PDA

View Full Version : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΟΤΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?



tenx
21/08/2006, 23:35
Γεια σας! Ξέρει κανείς σας κανέναν καλό ηλεκτρολόγο για μοτοσυκλέτες στη Θεσσαλονίκη. Τον μόνο που ξέρω είναι ο Θύμιος (!!!) στη Νεάπολη, ο οποίος δεν μου γέμισε και πολύ το μάτι!

tazakos
23/08/2006, 22:28
είναι ένας στην Γραβιάς που είναι κάθετη στην Συνδίκα έχει κάνει καλή δουλειά κάποτε σε ενα KTM ενός φίλου

Multijohn
24/08/2006, 03:09
Επι της Αγ.Δημητρίου στο κέντρο στο νούμερο 20 (κοντά στην Λαγκαδά και όχι απο την μεριά του Καυτατζογλείου)νομίζω είναι το ξενοδοχείο TELIONI.Ακριβώς δίπλα έχει ένα στενάκι που κατηφορίζει.Μπαίνεις και στο πρώτο σταυροδρόμι αριστερά στη γωνία φαίνεται ο ηλεκτρολόγος.Λέγεται οτι είναι ο καλύτερος στη Θεσσαλονίκη αλλά δεν το επιβεβαιώνω γιατί δεν το έχω ψάξει.

Vezouvios
24/08/2006, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Επι της Αγ.Δημητρίου στο κέντρο στο νούμερο 20 (κοντά στην Λαγκαδά και όχι απο την μεριά του Καυτατζογλείου)νομίζω είναι το ξενοδοχείο TELIONI.Ακριβώς δίπλα έχει ένα στενάκι που κατηφορίζει.Μπαίνεις και στο πρώτο σταυροδρόμι αριστερά στη γωνία φαίνεται ο ηλεκτρολόγος.Λέγεται οτι είναι ο καλύτερος στη Θεσσαλονίκη αλλά δεν το επιβεβαιώνω γιατί δεν το έχω ψάξει.


:nono: :nono: :nono:
θεωρειτε και απο τους πιο ακριβους,και απο δουλεια αστο καλυτερα!!!

lyk0s
27/08/2006, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από tazakos
είναι ένας στην Γραβιάς που είναι κάθετη στην Συνδίκα έχει κάνει καλή δουλειά κάποτε σε ενα KTM ενός φίλου

Και εγω σε αυτον παω-δεν νομιζω να εχει και αλλον εκει κοντα οποτε μαλλον μιλαμε για τον ιδιο.Γιωργο τον λενε και ειναι ο ηλεκτρολογος που χρησιμοποιει ο ΜΑΚΙΝΑ.
Ειναι πολυ καλος και οι τιμες που εχει ειναι καλες.Το μονο μου παραπονο οτι ο συναγερμος που μου πουλησε για καλο και φτηνο(κινεζικος 120 ευρω) μου πηδηξε την μπαταρια...
Η διευθυνση του ειναι Γραβιας 55 και πιο ευκολα το βρισκεις αν πας απο Δελφων και στριψεις Γραβιας-ειναι η οδος που ειναι στο υψος του γηπεδου του Γαλαξια και της εκκλησιας

tenx
27/08/2006, 21:41
Να πω την αλήθεια, και εγώ για συναγερμό τον θέλω!! Σαν βασική επιλογή έχω τότε τον Partol που μου βάζει το συνεργείο της Piaggio με τα €200, που δεν διακυνδυνεύω και την εγγύηση μου (αλλιώς ποιός τουσ ακούει;!)

a$wto$
27/08/2006, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από tenx
Να πω την αλήθεια, και εγώ για συναγερμό τον θέλω!! Σαν βασική επιλογή έχω τότε τον Partol που μου βάζει το συνεργείο της Piaggio με τα €200, που δεν διακυνδυνεύω και την εγγύηση μου (αλλιώς ποιός τουσ ακούει;!) Κι εγω Patrol εβαλα.Τον περασε εξουσιοδοτημενος απο την αντιπροσωπια στην οδο Μαρασλη 45 (τηλ 2310300296).Εχει εγγυηση εφ'ορου ζωης ΑΡΚΕΙ να σου σφραγισει το διπλοτυπο καρτελακι που συνοδευει το συναγερμο οταν τον περασεις(!)
Ενας φιλος μου ειπε οτι Patrol προτιμαει και η Yamaha επι της λαγκαδα για ολες της μοτο της :)

lyk0s
30/08/2006, 02:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από tenx
Να πω την αλήθεια, και εγώ για συναγερμό τον θέλω!! Σαν βασική επιλογή έχω τότε τον Partol που μου βάζει το συνεργείο της Piaggio με τα €200, που δεν διακυνδυνεύω και την εγγύηση μου (αλλιώς ποιός τουσ ακούει;!)

Απο οτι εχω ακουσει ειναι καλοι συναγερμοι.Παντως σιγουρα δεν χανεις την εγγυηση στα ηλεκτρονικα βαζοντας αυτον τον συναγερμο;
Τσεκαρε το γιατι καθε εταιρεια εχει τον δικο της εργοστασιακο συναγερμο- και αν δεν τοποθετησεις αυτον χανεις την εγγυηση στα ηλεκτρονικα μερη της μηχανης.Βεβαια ειναι και πανακριβοι-της honda εκανε 400 ευρω! και χωρις τηλεειδοποιηση.
Δεν νομιζω ο patrol να ειναι ο εξουσιοδοτημενος συναγερμος της piaggio αλλα οπως και να εχει δεν χρειαζεται να τον περασεις σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο.Δες και σε αλλους οι οποιοι ειναι πολυ πιθανο οτι θα σου δωσουν καλυτερη τιμη.

tenx
30/08/2006, 07:42
Τον συγκεκριμένο Patrol τον βαζουν οι δύο από τους 3 authorised dealers της Piaggio στη Θεσσαλονίκη! Οπότε δεν νομίζω να μπορεί κανείς μετά να μου πέι γιατί τον έβαλα, μια που αν συμβεί κάτι, σε αυτούς θα πάω!

AtsatsosKakoszx
02/09/2006, 03:05
Παιδιά λίγο ακριβός αλλά πιστεύω είναι ο καλύτερος.οχι για συναγερμούς και φλασάκια-αυτά τα περνάνε και μαγαζιά με ηχοσυστήματα & συναγερμούς. Μιλάμε για χοντρά προβλήματα(μακρυά από μας). Γιάννης. Κάλβου 16 τηλ.511669