PDA

View Full Version : νεα ,ομορφη ψαχνει συντροφια...



pelargos1
17/05/2006, 11:46
Λοιπον.
Το πληρωμα του χρονου εφτασε και ειναι ποια καιρος να δωσω το cbf (250)για κατι μεγαλυτερο (βλεπε er-6f)

Το μηχανακι ειναι σκυλι και ιδανικο για αυτο που εκανε αυτο τον καιρο (κινηση μεσα στην Αθηνα) αλλα εφοσον η Αθηνα πια μας τελειωσε :wave2: ειναι καιρος για κατι αλλο...

Το θεμα ειναι ποσο και που.

Δηλαδη ποσο να το δωσω (εχει αυτη τη στιγμη κατι λιγοτερα απο 5000 χλ) και που να το δωσω (να βαλω αγγελια ή να ψαξω μαγαζι)

Σκεφτομαι :cool: τωρα....
Αν το δωσω σε ιδιωτη (αγγελιες και σουξου μουξου) μαλλον θα αργησω λιγο και απο τη στιγμη που σε κανενα μηνα δεν θα ειμαι πια Αθηνα το Target group :hypnotize συρικνωνεται...
Αν κοιταξω να το δωσω σε μαγαζι μαλλον θα το σκοτωσω σε σχεση με οτι θα το εδινα σε ιδιωτη...Και πραγματικα δεν ξερω...Το να το δωσεις σε μαγαζι προυποθετει και ανταλλαγη (κοινως να παρεις τη νεα μηχανη απο εκει και να μειωθει η τιμη) η γινεται και με αντιτιμο μετρητο...

Δεν θελω να πεσω κατω (πολυ κατω εστω) απο 3,000.Η μηχανη δεν εχει κλεισει χρονο και εχει και συναγερμο και λιγα χιλιομετρα.Ειναι πιστευω μια λογικη τιμη...

Τα φωτα (και οτι αλλο ηλεκτρολογικο υπαρχει) σας αδερφια...:D

idi
17/05/2006, 12:05
:beer: :beer: :beer: :beer:

EYΓΕ!!

pelargos1
17/05/2006, 13:44
Ευγε-νω απο τον κοσμο της χοντας και ε-μπαινω στον κοσμο της καβασακις.:D :D :D :D :D :D

:beer: :beer:

adam_tsouk
17/05/2006, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από pelargos1
Ευγε-νω απο τον κοσμο της χοντας και ε-μπαινω στον κοσμο της καβασακις.:D :D :D :D :D :D

:beer: :beer:


:beer: :beer: :beer:

javaneze
17/05/2006, 17:32
Kawasaki; ρε συ ... αυτα χαλανε ... :evil:

:p :lol: :p :lol: :p

Φιλαρακο εγω θα σου προτεινα να κοιταξεις για ανταλλαγη σε μαγαζι.
Θεωρω πως μονο ετσι δεν θα νιωσεις πολυ ριγμενος ...

Αλλωστε δεν σωθηκαν τα μαγαζια...
Βγες παγανια σε οποιον δινει καβασακια, και ζητα προσφορες για ανταλλαγη ...
Απλα μετα διαλεγεις οποιον σου κανει την καλυτερη ...

Παντως μιας και καλοκαιριαζει τωρα, αυξανονται και οι πιθανοτητες σου για ιδωτη... δεν χανεις τιποτα να το βαλεις και μια αγγελια στην Χ.Ε. για κανα δυο εβδομαδες, και οτι ψαρια πιασεις ... :wave2:

Λεωνίδας
17/05/2006, 17:43
Φίλε javaneze θα διαφωνήσω.
Πολύ καλύτερα σε ιδιώτη...
Όταν πήρα το CBF έψαχνα να δώσω ανταλλαγή το παπί. Ή μου έλεγαν κάτι αστεία ποσά (300-550?) ή μου έλεγαν ότι χάνω τα "δώρα" ή ότι δε θα παίξει έκπτωση στην τιμή τιμοκαταλόγου παρότι πλήρωνα μετρητοίς...
Τελικά με λίγη υπομονή το έδωσα σ'ένα συνφορουμίτη :D

johnpan
18/05/2006, 01:42
3000 είναι μια πολύ καλή τιμή για ιδιώτη, αλλά δε νομίζω να βρεις έμπορο να την αγοράσει τόσο, εκτός εαν πάρεις από αυτόν το νέο, αλλά και πάλι μπορεί να χάσεις κάποια δώρα, κλπ, δηλαδή πάλι χαμένος πιστεύω θα βγεις.

Αν το έγραφες 10 μερες πριν, ένας φίλος εδώ Πάτρα έψαχνε για τέτοιο, τελικά πήραμε καινούριο αφού δε βρίσκαμε. Θα δίναμε μέχρι 3000 είχαμε πει.

Οσο για το er-6f είναι ακριβώς η μηχανή που θέλω και εγώ όταν δώσω το cbf250 μου, με το καλό και πάντα όρθιος εύχομαι!:beer: :beer:

imperialdemon
18/05/2006, 05:34
Εγω οταν το δοσω μετα 10000χιλ στανταρ, θα παρω το CBR 600RR η κατι παραπλησιο μετα σημερινα δεδομενα,αμα βρω λεφτα,παντα ηθελα να ημουν σκυφτος δεν θα το κρυψωμεν αλλωστεν

javaneze
18/05/2006, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Φίλε javaneze θα διαφωνήσω.
Πολύ καλύτερα σε ιδιώτη...
Ρε μαν δεν διαφωνουμε σε κατι ...
Και γω ειμαι αυτης της γνωμης. Η απαντηση που εδωσα στον φιλο ηταν βαση του οτι βιαζεται μεσα σε ενα μηνα το δωσει .. διαφορετικα δεν το συζηταγαμε καν :winka:

idi
18/05/2006, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από javaneze
Kawasaki; ρε συ ... αυτα χαλανε ... :evil: :wave2:

στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για σκοινι

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

javaneze
18/05/2006, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για σκοινι
Στον adam πεστα, που εχει κι απ'τα δυο! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: