PDA

View Full Version : [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] SHIFT VERTEX race suit



jezuz
20/02/2014, 19:38
Περιγραφή: SHIFT VERTEX race suit
Τιμή πώλησης: 9
Μέγεθος: 52
Κατάσταση: Καινούριο
Χρώμα: Black-White
Ενδιαφέρον για ανταλλαγή: Όχι
Άλλες πληροφορίες: Είχα φαγωθεί να βρω αυτή τη στολή οπότε... Η στολή έχει αγοραστεί από ΗΠΑ από Bobs Cycle Supply, ήταν το μόνο κατάστημα το οποίο είχε ακόμα 2 κομμάτια σε στοκ, ένα 52 & ένα 56. Νέα είχε $1250, την πήρα σε προσφορά $900, μαζί με μεταφορικά και τελωνεία μου έφτασε πάνω από 900 ευρώ και έχω και χαρτιά που το δείχνουν αυτό. Είχα δοκιμάσει άλλες στολές και ήμουν στο 54, και είχα διαβάσει ότι μεγαλύτερη στολή είναι επικίνδυνη σε περίπτωση πτώσης, όπως και ότι οι Shift μιας και είχαν σχεδιαστεί για την αγορά των ΗΠΑ ήταν λίγο πιο ευρύχωρες, οπότε πήρα το 52 για να είμαι κομπλέ. Λάθος όπως αποδείχτηκε, μιας και ενώ μπαίνω κανονικά στη στολή, είναι πολύ κοντή ανάμεσα στους ώμους και από καβάλο μέχρι λαιμό, όρθιος δεν στέκομαι, μόνο σε στάση οδήγησης είναι ΟΚ. Οπότε δεν την χρησιμοποίησα ποτέ, κάθεται μέσα στο κουτί όπως είχε έρθει. Το κατάστημα έλεγε ότι για αγορές από εξωτερικό δεν δέχεται αλλαγές σε end of line προϊόντα, κάτι που έλεγε και σε αυτή τη στολή και το είχα δει, αλλά πίστευα ότι θα ήμουν ΟΚ. Οπότε κατάπια τον θυμό που προκάλεσε η βλακεία μου και πήρα το 56, το 52 δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ. Η Shift είναι ονομασία της FOX by the way…
Δεν χρειάζομαι τα χρήματα, απλά μου πιάνει χώρο στην ντουλάπα, οπότε όχι παζάρια και ανταλλαγές. Δεν περιμένω να πάρω τα 900 πίσω, αλλά αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μια προσφορά με ΠΜ (προσωπικό μήνυμα εδώ), κάτι λογικό, η στολή είναι καινούργια, όχι τίποτα του στυλ «φιλαράκι πάρε 550 και χάρη σου κάνω».
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και το ενδιαφέρον!
-Κώστας
Όνομα: Κωστας
Περιοχή: Κορινθος
Τηλέφωνο επικοινωνίας:
Ώρες τηλεφωνικής επικοινωνίας:
Εmail επικοινωνίας:


310204

310205

310206

jezuz
03/04/2014, 22:09
Η στολή υπάρχει ακόμα, να βάλω μια ενδεικτική τιμή, δεν ζητάω τα 900+ που έδωσα, αν και η στολή είναι αχρησιμοποίητη, ας πούμε κάπου στα 750 ευρώ;

jezuz
14/05/2014, 10:57
720 ευρω;

jezuz
26/04/2015, 14:30
H στολή υπάρχει ακόμα, τελική τιμή 700 ευρω.

jezuz
26/02/2016, 22:10
Η στολη υπαρχει ακομα, θα λειπω ομως απο 3-29 Μαρτιου εξωτερικο, αν καποιον τον ενδιαφερει ας μου πει.
Μπορουμε να μιλησουμε και με email στο jezuz12345 παπακι gmail τελεια com

jezuz
01/08/2022, 18:00
Είναι ακόμα στο κουτί της, αν τον ενδιαφέρει κάποιον ας μου στείλει μια προσφορά, πληροφορίες επικοινωνίας παραπάνω!