το πιο αστειο ισως μου φανει χρησιμο .εχει ενας φιλος ενα klx 250 η αδεια γραφει 2002 το ειχε παρει μεταχειρισμενο αρα δεν ξερω mod ακριβως ειχε παθει ζημια στην κεφαλη την εφτιαξε και μετα του κολησε και ειναι ετσι εδω και τρια χρονια περιπου .η ερωτηση ειναι συμφερει να ασχοληθω να το φτιαξω και εαν ναι που να κοιταξω για ανταλακτικα ?υπαρχει περιπτωση να βρω κανα μοτερ μετχειρισμενο?και αν γνωριζετε καποιο συνεργειο που να εχει ασχοληθει και να γνωριζει το συγκεκριμενο μηχανακι .σας κουρασα αλλα ειμαι λιγο χαμενος .αν ποτε αρχισει το φτιαξιμο θα ανεβασω και φωτο βημα - βημα το βασικο μου προβλημα ειναι το μοτερ με τα υπολοιπα θα ασχοληθω μονος μου:D :D :D