PDA

View Full Version : Honda Τσαλικης στα Γλυκα Νερα....



PortisHead
23/08/2011, 14:55
....τον εχει ο Σφακιανακης (Suzuki) ως εξουσιοδοτημενο συνεργειο.

Εχει κανεις εμπειρια σε service απο εκει ?

Τα αρνητικα σχολια (αν υπάρχουν) please με π.μ. για να μην παραβουμε τους κανονες :)

fantacid
23/08/2011, 15:05
Re: Honda Τσαλικης στα Γλυκα Νερα....


Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
....τον εχει ο Σφακιανακης (Suzuki) ως εξουσιοδοτημενο συνεργειο.

Εχει κανεις εμπειρια σε service απο εκει ?

Τα αρνητικα σχολια (αν υπάρχουν) please με π.μ. για να μην παραβουμε τους κανονες :)

εχω ακουσει τα καλυτερα απο Ρεμο....

:bigcry: :bigcry:







σορυ αλλα μου βγηκε σχεδον αυθορμητα οταν το ειδα!
:wave2:

Gi_4ce
23/08/2011, 15:07
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
23/08/2011, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Τα αρνητικα σχολια (αν υπάρχουν) please με π.μ. για να μην παραβουμε τους κανονες :)
Έχεις Π.Μ. ότι η συζήτηση μεταφέρεται .. :wave2:

GEOSUZUKI
22/01/2016, 18:35
Έχεις Π.Μ. ότι η συζήτηση μεταφέρεται .. :wave2:

Θα ήθελα να δωσω την δική μου εμπειρια σχετικα με την συγκεκριμένη αντιπροσωπεια. Ηρθα απο επαρχιακη πολη για δουλειες στην Αθηνα και ειχα αποφασισει να αγοράσω μια μοτοσυκλετα. πηγα σε πολλους αντιπροσωπους στην Αθηνα και ο συγκεκριμένος μου εκανε εντυπωση για το ηθος και την ειλικρινεια του. Η τιμή ηταν η ιδια που προσεφεραν και οι αλλοι με τα ιδια δωρα.Μου εξηγησε τα παντα για την νεα μου μηχανη οπως και τον τροπο που εργαζεται στα σερβις αναλυτικα. Οταν εγινε η πωληση εργαστηκε 1 απογευμα και μου ελεγξε το μηχανακι για πιθανες βλαβες, ελεγχο αλυσιδας, μπαταριας ελαστικων κλπ. και το ξαναλεω, μετα την πωληση και ενω ηξερε οτι εγω θα πηγαινα επαρχια. Η συμπεριφορα του ηταν αψογη και δεν μου φανηκε με τιποτα οτι με εβλεπε σαν πελατη. Πραγματικά άψογος επαγγελματιας

akis_trevor
22/01/2016, 20:28
Σημερινή εγγραφή και κατευθείαν "βυσματικό" ποστ. μάλιστα :rolleyes:

Στο θέμα μας
Portis ασε τις αντιπροσωπίες άμα δεν παίζει εγγύηση. Βρες κάποιον σωστό μάστορα που σου κάνει και μπορείς να συνεννοηθείς και κάνε το σερβις σου εκεί. Άμα λάχει και βρεις και τ αναλώσιμά σου σε καλύτερη τιμή από το εμπόριο πήγαινε τα να στα περάσει κιόλας. Ειλικρινά θες να δώσεις τα 42€ εργατοώρα που χρεώνει ο επίσημος τιμοκατάλογος Σφακιανάκη με αμφίβολη συνήθως ποιότητα δουλειάς;
Να υποθέσω ο μεγάλος ληστής για σερβις;
νομιζω πως 4.5 χρονια μετα θα εχει κανει κατι ηδη....:D

Ichigo
22/01/2016, 20:54
:cry::a26::a31::rockon:

:plaf: