PDA

View Full Version : Βαλίτσες για versys



anavatis19
06/06/2016, 22:07
επ'ευκαιριας να κανω κ μια ερωτηση και εγω σε σχεση με τις βασεις..επειδη δεν εχει βαση υπαρχει περιπτωση να κρεμονται ασχημα? να μην ειναι στητες δλδ. ειχε κ χταποδια μεσα για να πιασουν στο σιδερο εκει στο πατακι του συνοδηγου..ρωταω γτ δεν τις εχω βαλει ακομα πανω προφανως γτ αλλιως θα δειχνει αδεια και αλλιως με βαρος

sahara
06/06/2016, 23:28
για μενα τιποτα ρε παιδια???

Φιλε μου, ουτε να το σκεφτεσαι...
Αν θελεις να κρεμασεις σαμαρια, οι βασεις για σαμαρια ειναι απαραιτητες. Ειδικα αν τις σηκωνει αισθητικα το μηχανακι σου.
Γλιτωνεις δυσαρεστες καταστασεις, οπως γρατζουνιες, και επαφη των σαμαριων με τα πλαστικα και την εξατμιση και εχεις σταθερο σημειο να δεσεις ανετα και χωρις κοπο με χταποδια, ιμαντες κ.τ.λ.

anavatis19
06/06/2016, 23:48
εχω βερσυς..η εξατμιση δεν ειναι θεμα αρχη. η πλακα ειναι οτι σαμαρια πηρα για αυτο το λογο ακριβως..για να μην βαλω βασεις να γλυτωσω λιγα χρηματα..αισθητικα το σηκωνει αλλα απο την αλλη σιγουρα σκετη ειναι πολυ πιο ωραια.

sugariasgeorge
06/06/2016, 23:58
για μενα τιποτα ρε παιδια???

ΠΛΑΪΝΕΣ ΒΑΣΕΙΣ GIVI PLXR450

360534

360535

περιπου 180 e...:D :beer:

anavatis19
07/06/2016, 00:08
ωχ χριστε μου η καρδια μου! απλα ημουν κατα των βασεων για ενα ακομα λογο. επειδη ειναι κατα καποιο τροπο μονιμες. δηλαδη θελει φασαρια και ξεβιδωματα για να τις βγαλεις...δεν ειναι οπως βγαινει η μνπαγκαζιερα πχ