PDA

View Full Version : Να ρωτησω....



XTMPAM
01/12/2006, 15:25
Αν ραγισει η κεφαλη (απο ΚΤΜ lc4) φτιαχνεται ή παμε για αλλη οπως και να χει?Μιλαμε για εσωτερικο ραγισμα!Που ακριβως δεν ξερω ακομα!:sad:

mtsop
01/12/2006, 18:01
Υπάρχει ένας μάστορας που λέει οτι τις επισκεύαζει και δίνει και εγγύηση. Το που είναι δεν θυμάμαι δυστυχώς (νομίζω προς Ηλιούπολη).
Αλλά την επισκεύη την έχει λίγο ακριβή (γύρω στα 200 ευρώ), αλλά με τόσα βρίσκεις μτχ από ebay.

Και ένα άλλο που έχω απορεία, 20 χρόνια ολόκληρη ΚΤΜ δεν έχει καταφέρει να βρει τρόπο να μη ραγίζουν οι κεφαλές και έρχεται ο Έλληνας μάστορας από το πουθενά να βρίσκει τρόπο;

:wave2:

stefanos
03/12/2006, 01:24
Μπαμ αν βρείς ακρη με μάστορα βάλε ποστ γιατί και η δικιά μου θέλει κόλημα.

fantacid
03/12/2006, 02:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από mtsop
Υπάρχει ένας μάστορας που λέει οτι τις επισκεύαζει και δίνει και εγγύηση. Το που είναι δεν θυμάμαι δυστυχώς (νομίζω προς Ηλιούπολη).
Αλλά την επισκεύη την έχει λίγο ακριβή (γύρω στα 200 ευρώ), αλλά με τόσα βρίσκεις μτχ από ebay.

Και ένα άλλο που έχω απορεία, 20 χρόνια ολόκληρη ΚΤΜ δεν έχει καταφέρει να βρει τρόπο να μη ραγίζουν οι κεφαλές και έρχεται ο Έλληνας μάστορας από το πουθενά να βρίσκει τρόπο;

:wave2:

ολες οι κεφαλες εαν τις ζεστανεις σπανε!
δεν φταιει η κτμ ή η χοντα.

κ ο ελληνας μαστορας μη νομιζεις οτι ειναι κανα φαινομενο,
πολοι κολλανε καπακια αλλα δεν ενδεικνεται για δε μπορει να σου δωσει ΚΑΝΕΙΣ εγγυηση!

Julius
04/12/2006, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
Αν ραγισει η κεφαλη (απο ΚΤΜ lc4) φτιαχνεται ή παμε για αλλη οπως και να χει?Μιλαμε για εσωτερικο ραγισμα!Που ακριβως δεν ξερω ακομα!:sad:


milisa me ton katana... h douleia kolima kai topothetisi toy pige fyro sta 500 kai kenourgia agora mono h kefali exei 800 (+ergatika = 1000++)



entometaksi o Stayros meta to spasimo-kolima toy exei piei to aima kai to mixanaki den exei masisei (akoma)



steiltoy pm re leme

XTMPAM
04/12/2006, 09:31
Κατσε να ανοιχτει πρωτα το μηχανακι και να σιγουρεψουμε οτι ειναι η κεφαλη!Υποθεσεις κανουμε ακομα.....

Ευχαριστω παντως!:wave2: :sad: