PDA

View Full Version : Από δίπλωμα Α1 σε Α μεγάλο



madlef
18/04/2007, 17:10
Καλησπέρα.
Θα θέλα να σας ρωτήσω κάτι....Το δίπλωμά μου είναι κατηγορία Α1 και θα θελα να το επεκτήνω σε Α
μεγάλο άνευ εξετάσεων.Το δίπλωτα το έβγαλα με το που έκλεισα τα 18 και το έχω τώρα περίπου 3 χρόνια.Μου είπαν ότι γίνετε αλλά το πρόβλημά μου είναι άλλο.....Πρέπει να πάω εγώ ο ίδιος;Δεν μπορεί μία σχολή οδηγών να το κάνει;Εννοείται να τις δώσω το δίπλωμά μου και ότι άλλο χρειάζεται.

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

Nostra
18/04/2007, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από madlef
Δεν μπορεί μία σχολή οδηγών να το κάνει;

ρώτησες? :confused:

madlef
18/04/2007, 17:16
Όχι,γι αυτό ρωτάω εδώ.....Είμαι σε δύσκολη φάση και δεν μπορώ....Στο forum του moto προλαβαίνω
όμως.......... :( :D

katsavidi2005
19/04/2007, 03:20
Μπορεις να τους το πας αλλα με το αζημιωτο.Εμενα μου ειχανε πει για 15€ αλλα τελικα το πηγα μονος μου στην αρμοδια υπηρεσια (δε θυμαμαι πως λεγοτανε) και μου το κανανε σε μια ωρα.Στον Βολο βεβαια Αυγουστιατικα

tdm900rules
19/04/2007, 11:10
εγω το εκαναπριν απο κανα 3 μηνο αλλα πηγα ο ιδιος οχι με σχολη και σε μια ωριτσα ξεμπερδεψα!\
θα χρειαστεις 2 φωτογραφιες ακι ενα παραβολο αλλα δεν θυμαμαι ποσο κοστιζει.:beer:

paramedic
19/04/2007, 12:36
Πριν 4 μήνες που το έκανα εγώ πήγα με το δίπλωμα και σε μία ώρα τελείωσα την δουλειά μου χωρίς να πληρώσω απολύτως τίποτα! Μάλιστα τους ρώτησα αν θέλει παράβολο και μου είπαν οτι δεν χρειάζεται τίποτα. Κάνε εναν κόπο και πήγαινε βγάλτο μόνος σου φίλε μου σου λέω είναι διαδικασία της πλάκας.