PDA

View Full Version : PROSOXH: VIN apo klemenes mhxanes



motosport
12/07/2006, 00:04
Kalhmera paidia exw dei polles malakies tora teleftea kai tha ithela mia Lista apo VIN apo klemenes supersport na dw mipws paizei na vrw tpt. Milame gia mhxanes apo ellada panda.

Perimenw voitheia gia na dw an tha mporesw na kanw kati

dimmeneidis
12/07/2006, 07:46
to VIN ti einai?

tsiros_temp
12/07/2006, 07:51
vexikoulo identification noumero, κατά πάσα πιθανότητα.

πράγματι: http://en.wikipedia.org/wiki/VIN

dimmeneidis
12/07/2006, 08:10
kai pou kseroume pos o filos pou mpike gia proti fora mesa an exei kalo skopo. den mporo na fantasto auti ti stigmi kati alla mporei na exei kapoio lako i fava.
Emena mou tin eklepsan alla den xreiazetai na po se kanenan tipota. Oti kanei tha to kanei i asfaleia...

Auta....................

bartlal
12/07/2006, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
Kalhmera paidia exw dei polles malakies tora teleftea kai tha ithela mia Lista apo VIN apo klemenes supersport na dw mipws paizei na vrw tpt. Milame gia mhxanes apo ellada panda.

Perimenw voitheia gia na dw an tha mporesw na kanw kati

βρε φιλαρακι, λυσε μου μερικες αποριες:
1) γραφεσαι σημερα και το πρωτο σου ποστ ειναι η συλλογη/"εξυπηρετηση" σειριακων αριθμων κλεμμενων μοτοσυκλετων ΕΝΤΟΣ ελλαδας

2) δεν εχεις κανει ΚΑΝ τον κοπο να συμπληρωσεις ΕΣΤΩ το μικρο σου ονομα στο προφιλ σου. ισα που συμπληρωσες οτι εισαι απο το Κιλκις αλλα αν κρινω απο την συμπληρωση του υπολοιπου προφιλ σου, παιζει σοβαρη πιθανοτητα να ειναι και αυτο κατα τυχη

3) δεν εχεις ανταλλαξει κουβεντα με κανενα (που να προλαβεις αλλλωστε με 1 και μοναδικο ποστ)


και ερχομαι να σε ρωτηΞω.... ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ???????? αν ειναι αρνητικη η απαντηση σου, περιμενω καλα δειγματα γραφης και διαθεσης. αλλιως, πες μου τους αριθμους απο τα δικα σου οχηματα (δεν με πειραζει, "παιζω" και με αυτοκινητα...) και οποια αλλη πληροφορια πιστευεις οτι θα με "βοηθησει"


:wave2:

argy_kap
12/07/2006, 11:32
:a57: :a3:

Δεν πιστεύω να απαντήσει και κανείς....

Όξω π****η απο την μάντρα!

Vezouvios
12/07/2006, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
βρε φιλαρακι, λυσε μου μερικες αποριες:
1) γραφεσαι σημερα και το πρωτο σου ποστ ειναι η συλλογη/"εξυπηρετηση" σειριακων αριθμων κλεμμενων μοτοσυκλετων ΕΝΤΟΣ ελλαδας

2) δεν εχεις κανει ΚΑΝ τον κοπο να συμπληρωσεις ΕΣΤΩ το μικρο σου ονομα στο προφιλ σου. ισα που συμπληρωσες οτι εισαι απο το Κιλκις αλλα αν κρινω απο την συμπληρωση του υπολοιπου προφιλ σου, παιζει σοβαρη πιθανοτητα να ειναι και αυτο κατα τυχη

3) δεν εχεις ανταλλαξει κουβεντα με κανενα (που να προλαβεις αλλλωστε με 1 και μοναδικο ποστ)


και ερχομαι να σε ρωτηΞω.... ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ???????? αν ειναι αρνητικη η απαντηση σου, περιμενω καλα δειγματα γραφης και διαθεσης. αλλιως, πες μου τους αριθμους απο τα δικα σου οχηματα (δεν με πειραζει, "παιζω" και με αυτοκινητα...) και οποια αλλη πληροφορια πιστευεις οτι θα με "βοηθησει"


:wave2:


Απο το πρωι ηθελα να ρωτησω...
ακριβως τα ιδια φιλτατε γιωργο.
Ειλικρινα με εχει προβληματισει πολυ αυτο το ποστ.
Η αλλη μου απορια ειναι οτι ζηταει συγκεκριμενα για μοτοσπορ μοτοσυκλετες και οχι γενικα..
Μπορεις να μου το εξηγεισης αυτο σε παρακαλω?

zanny
12/07/2006, 11:33
Παιδιά, θα ήθελα κι εγώ μια λίστα με κωδικούς κλειδιών,
κωδικούς συναγερμών,
φωτοτυπίες αδειών κυκλοφορίας (επικυρωμένες αν γίνεται),
πότε λείπετε από το σπίτι,
που παρκάρετε τις μοτό σας,

για να δω αν μπορώ να βοηθήσω...

Τι λέμε τώρα...

melsaltas
12/07/2006, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanny
Παιδιά, θα ήθελα κι εγώ μια λίστα με κωδικούς κλειδιών,
κωδικούς συναγερμών,
φωτοτυπίες αδειών κυκλοφορίας (επικυρωμένες αν γίνεται),
πότε λείπετε από το σπίτι,
που παρκάρετε τις μοτό σας,

για να δω αν μπορώ να βοηθήσω...

Τι λέμε τώρα...

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΗ, ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΑΚΙ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :lol: :eyepop: :lol:

TROOPER
12/07/2006, 11:42
:a21: :a21: :a21: :a21: :a21:

alex14
12/07/2006, 11:57
RTHB5421748755TYY11398765QQ543542115445HH561111123658878774RRR22WNKT44511228872578445GHJJHGFFF.

Το παραπανω ειναι απο BMW (με καλαθι) το οποιο το εκλεψαν απο τον παππου μου το 1956.

:a21: :a21: :a21:

:a28:

sniper
12/07/2006, 12:41
Αν δεν εξηγήσεις φίλε motorsport τι θα κάνεις με την λίστα ή για ποιο λόγο την θες..... τότε.... κάτι βρωμάει.

Ελπίζω να είμαι σαφής και κατανοητός.

:smokin:

Vezouvios
12/07/2006, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από χαμενος
Φίλε,

πολύ ευχαρίστως να σου τηλεφωνήσω και να σου δώσω το VIN από ένα κλεμμένο CBR600 2004 ενός φίλου...

Στείλε μου, λοιπόν, αν θες το τηλ. σου γιατί δε θέλω να το γράψω το vin εδώ...

thanks για την πρωτοβουλία, φαντάζομαι ότι έχεις άκρες ή από την αστυνομία ή από παραεισαγωγές, . σωστά? ...

:wave2: :wave2: :wave2:


Συμπτωση ειναι φιλε χαμενε??
Οτι και εσυ γραφεις πρωτη φορα και μαλιστα στο συγκεκριμενο post?
Kαι παλι συμπτωση ειναι οτι εσυ εισαι απο καστορια και ο αλλος ειναι απο κιλκις,,,
Sorry ean κανω λαθως αλλα κατι συμβαινει εδω.

costas81
12/07/2006, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
Kalhmera paidia exw dei polles malakies tora teleftea kai tha ithela mia Lista apo VIN apo klemenes supersport na dw mipws paizei na vrw tpt. Milame gia mhxanes apo ellada panda.

Perimenw voitheia gia na dw an tha mporesw na kanw kati


εισαι λιγο λακαμας???

Dodok edessa
12/07/2006, 13:05
Ρε γαμώτο πολυ Μακεδονία παιζει..
O ενας από καστορια και ο άλλος από το KILL - KISS


Να μη σου βγει το μάτι !!!!
Πάντως καταλάβαμε περί τινός πρόκειται οποτε καλα θα ειναι να :a3:
:a02: :a46:

Vezouvios
12/07/2006, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από χαμενος
Φίλαρακι δεν είναι σύμπτωση διαβάζω το forum εδώ και δυο χρόνια αλλά λόγω απόστασης ούτε σε συναντισεις μπορώ να συμετασχω ούτε να μιλήσω για μηχανικά θέματα γιατί δεν γνώσεις είμαι απλά οδηγοσ . οπότε μέχρι τωρα δεν είχα λόγο να γραφτό στο φόρουμ
χόρια που μπενω απο νετψαφέ όχι και τοσο συχνα
αλλά ο φίλος που του φάγανε το χόντα πριν ενα μήνα έχει πέσει σε μαύρη διαθεση και νομίζω ότι ο μοτοσπορτ μπορεί να έχη καμιά άκρη μπας και το βρει και εξαλου ζηταω να με δοσει το τηλ. του να μιλισουμε δεν ανακατεψα κανενα απο εσας,,,,,,,,,,,,,,,,, σωστά?
και η καστοριανοί ήμαστε φιλικοι γιατί με τη λες?

Εδω μεσα δεν γραφουμε οσοι εχουμε μηχανικες γνωσεις ουτε ολοι βρισκομαστε σε συναντησεις.
Το οτι μπαινεις απο νετ καφε δεν εχει σχεση ,εφοσων μπορεις να δημιουργησεις λογαριασμο και να μπαινεις απο οπου δηποτε.
Μου κανει εντυπωση ομως οτι παρολλα αυτα που εχουν γραφτει μετα την ανακοινωση του μοτορσπορτ εσυ ποσταρεις να σε βοηθησει.
Ποιος σου ειπε οτι εγω ειμαι επιθετικος?
Ισα ισα να σε προφυλαξω θελω.
Απλα μου φαινετε λιγο παραδοξο οτι ποσταρες για βοηθεια υστερα απο ολα αυτα που γραφτηκαν.

byron
12/07/2006, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ελπίζω να είμαι σαφής και κατανοητός.

:smokin:

Sniper, το όλο θέμα βρωμάει του κερατά...

Αυτό το

Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
Perimenw voitheia gia na dw an tha mporesw na kanw kati
κάπως μου κάνει.

Πριν λίγο καιρό δεν είχε βάλει ο alxk αυτήν τη
συζήτηση (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=24406) , όπου ένας απατεώνας έψαχνε VIN?

Μήπως πρέπει να πάει σε καμμιά ζώνη του λυκόφωτος το thread ?

sniper
12/07/2006, 13:17
Δεν πάτε καλά...


Δεν τέθηκε ποτέ θέμα Β-Ν. Ελλάδας....

Τα ίδια μηχανάκια καβαλάμε, και τα ιδια μαρουλια δίνουμε....

και τα πονάμε τα μοτοσακά μας το ίδιο...

Πάμε παρακάτω....

Dodok edessa
12/07/2006, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από χαμενος


και ο φιλος που με εγραψε για τη μακεδονια.. εμεις δηλαδη να μη μιλησουμε...?
συγνωμη αν σασ ενοχλαω ρε παιδια αλλα ο φιλος ακομα πληρωνει δοσεις για τη μηχανη του και ειναι κρημα.... σωστά?





ρε χαμενε και εγω απο Εδεσσα ειμαι αν ειδες..:cool:
απλα λεω οτι ψαχνω βορειους ποσο καιρο και βρισκω δυο κοντινους σε ενα υποπτο ποστ:D
Μακαρι να ειναι λαθος αυτο που λεω και να τα πουμε και απο κοντα :beer: :beer:

Vezouvios
12/07/2006, 13:25
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από χαμενος
[B]γιατι? τι μπορει να κανει μετο vin απο ενα κλεμενο μηχανακι?

απλα ζηταω απο το μοτοσπορτ να μου στηλει το τηλεφωνο του για να ροτησω πως μπορει να βοηθίσει .. μπορω να προστατευσω και εμεν και το φιλο μου αλλιος θα τον πνιξω στη λιμη της πολης...

και ο φιλος που με εγραψε για τη μακεδονια.. εμεις δηλαδη να μη μιλησουμε...?
συγνωμη αν σασ ενοχλαω ρε παιδια αλλα ο φιλος ακομα πληρωνει δοσεις για τη μηχανη του και ειναι κρημα.... σωστά?




απανταω το τι μπορει να κανει το vin.

1) EAN εχει τα κονε να μαθει ποιος εχει στην κατοχη του το μηχανακι.
Παραδειγμα...Εχεις στην κατοχη σου μοτοσυκλετα με εγγυηση,πας στον εξουσιοδοτημενο ,αυτος χτυπαει το vin σου στο komputer και βρισκει ποτε πουληθηκε και σε ποιον.

2)μπορει απλα γνωριζοντας οτι καποιο κλεμενο μηχανακι με αριθμο vin ταδε εχει κλαπει οπωτε......Αφηνω την φαντασια σου να οργιασει λιγο.


3)Αν και δεν το πιστευω .....Βρηκε μια μοτοσυκλετα και θελει να επιβεβαιωσει εαν ειναι κλεμενη..


4)Οσο επιμενεις για να σε βοηθησει,τοσο μας βαζεις σε σκεψεις.

miraze
12/07/2006, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από χαμενος
γιατι? τι μπορει να κανει μετο vin απο ενα κλεμενο μηχανακι?

απλα ζηταω απο το μοτοσπορτ να μου στηλει το τηλεφωνο του για να ροτησω πως μπορει να βοηθίσει .. μπορω να προστατευσω και εμεν και το φιλο μου αλλιος θα τον πνιξω στη λιμη της πολης...

και ο φιλος που με εγραψε για τη μακεδονια.. εμεις δηλαδη να μη μιλησουμε...?
συγνωμη αν σασ ενοχλαω ρε παιδια αλλα ο φιλος ακομα πληρωνει δοσεις για τη μηχανη του και ειναι κρημα.... σωστά?



φιλε μοτοσπορτ στειλε με μυνημα το τηλεφονο σου να τα πουμε

Και στην τελική γιατί έχει εξαφανιστεί ο motorsport, γιατί δεν απαντά σε αυτά που γράφονται, γιατί δεν υπερασπίζεται το post του και τα όσα είπε :confused: :confused: :confused: :confused:


Όλη η υπόθεση βρωμάει και μάλιστα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

motosport
12/07/2006, 13:36
Koitakste palikaria, ego irtha me kalh diathesi. Pro enos minos eimun Giugoslavia kai ekei eida tis protes malakies.

Twra eimai stin gitoniki alvania (Oi admins tu site mporun na to diaveveosun meso tis IP mu) kai vlepw kai edw polles malakies.

Exw dei ta apeira supersport kai kserw kati parapanw apo sas gia to ti simvenei giati exw rotisei edw. Sigekrimena ego psaxnw 3s CBR.

Eixa skopo na katsw monos mu na masw ta VIN apo opoio supersport vlepw ston dromo alla eipa prota na exw mia lista.

Polla grapsate se mia mera kai liga kserete kapoioi. VIN zitisa, kati pu einai public. Anyway, plz min grafete posts pu den einai usiastika giati den exw xrono na xanw. Perimenw apandiseis sxetika me to post.

motosport
12/07/2006, 13:40
Mia paraklisi ksana, mono sovara posts. Gia oso diastima eimai edw plirono kai den exw xrono na asxolume me malakies.

wild_cat/anima
12/07/2006, 13:41
κατ αρχην να ξερεις οτι οι τσαμπουκαδες δε περναν και πολυ εδω μεσα γι αυτο αλλαξε το υφακι που εχεις.
αν μπορεις να τεκμηριωσεις αυτο που ζητας καντο , αλλιως...
στην τελικη πες μας αυτο που εσυ ξερεις κι μεις δεν ξερουμε .
:smokin:

motosport
12/07/2006, 13:43
Kai epeidi vidosa twra kai kathisa kai diavasa tis malakies pu egrapsan kapoioi kapoioi edw mesa zitaw apo tus admins na zvisun afta pu grapsan kapoioi baglamades edw giati den kserun ti tus ginete.

BTW : exw dei mia kokini R1 me sponsores panw kai polla extra fiber carbon kai stickers tu moto.gr episis panw. Oi admins tu site an kserun kati gia th mhxanh as mu pune.

wild_cat/anima
12/07/2006, 13:43
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
[B]κατ αρχην να ξερεις οτι οι τσαμπουκαδες δε περναν και πολυ εδω μεσα γι αυτο αλλαξε το υφακι που εχεις.
αν μπορεις να τεκμηριωσεις αυτο που ζητας καντο , αλλιως...
στην τελικη πες μας αυτο που εσυ ξερεις κι μεις δεν ξερουμε .
:smokin:
όσο για το τι είναι σοβαρο η όχι δε θα το υποδειξεις εσυ αΛΛα οι μοντς του φόρουμ !
οβερ

sniper
12/07/2006, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
Mia paraklisi ksana, mono sovara posts. Gia oso diastima eimai edw plirono kai den exw xrono na asxolume me malakies.

Γινε σοβαρός εσύ για να σε αντιμετωπίσουμε κι εμείς με την σειρά μας σοβαρά.

Εμείς δεν πληρώνουμε.... είμαστε αραχτοί στην βεράντα και κοιτάμε τον κηπουρό που το κάνει με την γυναίκα μας ενώ πιάνουμε τον πισινό της υπηρέτριας και ο μπάτλερ πλένει τις 20 SS που έχουμε...

:smokin:

miraze
12/07/2006, 13:53
Χίλια συγνώμη φίλε που σου γ@μήσαμε το post.

Είμαι σίγουρος ότι οι mods θα ακούσουν την επιθυμία σου και θα διαγράψουν όλα αυτά τα ρεμάλια που σε ένα FORUM απάντησαν στην τόσο αθώα επιθυμία σου.

Επειδή δεν έχω κάποιο VIN πρόχειρο να είσαι σίγουρος όταν θα πάω στο γραφείο μου στην ΑΣΦΑΛΕΙΑ θα σου τα στείλω όλα




ΑΝΤΕ ΡΕ ΑΠΟ ΔΩ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ:a57: :a57: :a57:

sniper
12/07/2006, 13:53
Πες για ποιον λόγο θες λίστα με VIN...

Αλλά φαντάζομαι με ένα τηλέφωνο στην Ασφάλεια θα σου την δώσουν....

εδώ μέσα.... δεν έχουμε λίστες και φακέλους.

Κι επειδή τώρα είδα την απάντηση για το R1....

Αν θες να βοηθήσεις κάνε ένα τηλ στην Ασφαλεια επώνυμα. Γιατί το να πάει ο κάτοχος της μηχανής στην αλβανία και να τσαμπουκαλευτεί είανι από επικίνδυνο έως τραγελαφικό.

:smokin:

Dodok edessa
12/07/2006, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
Kai epeidi vidosa twra kai kathisa kai diavasa tis malakies pu egrapsan kapoioi kapoioi edw mesa zitaw apo tus admins na zvisun afta pu grapsan kapoioi baglamades edw giati den kserun ti tus ginete.

BTW : exw dei mia kokini R1 me sponsores panw kai polla extra fiber carbon kai stickers tu moto.gr episis panw. Oi admins tu site an kserun kati gia th mhxanh as mu pune.

ωπα ρε !!!χαλαρωσε λιγάκι ...εσυ χτυπησες την πόρτα ..οποτε φροντισε να εισαι λιγακι ευπρεπής ..
είπαμε είμαστε διστακτικοί για παρά πολλούς λόγους ...σεβάσου αυτά που σου γράφουνε και αν δεν σου αρεσουν αγνοησετα...
ολοι μπορούμε να βιδωθούμε και να είσαι σίγουρος πολύ περισσότερο απο σενα ..οπότε κάλμα
!:D

sapila racing
12/07/2006, 13:57
Ετσι κι αλλιώς λίστα με κλεμμενα VIN απ οσο ξέρω δεν υπάρχει στην ελλάδα.
Ούτε η αστυνομία δεν έχει....

Η μόνη προσπάθει σ αυτόν τον τομέα, είχε γίνει από το Μοτο πριν από χρόνια.
Ειχαν πάρει ολα τα τμήματα και τις αλάνες τους σβάρνακαι κατεγραφαν αρ.πλαισίου.

Πάντως απ οσο ξέρω στην Αλβανία το οχημα νομιμοποιείται κανονικά κι ας είναι κλεμμένο. Δεν μπορείς να το πάρεις πίσω.
Ανήκει 'νόμιμα' στον καινούριο του ιδιοκτήτη με χαρτιά και τα πάντα!
Μου ειχαν κλέψει αυτοκίνητο και το εψαχνα παλια....

Ακόμα και ο υπουργός δημόσιας τάξης της Αλβανίας είχε έρθει επίσημη επίσκεψη με κλεμμένο Mercedes S300 και είχε γίνει θέμα.

motosport
12/07/2006, 14:03
Loipon, afu einai etsi ta pragmata kai afu o kathe pikramenos erxete kai kanei post kai to paizei dikigoros ksexaste ta ola kai agnoiste to post.

Profanos oi perisoteroi den kserete pws to mhxanaki opws klevete pernaei ta sinora kai kykloforei kanonikotata kai me tis pinakides tis xoras malista. Profanos eprepe na vgalw kamia 100aria fotos apo R1,ZXR,CBR,hayabuses, burgman kai oti allo exun dei edw ta matia mu kai na ta episinapsw me to post alla egw exw erthei gia prosopiki duleia opws eipa gia 3 CBRakia kai mallon den eprepe kan na xasw nevra kai xrono gia na asxoleithw. Poso mallon me 5-6 kokorakia edw mesa pu den exun idea pws mporeis na fas to kefali su prospathwntas na vreis klemenes mhxanes.

Loipon, arxhgoi mu arrivederci; eimai arketa orimos oste na travixtw twra kai na min sas doso psomi gia alles malakies. Oi admins as kitaksun tin IP mu kai as krinun monoi tus.

Gia osus pali exun arketo myalo na ksexorisun to kalo apo to kako as mu kanun ena PM me leptomeries ( photo would help ) kai eisos mporesw na kanw kati.

Gia alli mia fora, arrivederci kai megaloste ligo giati akoma pitsirikia eistai kapoioi edw mesa.

sniper
12/07/2006, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
Loipon, afu einai etsi ta pragmata kai afu o kathe pikramenos erxete kai kanei post kai to paizei dikigoros ksexaste ta ola kai agnoiste to post.

Profanos oi perisoteroi den kserete pws to mhxanaki opws klevete pernaei ta sinora kai kykloforei kanonikotata kai me tis pinakides tis xoras malista. Profanos eprepe na vgalw kamia 100aria fotos apo R1,ZXR,CBR,hayabuses, burgman kai oti allo exun dei edw ta matia mu kai na ta episinapsw me to post alla egw exw erthei gia prosopiki duleia opws eipa gia 3 CBRakia kai mallon den eprepe kan na xasw nevra kai xrono gia na asxoleithw. Poso mallon me 5-6 kokorakia edw mesa pu den exun idea pws mporeis na fas to kefali su prospathwntas na vreis klemenes mhxanes.

Loipon, arxhgoi mu arrivederci; eimai arketa orimos oste na travixtw twra kai na min sas doso psomi gia alles malakies. Oi admins as kitaksun tin IP mu kai as krinun monoi tus.

Gia osus pali exun arketo myalo na ksexorisun to kalo apo to kako as mu kanun ena PM me leptomeries ( photo would help ) kai eisos mporesw na kanw kati.

Gia alli mia fora, arrivederci kai megaloste ligo giati akoma pitsirikia eistai kapoioi edw mesa.

Να προσέχεις εκεί πάνω....

Από τα λίγα που ξέρω είναι και εκεί σοβαροί..... τόσο που δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο....

Και δεν έχεις μαζί και τον Σηγκάλ...

:smokin:

Sabre
12/07/2006, 14:09
Στο καλό να πάς παλικαριμ'
Στο καλό.....






:a12:

Cpt. Haddock
12/07/2006, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
.... megaloste ligo giati akoma pitsirikia eistai kapoioi edw mesa.


Ναι δάσκαλε.....

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:











Ξέρεις, το οτι δεν συμφωνούμε μαζί σου ή θέλουμε περισσότερες εξηγήσεις για κάτι τόσο ευαίσθητο όπως η κλοπή μιας μηχανής, δε μας κάνει απαραίτητα λιγότερο "έξυπνους" από εσένα, ή ανώριμους, ή "πιτσιρίκια...

Οι πιο πολλοί εδώ στα ποστ που εσύ συλληβδην απορρίπτεις ως "μαλακίες για τις οποίες δεν έχεις χρόνο" ζήτησαν διευκρινίσεις...

Υπάρχει πολύς κόσμος που χρεώνεται μέχρι τα μπούνια για να κάνει την καύλα του και ένα πρωί το μηχανάκι κάνει φτερά... Είναι λογικό να είμαστε ΟΛΟΙ καχύποπτοι...

Στην τελική ΔΕΝ μας νοιάζει πόσο και ΑΝ έχεις χρόνο...


Μάλλον εσύ πρέπει να μεγαλώσεις...

:wave2:

wild_cat/anima
12/07/2006, 14:12
ρε σεις ....μήπως είναι ο καρέλης ??????:lol: :lol: :lol:

motosport
12/07/2006, 14:17
eipa oti itan na pw.

eipa pu vriskome, pu eimun kai ti exw dei. Eipa pws exw dei apeira supersports kai pws kserw pws to 90+% apo aftes einai klemenes apo ellada/italia. Osus to thema tus kaiei, as epikinonisun mazi mu. Apla ta pragmata. Kai mias kai tis fernete etsi tis duleies kai den sas noiazei an xalaw xrono kai fraga edw, gia oti mixani vro tha zitisw kai to komati mu.


Pros to parwn exw vrei ta :

SUZUKI GSXR 600 apo italia : VIN : JS1BG111200103408
kai
R1 apo italia : VIN : JYARN091000008521

kai exw milisei me tus katoxus.

Gia alli mia fora, arrivederci arxhgoi mu kai thx pu kapoioi edw mesa me kanun na gelaw.

bartlal
12/07/2006, 14:21
Α = motosport
Β = λοιποι χρηστες του φορουμ


Α: "γεια σας, με λενε Θρασυβουλα, και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας"

Β: "φιλε που εμφανιστηκες απο το πουθενα και ξαφνικα, δεν μας λες καμμια info για σενα?"

Α: "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας"

Β: "τα εχουν οι ασφαλιστικες, ασε που νομιμοποιουνται οταν μπουν στα συνορα καποιων βαλκανικων χωρων"

Α: "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο"

Β: "και γιατι δεν πας στην ασφαλεια?"

Α: "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο" "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο" "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο" "θελω να βοηθησω για αυτο και θελω τα VIN των κλεμμενων μηχανων σας και αν γινεται δωστε μου και φωτο"

Β:"δεν μας τα λες καλα"

Α: "ειστε ανωριμοι και δεν θα σας πω ποτέ που ειδα τις κλεμμενες μηχανες σας"



................φιλαρακο, κατσε διαβασε αυριο, που θα εισαι πιο χαλαρος τι εχεις γραψει, και τι σου εχουν απαντησει. αν δηλ ερχομουν εγω (που δεν με ξερεις και δεν με εχεις δει) και σε πετυχαινα στο δρομο, μαζι με αυτους που πουλανε λαθραια αντικειμενα, και σου ελεγα ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΟΥ, θα το εκανες? μην σκεφτεσαι εν θερμω, γιατι και να θελεις να βοηθησεις, χανεις το οποιο δικιο (μπορει) να εχεις. τα δολωματα του στυλ: ειδα R1 που ειχε αυτοκολητα moto.gr, R1,ZXR,CBR,hayabuses, burgman που ειναι το top 5 κλεμμενων μοτο δεν νομιζω οτι ειναι αρκετα για να τσιμπησουν ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΟΥΣ (αν οχι ηδη τσουρουφλιασμενους) χρηστες. στο Αμερικα ισως να ησουν πιο αποδεκτος με τετοια εισοδο...

φιλικα,

Γιωργος

:wave2:





ΥΓ: εσυ θα μας χαρισεις το ονοματακι σου? :smokin:

miraze
12/07/2006, 14:22
Ρε παιδιά αφού βρήκαμε την αρσενική μητέρα ΤΕΡΕΖΑ γιατί να μην μας βοηθήσει ο άνθρωπος.

Λοιπόν φίλε motorsport αφού μπορείς να κάνεις τόσα πολλά για εμάς θέλω μια προσωπική χάρη.

Στο ΕλληνοΑλβανικό μέτωπο το 1941 ο καημένος ο παππούς μου έχασε το ποδήλατό του, από ότι μου είπε ήταν ΜΑΥΡΟ, με ΔΥΟ ΡΟΔΕΣ. Δυστυχώς δεν έχω περισσότερες πληροφορίες, όμως αν τα ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ σου στην Αλβανία ή στη Γιουγκοσλαβία ξέρουν κάτι θα με υποχρέωνες.

Αν στην τελική σε βγάζει ο δρόμος από Γιάννενα μεριά έλα μια βόλτα από το μεγάλο ΜΠΛΕ ΚΤΗΡΙΟ στο κέντρο της πόλης. Μην ανυσηχείς για το σκοπό στην είσοδο, αθώο στρουμφάκι είναι και αυτό
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

alex14
12/07/2006, 14:22
Να σου κανω μια σοβαρη ερωτηση motosport.

Ποσο χρεωνεις την ''ευρεση''. Το ''τσαμπα'' δεν θεωρειται σοβαρη απαντηση.

:wave2:

bartlal
12/07/2006, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
...gia oti mixani vro tha zitisw kai to komati mu.....

ε, μην μΕ πεις τωρα οτι εχουμε ολοι μας αδικο! :winka:



:wave2:

alex14
12/07/2006, 14:26
Πασο

:wave2:

motosport
12/07/2006, 14:30
to an kai poso tha zitisw einai allo thema teleios , logiko einai pws opoiadipote extra eksoda den tha ta vgalw apo tin tsepi mu.

miraze
12/07/2006, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
.......................Pros to parwn exw vrei ta :

SUZUKI GSXR 600 apo italia : VIN : JS1BG111200103408
kai
R1 apo italia : VIN : JYARN091000008521

kai exw milisei me tus katoxus...........

Μπράβο σου που τα βρήκες, και μετά τί έγινε :confused: :confused: :confused:

Πήρες τα χρήματα και είπες στους ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ σου να τα επιστρέψουν στους καημένους κατώχους?

Το ότι αυτά είναι VINαπό μηχανές κλεμμένες είμαι απολύτως σίγουρος όπως ειμαι σίγουρος ότι και εσύ


ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΡΧ@@@@ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΛΕΒΕΙ!!!

sniper
12/07/2006, 14:32
Μην παιδιαρίζετε.....

Ο άνθρωπος πήγε επάνω για να βρει 3 CBR που του έχουν κλέψει, και στο μεταξύ κοιτάει και άλλα μηχανάκια.

Ειχε δε την ευγενική καλοσύνη, στο ήδη φορτωμένο πρόγραμμά του να μπει στο Internet, να μπεί εδώ μέσα και να μας πει για την αποστολή του.

Αν ειναι να βγάλει και κάτι ε τότε... χαλάλι του.... άλλωστε θα τις πληρώσει στον Αλβανό έμπορα για να μας τις δώσει πίσω.

Έτσι δεν είναι motorsport; Ή πρέπει να έρθουμε εμείς επάνω; Τα καλάσνικοφ θα τα έχεις έτοιμα ή να φέρουμε κανένα MG3 από εδώ;

Ωραίος... :smokin:

dukeandthecity
12/07/2006, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
to an kai poso tha zitisw einai allo thema teleios , logiko einai pws opoiadipote extra eksoda den tha ta vgalw apo tin tsepi mu.

ψηλε μην το κουραζεις το θέμα. Ειπες οτι ηθελες να πεις και οποιος γουσταρει θα σου στειλει μηνυμα.

Ασε μας εμας τους μικρούς και ανοητους να λεμε τις παπαριες μας.

αντε στην ευχη της παναγιας γιατι το εχουμε περασει το λούκι.

edit: και με κατι τετοιους να ΜΑΣ γινει μαθημα : φωτο με πινακιδες και προσωπικα στοιχεια κομμένα.

motosport
12/07/2006, 14:35
to oti vrika tus katoxus ton 2 Mhxanon simenei pws tha erthun prosopika me ta xartia tus, tha tsimpisun 2 astinomus edw kai tha pune "TO KAI TO". egw ute lefta peira ute onomata eipa ute tpt. ego eipa h mhxanh su einai se aftin tin polh , se afton ton dromo mprosta apo afto to magazi.

miraze
12/07/2006, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
.............για την αποστολή του...........

Θα συμπλήρωνα.....ΙΕΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ!!!

Πάντως είμαι σίγουρος ότι πολλά άτομα μέσα στο Forum θα ήθελαν τα στοιχεία του motorsport.

toyota
12/07/2006, 14:39
Απο μοτό κλεμένη από Ελλάδα δεν έχεις κανένα VIN;Μόνο από Ιταλία έχεις;

miraze
12/07/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
to oti vrika tus katoxus ton 2 Mhxanon simenei pws tha erthun prosopika me ta xartia tus, tha tsimpisun 2 astinomus edw kai tha pune "TO KAI TO". egw ute lefta peira ute onomata eipa ute tpt. ego eipa h mhxanh su einai se aftin tin polh , se afton ton dromo mprosta apo afto to magazi.

Κάνε μου μια χάρη ρε motorsport, γράψε λίγο Ελληνικά γιατί πρέπει να λυθούν οι απορίες σε κάτι φιλαράκια που έχω δίπλα μου τώρα.

Και μή μου πείς ότι ο υπολογιστής δεν γράφει Ελληνικά γιατί είμαι σίγουρος ότι γράφεις από PC και όχι απο MAC.

sniper
12/07/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
to oti vrika tus katoxus ton 2 Mhxanon simenei pws tha erthun prosopika me ta xartia tus, tha tsimpisun 2 astinomus edw kai tha pune "TO KAI TO". egw ute lefta peira ute onomata eipa ute tpt. ego eipa h mhxanh su einai se aftin tin polh , se afton ton dromo mprosta apo afto to magazi.

Ρε Βart; να το στείλω στα ανέκδοτα;

Ρε φίλε.... ή δεν ξέρεις τι σου γίνεται ή έχεις μαύρα μεσάνυχτα ή είσαι πολύ αθώος τελικά.

Ας το πάρουμε λογικά:

ΟΚ μου βρήκες την R1 που μου είχαν κλέψει. ΟΚ, έρχομαι εκεί που μου λες, την βλέπω και πάω στο τοπικό ΑΤ.
1. Πως τους μιλάω Ελληνικά; Και αντε συνενοούμαστε.
2. Είσαι ΤΟΣΟ σίγουρος ότι θα έρθουν για κατάσχεση της μοτο από το μαγαζί;
3. Πως θα την κατεβάσεις Ελλάδα; Οδικώς; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Απο Τιρανα ας πούμε... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σου λείπουν κάποιες λεπτομέρειες για να κλείσει το πάζλ.

1. Είναι γνωστό οτι πολλά κλεμμένα πάνε Αλβανία
2. Εχεις δει πολλούς να πηγαίνουν πάνω να τα μαζέψουν;
3. Εισαι σίγουρος ότι υπάρχει δικαστική συνδρομή μεταξύ των 2 χωρών;
4. Έχεις υπόψιν σου ποιοι τα κλέβουν και τα διακινούν; Άγγελοι δεν είναι πάντως....

Το νου σου εκεί πάνω... (κουραστικός γίνομαι)

:smokin:

byron
12/07/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
to oti vrika tus katoxus ton 2 Mhxanon simenei pws tha erthun prosopika me ta xartia tus, tha tsimpisun 2 astinomus edw kai tha pune "TO KAI TO". egw ute lefta peira ute onomata eipa ute tpt. ego eipa h mhxanh su einai se aftin tin polh , se afton ton dromo mprosta apo afto to magazi.

Σε προηγούμενο ποστ σου, έγραψες οτι κυκλοφορούν κανονικότατα.

Αν πάρουν οι κάτοχοι έναν αστυνομικό και του πουν ότι αυτό είναι δικό μου τι θα γίνει? Θα το δώσουν πίσω και θα πούν συγγνώμη?

Δλδ οι αστυνομικοί εκεί δεν ξέρουν ότι τα μηχανάκια είναι αρπαγμένα?

motosport
12/07/2006, 14:43
toyota pros to parwn afta ta 2 VIN exw vrei. Apo ellada mporw na vro vin alla prepei na exw ypopsin gia ti na kitaksw. den mporw na pigenw se kathe mixani kai na vlepw ton lemo san periergos.

an esto mu elege kapoios ton typo i mu edeixne mia foto kati tha ginotan. Eipa ksana gia mia xaraktiristiki R1 me sponsores tu MOTO panw.

simeon
12/07/2006, 14:44
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εισαστε τοσο επιθετικοι....

Προσωπικα δεν θα εμπιστευομουνα τον μοτορσπορτ (γιατι απλα ειναι ενασ αγνωστος και οχι γιατι δεν εχει 10.000post στο forum) για να δωσω οποιοδηποτε στοιχειο αλλα μεχρι το να φτασουμε σε σημειο να τον κραζω και να τον βριζω απεχει πολυ.
Το forum ειναι αρκετα μεγαλο για να μην το απασχολει τοσο πολυ ενα απλο μελος αλλα η συμπεριφορα προσ καποιον που δεν ξερουμε δεν νομιζω πως ειναι η πρεπουσα.
ακομα κι αν ειναι αυτος που τις κλεβει εφοσον δεν εχουμε καμια αποδειξη δεν μπορουμε να του κανουμε επιθεση με αυτον τον τροπο.
Νομιζω οτι αυτοι που του επιτιθονται τοσο εντονα χανουν με αυτο το τροπο και το δικιο τους.
Δεν ειδα κανενα να του λεει με ευγενικο τροπο να τεκμηριωσει και να μας εξηγησει αυτα που λεει αλλα εξαρχης μια επιθεση και ειρωνια χωρις λογο κατα την γνωμη μου που μου εκανε μεγαλη εκπληξη γιατι δεν ειχα ξαναδει κατι αντοιστιχο σε αυτο το forum.

Ελπιζω να μην παρεξηγηθω απλα αναφερω αυτο που μου εκανε εντυπωση διαβαζωντας ολα τα ποστ...

wild_cat/anima
12/07/2006, 14:45
to moto.gr den exi sponsores:smokin:

motosport
12/07/2006, 14:48
den thelw na vrisw re gmt kai krataw ta nevra mu. 100 FORES DEN EIPA MEXRI TWRA PWS STIN ARXH DEN EDWSA POLLA INFO GIATI TROS TO KEFALI SU ME TETOIES MALAKIES ?

OSO GIA TA XARTIA , ESY TI LES : AMA PAS STIN TROXEA KAI PEIS NA TA XARTIA MU APO ANTIPROSOPEIA ME VIN ME TA OLA TUS KTL NA KAI I DILOSI PU EKANA STIN ASTYNOMIA ELLADOS GIA KLOPH DEN THA KANUN TPT ? KAI VEVAIA THA YPARKSI ANTIPARATHESI GIA TO POIANU EINAI TO MHXANAKI AFU KAI oi 2 FENONTE NOMIMOI KATOXOI ALLA MESO TIS INTERPOL LINETE ME TIN MIA TO THEMA. GIA NA MIN PW KAN PWS DEN EINAI ANAGH NA FTASEI KAN TO THEMA STIN INTERPOL GIATI OI ADEIES KYKLOFORIAS AFTON TON MHXANON EINAI PLASTES.

OSO GIA TO AN RE FILARAKI VARIESE NA ERTHEIS NA PAREIS KATI GIA TO OPOIO PLIROSES 15.000e KAI ISOS THA PLIRONUN KAPOIOI GIA XRONIA AKOMA TOTE PRAGMATIKA .... .... ..@!#$@!$#@!$ DILADI EKEI KOLISES EKEI ? PWS THA METAKINISEIS TIN MHXANH SE MIA APOSTASI 200KM ? E EISAI XONDROKEFALOS RE MALAKA KAI KRIMA PU YPARXUN ATOMA SAN KAI SENA KAI EXEIS TO DIKEOMA NA PETAS TIS PIPES SU

sniper
12/07/2006, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από motosport
...... DILADI EKEI KOLISES EKEI ? PWS THA METAKINISEIS TIN MHXANH SE MIA APOSTASI 200KM ? E EISAI XONDROKEFALOS RE MALAKA KAI KRIMA PU YPARXUN ATOMA SAN KAI SENA KAI EXEIS TO DIKEOMA NA PETAS TIS PIPES SU


Αντιπαρέρχομαι το καλιτεχνικό σου ύφος και θα σου πω ότι αν ο έμπορας εκεί χάσει ένα μηχανάκι των 15.000 να είσαι σίγουρος οτι θα προσπαθήσει να το πάρει πίσω μέχρι να βγεις από τα σύνορα.... και τότε δεν θα χάσεις ΜΟΝΟ την μοτο.

Δεν ξλερω αν γίνομαι κατανοητός αλλά ορισμένοι εδώ μέσα εκτός από ταινίες δράσης έχουν δει κι άλλες....

και αυτά που λες για τα χαρτιά, Interpol κλπ... ανήκουν στην σφαίρα της επιστημονικής φαντασίας. Δεν ξέρω τι νομικές γνώσεις ή διαδικαστικές έχεις αλλά είσαι μακράν νυχτωμένος.

byron
12/07/2006, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
to moto.gr den exi sponsores:smokin:

Αυτοκόλλητα moto.gr είπε ότι είχε πάνω...

Αν είναι αλήθεια, πρέπει να είναι κάποιο γνωστό μέλος του Forum.

miraze
12/07/2006, 14:57
Μιλάμε είσαι τρελή απόλαυση!!!!!!!!!!!!

Συνέχισε να γράφεις PLEASE, μη μας στερείς αυτή τη χαρά, μίλησέ μας κι άλλο για τον ΙΕΡΟ σου ΑΓΩΝΑ.

Εμείς οι άσχετοι σε εκλιπαρούμε να μας δώσεις τα φώτα σου μεγάλε ΓΚΟΥΡΟΥ των κλεμμένων μηχανών
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
12/07/2006, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
ψηλε μην το κουραζεις το θέμα

Ψηλέ ..???

Μωρή κουφάλα λαθρεμπόρισα, τον ξέρεις τον "έτσι" ??? :eyepop:

:smokin: :smokin: :smokin:

Vezouvios
12/07/2006, 15:52
Σας παρακαλω σας παρακαλω...
ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ..
Μετακομιστε το thread στα ανεκδοτα και καντε το και stick............

Alx 84
12/07/2006, 16:01
βασικά θα συμφωνίσω αρχικά με τον simeon.

ο motosport θα μπορούσε να έχει καλές διαθέσεις, αλλά απόλυτα λογικό είναι να φάει πόρτα.

να πω ότι ήταν κάποιος που είχε 500+ πόστς, πού τον είχαμε δει σε φωτό, δέλεαρ κλπ να πω οκ.

πάντως δεν έχουμε καμία μα καμία απόδειξη για το τι προθέσεις έχει. Εγώ πάντως δε θα έδινα info σε έναν άγνωστο ειδικά όταν ξεκινάει να λογομαχεί με την πρώτη αντίδαση.

κατόπιν συμφωνώ με τον sniper. άντε κ πάς πάνω κ κάνεις μανούρα, θα κατσει ο άλλος με σταυρωμένα τα χέρια κ θα πει ευχαριστώ; σε κανένα χαντάκι διαμελισμένο βλέπω τον ιδιοκτήτη της χαμένης μοτό...

το thread δεν έχει μέλλον αλλά συνεχίστε. πλάκα έχει...:a014: :a014:


Υ.Γ. άντε κ δίνεις το VIN μιας κλεμένης μοτό, τί γίνεται απο εκεί κ πέρα; κατά τον motosport οφελείται ο ιδιοκτήτης. άν η φάση είναι απάτη, ο κομπιναδόρος τι μπορεί να κάνει με το VIN; εκτος από το να ζητήσει λύτρα για τη μοτό κ να εξαφανιστεί...

lammadin
12/07/2006, 20:26
Να πω κι εγω τη μαλακια μου...
(χωρις να θελω να κατακρινω κανεναν και καμια προθεση αλλα.......)

Δεν ξερω ρε φιλαρακι σε τι κυκλωματα εχεις ακρες,αλλα ο σοφος λαος λεει πως:
Οποιος νυχτα περπατει λασπες και σκατα πατει...

AFTER
12/07/2006, 20:52
deleted

el_hymador
12/07/2006, 21:09
E , οποιου του εχουν κλεψει την μηχανη και πιστευει οτι ετσι υπαρχει περιπτωση να του την βρει ας του δωσει το VIN....

Παντως μεγαλε , ειναι λιγο αχαρο για να μη πω τιποτα χειροτερο αυτο που κανεις....σαφως και δεν σε αναγκαζει κανενας να ασχοληθεις με την ευρεση κλεμενων μηχανων , αλλα βρισκομενος σε θεση -οπως υποστηριζεις- να το πραξεις αυτο , ζητας χρηματα...

Ελεος! μην το κανεις καθολου!!!

Δηλαδη τι τροπους σκαρφιζεται ο καθενας για να τσεπωσει κανα φραγκο....οι υαινες οι ιδιες ρε πουστη μου!!!

Αν θες να βοηθησεις , μπορεις και θελεις, καντο επειδη γουσταρεις .Οσοι αγαπανε την μοτοσυκλετα αντιλαμβανονται τον πονο που σου προκαλλει η κλοπη της μηχανης ....μην παιζεις με αυτον τον πονο λοιπον για προσωπικο σου οφελος!!!!Εσυ προφανως δεν αγαπας ουτε τις μοτοσυκλετες , ουτε αυτους που τις οδηγουν.....

...δοκιμασε με mercedes που εχουν τρομερη απηχηση εκει πανω και παρατα μας ρε λαμογιο!!!

zolotas
12/07/2006, 21:18
φιλαρακο η ''ψηλε'' .....γραφεις εκ του ασφαλους ,υπαρχει και διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος που σε τσακωνει αμεσως αλλα εισαι στην αλβανια ....αν εισαι αληθινος ελα πρωτα στην ελλαδα και βλεπουμε ,ε??

zolotas
12/07/2006, 21:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
RTHB5421748755TYY11398765QQ543542115445HH561111123658878774RRR22WNKT44511228872578445GHJJHGFFF.

Το παραπανω ειναι απο BMW (με καλαθι) το οποιο το εκλεψαν απο τον παππου μου το 1956.

:a21: :a21: :a21:

:a28:

.......το οποιο το εκλεψε απο Γερμανο αξιωματικο ονοματι Rolf hezen........μαλιστα ειχε και αυτοκολλητακι απο σπονσορες του Γ Ραιχ και της Λουφτβαφε :evil:

zolotas
12/07/2006, 22:16
ωραιος αυτος ο μοτοσπορις .........μου θυμιζει κατι ατομα που μπαινουν κατα καιρους ,πετανε μια χειροβομβιδα και εξαφανιζονται.

Ενας μπηκε για να διαφημισει μια ασφαλιστικη .....εξαφανιστηκε


Αλλος για να πουλησει μια μοτο και εξοργιζεται μετα απο μια μερα γιατι δεν πουληθηκε.........εξαφανιστηκε


Αλλος καπακι μοτοβολτα ψαχνει με ενα ποστ και επισης εξοργιζεται γιατι δεν βρισκει απαντησεις και κραζει κιολας οτι κοιμομαστε ........εξαφανιστηκε .


μηπως πρεπει να γινει μια ενοτητα με απωλλεσθεντα μελη τυπου νικολουλη ?? προσφερομαι εθελοντης για ψαχτηρι . Η καποια μυστικη υπηρεσια φορουμ ΜΥΦ με λαγωνικα ,ασφαλιτες ,κουκουλοφορους .

howlingkast
13/07/2006, 00:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas

μηπως πρεπει να γινει μια ενοτητα με απωλλεσθεντα μελη τυπου νικολουλη ?? προσφερομαι εθελοντης για ψαχτηρι . Η καποια μυστικη υπηρεσια φορουμ ΜΥΦ με λαγωνικα ,ασφαλιτες ,κουκουλοφορους .

Μηπως θες να σου δωσουμε τα αφμ των απολεσθεντων μελων μας?????

Παιδια κι αλλο λαμογιο!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

rsp
13/07/2006, 11:20
Αν θελεις φιλε πες μου πολη της Αλβανιας -Βουλγαριας που ψαχνεις και αν εχεις καποιους γνωστους που σε βοηθανε εκει, ετσι απο περιεργια. Δεν ειρωνευομαι απλα για να καταλαβω.

TROOPER
13/07/2006, 11:28
εγω παντως πιστευω οτι πρεπει να μας κανεις και μυνηση για παρακωληση καθηκοντος!!!!!!!!:a21: :a21: :a21:

Μικρή Λουλού
13/07/2006, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Δεν ειρωνευομαι απλα για να καταλαβω. [/B]








και καλα κανεις..~!!
μη σε παρεξηγησει κιολας ο ανθρωπος....:smokin:



δεν περναει και καμμια νταλικα να με πατησει να ησυχασω ο πουστης!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

GyPsy
13/07/2006, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
να ησυχασω ο πουστης!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Να πω οτι δεν το είχα υποπτευθεί

θα πω ψέματα και δεν το θέλω:wave2: :wave2: :wave2:

oulas
13/07/2006, 15:26
εγω παντως πιστευω οτι πρεπει να μας κανεις και μυνηση για παρακωληση καθηκοντος

Εγραψες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
13/07/2006, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
και καλα κανεις..~!!
μη σε παρεξηγησει κιολας ο ανθρωπος....:smokin:



δεν περναει και καμμια νταλικα να με πατησει να ησυχασω ο πουστης!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


οσο για τα αλλα:
:a014:

catmaster
13/07/2006, 19:12
Μολις διαβασα το post , και προσπαθω να καταλαβω κατα ποσο στεκουν αυτα που γραφει ο ΧΨΖ...

-Μπαινει ενας ανθρωπος που δεν γνωριζει κανενας χωρις στοιχεια και αποτι φαινεται οχι απο σταθερη διευθυνση και λεει οτι μπορει να βρει κλεμμενα μηχανακια στα ευρυτερα Βαλκανια...
-Ειναι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι κυκλοφορουν κλεμμενα στα ευρυτερα βαλκανια αφου οπως λεει τα εχει δει.
-Θελει να βοηθησει ολους εμας , αλλα εναντι αμοιβης γιατι ο τζαμπας πεθανε, και αφου φυσικα του στειλουμε το verification numbers των πλαισιων,

Μεχρι εδω καλα.......

Αλλα επειδη εμενα μου εχουν φαει ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ μηχανακι πριν κατι χρονια και κινησα λητους και δεμενους να το βρω και γνωριζοντας ολες τις διαδικασιες λεω τα εξης:


Α. Γραφεις απο Αλβανια (οπως λες)

-Μπατσος δεν εισαι (δεν δουλευουν ετσι αυτοι).
-Ασφαλιστικος πρακτορας δεν εισαι.(δεν θα εκανες τον κοπο)
-Interpol δεν εισαι.(θα ειχες τα VIN)

Αρα η ιδιωτικος ντετεκτιβ εισαι , η Αλβανος....

Β.Η νομιμη διαδικασια ειναι:

-Εντοπιζεις την μοτοσυκλετα με διασταυρωση στοιχειων.
-Εντοπιζεις τον κατοχο.
-ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΣ ΤΗΝ ΙΝΤΕRPOL ΩΣΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΣΠΕΙΡΑ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΘΕΙ ΥΠΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΝΟΜΙΜΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ Ο ΚΑΤΟΧΟΣ.

Εσυ δουλευεις με αμοιβη αποτι καταλαβα. Η αποτελεσματικοτητα της εργασιας σου ΣΑΦΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑ ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.Απο τον τροπο που γραφεις και τις πληροφοριες που ζητας ουτε το ενα φαινεται να διαθετεις , ουτε το αλλο.

Απο αυτα που καταλαβα εγω μαλλον εσυ δεν θελεις να βοηθησεις ουσιαστικα, αλλα να εκμεταλλευτεις μια κατασταση που υπαρχει (δεν λεω οτι εσυ εισαι κλεφτης-αυτο δεν εχω στοιχεια -) και βασανιζει τον καθε εναν απο εμας που του φαγαν την καλη του...

Αν ηθελες να βοηθησεις ουσιαστικα δεν θα αντιδρουσες με βρισιες.Θα ελεγες "παιδια αυτες οι πινακιδες με τα μοντελα ειναι κλεμμενα.Ειδοποιησα την Interpol και αν υπαρχει ιδιοκτητης εδω μεσα ας την ψαξει".
Αλλα μαλλον η φακα δεν επιασε και μανουριαζεις αδικα...

bartlal
13/07/2006, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Μολις διαβασα το post , και προσπαθω να καταλαβω κατα ποσο στεκουν αυτα που γραφει ο ΧΨΖ...

-Μπαινει ενας ανθρωπος που δεν γνωριζει κανενας χωρις στοιχεια και αποτι φαινεται οχι απο σταθερη διευθυνση και λεει οτι μπορει να βρει κλεμμενα μηχανακια στα ευρυτερα Βαλκανια...
-Ειναι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι κυκλοφορουν κλεμμενα στα ευρυτερα βαλκανια αφου οπως λεει τα εχει δει.
-Θελει να βοηθησει ολους εμας , αλλα εναντι αμοιβης γιατι ο τζαμπας πεθανε, και αφου φυσικα του στειλουμε το verification numbers των πλαισιων,

Μεχρι εδω καλα.......

Αλλα επειδη εμενα μου εχουν φαει ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ μηχανακι πριν κατι χρονια και κινησα λητους και δεμενους να το βρω και γνωριζοντας ολες τις διαδικασιες λεω τα εξης:


Α. Γραφεις απο Αλβανια (οπως λες)

-Μπατσος δεν εισαι (δεν δουλευουν ετσι αυτοι).
-Ασφαλιστικος πρακτορας δεν εισαι.(δεν θα εκανες τον κοπο)
-Interpol δεν εισαι.(θα ειχες τα VIN)

Αρα η ιδιωτικος ντετεκτιβ εισαι , η Αλβανος....

Β.Η νομιμη διαδικασια ειναι:

-Εντοπιζεις την μοτοσυκλετα με διασταυρωση στοιχειων.
-Εντοπιζεις τον κατοχο.
-ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΣ ΤΗΝ ΙΝΤΕRPOL ΩΣΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΣΠΕΙΡΑ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΘΕΙ ΥΠΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΝΟΜΙΜΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ Ο ΚΑΤΟΧΟΣ.

Εσυ δουλευεις με αμοιβη αποτι καταλαβα. Η αποτελεσματικοτητα της εργασιας σου ΣΑΦΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑ ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.Απο τον τροπο που γραφεις και τις πληροφοριες που ζητας ουτε το ενα φαινεται να διαθετεις , ουτε το αλλο.

Απο αυτα που καταλαβα εγω μαλλον εσυ δεν θελεις να βοηθησεις ουσιαστικα, αλλα να εκμεταλλευτεις μια κατασταση που υπαρχει (δεν λεω οτι εσυ εισαι κλεφτης-αυτο δεν εχω στοιχεια -) και βασανιζει τον καθε εναν απο εμας που του φαγαν την καλη του...

Αν ηθελες να βοηθησεις ουσιαστικα δεν θα αντιδρουσες με βρισιες.Θα ελεγες "παιδια αυτες οι πινακιδες με τα μοντελα ειναι κλεμμενα.Ειδοποιησα την Interpol και αν υπαρχει ιδιοκτητης εδω μεσα ας την ψαξει".
Αλλα μαλλον η φακα δεν επιασε και μανουριαζεις αδικα...

απλα, λογικα αλλα και θεικα γραμμενο!

πιο καλα δεν νομιζω να μπορεσει να ειπωθει...

:a012: :a012: :a012:


:a20: :a19: :a18:

PLANETMAN
13/07/2006, 19:55
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ CAT!!!!:wave2: :wave2: :wave2:

billy_BMW
13/07/2006, 20:11
Θεωρώ ότι πρέπει να αλάξεις το ψευδώνυμο απο motorsport σε Αλβανός-Κλουζώ και τότε μόνο όλοι αυτοί οι 50 τρελοί που γράφουν εδώ(και απορώ γιατί δε σε καταλαβαίνουν) θα ασχοληθούν σοβαρά και με σεβασμό μαζί σου.

GO GO GO Cluzo !!!!!

(Σενάριο καλό για το καφεδάκι με τους φίλους είσαι πάντως)

Μήπως είδες το έργο οπου έπρεπε ο Cage να κλέψει 200 αμάξια σε 1 νύχτα και εσύ προσπαθείς να τα βρεις??????



:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

kostisthegreek
13/07/2006, 22:13
Τώρα εγώ τι φταίω που πονοκεφάλιασα διαβάζοντας όλες αυτές τις σελίδες (6)????

Πάω στο μπαλκόνι να πιώ κανα ούζο και να πάω για ύπνο γιατί πουρνό πουρνό θα πάω πάλι για δουλειά.

Στην υγειά σας και καληνύχτα!

jtoros
13/07/2006, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από billy_BMW
Μήπως είδες το έργο οπου έπρεπε ο Cage να κλέψει 200 αμάξια σε 1 νύχτα και εσύ προσπαθείς να τα βρεις??????


Αχμ... Όχι ότι έχει μεγάλη σημασία, αλλά τα αυτοκίνητα ήταν 50. Ναι, ξέρω :bigcry: :bigcry: :bigcry: αλλά αφού το ξέρω... :beer: :wave2:

quintezz
13/07/2006, 23:56
ΈΧΩ ΕΓΩ ΤΑ VIN ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ. ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΔΩΣΩ. ΕΠΕΙΔΗ ΌΜΩΣ ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΩΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ %ΚΟΛΟΠΑΙΔΑ% ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΒΑΝΙΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ. ΌΧΙ ΜΗΧΑΝΕΣ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΛΕΒΟΥΝ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ! Ε ΤΙ ΛΕΣ?

ronin1
14/07/2006, 01:56
HJCOP257627FISALA

παρε το δικό μου...

ε΄χω κ φωτό...

επειδή όμως φιλαράκι δεν έχω λεφυα , αν σου πάρω μια πίπ@, είμαστε εντάξει?

ΤΑ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ!!!!!

δε μπορώ να γράψω γιατι πληρώνω κ δεν μπορώ να γράψω κ όλο απαντάει κ λεει τις μαλακίες του!!!!

ledz
14/07/2006, 02:06
Αμα νομιζεις οτι εισαι 3 διαφορετικα ατομα (αντι για 2), λεγεται παλι σχιζοφρενεια;

gcrook
14/07/2006, 02:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
HJCOP257627FISALA

παρε το δικό μου...

ε΄χω κ φωτό...

επειδή όμως φιλαράκι δεν έχω λεφυα , αν σου πάρω μια πίπ@, είμαστε εντάξει?

ΤΑ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ!!!!!

δε μπορώ να γράψω γιατι πληρώνω κ δεν μπορώ να γράψω κ όλο απαντάει κ λεει τις μαλακίες του!!!!

Αφου η φωτο θα σβηστει που θα σβηστει,......







































γιατι δεν την βαζεις ολοκληρη;

tsiros_temp
14/07/2006, 02:23
PERIPOU. SXIZOFRENEIA DEN EINAI TO IDIO ME TO DIXASMENH PROSWPHKOTHTA.

ETSI TOULAXISTO MOU LENE "OI ALLOI"

XAXAXA:beer:

AFTER
14/07/2006, 02:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αφου η φωτο θα σβηστει που θα σβηστει,......







































γιατι δεν την βαζεις ολοκληρη;


Δηλαδη τι εκρυψες?
Τις φτερνες?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SaraMaritis
14/07/2006, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
...
ε΄χω κ φωτό...
...

Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αφου η φωτο θα σβηστει που θα σβηστει,......

γιατι δεν την βαζεις ολοκληρη;
Ετσι, ετσι..."σκετο γκαζι", ουτε φρενα, ουτε τιπτις !!! :a2:
:beer: :rotflmao: :beer:

villy
14/07/2006, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
HJCOP257627FISALA

παρε το δικό μου...

ε΄χω κ φωτό...

επειδή όμως φιλαράκι δεν έχω λεφυα , αν σου πάρω μια πίπ@, είμαστε εντάξει?

ΤΑ @ΡΧΙΔΙ@ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ!!!!!

δε μπορώ να γράψω γιατι πληρώνω κ δεν μπορώ να γράψω κ όλο απαντάει κ λεει τις μαλακίες του!!!!


Αφού έκανες που έκανες την επαγγελματική δουλειά, δεν μας βάζεις και το URL από το ΝΕΤ να την κατεβάσουμε αυθεντική!

Έτσι κι αλλιώς η λέξη motorsport σε αυτό το ποστ καταρακώθηκε και αμαυρώθηκε. Εγώ προτιμώ το ποδήλατο...!

gcrook
14/07/2006, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δηλαδη τι εκρυψες?
Τις φτερνες?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εκει ειναι ο ζουμι Γιωργη:blush: :rotflmao:

quintezz
14/07/2006, 22:30
¤Ερώτηση POST
Καλημέρα παιδιά, έχω δει πολλές μαλακίες τώρα τελευταία και θα ήθελα μια λίστα από Αριθμούς Πιστωτικών καρτών visa-master cart , να δω μήπως παίζει να χρησιμοποιήσω καμία. Μιλάμε για κάρτες από Ελλάδα πάντα. Περιμένω βοήθεια για να δώ αν θα μπορέσω να κάνω κάτι.
Απάντηση 1.Σε ότι ειπώθηκε
Κοίταξε παλικάρια, εγώ ήρθα με καλή διάθεση. Προ ενός μηνός ήμουν Γιουγκοσλαβία και εκεί είδα τις πρώτες μαλακίες.
Τώρα είμαι στη γειτονική Αλβανία (οι admins του side μπορούν να το διαβεβαιώσουν μέσω τις IP μου) και βλέπω και εδώ πολλές μαλακίες.
Έχω δει τις άπειρες κάρτες(πάντα κλεμμένες αφού αυτή τη δουλειά κάνω) και ξέρω κάτι παραπάνω από σας για το τι συμβαίνει και γιατι έχω ρωτήσει εδώ. Συγκεκριμένα εγώ ψάχνω για 3ς Master. Είχα σκοπό να κάτσω μόνος μου να μασώ όλους τους Αριθμούς master cart από όποιον μαλακά έκλεβα στο δρόμο. Αλλά είπα πρώτα να έχω μια λίστα από τις καλύτερες.
Πολλά γράφετε σε μία μέρα και λίγα ξέρετε κάποιοι. Αριθμούς καρτών ζήτησα κάτι που είναι δημόσιο( φυσιολογικό) Τεσπα, παρακαλώ μη γράφετε post που δεν είναι ουσιαστικά γιατί δεν έχω χρόνο να χάνω .Περιμένω απαντήσεις σχετικά με το post.
Μια παράκληση ξανά, μόνο σοβαρά post .Για όσο διάστημα είμαι εδώ πληρώνω (το σπίτι τις μάνας μου) και δεν έχω χρόνο να ασχολούμαι με μαλακίες.
Απαντηση 2.
Και επειδή βίδωσα τώρα και κάθισα και διάβασα τις μαλακίες που έγραψαν κάποιοι κάποιοι εδώ μέσα ζητώ από τους admins να σβήσουν αυτά που έγραψαν κάποιοι μπαγλαμάδες εδώ μέσα γιατί δεν ξέρουν τι τους γίνετε.
BTW! ;έχω τα στοιχεία από μια master cart τις εμπορικής με σπόνσορες και πολλά extra stickers του moto.gr επίσης πάνω. Οι admins του side αν ξέρουν κάτι για την κάρτα ας μου πούνε ( να ξέρω ποιων θα εκβιάσω για να βγάλω και γώ κανένα φράγκο).
Απάντηση 3. Λοιπών, αφού είναι έτσι τα πράγματα και αφού ο κάθε πικραμένος (σαν εμένα) έρχεται και κάνει post και το παίζει δικηγόρος, ξεχάστε τα όλα και αγνοείστε το post.
Προφανώς η περισσότεροι δεν ξέρετε πως οι κάρτες αυτές μπορούν να χρησιμοποιηθούν και στο εξωτερικό χωρίς επιδείξει τις ταυτότητας. Προφανώς έπρεπε να βγάλω καμιά 100αρια φωτό από τις κλαμένες που έχω εμπορικής, Πειραιώς εθνικής και ότι άλλο έχω στη συλλογή μου και να τα επισυνάψω με το post ,αλλά εγώ έχω έρθει εδώ για προσωπική δουλειά όπως είπα. Για 3ης master (που βούτηξα τελευταία και θέλω να πουλήσω σε κάτι φιλαράκια εδώ στην Αλβανία) και μάλλον δεν έπρεπε καν να χάσω νεύρα και χρόνο και να ασχοληθώ . πόσο μάλλον με 5-6 κοκοράκια εδώ μέσα που δεν έχουν ιδέα πως μπορείς να φας το κεφάλι σου προσπαθώντας να βρεις Αριθμούς Καρτών.
Λοιπών αρχηγοί μου γεια σας . Είμαι αρκετά ώριμος (μαλάκας ) ώστε να τραβηχτώ τώρα και να μη σας δώσω ψωμί για άλλες μαλακιες . οι admins ας κοιτάξουν την IP μου (να δουν ότι είμαι καραΑλβανός κλεφτρόνι του ΚΕΡΑΤΑ ) και ας κρίνουν μόνοι τους.
Για όσους πάλι έχουν αρκετό μυαλό (σαν το δικό μου ) να ξεχωρίσουν το καλό από το κακό ας μου κάνουν ένα pm με λεπτομέρειες foto κτλ( ώστε να αρχίσω τους εκβιασμούς και να αρχίσω να ζητάω χρήματα γιατί δήθεν θα τις έχω βρει) και ίσως μπορέσω να κάνω κάτι να ελαφρύνω τον τραπεζικό σας λογαριασμό.
Για άλλη μια φορά γεια σας, και μεγαλώστε λίγο γιατί ακόμα πιτσιρίκια είστε κάποιοι εδώ μέσα.
Απαντηση 4.
Είπα ότι ήταν να πω. Είπα που βρίσκομαι που ήμουν και τι έχω δει. Είπα πως έχω δει άπειρες κάρτες και πως ξέρω ότι το 90+% από αυτές είναι κλεμμένες από Ελλάδα – Ιταλία (αφού εγώ τις έκλεψα) όσους το θέμα τους καίει ας επικοινωνήσουν μαζί μου. Απλά τα πράγματα. Και μιας και τις φέρνεται έτσι τις δουλειές και δεν σας νοιάζει αν χαλάω χρόνο και χρήμα, (όχι ρε φίλε μην το λες αυτό μας πληγώνεις . όλους μας νοιάζει και λυπούμαστε. Σκεφτήκαμε να σου στείλουμε όλοι μαζί από το foroum και χρήματα να κάνεις καλύτερα την δουλειά σου). Για ότι κάρτα βρω θα ζητήσω και το κομμάτι μου. (- Να τα! Έσκασε!!! Εδώ που πήγε το μυαλό όλων από την αρχή! Θα μας εκβιάσεις χωρίς να βρεις τίποτα φαντάζομαι, γι αυτό θες και φωτό, για να μας την περιγράψεις, και να σκάσουμε κανένα φράγκο)
Προς το παρόν έχω βρει τις : JS1BG111200103408 εμπορική
Και JYARN091000008521 εθνική από Ιταλία. Έχω μιλήσει και με τους κατόχους (τους ζήτησα από χίλια ευρώ)
Για άλλη μια φορά γεια αρχηγοί μου thx που κάποιοι εδώ μέσα με κάνουν και γελάω (- Εσύ να δεις πως μας κάνεις να γελάμε )
Απάντηση 5.
Το αν και πόσο θα ζητήσω είναι άλλο θέμα (του θέμου) λογικό είναι πως οποιαδήποτε extra έξοδα (εκτός από το σπίτι τις μάνας μου ,καμιά μπύρα δηλαδή με τα παιδιά στη μάντρα μας που τα κάνουν όλα βίδες , κανα κοκο κτλ ) δεν θα τα βάλω από την τσέπη μου.
Απάντηση 6.
Το ότι βρήκα τους κατόχους των 2 καρτών σημαίνει πως θα έρθουν προσωπικά με τα χαρτιά τους (να τους τα κλέψουμε και αυτά για να κάνουμε την δουλειά μας ευκολότερη). Θα τσιμπήσουν 2 αστυνομικούς (ή θα τους τσιμπήσουν οι αστυνομικοί) εδώ και θα πούνε ΤΟ και ΤΟ εγώ ούτε λεφτά πήρα ούτε ονόματα είπα ούτε τίποτα ( μη με καθαρίσουν τα φιλαράκια μου). Εγώ είπα η κάρτα σου είναι σε αυτή την πόλη σε αυτό το δρόμο σε αυτό το μαγαζί.
Απάντηση 7.
Toyota προς το παρών αυτές έχω βρει. Από Ελλάδα μπορώ να βρω αλλά πρέπει να έχω υπόψιν γιατί να κοιτάξω. Αν έστω μου έλεγε κάποιος τον τύπο ή μου έδειχνε μία φοτό, κάτι θα γινόταν ( θα άρχιζα τις συμφωνίες για τα λύτρα). Είπα για μία χαρακτηριστική με αυτοκόλλητα του moto.gr πάνω. (ξέρετε ποιος την έχασε να αρχίσω να του τα παίρνω ρε παιδιά,? Καλό πάω να κάνω. )
Απάντηση 8. Δεν θέλω να βρίσω ρε γαμώτο και κρατάω τα νεύρα μου . 100 φορές δεν είπα μέχρι τώρα πως στην αρχή δεν έδωσα πολλές πληροφορίες γιατί τρως το κεφάλι σου με κάτι τέτοιες μαλακιες ? (τι θέλετε να με βρουν και να με κλείσουν μέσα ρε παιδιά? )

Υ.Γ ορίστε γράφω και ελληνικά για να μη μου την λέτε. ¨έκανα χρόνια στην Ελλάδα.



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a53: :rotflmao:

dirtbird
15/07/2006, 00:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
PERIPOU. SXIZOFRENEIA DEN EINAI TO IDIO ME TO DIXASMENH PROSWPHKOTHTA.

ETSI TOULAXISTO MOU LENE "OI ALLOI"

XAXAXA:beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: :lol: :lol: :beer: :lol: :lol:

zolotas
15/07/2006, 01:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από quintezz
&
Υ.Γ ορίστε γράφω και ελληνικά για να μη μου την λέτε. ¨έκανα χρόνια στην Ελλάδα.



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a53: :rotflmao:

που ?:confused: κορυδαλλο?:lol:

villy
15/07/2006, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από quintezz
¤Ερώτηση POST
Καλημέρα παιδιά, έχω δει πολλές μαλακίες τώρα τελευταία και θα ήθελα μια λίστα από Αριθμούς Πιστωτικών καρτών visa-master cart , να δω μήπως παίζει να χρησιμοποιήσω καμία. Μιλάμε για κάρτες από Ελλάδα πάντα. Περιμένω βοήθεια για να δώ αν θα μπορέσω να κάνω κάτι.


Θα μπορούσε κάλιστα να είναι από φόρουμ της EUROBANK!!!

:lol: :lol: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :lol: :lol:

tsiros_temp
15/07/2006, 12:19
:a16:



:a16:




:a16:



ΕΓΟ ΝΟΜΙΖΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΙΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΛΕΒΟΥΝΕ.
:a3: :a56: