PDA

View Full Version : SV 650Sport



Kizoku
09/04/2007, 19:30
Γνωρίζει κανείς τίποτα για το συγκεκριμένο μοντέλο?
Έρχεται Ελλάδα?
Αν δεν έρχεται μπορώ να παραγγείλω τα πλαστικά από κάπου?
Όποιαδήποτε πληροφορία έχετε μοιραστείτε τη please!!!

To γυμνό δεν μπορώ να πω ότι μου αρέσει εμφανισιακά αλλά αυτό είναι πολύ όμορφο!

SV 650Sport (http://www.suzukisv650sport.co.uk/)

supergeorge
09/04/2007, 19:46
SV 650 είναι με extra φέρινγκ που προβληματίζεσαι??? Σφακιανάκης κανονικά (μάλλον το φέρινκγ παραγγελιά :cool: )

johnpan
09/04/2007, 23:26
Το μηχανάκι έδειξε πάρα πολύ με τα πλαστικά, αν και είναι ομορφος ο V2 και κρύβεται, εμένα μου αρέσει πιο πολύ, νομίζω το μπικινι φέρινγκ κόβεται απότομα. Αυτά είναι στο γούστο του καθένα βέβαια, αλλά για μένα το μηχανάκι φυσάει. :beer:


83360

Nikoskazer2000
10/04/2007, 01:12
Ωραίο! Γουστάρω & 'γω!

:beer: :beer: :beer:

gcrook
10/04/2007, 02:54
Το συγκεκριμενο ειναι ενα πακετο που το δινει η Σουζουκι με ειδικη μικτη ασφαλεια που καλυπτει μαλλον και καποια σπασμενα για περιορισμενο αριθμο trackdays τον χρονο.
Αυτη την εντυπωση εχω.

Τωρα δεν ξερω αν η αντιπροσωπεια φερνει εδω τα πλαινα φερινγκ (στο δικο μου παντως 1ης γενιας δεν τα εφερνε παρ'οτι υπηρχαν στον καταλογο) .
Αν θυμαμαι καλα ομως και απο ενα παιδι που γνωρισαμε πριν καιρο, ειχε παρει μεταχειρισμενο Κ4 με φερινγκ φορεμενα απο εδω οποτε.......

Τεσπα, οποιος προλαβε τον κυριο ειδε, η ιστορικη πλεον σειρα μαλλον δεν θα συνεχισει να παραγεται απο του χρονου, αν και φετος ανανεωθηκε με ABS και 2 μπουζι ανα κυλινδρο.
Καλυτερα κιολας να τα βγαλουν στο σφυρι, να ξεφτιλιστουν και τα ανταλλακτικα και οτι αφτερμαρκετ απομενουν (και ειναι πραγματικα απειρα) να δωθουν κοψοχρονια, να κανουμε τα δικα μας τα τιμημενα τουμπανα.......:D :D :D

Kizoku
10/04/2007, 18:23
Δεν ξέρω τι να πω. Πάντως θα το ψάξω όταν έρθει η ώρα (προς το παρον κάνω το φαντάρο :rolleyes: ) γιατί πιστεύω ότι αξίζει και με το παραπάνω κι ας είναι παλιό μοντέλο.

Αλήθεια έχει αναφερθεί τίποτα για αντικαταστάτη του SV???

vassilis88
10/04/2007, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τεσπα, οποιος προλαβε τον κυριο ειδε, η ιστορικη πλεον σειρα μαλλον δεν θα συνεχισει να παραγεται απο του χρονου

θα σταματησουν τα sv?
τερμα τα ν2 εξ ανατολης δλδ?
μαλακιες κανουν..