PDA

View Full Version : Cagiva navigator



mpaspire
19/07/2006, 20:52
Γεια χαρα σε ολους!

Θα ηθελα τη βοηθεια σας σε ενα θεμα που μου εχει στοιχισει πολυ.
Το 2004 αγορασα ενα Cagiva navigator 1000. Υστερα απο ενα χρονο συμβιωσης μαζι του καταφερα και ειχα μια ασχημη πτωση με αρκετα χιλιομετρα. Το μηχανακι επαθε αρκετη ζημια και απο τοτε το εχω σκεπασμενο στο γκαραζ.
Τωρα μετα απο αρκετους μηνες αρχισα και σκεφτομαι τι μπορω να το κανω. Αξιζει λετε να φτιαχτει το μηχανακι ή να το πουλησω για ανταλακτικα? Το moter δεν εχει παθει το παραμικρο.
Αν θελετε μπορω να ανεβασω φωτογραφιες να μου πειτε και τη γνωμη σας.

Θα υπηρχε αραγε ενδιαφερον να αγοραστει στην κατασταση που ειναι και ποσο?

Περιμενω τις αποψεις σας. Αν τα καταφερω μεχρι αυριο θα ανεβασω και φωτογραφιες.

giorgos45
12/02/2007, 17:22
yparxei entiaferon gia evav gnosto an mporeis steile fotos sto e mail kokkinos1@freemail.gr kai mia timi an ginete

tools
12/02/2007, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpaspire
Γεια χαρα σε ολους!

Θα ηθελα τη βοηθεια σας σε ενα θεμα που μου εχει στοιχισει πολυ.
Το 2004 αγορασα ενα Cagiva navigator 1000. Υστερα απο ενα χρονο συμβιωσης μαζι του καταφερα και ειχα μια ασχημη πτωση με αρκετα χιλιομετρα. Το μηχανακι επαθε αρκετη ζημια και απο τοτε το εχω σκεπασμενο στο γκαραζ.
Τωρα μετα απο αρκετους μηνες αρχισα και σκεφτομαι τι μπορω να το κανω. Αξιζει λετε να φτιαχτει το μηχανακι ή να το πουλησω για ανταλακτικα? Το moter δεν εχει παθει το παραμικρο.
Αν θελετε μπορω να ανεβασω φωτογραφιες να μου πειτε και τη γνωμη σας.

Θα υπηρχε αραγε ενδιαφερον να αγοραστει στην κατασταση που ειναι και ποσο?

Περιμενω τις αποψεις σας. Αν τα καταφερω μεχρι αυριο θα ανεβασω και φωτογραφιες.


γεια χαρα,

ΑΝ το πλαισιο ειναι ΟΚ,τοτε ειναι καθαρα δικο σου θεμα αν θελεις να δωσεις τα-αρκετα,οπως λες-χρηματα κ να το επισκευασεις ή να το δωσεις σε αλλον για ανταλλακτικα ή να το επισκευασει αυτος.αφου ζητας κ γνωμες,εγω θα το εφτιαχνα,ειναι πολυ ωραιο μηχανακι.
ΑΝ ομως το πλαισιο εχει προβλημα τοτε δεν νομιζω πως εχεις επιλογη...:sick: το σπας κ το δινεις.

παντως μην περιμενεις απο φωτογραφιες να διαπιστωθει η ακεραιοτητα του πλαισιου ε:winka: να το τσεκαρεις σε ειδικο.

κ βαλε καμια φωτο,ποτε δεν ξερεις,μπορει καποιος να ενδιαφερθει...

ktsiateegr
10/05/2007, 09:02
Αν ενδιαφέρεσαι να το φτιάξεις μπορώ να σου παρέχω ανταλλακτικά πλαισίου, σχεδόν τα πάντα από NAVIGATOR του 2001. Επίσης αν δώ τη μηχανή μπορώ να εκτιμήσω αν η ζημιά είναι τόσο μεγάλη που να είναι απαραίτητος ο έλεγχος σε καλίμπρα. Είμαι ιδιώτης, δεν έχω μάντρα ή συνεργείο. Αν έχεις φωτό στείλε στο ktsia@tee.gr.