PDA

View Full Version : Βιβλιογραφια



warlord
19/02/2007, 10:59
Ρε παιδια θελω να βρω βιβλια σχετικα με τον χειρισμο της μοτοσικλετας,ασφαλης οδηγηση και αλλα τετοια(ακομη και μηχανολογια για τις πρωτες 'βοηθειες'),εχετε να μου προτεινετε κατι?ξερει κανεις καποιο συγκεκριμενο βιβλιοπολειο εδω στην Θεσ/νικη που να μπορω να τα βρω?

koufaloni
20/02/2007, 02:01
Πάνε στον Παπασωτηριου σε ενα στενο ανέμεσα σε Παυλου Μελα και Τσιμισκή. Στο υπόγειο έχει αρκετά manual για διαφορες μοτο/αuto αλλα και κάποια Joebar και άλλα τέτοια.

vradelos
20/02/2007, 08:09
Λογικά ο Παπασωτηρίου θα έχει και αν δεν έχει μπορεί να τα βρεί.Ιδέες: Sport Riding Techniques(Nick Ienatch),Proficient Motorcycling I και II(D.Hough), Street Strategies(D.Hough).Άντε καλό διάβασμα!

:wave2:

div400
20/02/2007, 09:29
περα απο παπασωτηριου να πας και απο no limits στην καλλιροης

προτεινω να παρεις την σειρα του keith code '' A Twist of the wrist I+II ''

καθως και του Andy Ibott...το..το.... γμτ ο αλτσχαιμερ εχει γινει κολλητος μου......

οσον αφορα μηχανολογικα θεματα σιγουρα το παραπανω μαγαζι εχει μεγαλυτερη γκαμα καθως και manual για ολες σχεδον τις μηχανες..(εκτος την δικη μου :mad: :confused: )

airamhag
20/02/2007, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
περα απο παπασωτηριου να πας και απο no limits στην καλλιροης

προτεινω να παρεις την σειρα του keith code '' A Twist of the wrist I+II ''

καθως και του Andy Ibott...το..το.... γμτ ο αλτσχαιμερ εχει γινει κολλητος μου......

οσον αφορα μηχανολογικα θεματα σιγουρα το παραπανω μαγαζι εχει μεγαλυτερη γκαμα καθως και manual για ολες σχεδον τις μηχανες..(εκτος την δικη μου :mad: :confused: )


επειδη ο warlord ειναι βορεια κ το no limits ειναι διπλα απο το σπιτι μου , αν θες παω να ριξω μια ματια ή κ να στο αγορασω, ή οτι αλλο θες!!!


:beer:

div400
20/02/2007, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
επειδη ο warlord ειναι βορεια κ το no limits ειναι διπλα απο το σπιτι μου , αν θες παω να ριξω μια ματια ή κ να στο αγορασω, ή οτι αλλο θες!!!


:beer:



ή απλα τους κανει ενα τηλ, παραγγελνει αυτο που θελει και του το στελνουν αντικαταβολη στο σπιτι του με κουριερ.....:rolleyes:

airamhag
20/02/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ή απλα τους κανει ενα τηλ, παραγγελνει αυτο που θελει και του το στελνουν αντικαταβολη στο σπιτι του με κουριερ.....:rolleyes:

σωστα...:rolleyes:


78720