PDA

View Full Version : Δισκοπλακες



ΚΡΗΤΙΚΟΣ
06/10/2006, 13:37
Παιδες κανενα μαγαζι να εχει αφτερμαρκετ δισκοπλακες για το BROS παιζει???
Πηρα στον Αλεξοπουλο και μου ειπε 130 ευρω για μπροστινη!!!

dirtbird
06/10/2006, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΡΗΤΙΚΟΣ
Παιδες κανενα μαγαζι να εχει αφτερμαρκετ δισκοπλακες για το BROS παιζει???
Πηρα στον Αλεξοπουλο και μου ειπε 130 ευρω για μπροστινη!!!
O Κοstpart (που έχει τισ Mivv) μπορεί να έχει σε Galfer (είναι ακριβώς απέναντι).

ΚΡΗΤΙΚΟΣ
06/10/2006, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
O Κοstpart (που έχει τισ Mivv) μπορεί να έχει σε Galfer (είναι ακριβώς απέναντι).

Kανενα νουμερο ξερουμε??? (τηλεφωνικο ρε):lol:

nassosxlvbros
12/10/2006, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΡΗΤΙΚΟΣ
Παιδες κανενα μαγαζι να εχει αφτερμαρκετ δισκοπλακες για το BROS παιζει???
Πηρα στον Αλεξοπουλο και μου ειπε 130 ευρω για μπροστινη!!!

εχω μια και καθεται...θα κοιταξω αν ειναι σε καλη κατασταση τη θες;

lord_dimos76
13/10/2006, 11:48
ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΧΕΙΚΑ ΜΕ ΦΡΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ BRAKE SHOP

madlef
13/10/2006, 11:51
Den 8a elega oti ta exei kai se kales times....Gia solinakia ipsilis mou zitage 120 euro ki ego ta pira apo alou 50 euro + 10 euro gia tin topo8etisi!!!!Ennoite pos itan i idia marka....!

gcrook
13/10/2006, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από lord_dimos76
.... ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ BRAKE SHOP

XAXAXAXAXA ΚΑΛΟ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΛΟ:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

lord_dimos76
13/10/2006, 15:08
Σ'ΑΡΕΣΕ???ΧΑΙΡΟΜΑΙ.


ΟΤΑΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΜΩΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΑΚΑΚΙΑ brembo(ΟΧΙ ΓΙΑ ΒΜW,ΓΙΑ TUONO) ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΥ 85 ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΕΙ 2 ΖΕΥΓΗ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΙΣΩ,Ε,ΝΑΙ,ΤΟΤΕ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΑ!!!

ΟΤΑΝ ΤΑΚΑΚΙΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΥ ΓΙΑ BMW6550GS ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ 50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ 35,ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΑ.


ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΦΤΗΝΟΤΕΡΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ,ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΦΡΑΓΚΑ!

nassosxlvbros
13/10/2006, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
XAXAXAXAXA ΚΑΛΟ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΛΟ:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

γιατι ρε αδερφε ποσο φτηνοτερα τα βρισκεις αλλου; Σε οτι προβλημα ειχα ειναι σωστος ο τυπος και οτι σου πει ειναι εγγυηση...καρατσεκαρισμενος 100νταδες φορες. (οχι μονο απο μενα αλλα και απο παιδια που του στελνω αραια και που) ;)
τωρα αν στο δικο σου μοντελο εχει μονο ακριβα σετ οκ πας παρακατω....δεν ειναι δικαιο να ειρωνευεσαι τους (λιγους) επαγγελματιες που παρεμειναν σωστοι....:nono: :wave2:
υγ.:
με εχει "μαλωσει" πολλες φορες για κατι τσιπικες επιλογες που εκανα αλλα και αμφιβολιες σε διαφορα θεματα που "μαστοροι"περιωπης με ειχαν πληροφορησει τελειως λαθος...αλλα μου βρηκε και λυσεις σε οικονομικες αγορες (δισκοπλακες ΤΑ) που παρολο που ηταν εντελως ξεφτιλα τιμη ηταν πολυ-πολυ καλες...

madlef
14/10/2006, 10:51
Apo brosopiki ebiria otal i8ela na allakso bros-piso diskoplakes braking margarites,solinakia ipsilis kai takakia sta mona pou mou ta efere ftinotera apo alla magazia pou epsaksa itan ta takakia...! (ebc imisklira bros kai piso 34 euro.).
Ola ta alla ta pira allou ftinotera..
Den "krino" to magazi apla leo tin ebiria mou.
Isos na etixe ki olas...Pios kseri....
Kali sas mera.

nassosxlvbros
14/10/2006, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από madlef
Apo brosopiki ebiria otal i8ela na allakso bros-piso diskoplakes braking margarites,solinakia ipsilis kai takakia sta mona pou mou ta efere ftinotera apo alla magazia pou epsaksa itan ta takakia...! (ebc imisklira bros kai piso 34 euro.).
Ola ta alla ta pira allou ftinotera..
Den "krino" to magazi apla leo tin ebiria mou.
Isos na etixe ki olas...Pios kseri....
Kali sas mera.

οπως ειπες ειναι δικη σου εμπειρια...αρα ξερεις κατι που δεν ξερω εγω και πολλοι απο δω μεσα...καλα εκανες και το εγραψες για να μαθαινουμε και να κοντρολλαρουμε αναλογα τις τιμες στα μαγαζια.απλα ειναι καλος επαγγελματιας και μπορει καποιο κωδικο να τον αγοραζει ακριβα η να εχει μεινει σε παλιες (ακριβες) τιμολογησεις ...το καθημερινο μας "τσεκαρισμα" κανει καλο πρωτα σε μας και μετα σε αυτον....ουτε μου αρεσει να τρεχω απο δω και απο κει καιγοντας βενζινη για να γλυτωσω λεφτα αλλα ουτε κι αυτος θαθελε ενα αδειο μαγαζι απο κοσμο χωρις να ξερει την αιτια...μη ξεχναμε πως ολοι ειναι καλοι μεχρι αποδειξεως του εναντιου...;)