PDA

View Full Version : Γιατι φορτώνουν τόσο γρήγορα οι ταχύτητες;;;;



spio
15/12/2006, 14:51
Συμφορουμίτες και συμφορουμίτισσες γεια σας.
Θα ήθελα τη βοήθειά σας καθώς ένας φίλος μου αγόρασε πρόσφατα ένα bobo Lifan 50cc και του γεμίζουν πάρα πολύ γρήγορα οι ταχύτητες. Γιατί γίνεται αυτό; Έχει να κάνει με το ότι είναι καινούριο και άστρωτο ακόμη, με το ότι είναι lifan:a13:, με το ότι βγήκε προβληματικό, έχει χαλάσει κάτι ή είναι νωρίς ακόμη;;

Υ.Γ. Τι εξατμισούλα θα του προτείνατε;

Ευχαριστώ

gcrook
15/12/2006, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από spio
Συμφορουμίτες και συμφορουμίτισσες γεια σας.
Θα ήθελα τη βοήθειά σας καθώς ένας φίλος μου αγόρασε πρόσφατα ένα bobo Lifan 50cc και του γεμίζουν πάρα πολύ γρήγορα οι ταχύτητες. Γιατί γίνεται αυτό; Έχει να κάνει με το ότι είναι καινούριο και άστρωτο ακόμη, με το ότι είναι lifan:a13:, με το ότι βγήκε προβληματικό, έχει χαλάσει κάτι ή είναι νωρίς ακόμη;;

Υ.Γ. Τι εξατμισούλα θα του προτείνατε;

Ευχαριστώ

Μηπως επειδη αν γεμιζαν αργα θα πηγαινε και αργα;:look:

OldMan
15/12/2006, 15:00
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Άτιμο πράγμα το γρανάζωμα....:sad:

spio
15/12/2006, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μηπως επειδη αν γεμιζαν αργα θα πηγαινε και αργα;:look:

Όχι δεν είναι νομίζω να είναι έτσι. Αυτό που κατάλαβα είναι πως η πρώτη ας πούμε αλλάζει στα 5, η δευτέρα στα 15, η τρίτη στα 35 κλπ.


Έτσι πρέπει να είναι αλλά σε μπλε.
http://www.kulpahjul.se/fprw/webpublisher/images/lifanMonkey.JPG

sniper
15/12/2006, 15:05
Εδώ είναι καλύτερα

:smokin:



edit by OldMan: Καλάααααα ...:D

kostisthegreek
15/12/2006, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Άτιμο πράγμα το γρανάζωμα....:sad:


Και μένα εκεί πήγε το μυαλό μου...αλλά λέει ότι είναι καινούριο και άστρωτο ακόμα...:confused:

Ας δουλέψει λίγο να "ανοίξει" η μηχανή και θα δούμε...

GIXXERAKIAS
16/12/2006, 13:59
:confused: Βρε παδια πενηνταρακι ειναι το μηχανακι,ποσα θα θελε ο φιλος σου να βγαζει η πρωτη δηλ 100χιλ? αφου 60 χιλ εχει τελικη και αυτην με το ζορι με (τριτη η τεταρτη εχει?)τεταρτη!!!Για ξυπνηστε λιγο ρεεεεε!!!:D :D:

Atsatsos
16/12/2006, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:confused: Βρε παδια πενηνταρακι ειναι το μηχανακι,ποσα θα θελε ο φιλος σου να βγαζει η πρωτη δηλ 100χιλ? αφου 60 χιλ εχει τελικη και αυτην με το ζορι με (τριτη η τεταρτη εχει?)τεταρτη!!!Για ξυπνηστε λιγο ρεεεεε!!!:D :D:

+1764738,76

fantacid
17/12/2006, 01:40
νομιζω οτι ειναι δεν ειναι κακο αυτο!

θα προτειμουσες να κρεμανε οι ταχυτητες σε καινουργιο μηχανακι?????

gloum
17/12/2006, 04:51
Όπως προείπαν..πενηνταράκι είναι...λογικότατο:)

spio
22/12/2006, 12:08
Από εξάτμιση έχετε τπτ να προτείνετε;

Stergios69
22/12/2006, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από spio
Από εξάτμιση έχετε τπτ να προτείνετε;
Remus grand-prix carbon... :eyepop:

GIXXERAKIAS
22/12/2006, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Remus grand-prix carbon... :eyepop: Τι λες του παιδιου ρε στεργιο?Αυτα ειναι για παπακια:eyepop: !!Εμεις θελουμε τουλαχιστον μια ακραποβιτς για να παρουμε δυναμη απο χαμηλα και να βγαλουμε περισσοτερα χιλ απο καθε ταχυτητα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Σοβαρα τωρα φιλε μου δεν εχεις και πολλες επιλογες για μπομπο αντε να υπαρχουν κανα δυο-τρεις μαρκες και αυτες στο μοναστηρακι θα βρεθουν:wave2: