PDA

View Full Version : τηλεειδοποίηση σε συναγερμό spyball



edie
30/09/2006, 11:53
θέλω να βάλω spyball με τηλεειδοποίηση αλλά η spyballδεν βγάζει και μπαίνει αφτερμαρκετ
εσείς που έχετε αφτερμαρκετ είστε ευχαριστημένοι? Τι εχετε?

powerphot
30/09/2006, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από edie
θέλω να βάλω spyball με τηλεειδοποίηση αλλά η spyballδεν βγάζει και μπαίνει αφτερμαρκετ
εσείς που έχετε αφτερμαρκετ είστε ευχαριστημένοι? Τι εχετε?

Εγώ έχω ΑΥΤΟ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=27224&highlight=%F4%E7%EB%E5%E5%E9%E4%EF%F0%EF%DF%E7%F3%E7) αλλά με διαφορετική κεραία πηνίου.

kxIII
30/09/2006, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από edie
θέλω να βάλω spyball με τηλεειδοποίηση αλλά η spyballδεν βγάζει και μπαίνει αφτερμαρκετ
εσείς που έχετε αφτερμαρκετ είστε ευχαριστημένοι? Τι εχετε?

Εγώ την πήρα αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Φούμαρα!!!

Φίλος μου που την "έπαιζε" στις αρχές μου είπε πως αδειάζει μπαταρίες για πλάκα.

:wave2:

powerphot
30/09/2006, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από kxIII
Εγώ την πήρα αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Φούμαρα!!!

Φίλος μου που την "έπαιζε" στις αρχές μου είπε πως αδειάζει μπαταρίες για πλάκα.

:wave2:

Πριν αγοράσεις κάτι κάνεις πρώτα μια έρευνα αγοράς και απόδοσης υλικού, όσο αυτό είναι εφικτό.
Αυτό που λες για τις μπαταρίες είναι σωστό αλλά λύνεται πολύ εύκολα το πρόβλημα.

1ον βάζεις επαναφορτιζόμενες.
2ον Το βράδυ όταν είσαι στην "βαση" σου το έχεις συνδεδεμένο με ένα μετασχηματιστή!
με αυτόν το τρόπο δεν "τρως" μπαταρίες παρα μόνο όταν είσαι εκτός βάσης για κάποιες ώρες.

Τώρα, αν πάς καμια ολιγοήμερη εκδρομή παρε μπαταρίες απο το περίπτερο.

Εγώ 4 χρόνια μια χαρά το έχω μ' αυτό τον τρόπο.:winka:

Υ.Γ. και πες στον φίλο σου όσο την "παίζεις" τόσο γρήγορα χαλάει μπαταρία.:lol: :lol:
Αμα την παίζει συνέχεια για να ακούει τις διάφορες μελωδίες που έχει τότε η μπαταρία σε 2-3 ώρες είναι ψόφια!