PDA

View Full Version : 2ος Αγώνας Partners του ΜΟΘ



stokos
01/03/2006, 12:10
Για την ενημέρωσή σας:

http://www.bikenet.gr/index.php?option=com_smf&Itemid=70&topic=3835.msg39769#msg39769

OldMan
01/03/2006, 20:08
Για την δική σου ενημέρωση (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=18312) !!

:wave2: :wave2: :wave2:

OldMan
01/03/2006, 20:42
Και πού είσαι, Στόκε ...

Ο ΜΟΘ δεν διοργανώνει ΤΙΠΟΤΕ !!!

Ο Μανώλης μόνος του τραβάει το ζόρι !!!

Αν θυμάσαι καλά, ο προηγούμενος αγώνας "σαμποταρίστηκε"....

(Πως κατάφερε φέτος και έχει την αιγίδα του Αθλητικού της ΜΟΤΟΕ...???:look: ).



Κάτι θα έκανε ο Τρέμκατζης ...
:wave2: :wave2: :wave2:

STOYBI
01/03/2006, 21:15
stokos
Για την ενημέρωσή σας: 2ος Αγώνας Partners του ΜΟΘ http://www.bikenet.gr/index.php?opt...g39769#msg39769


Και ενημερωση απο το .bikenet για αγωνα που αφορα χωμα???:eyepop:

Εκει περα οτι αφορα χωμα το εχουν αποκυρηξει !!!!:sick:

crs-k
01/03/2006, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
........................
Εκει περα οτι αφορα χωμα το εχουν αποκυρηξει !!!!:sick:


Αφου ειναι βρωμικο ... :p

:lol: :rotflmao: :lol:

STOYBI
01/03/2006, 21:52
crs-k
Αφου ειναι βρωμικο ...

:lol: :lol: :beer:

stokos
02/03/2006, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και πού είσαι, Στόκε ...

Ο ΜΟΘ δεν διοργανώνει ΤΙΠΟΤΕ !!!

Ο Μανώλης μόνος του τραβάει το ζόρι !!!

Αν θυμάσαι καλά, ο προηγούμενος αγώνας "σαμποταρίστηκε"....

(Πως κατάφερε φέτος και έχει την αιγίδα του Αθλητικού της ΜΟΤΟΕ...???:look: ).



Κάτι θα έκανε ο Τρέμκατζης ...
:wave2: :wave2: :wave2:

Κατ' αρχήν, sorry για την αβλεψία και την επανάληψη, αλλά στην οθόνη δεν είχε εμφανίσει το τόπικ του Ιούλιου λόγω παλαιότητας. Οκ, λάθος μου και αν θέλετε σβήστε το δικό μου το τόπικ, μιας και ο Ιούλιος τα έγραψε πολύ καλύτερα από 'μένα. Το ότι ασχολούμαι και γράφω περισσότερο στο bikenet δεν σημαίνει ότι δεν θα ενημερώσω και τους συνάδερφους μοτοσυκλετιστές που "συχνάζουν" στο moto.gr.
Τώρα για τον Νανάκο και τον ΜΟΘ ..... από την πείρα σου θα ξέρεις ότι για να βγει ένας αγώνας 100χλμ στο βουνό με ένα άτομο ... ΔΕΝ βγαίνει. Είναι γνωστό. Όπως γνωστό είναι ότι ένας τέτοιος αγώνας ξεκινάει με την ιδέα και την πρωτοβουλία κάποιου (και φυσικά εδώ τα εύσημα πάνε στον Νανάκο) και διεκπεραιώνεται με την αρωγή κάποιων άλλων και ΠΑΝΤΑ σε τέτοιες περιπτώσεις κάποιος θα τραβήξει περισσότερο κουπί από κάποιον άλλον. Σήμερα ο Νανάκος, αύριο εσύ, μεθαύριο εγώ κοκ. Εξ άλλου και ο Νανάκος αθλητής του ΜΟΘ είναι. Όπως και μέλη του ΜΟΘ είναι και τα υπόλοιπα 30-40 άτομα μου ασχολούνται με τα διαδικαστικά, την χαρτούρα, τα ΣΕΔ, τις σκούπες και ό,τι άλλο θα χρειαστεί για γίνει και να τελειώσει με επιτυχία ο αγώνας, ο οποίος διοργανώνεται από τον ΜΟΘ με πρόεδρο οργανωτικής τον Αγαθαγγελίδη και αλυτάρχη τον Τρέμκατζη.
Καλή επιτυχία αν τρέξεις και καλή θέαση αν όχι.

OldMan
02/03/2006, 16:54
Τέσπα, δεν είναι μέρος για συζήτηση της πολιτικής του Μ.Ο.Θ.
(Το γιατί στην Αφίσα του αγώνα υπάρχει το logo του Αθλητικού της ΜΟΤΟΕ και ΔΕΝ φαίνεται ΠΟΥΘΕΝΑ ο ΜΟΘ, θα αρωτήξω τον Μήτσο ή τον Πόντιο ....)


Αρχικά δημιουργήθηκε από stokos
..Καλή επιτυχία αν τρέξεις και καλή θέαση αν όχι..

Thank's, αλλά αν μπορούσα να είμαι εκεί για να δω, τότε θά συμμετείχα κιόλας ...

:wave2: :beer: :wave2:

stokos
03/03/2006, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan (Το γιατί στην Αφίσα του αγώνα υπάρχει το logo του Αθλητικού της ΜΟΤΟΕ και ΔΕΝ φαίνεται ΠΟΥΘΕΝΑ ο ΜΟΘ, θα αρωτήξω τον Μήτσο ή τον Πόντιο ....)
Άσε, μη μπαίνεις στον κόπο. Είναι το σηματάκι ανάμεσα στο λογότυπο του Θαλασσούδη και της ΜΟΤΟΕ.:wave2:

STOYBI
07/03/2006, 23:00
Εχετε χασει τον ελενχο ρε εσεις οι βορειοι εκει πανω ! :mad: Μολις ειδα φωτο απο τον αγωνα..:eyepop: Πες τε μου οτι δεν πηγαινε ολος ο αγωνας ετσι...:bigcry: :lol: :lol:

Δεν ξερω αν εκανε τον αγωνα ΜΟΘ η ΑΜΟΤΟΕ οι και οι δυο μαζι.. Σιγουρα παντως ητανε πολυ εντυπωσιακος και σε συμετοχες και σε ονοματα ( Ο Σιαφαριξ υπογραψε παλι ) και απο οτι φαινετε πολυ περισσοτερο σε θεαμα...:D

Ας ελπισουμε και σε καποιον παρομοιο αγωνα στα μερη μας !!!





:wave2: :beer: