PDA

View Full Version : Συζητηση σχετικα με το ΟνΟφαδικο 10ημερο (Πα 25/8/06 - Δε 4/9/06)



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16

Dodok edessa
06/09/2006, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
αν όχι, όλες!


με εσενα ρε μαφία να δώ πότε θα τσουγκρίσουμε κοκα κόλες! :lol: :wave2:

εγω περιμενα να σε βρω πάνω ..αλλα κοκοκοκο εφυγες νωρις ...εχω και κατι παγωμενες κοκες εδω πάνω :beer:

KaTaNaS
06/09/2006, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
..αλλα κοκοκοκο εφυγες νωρις ...



πτου πτου πτου

μια στο λαδι μια στο ξυδι, πως το λένε...


κατσε να κουνηθώ απο τη θέση μου!


παιδί πράμα (με περτικαλί μαγιό) με ξέκανες, μπάσε καλό σου!:look:




:rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:







κάποια στιγμή θα τσουκρίσουμε ρε ντόντοκα!:wave2:

crs-k
06/09/2006, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
..............................
και ξερεις πως αν δεν υπηρχαν newbies δε θα αντιδρουσα ετσι. :wave2:


Οταν λενε ομως παλιοτεροι, οτι μια πολυημερη ΔΕΝ ειναι το καλυτερο για ξεκινημα, υπαρχουν παρεξηγησεις και στεναχωριες ... :sick:


Πρεπει να καταλαβουν ΟΛΟΙ οτι ΔΕΝ γινεται ομελετα χωρις να σπασεις αυγα ... :winka:

KaTaNaS
06/09/2006, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οταν λενε ομως παλιοτεροι, οτι μια πολυημερη ΔΕΝ ειναι το καλυτερο για ξεκινημα, υπαρχουν παρεξηγησεις και στεναχωριες ... :sick:


Πρεπει να καταλαβουν ΟΛΟΙ οτι ΔΕΝ γινεται ομελετα χωρις να σπασεις αυγα ... :winka:

eimai mazi sou ;)

crs-k
06/09/2006, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
συμφωνω,δεν επρεπε να χωρισουμε,εχω μετανιωσει που εφυγα με τους πρωτους


Δεν καταλαβα που ακριβως συμφωνεις κι εσυ ρε Μητσε?

Ημασταν 13 μηχανες εκεινη την στιγμη και χωριστηκαμε σε 2 ομαδες απο 7 και 6 αντιστοιχα!
Θεωρεις μικρες τις ομαδες για βουνο μηπως?

Ηταν 5:30 η ωρα και (ή επρεπε να) ηξεραν οτι ειχαν μια ωρα δρομο μπροστα τους και νυχτωνε στις 8:10 !!!

Απο 'κει και μετα εκαναν τις επιλογες τους!

Το "δεν καταλαβα πως περασε η ωρα γιατι ηταν πολυ ομορφα", προφανως και ΔΕΝ το δεχομαι σαν δικαιολογια απο ενηλικες!


Συμφωνω στο οτι ο Γιαννης εδωσε γρηγορο ρυθμο στην αρχη.
Οταν ομως ΔΕΝ μπορεις να τον ακολουθησεις, ΜΕΝΕΙΣ ΠΙΣΩ για να του δειξεις οτι πρεπει να κοψει !!!
Οταν χανεις τον πισω σου ΣΤΑΜΑΤΑΣ για να σταματησει κι ο μπροστινος σου !!!

Οσο λοιπον ο Γιαννης ειχε μηχανη πισω του, πηγαινε οπως πηγαινε, οπως θα εκανα κι εγω και καθε αλλος στην θεση του.

Ειδικα οταν μεσα στο βραδυ, ΔΕΝ μπορεις να δεις οτι ο πισω σου ερχεται "κομματια" κι εχει χασει "τ' αυγα και τα πασχαλια" ...

crs-k
06/09/2006, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
συμφωνω,δεν επρεπε να χωρισουμε,εχω μετανιωσει που εφυγα με τους πρωτους


Δεν καταλαβα που ακριβως συμφωνεις κι εσυ ρε Μητσε?

Ημασταν 13 μηχανες εκεινη την στιγμη και χωριστηκαμε σε 2 ομαδες απο 7 και 6 αντιστοιχα!
Θεωρεις μικρες τις ομαδες για βουνο μηπως?

Ηταν 5:30 η ωρα και (ή επρεπε να) ηξεραν οτι ειχαν μια ωρα δρομο μπροστα τους και νυχτωνε στις 8:10 !!!

Απο 'κει και μετα εκαναν τις επιλογες τους!

Το "δεν καταλαβα πως περασε η ωρα γιατι ηταν πολυ ομορφα", προφανως και ΔΕΝ το δεχομαι σαν δικαιολογια απο ενηλικες!


Συμφωνω στο οτι ο Γιαννης εδωσε γρηγορο ρυθμο στην αρχη.
Οταν ομως ΔΕΝ μπορεις να τον ακολουθησεις, ΜΕΝΕΙΣ ΠΙΣΩ για να του δειξεις οτι πρεπει να κοψει !!!
Οταν χανεις τον πισω σου ΣΤΑΜΑΤΑΣ για να σταματησει κι ο μπροστινος σου !!!

Οσο λοιπον ο Γιαννης ειχε μηχανη πισω του, πηγαινε οπως πηγαινε, οπως θα εκανα κι εγω και καθε αλλος στην θεση του.

Ειδικα οταν μεσα στο βραδυ, ΔΕΝ μπορεις να δεις οτι ο πισω σου ερχεται "κομματια" κι εχει χασει "τ' αυγα και τα πασχαλια" ...

KaTaNaS
06/09/2006, 18:41
.

Μικρή Λουλού
06/09/2006, 18:45
κοριτσια...
οτι ηταν να ειπωθει,ειπωθηκε..
οτι ηταν να ακουστει,ακουστηκε...
απο δω και περα θα φανταζει σαν σεναριο σαπουνοπερας.
δεν χρειαζεται να γινεται η τριχα,τριχιά !!

να'μαστε καλα να ξαναβρισκομαστε.

Μικρή Λουλού
06/09/2006, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μια χαρά τα έγραψες Σταύρο.

Είχα μια εντύπωση πως οι χωμάτινοι λόγω του τερραίν και της όλης φάσης τέλος πάντων είναι πιο ομαδικοί... Από αυτά που διαβάζω τώρα.... τι να πω.... φαίνεται σαν να είναι ο καθένας για την πάρτυ του.... οι υπόλοιποι ας τα βγάλουν πέρα μόνοι τους....

Αντε και στην επόμενη βολτα παίδες..... να είστε πιο προσεχτικοί

:smokin:










Νικολακη,αστο να παει το χαντακουμενου...!!!
ξεπεραστε εσεις το συνδρομο της μονοημερης με ταυτοτητες, και εμεις εδω θα ειμαστε παλι...

μην βιαζεστε να κρινετε και να παραινειτε...:smokin:

Χωμάτινος
06/09/2006, 18:59
Θα μείνω στην αρχική φράση του Χρήστου :

"Όταν βγαίνεις στο βουνό, πρέπει να είσαι προετοιμασμένος γιά ΟΛΑ"

Χωμάτινος
06/09/2006, 19:11
Άντε και γιά να γελάσει λίγο το χείλι μας, θα σας δείξω τα τακάκια (ο Θεός να τα κάνει) που είχε ο Fantacid στο XR του, πριν του φορέσει ο XR600 τα "καινούργια" (ο Θεός να τα κάνει). :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Χωμάτινος
06/09/2006, 19:12
Ανφας!


60629

Χωμάτινος
06/09/2006, 19:13
Προφίλ!


60630

Χωμάτινος
06/09/2006, 19:19
Απίστευτο κράτημα! Όλη την ώρα έντο έκανε αυτό το παιδί. :rotflmao: :wave2: :rotflmao:

KaTaNaS
06/09/2006, 19:25
ηρθε παντως με ελαφρωμενο μηχανακι, δε μπορεις να πείς, διχως λάδια και υλικά τριβής! :rotflmao: :lol: :lol: :wave2:

Stergios69
06/09/2006, 19:42
ΟΧΙ, δεν χαλασε η αντλία βενζίνης...


60653

Stergios69
06/09/2006, 19:44
merde... !


60656

KaTaNaS
06/09/2006, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
ΟΧΙ, δεν χαλασε η αντλία βενζίνης...

:lol: "ρουφάει" και έχει κοκκινίσει έτσι; :lol: :rotflmao:

Stergios69
06/09/2006, 19:46
No comment...
Βέβαια κάποιος ήθελε να μεινει εκεί πάνω καμιά βδομάδα...


60658

Χωμάτινος
06/09/2006, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
No comment...
Βέβαια κάποιος ήθελε να μεινει εκεί πάνω καμιά βδομάδα...

Αααααχ..

αφού με χαλάει, μήπως να σταματήσω τις εντουράδες μέχρι να γίνω εισοδηματίας; :sick:

sniper
06/09/2006, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
Νικολακη,αστο να παει το χαντακουμενου...!!!
ξεπεραστε εσεις το συνδρομο της μονοημερης με ταυτοτητες, και εμεις εδω θα ειμαστε παλι...

μην βιαζεστε να κρινετε και να παραινειτε...:smokin:

Eγώ ρε Θανάση το άφησα.....

Οι υπόλοιπες γριούλες δεν το αφήνουν... :lol:

Εγώ ούτε εκεί ήμουν (φτου φτου) ούτε είδα τι έγινε αλλά απο την περιγραφή και μόνο αγχώθηκα (κακώς θα μου πεις...).

Τις ταυτότητες τις αφήνουμε ρε σπίτι όταν βγαίνουμε έξω.... :D

KaTaNaS
06/09/2006, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Αααααχ..

εκει βουτηξατε μάνο;

Χωμάτινος
06/09/2006, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
εκει βουτηξατε μάνο;

Μπα, είχε λίγο νερό. Όμως είδα τουλάχιστον 2 λουλούδια και 3 ζουζούνια που δεν έχω ξαναδεί. Ονειρεμένο μέρος.


Αααααααααααααααχ

bartlal
06/09/2006, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Μπα, είχε λίγο νερό. Όμως είδα τουλάχιστον 2 λουλούδια και 3 ζουζούνια που δεν έχω ξαναδεί. Ονειρεμένο μέρος.


Αααααααααααααααχ

τα ζουζουνια που ειδες μηπως ηταν καμμια γνωστη (στους υπολοιπους) νεραιδα με ζαρντιερες??? :lol: :lol: :lol:









ειμαι περιεργος αν θα πεταχτει η "νεραιδα"!!! :D

Μικρή Λουλού
06/09/2006, 20:08
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
.....

Οι υπόλοιπες γριούλες δεν το αφήνουν... :lol:

QUOTE]









αυτο να μου πεις..
λυπαμαι που το ξεστομιζω,αλλα εχεις δικιο!!
δεν ειναι θεμα εντουρο,βολτας,ταξιδιου,μοτ/τας,αλλα καθαρα κλιμακτηριου..!!!:lol: :lol: :lol:


για τα υπολοιπα,ραντεβου στο Στορκ...:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Χωμάτινος
06/09/2006, 20:27
...
για τα υπολοιπα,ραντεβου στο Στορκ...:smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: [/B][/QUOTE]


:a014:

Χωμάτινος
06/09/2006, 20:34
Emoticon γιά τον crs-k


60675

Μικρή Λουλού
06/09/2006, 20:55
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Όμως είδα τουλάχιστον 2 λουλούδια και 3 ζουζούνια που δεν έχω ξαναδεί.
Αααααααααααααααχ






φαντασου να 'βλεπε και καποτες...
ακομα εκει θα ητανε...:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

πολυ το γουσταρω αυτο το παιδι!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Druuna
06/09/2006, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Μπα, είχε λίγο νερό. Όμως είδα τουλάχιστον 2 λουλούδια και 3 ζουζούνια που δεν έχω ξαναδεί. Ονειρεμένο μέρος.


Αααααααααααααααχ



Μανο, θα σε επιπληξω, αυτα δεν μου τα ειπες προχθες....Το λεω γιατι εγω ασχολουμαι μ' αυτα. Αλλη φορα να τα φωτογραφιζεις να τα ταξινομουμε. Εχει πολυ ενδιαφερον (κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα)


:wacko: :)

XR 600
06/09/2006, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
οκ, γιατι γουσταρω να ξαναβγω μαζι του...

και ξερεις πως αν δεν υπηρχαν newbies δε θα αντιδρουσα ετσι. :wave2: τι ειναι newbies?

XR 600
06/09/2006, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
Μανο, θα σε επιπληξω, αυτα δεν μου τα ειπες προχθες....Το λεω γιατι εγω ασχολουμαι μ' αυτα. Αλλη φορα να τα φωτογραφιζεις να τα ταξινομουμε. Εχει πολυ ενδιαφερον (κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα)


:wacko: :) εγω φωτογραφιζω συχνα και εχω μερικα λουλουδακια

XR 600
06/09/2006, 21:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δεν καταλαβα που ακριβως συμφωνεις κι εσυ ρε Μητσε?

Ημασταν 13 μηχανες εκεινη την στιγμη και χωριστηκαμε σε 2 ομαδες απο 7 και 6 αντιστοιχα!
Θεωρεις μικρες τις ομαδες για βουνο μηπως?

Ηταν 5:30 η ωρα και (ή επρεπε να) ηξεραν οτι ειχαν μια ωρα δρομο μπροστα τους και νυχτωνε στις 8:10 !!!

Απο 'κει και μετα εκαναν τις επιλογες τους!

Το "δεν καταλαβα πως περασε η ωρα γιατι ηταν πολυ ομορφα", προφανως και ΔΕΝ το δεχομαι σαν δικαιολογια απο ενηλικες!


Συμφωνω στο οτι ο Γιαννης εδωσε γρηγορο ρυθμο στην αρχη.
Οταν ομως ΔΕΝ μπορεις να τον ακολουθησεις, ΜΕΝΕΙΣ ΠΙΣΩ για να του δειξεις οτι πρεπει να κοψει !!!
Οταν χανεις τον πισω σου ΣΤΑΜΑΤΑΣ για να σταματησει κι ο μπροστινος σου !!!

Οσο λοιπον ο Γιαννης ειχε μηχανη πισω του, πηγαινε οπως πηγαινε, οπως θα εκανα κι εγω και καθε αλλος στην θεση του.

Ειδικα οταν μεσα στο βραδυ, ΔΕΝ μπορεις να δεις οτι ο πισω σου ερχεται "κομματια" κι εχει χασει "τ' αυγα και τα πασχαλια" ...
Εαν υπαρχει μικρο ποσοστο οδηγων με σχετικη εμπειρια,καθε ομαδα ειναι μικρη.
Εκτος αυτου,οσο περισοτερα ατομα ειμαστε μαζι,τοσο καλυτερα θα αντιμετωπιστει καθε προβλημα που θα προκυψει.
Επισης αν μεναμε μαζι τους,εστω και εξω απο το ποταμι,θα τους ελεγες ποσο χρονο εχουν και αυτοι θα συντομευαν(φανταζομαι) γιατι τους περιμεναμε.
Εγω,προσωπικα.στη θεση του Γιαννη,θα κοιταζα και πισω απο την Τατι(υπερβολικος ισως) και θα την ρωτουσα μηπως ειχε ξεχασει(χωρις παρεξηγηση Τατι) ,οτι επρεπε να περιμενει τον επομενο,αντι να κυνηγαει τον μπροστινο της.
Τελος καλο,ολα καλα.
Η εκδρομη ηταν πολυ ωραια.περασα πολυ καλα,σας ευχαριστω ολους
:lol: :lol: :lol:

crs-k
06/09/2006, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
.......................
Οι υπόλοιπες γριούλες δεν το αφήνουν... :lol:
......................


Απαντησαν μια φορα και συνολικα κυριε (οταν το ειδαν)! :D

Για την "επιφυλαξη" ευθυνεται αποκλειστικα και μονο ο Σερβερος! :lol:

crs-k
06/09/2006, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
τι ειναι newbies?


Οι καινουργιοι στο κουρμπετι ...

:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
06/09/2006, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
εγω φωτογραφιζω συχνα και εχω μερικα λουλουδακια


Και τι ζητας καρντια μου? :confused:

Να κανουμε τις πεταλουτσες? :blush:


:lol: :rotflmao: :lol:

XR 600
06/09/2006, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Και τι ζητας καρντια μου? :confused:

Να κανουμε τις πεταλουτσες? :blush:


:lol: :rotflmao: :lol:
τις πεταλουτσιτσες:a5: :a5: :a5:

XR 600
06/09/2006, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Και τι ζητας καρντια μου? :confused:

Να κανουμε τις πεταλουτσες? :blush:


:lol: :rotflmao: :lol: μιας και οι βορειοι εχουν μαθει το δρομο,και εχουν και αργια στις 26/10,λετε να κανουμε καμμια ισως λιγο πιο εξτριμ εκδρομοεντουριτσα,4ημερη περιπου,καπου στη μεση παν-κατ;;;;
Ας πουμε συναντηση στο σπιτι του διαβατη και νανι μεσα κει.
Θα βρισκουμε σπιτια,εκλησακια,υποστεγα κλπ για υπνο,οποτε λεω να μην παρουμε τουλαχιστον αντισκηνα.
Το φανταζομαι χωρις προγραμμα για το που θα φτανουμε καθε μερα κλπ κλπ.

crs-k
06/09/2006, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
μιας και οι βορειοι εχουν μαθει το δρομο,και εχουν και αργια στις 26/10,λετε να κανουμε καμμια ισως λιγο πιο εξτριμ εκδρομοεντουριτσα,4ημερη περιπου,καπου στη μεση παν-κατ;;;;
Ας πουμε συναντηση στο σπιτι του διαβατη και νανι μεσα κει



Μεχρι τα τελη του Οκτωβρη, ποιος ζει ποιος πεθαινει ... :wacko:

XR 600
06/09/2006, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μεχρι τα τελη του Οκτωβρη, ποιος ζει ποιος πεθαινει ... :wacko:
να παμε μονο οι ζωντανοι

Λεωνίδας
06/09/2006, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
να παμε μονο οι ζωντανοι
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
06/09/2006, 23:05
Μολις μου ηρθε ενα mail απο τον Γιαννη, με την παρακληση να το ποσταρω στο ονομα του, μεχρι να τακτοποιησει τον υπολογιστη του και να μπορεσει να γραψει ο ιδιος ...



Τι είδε ο Γιαπωνέζος:

Ειμαι 54 ετών, μικρόσωμος με ασπρα μαλλιά,μυωπία 1.7, αστιγματισμό 0.7 και πρεσβυωπια 1.5 βαθμούς, αρα την νύχτα βράστα....αλλά και τήν μέρα δεν γνωρίζω τους ανθρώπους με την μία. Αυτό το διαπιστώνω τελευταια και όσο πάει χειροτερεύει....

Εχω ένα DR650 που ζυγίζει 1 τόνο για μένα, φορτωμένο με την γριούλα μου, σάκκο φούλ, σκηνή κλπ συμπράγκαλα.

Ταξιδεύω για χαβαλέ και δεν έχω να αποδείξω τίποτα σε κανέναν πιά.

Βρίσκομαι σε καλή νεανική παρέα και ξαφνικά οι μισοί χανόμαστε μέρα μεσημέρι με ήλιο ντάλα. Απλά κάποιος δέν περίμενε. Τα συμμαζέψαμε με τον Αντώνη, Στέργιο και τους άλλους και συνεχίσαμε. Χαμογελώ... Αχ τα νειάτα.

Ανεβαίνουμε την πλαγιά μάλλον χαρούμενα και μέ περνα σβέλτα ένα ΚΤΜ με παίδαρο με camel back . Μόλις μας περνά μπαίνει στήν γραμμή μου και φυσικά γκαζώνει τέρμα. Πήρα μία στό χέρι ευτυχώς. Πήγε να βγεί ενα γαμώτ... αλλά πάλι η εικόνα με κάνει να χαμογελώ και λέω Αχ..τα νειάτα...

Σταματάμε στο Πανταβρέχει. Κάποιοι είναι ακράτητοι, άλλοι πεινάνε γιά άλλους μετράνε μόνο τα χιλιόμετρα.

Θα κατέβαινα στο φαράγγι να πώ ένα γειά στη φύση ακόμα και μόνος μου. Κατεβήκανε και άλλοι.

Οχι γιατί τους είπε ο Χρήστος ότι η Δομνίστα είναι κοντα αλλά γιατί κάποιος ήξερε τον δρόμο (εγώ) και μάλλον τους έτρωγε να δούνε και αυτοί γιατί ειναι θαυμαστό το μέρος. Γιατί πάντα να φταίει κάποιος άλλος?

Εξ άλλου ομαδικότητα δεν σημαίνει κοπάδι. Ούτε τελικά υπάρχει ο λύκος που τρώει αρνάκια ξεστρατισμένα.

Αν υπάρχει η σχετική χαλαρότητα η παρέα είναι ευχάριστη σε όλους αλλοιώς γίνεται καταναγκαστική.

Ομαδικότητα θα επιδείξουμε για να βγάλουμε ένα δύσκολο έργο σε πέρας αλλά πέρα από αυτό γίνεται βάσανο.

Το ξέραν από την αρχή υποψιάζομαι οτι θα νύχτωνε αλλά δέν τους έννοιαζε και ούτε θα έπρεπε άλλωστε.

Δεν είμαστε στο Κονγκο.

Μετά τα θαυμαστά αρχίζουν τα ζόρια. Η εικόνα που έχω είναι:

Ξεκινώ πρώτος με το μουλάρι μου μέ φώς καλό ακόμα.

Στόν δρόμο που ξέρω καλά έχουμε μόνο 2 διασταυρώσεις (Ροσκά & προς Θέρμο) που μπορούν να χαρακτηριστούν τέτοιες.

Ολοι οι άλλοι δρόμοι μπαίνουν σε οικισμούς και σταματούν οφθαλμοφανώς σε 10 μέτρα σε κάποια αυλη.

Σκοτεινιάζει και έχω πίσω μου νέα παιδια με WR400, KTM(δεν πρόσεξα), XR400,DRΖ400 με σακκίδια στήν πλάτη άντε και με το σκηνάκι και εγώ με το μουλάρι και την γριά μου δικάβαλος με διπλό φορτίο. Μπορεί να πήγαινα γρήγορα με το φορτίο την μηχανή και την όραση που έχω?? Αν ναι δεν το αντιληφθηκα.

Κανείς δέν με σταμάτησε, ούτε κορνάρισε ενώ σκοτείνιαζε για να μου πεί κάτι ή να συννενοηθεί μαζί μου για τον δρομο.

Σκέφτομαι: H πορεία δεν πρέπει να είναι τεμπέλικη. Θα φτάσουμε αργα βράδυ.

Εχει μπόλικη σκόνη. Οι αποστάσεις αναγκαστικά μεγαλώνουν και βλέπω σταθερά ένα φως πίσω μου και μένω ήσυχος. Δέν είναι αργά και οι λιγοστοί κάτοικοι των οικισμών συζητούν ήσυχα μπροστα στις πόρτες τους όταν περνάμε.

Αφού περάσαμε εν τάξει την Ροσκά με οπτική επαφή από τον επόμενο, στό τέλος σταματώ και περιμένω τον επόμενο στην διασταύρωση Αγρίνιο-Θέρμο

Αργούν. Ανησυχώ. Περιμένω όμως γιατι κάτι ακούγεται.

Φτάνει το wr400 σε φάση που η αδρεναλίνη του καβαλλάρη ειναι στο φούλ (politically correct expression).

Ησυχάζoυμε τελικά και οι δύο και περιμένουμε. Ερχονται και οι άλλοι μαθαίνω για το πέσιμο. Λένε για τα φώτα.

Δέν τους φάνηκε κάτι σοβαρό η χύμα.

Οργανωνόμαστε και γυρνάμε και προλαβαίνουμε τους ρέστους στην ταβέρνα.

Τα ακούει ο Χρήστος αντι για μένα. Σε μένα κουβέντα.Γιατί?


ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ. Βγάλαμε ώραίες φωτογραφίες στο εξωπραγματικό φαράγγι. Εβγαλα την μηχανή και τίς έδειξα σέ όσα από τους φωτογραφημένους ήταν δίπλα μου.

Ακουσα φωνές θαυμασμού. Ηταν υπέροχες είπαν. Δέν μου είπαν να μήν τις δείξω πουθενά. Ευχαριστήθηκα.

Σήμερα απόρησα.

Στό site δέν ανέφερα στήν γκρίνια μου ονόματα και αριθμούς τηλεφώνων. Οποιοι ξέρουν ξέρουν.

Πέστε μου μόνο όσους τους ακουμπά τί θέλουν να κάνω για να τους βγάλω απο δύσκολή θέση.

Στό τέλος από την εμπειρία βγήκαμε όλοι σοφότεροι. Καί αυτό μετρά.

Μου άρεσε η παρέα σας και σας σκέφτομαι όλους.

Η κοπελλιά εν τέλει είναι Μασάϊ και δεν μασάει.Καλό τιμόνι όπως και της είπα. Οταν κτυπά γρήγορα η καρδιά δέν είναι όλο από φόβο! Στλενει αιμα στό μυαλό και δουλεύει στα κόκκινα ενώ ένα μικρό enduro-διαβολάκι στο πίσω μέρος τρίβει ταχέρια του. Τόχω δει πολές φορές!

Α και που είστε ; μήν πατάτε τις ουρές...

Γιάννης (του Μπιμπίκου)






Για την Αντιγραφη ...

Χρηστος

crs-k
07/09/2006, 09:58
Τελικα με τα Κερβεροπροβληματα, το ειχα στειλει 3 φορες και εσβησα τις δυο ... :lol:

Stergios69
07/09/2006, 10:19
... και κάπου εδώ ας δώσουμε τέλος στο ζήτημα και ας συνεχίσουμε τα καλαμπούρια και τα δουλέματα από τα παραλειπόμενα της εκδρομής...
:beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:

crs-k
07/09/2006, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
... και κάπου εδώ ας δώσουμε τέλος στο ζήτημα και ας συνεχίσουμε τα καλαμπούρια και τα δουλέματα από τα παραλειπόμενα της εκδρομής...
:beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:


Ειπαμε οτι για μενα εχει ληξει το θεμα!

Παρεμπιπτοντως να πω οτι οι επιμαχες φωτος, εχουν ηδη φυγει απ' το site, ενω αντικατασταθηκε και το επιμαχο κειμενακι ... :cool:

Stergios69
07/09/2006, 10:33
Οχι όλες, αυτή έμεινε...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


60696

KaTaNaS
07/09/2006, 10:44
Συγγνωμη Γιάννη για την πέτρα απο την δίχως αιτία προσπέραση μου


και συγγνώμη για το επιθετικό μου κείμενο


και απο όλους σας για την πικρία που δοκιμάσατε

τέλος και απο μένα


τα λοιπά απο κοντά , να διασταυρώνονται και οι ματιές που μιλάνε πολύ περισσότερο.


φιλιά (το εννοώ) σε όλους


ανυπομονώ για το επόμενο



Μήτσε εγω ειμαι μέσα!, αλλά εθνική μέχρι 80 θα πηγαίνω φίλε! :lol:



:wave2: :beer:







:smokin: (tnx God, που ειναι ολοι τους open minds)

Stergios69
07/09/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS

Μήτσε εγω ειμαι μέσα!, αλλά εθνική μέχρι 80 θα πηγαίνω φίλε! :lol:


... και πάρε και τίποτα τακάκια μην και ξεχάσει ο Μήτσος τα δικά του και χρειαστεί να τα αλλάξει δίπλα σε κανα γκρεμό...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
07/09/2006, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
... και πάρε και τίποτα τακάκια μην και ξεχάσει ο Μήτσος τα δικά του και χρειαστεί να τα αλλάξει δίπλα σε κανα γκρεμό...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

χαχαχαχχα

και να φανταστεις Στέργιο



οτι στη μια τσαντα που ειχα μαζι, ειχα ενα ζευγαρι τακακια, παλιά που εχουν ακόμα "ψωμί" και εχουν ξεμεινει στο σάκκο! :lol:

XR 600
07/09/2006, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Συγγνωμη Γιάννη για την πέτρα απο την δίχως αιτία προσπέραση μου


και συγγνώμη για το επιθετικό μου κείμενο


και απο όλους σας για την πικρία που δοκιμάσατε

τέλος και απο μένα


τα λοιπά απο κοντά , να διασταυρώνονται και οι ματιές που μιλάνε πολύ περισσότερο.


φιλιά (το εννοώ) σε όλους

ανυπομονώ για το επόμενο



Μήτσε εγω ειμαι μέσα!, αλλά εθνική μέχρι 80 θα πηγαίνω φίλε! :lol:



:wave2: :beer:
δε πιστευω να εννοεις και το <σε ολους>
ενα ονομα τοχουμε
οκ τα 80,αλλα βαλε και κανα γραναζι

:smokin: (tnx God, που ειναι ολοι τους open minds) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :p

XR 600
07/09/2006, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :p



ψιλοταμπερδεψα και τα ψιλοξεμπερδεψα
ψιλο παντα

:wave2:

adam_tsouk
07/09/2006, 11:01
καλα, τωρα εκατσα και τα διαβασα και επεσα απο τα συνεφα!

ρε σεις, ή εγώ έχω πολύ "καλες" διαθεσεις για όλα ή δεν δίνω την απαραίτητη σημασία στις λεπτομέριες!

Ελπιζω να "λυθουν" οι οποιες παρεξηγησεις που στη τελική δεν νομίζω ότι είναι και τπτ χωράφια που έχουμε να χωρίσουμε (εξαλου ο καθενας αγορασε το δικο του):lol:

Και ναι, οι χωματινοι ειναι πιο ομαδικοι λόγο συνθηκών. Δεν μιλαμε μονο για τις στραβες αλλα για το συνολο μιας εκδρομης.

Ελπιζω να σας ξαναδω ΟΛΟΥΣ σε καποια επομενη εκδρομουλα....


:wave2:

XR 600
07/09/2006, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
καλα, τωρα εκατσα και τα διαβασα και επεσα απο τα συνεφα!

ρε σεις, ή εγώ έχω πολύ "καλες" διαθεσεις για όλα ή δεν δίνω την απαραίτητη σημασία στις λεπτομέριες!

Ελπιζω να "λυθουν" οι οποιες παρεξηγησεις που στη τελική δεν νομίζω ότι είναι και τπτ χωράφια που έχουμε να χωρίσουμε (εξαλου ο καθενας αγορασε το δικο του):lol:

Και ναι, οι χωματινοι ειναι πιο ομαδικοι λόγο συνθηκών. Δεν μιλαμε μονο για τις στραβες αλλα για το συνολο μιας εκδρομης.

Ελπιζω να σας ξαναδω ΟΛΟΥΣ σε καποια επομενη εκδρομουλα....


:wave2:
με τα πρωτα εργα στην ευελπιδων,θα παμε χωματινη στο δελεαρ:lol: :rotflmao:

crs-k
07/09/2006, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
με τα πρωτα εργα στην ευελπιδων,θα παμε χωματινη στο δελεαρ:lol: :rotflmao:


Δεν εγγυουμαι οτι μπορω να βγαλω διαδρομη για 'κει ... :(

Εχει πολυ ασφαλταδα ... :sad:



:lol: :rotflmao: :lol:

XR 600
07/09/2006, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δεν εγγυουμαι οτι μπορω να βγαλω διαδρομη για 'κει ... :(

Εχει πολυ ασφαλταδα ... :sad:



:lol: :rotflmao: :lol:
τα παραπονα σου στην αναβαση για τους χωματοδρομους στη περιοχη

crs-k
07/09/2006, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
τα παραπονα σου στην αναβαση για τους χωματοδρομους στη περιοχη


Μη με τσατιζεις, γιατι υπαρχουν παντα και τα Δυναμιτια! :evil: :evil: :evil:




:lol: :rotflmao: :lol:

tati
07/09/2006, 11:12
.

XR 600
07/09/2006, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μη με τσατιζεις, γιατι υπαρχουν παντα και τα Δυναμιτια! :evil: :evil: :evil:




:lol: :rotflmao: :lol: σσσσσττ! θα μας ακουσει ο μπιμπικος:confused:

adam_tsouk
07/09/2006, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
με τα πρωτα εργα στην ευελπιδων,θα παμε χωματινη στο δελεαρ:lol: :rotflmao:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
07/09/2006, 11:32
54?????

ρε τον πουστη..

θα βαζα και στοιχημα οτι δεν ειναι πανω απο 53...

OldMan
07/09/2006, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
...................

Λαλίστατο σε βλέπω Τανασάκη ...!!!:smokin:

Μικρή Λουλού
07/09/2006, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Λαλίστατο σε βλέπω Τανασάκη ...!!!:smokin:








ειναι να μην με κερασεις μπυρες..!!
ροδανι παει το στομα μου μετα...:smokin:

Uriah Heep
07/09/2006, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

Ειλικρινά (και δημόσια) ζητάω προσωπικά ΣΥΓΓΝΩΜΗ !!!
(από σένα, την Τάνια, τον Αλέξη και τον Μάνο)




Κανένα "κοντινό" πλάνο μπορούμε να έχουμε?


(για το δάκρυ ρε γαμώτο!)


:beer: :beer: :beer:

OldMan
07/09/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Κανένα "κοντινό" πλάνο μπορούμε να έχουμε?
(για το δάκρυ ρε γαμώτο!)

Εσύ γιατί ζηλεύεις ρεεεε ??? :D :smokin: :D



P.S.
Θα έρθεις μεθαύριο στο Moto Rally ??? :beer:

Uriah Heep
07/09/2006, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

Θα έρθεις μεθαύριο στο Moto Rally ??? :beer:


Προσπαθώ να βρώ "θέμα" για surprise-παιδικό πάρτυ με το βάρος της Μαύρης Ηπείρου στις πλάτες μου...


...για να μη με "φάει" το Μαύρο Σκοτάδι...


:beer: :beer: :beer:

Uriah Heep
07/09/2006, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
... και κάπου εδώ ας δώσουμε τέλος στο ζήτημα και ας συνεχίσουμε τα καλαμπούρια και τα δουλέματα από τα παραλειπόμενα της εκδρομής...
:beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:


Πολύ ωραία! Το τελευταίο το έμαθες?
Στην επόμενη εντουροβόλτα προσφέρθηκαν ως χορηγοί η Body Line και τα ινστιτούτα αδυνατίσματος PRINOY!!!

Μετά από τέτοια δεκαήμερα σκληρής περιπέτειας τρίβουν ήδη τα χέρια τους...

:beer: :beer: :beer:

KaTaNaS
07/09/2006, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Μετά από τέτοια δεκαήμερα σκληρής περιπέτειας τρίβουν ήδη τα χέρια τους...


xasate ή πήρατε; :rotflmao:

OldMan
07/09/2006, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
xasate ή πήρατε; :rotflmao:

Χάσαμε παίρνοντας !!!

(ή μήπως Πήραμε χάνοντας ..???)

:confused:

Uriah Heep
07/09/2006, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
xasate ή πήρατε; :rotflmao:


Η συνέχεια του ταξιδιού περιγράφεται χαρακτηριστικά από τους παρακάτω στίχους:

"...σας πλάνεψε η ντόλτσε-βίτα,
αυτή που λεν ζωή γλυκιά..."
Σπύρος Ζαγοραίος


:beer: :beer: :beer:

XR 600
07/09/2006, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
καλα, τωρα εκατσα και τα διαβασα και επεσα απο τα συνεφα!

ρε σεις, ή εγώ έχω πολύ "καλες" διαθεσεις για όλα ή δεν δίνω την απαραίτητη σημασία στις λεπτομέριες!

Ελπιζω να "λυθουν" οι οποιες παρεξηγησεις που στη τελική δεν νομίζω ότι είναι και τπτ χωράφια που έχουμε να χωρίσουμε (εξαλου ο καθενας αγορασε το δικο του):lol:

Και ναι, οι χωματινοι ειναι πιο ομαδικοι λόγο συνθηκών. Δεν μιλαμε μονο για τις στραβες αλλα για το συνολο μιας εκδρομης.

Ελπιζω να σας ξαναδω ΟΛΟΥΣ σε καποια επομενη εκδρομουλα....


:wave2:
προς τα που πεφτεις απο τα συνεφα,να σε πιασουμε.δε θα εχεις φτασει ακομα τωρα.
Εναλλακτικη: οταν φτασεις στα 2 μετρα ,πηδα.:p :rotflmao: :wave2: :lol: :rotflmao:

Stergios69
07/09/2006, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Πολύ ωραία! Το τελευταίο το έμαθες?
Στην επόμενη εντουροβόλτα προσφέρθηκαν ως χορηγοί η Body Line και τα ινστιτούτα αδυνατίσματος PRINOY!!!

Μετά από τέτοια δεκαήμερα σκληρής περιπέτειας τρίβουν ήδη τα χέρια τους...

:beer: :beer: :beer:
Ασε μεγάλε... τι να λέει... δεν μου κάνουν τα παντελόνια...
Αντε να πείσεις ότι ήσουν στα βουνα, όλη μέρα πάνω στην μοτο...
Δεν με πιστευει κανένας...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
07/09/2006, 18:22
γαμημενα τσιπουρακια....
τον μεζε,τι τον θελατε...??:lol:

crs-k
07/09/2006, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
γαμημενα τσιπουρακια....
τον μεζε,τι τον θελατε...??:lol:


Ποιος ειπε οτι ηπιαμε τσιπουρο πουθενα? :look:


:a13:






Δεν θα τον πιασω τον φουστη? :a37:

XR 600
07/09/2006, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Πολύ ωραία! Το τελευταίο το έμαθες?
Στην επόμενη εντουροβόλτα προσφέρθηκαν ως χορηγοί η Body Line και τα ινστιτούτα αδυνατίσματος PRINOY!!!

Μετά από τέτοια δεκαήμερα σκληρής περιπέτειας τρίβουν ήδη τα χέρια τους...

:beer: :beer: :beer: ψιλοπεριπετεια? ισως..
σκληρη ομως? πούτανε?
εκτος βεβαια αν εχασα κατι στο πανταβρεχει:wave2: :rotflmao: :lol:

crs-k
07/09/2006, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Η συνέχεια του ταξιδιού περιγράφεται χαρακτηριστικά από τους παρακάτω στίχους:

"...σας πλάνεψε η ντόλτσε-βίτα,
αυτή που λεν ζωή γλυκιά..."
Σπύρος Ζαγοραίος

:beer: :beer: :beer:



Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
ψιλοπεριπετεια? ισως..
σκληρη ομως? πούτανε?
εκτος βεβαια αν εχασα κατι στο πανταβρεχει:wave2: :rotflmao: :lol:



Ρε γκρινιες ...

Με αναγκαζεται να δανιστω το sig του παλιανθρωπΑ ... :sick:


Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε... :smokin:


:lol: :rotflmao: :lol:

XR 600
07/09/2006, 19:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ρε γκρινιες ...

Με αναγκαζεται να δανιστω το sig του παλιανθρωπΑ ... :sick:


Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε... :smokin:


:lol: :rotflmao: :lol: Να κανουμε κατι γρηγορα πριν τα ενιαμερα:a028:

crs-k
07/09/2006, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
Να κανουμε κατι γρηγορα πριν τα ενιαμερα:a028:


Του κωλου? :eek: :eyepop:


:lol: :rotflmao: :lol:

adam_tsouk
07/09/2006, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
Να κανουμε κατι γρηγορα πριν τα ενιαμερα:a028:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


προλαβαινω; :look:

fantacid
07/09/2006, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ποιος ειπε οτι ηπιαμε τσιπουρο πουθενα? :look:


:a13:






Δεν θα τον πιασω τον φουστη? :a37:

Εγω το ειπα,αλλα διευκρινησα οτι ηταν ενα-δυο ποτηρακια (μπουκαλακια ισως....) μονον δια λογους επιβιωσης εις τα παγωμεναν βουνα με ελλειπη βρωσην!

Uriah Heep
07/09/2006, 21:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Αντε να πείσεις ότι ήσουν στα βουνα, όλη μέρα πάνω στην μοτο...



Τελικά εσύ το πίστεψες κι όλας!
Εγώ γιατί θυμάμαι ότι ήμουν όλη μέρα πάνω στην καρέκλα της ταβέρνας?

:beer: :beer: :beer:

Uriah Heep
07/09/2006, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
ψιλοπεριπετεια? ισως..
σκληρη ομως? πούτανε?


ΣΤΗ ΤΑΒΕΡΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:beer: :beer: :beer:

OldMan
07/09/2006, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Με αναγκαζεται να δανιστω το sig του παλιανθρωπΑ ... :sick
Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε... :smokin:

Ντεν π'ραζ' !!!

(Και εγω δανεισμένο τόχω από τον Γκυ Ντεμπόρ...). :lol:

OldMan
07/09/2006, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
Να κανουμε κατι γρηγορα πριν τα ενιαμερα:a028:

Τι να κάνουμε ρε χτυπημένη μπιέλα ???

(ξανά ρυμούλκα στον ματρακά σου ???) :lol: :rotflmao: :lol:

Μικρή Λουλού
07/09/2006, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ντεν π'ραζ' !!!

(Και δανεισμένο τόχω από τον Γκυ Ντεμπόρ...). :lol:









:uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

καλα ρε πουστη μου,απο ποτε υπαρχει το εντουρο...??? :lol: :lol: :lol:



ουπς..!!!..σορυ Ολντ....δεν υπαινιχθηκα κατι μ'αυτο.....:a13:

Uriah Heep
07/09/2006, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ειπαμε οτι για μενα εχει ληξει το θεμα!

Παρεμπιπτοντως να πω οτι οι επιμαχες φωτος, εχουν ηδη φυγει απ' το site, ενω αντικατασταθηκε και το επιμαχο κειμενακι ... :cool:


Πολύ αργά!:evil:
Έχει αναλάβει ήδη την υπόθεση γνωστός Αθηναίος "glamourous" δικηγόρος για να δώσει ένα "μάθημα" σ΄αυτόν τον ανεύθυνο φωτογράφο που "τραβάει" αβέρτα ανυποψίαστους χωρίς να έχουν προηγουμένως δεχθεί την φροντίδα του "στυλίστα" τους!!!

Στο επόμενο εκδρομικό, μόνο εξουσιοδοτημένο κάμερα-μαν, για να βρίσκουμε άκρη και με τα "δικαιώματα" αναπαραγωγής, αναμετάδοσης στο κοινό σε οποιαδήποτε μορφή (ηλεκτρονική, μηχανική κλπ) και οποιασδήποτε εν γένει εκμετάλλευσης των φωτογραφιών, βίντεο κλπ, κλπ...


:beer: :beer: :beer:

XR 600
07/09/2006, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ποιος ειπε οτι ηπιαμε τσιπουρο πουθενα? :look:


:a13:






Δεν θα τον πιασω τον φουστη? :a37:
φημες...φημες:eek:

XR 600
07/09/2006, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Τελικά εσύ το πίστεψες κι όλας!
Εγώ γιατί θυμάμαι ότι ήμουν όλη μέρα πάνω στην καρέκλα της ταβέρνας?

:beer: :beer: :beer:
καποιος εβαλα κι ολες αυτες τις ψευτοφωτογραφιες,κι αντε να τουε πεισεις τωρα οτι τρωγαμε σπανια για να επιβιωσουμε:beer:

XR 600
07/09/2006, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
καποιος εβαλα κι ολες αυτες τις ψευτοφωτογραφιες,κι αντε να τουε πεισεις τωρα οτι τρωγαμε σπανια για να επιβιωσουμε:beer: :beer:

XR 600
07/09/2006, 23:46
Περαστε,καθηστε,εμεις τη φιλοξενια την εχουμε πετροπαραδοτη!!!!ΓΡΟΥΟΥΝΝΝ.


60891

fantacid
08/09/2006, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
Περαστε,καθηστε,εμεις τη φιλοξενια την εχουμε πετροπαραδοτη!!!!ΓΡΟΥΟΥΝΝΝ.

ε δεν εισαι καλα εσυ!!!
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

τωρα που σε βλεπω καλυτερα.........Το πασχα τι κανεις????? :lol:










γαματη φωτο!!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

XR 600
08/09/2006, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ε δεν εισαι καλα εσυ!!!
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

τωρα που σε βλεπω καλυτερα.........Το πασχα τι κανεις????? :lol:










γαματη φωτο!!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
για κανα γουρουνακι λες?

XR 600
08/09/2006, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ε δεν εισαι καλα εσυ!!!
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

τωρα που σε βλεπω καλυτερα.........Το πασχα τι κανεις????? :lol:










γαματη φωτο!!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: πασχα κανω κι αυτα


60909

XR 600
08/09/2006, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
πασχα κανω κι αυτα η ποτε ποτε..το πλενω τοργαλειο


60911

OldMan
08/09/2006, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
καλα ρε πουστη μου,απο ποτε υπαρχει το εντουρο...??? :lol: :lol: :lol:

Από τον Μάη του '68, ρε παπάρα....



(Ξεχνάς που τρέχαμε στο Six Days - εσύ με CZ και εγώ με JAWA ???) :smokin:

XR 600
08/09/2006, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Από τον Μάη του '68, ρε παπάρα....



(Ξεχνάς που τρέχαμε στο Six Days - εσύ με CZ και εγώ με JAWA ???) :smokin:
εγω τοτε ημουνα τεσσαρων,δεν το γνωρισα...
απο τα πεντε μου αρχισα να σπαω ποδηλατακια...
δεν ηταν Honda και δεν αντεχαν:rotflmao:

XR 600
08/09/2006, 19:06
Χριστουγεννα 2002
καταφυγιο Ζηρειας
-εδω ειχαμε λιγη περιπετεια:sad:


60993

Χωμάτινος
08/09/2006, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
Χριστουγεννα 2002
καταφυγιο Ζηρειας
-εδω ειχαμε λιγη περιπετεια:sad:

Σαν καλό προσκοπάκι δηλώνω:

έσο έτοιμος! :a08:

OldMan
08/09/2006, 20:01
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ΡΕ βάλτε τον κώλο σας και σε καμιά καρέκλα !!! :smokin:

(Λυσσάρηδες...) :eyepop:

edit: Κάτι έχει πάρει το αυτί μου για κατάβαση στο φαράγγι του Ιμπρου αρχές Δεκέμβρη.....

(Λέω εγώ τώρααααα...):a13: :a13: :a13:

XR 600
08/09/2006, 20:02
προσκοπακι,τι να κανω για να βλεπω τις υπογραφες στα μυνηματα?


60994

XR 600
08/09/2006, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ΡΕ βάλτε τον κώλο σας και σε καμιά καρέκλα !!! :smokin:

(Λυσσάρηδες...) :eyepop: πολυθροναρα η σελλα του xr

fantacid
08/09/2006, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από XR 600
πολυθροναρα η σελλα του xr

Eεεεε ναι!

200 μετρα μετρα με το ΕΧC κ λες οτι το XR ειναι εκδρομικο!!!!

:lol: :lol: