PDA

View Full Version : θορυβος++!?



DeadEye
29/06/2006, 23:46
Ξερει κανεις πως μπορω να κανω το xrακι μου να κανει περισσοτερο θορυβο?Χωρις να σκασω μιση περιουσια για μια καινουργια εξατμιση...Οχι τιποτα τρελο, απλα επειδη δεν με αντιλαμβανονται οι οδηγοι κουτιον μπροστα μου και συχνα κανουν τρελα πραγματα σαν να ειμαι αορατος, θελω τουλαχιστον να ακουνε τον θορυβο...
Παρεπιπτωντος, πια ειναι η διαφορα στις ακριβες επωνυμες εξατμισεις με τις χειροποιειτες?Ποσο κανει μια φθηνη, πολυ φθηνη εξατμιση ελευθερας?

SF
30/06/2006, 09:48
Οι οδηγοί των κουτιών μπροστά σου θα σε αντιλαμβάνονται λίιιιιιιιιγο περισσότερο, και όοοολοι οι υπόλοιποι πίσω σου θα σε γαμωσταυρίζουν πολύυυυυυυυ περισσότερο! Βλέπεις, οι εξατμίσεις σημαδεύουν προς τα πίσω! Άσε αυτοί που κοιμούνται το βράδυ στα σπίτια τους... Εγώ προτείνω να έχεις το φως σου πάντα ανοιχτό, και μάλιστα στη μεγάλη σκάλα όταν έχει ήλιο.

;)

staggoulhs
26/08/2006, 14:18
αδερφε......κανε οτι εκανα εγω στο fzx μου.εβαλα GROUP N ΑΠΟ ΡΑΛΛΥ 16V TO TELIKO TOY.....ΘΑ ΣΕ ΠΩ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΝ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ Η ΟΧΙ!!!!!!!




ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ.

kostisthegreek
26/08/2006, 21:35
Υπάρχουν και κάτι σπέσιαλ κόρνες που είναι και νόμιμες και δεν ενοχλούν και συνέχεια.

DT_Bear
26/08/2006, 23:32
Κι εγω θα συμφωνησω με τη λυση κόρνα.

Μένω κοντά σε δρόμο με αρκετή κίνηση και δυστυχώς αρκετά χαμηλα (ισόγειο) ώστε οι μηχανές που φοράνε εξατμίσεις ελευθέρας να ενοχλούν τρομερά ειδικά τώρα το καλοκαίρι που θες να αφήσεις μια πόρτα ανοιχτή βρε αδερφέ...

Είναι κρίμα να γλυτώσεις από τα κουτιά και να πάθεις τίποτα από τις βρισιές καθενός που πιθανόν να ενοχληθεί.

Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί η άποψη μου..

:beer:

wannadie
30/08/2006, 22:06
Ase tous alous na lene bgale telios to teliko:confused: