PDA

View Full Version : Χρωματοπωλεία για μοτό



zireous
04/06/2007, 14:46
Ψάχνω στην Αθήνα εξειδικευμένα μαγαζιά -ουχί για να μου βάψουν κάτι, αλλά για να δώσω κωδικούς που έχω από αντιπροσωπεία να μου ετοιμάσουνε χρωματάκι για κάτι γρατζουνιές, κάνα στόκο της προκοπής, τέτοια πράματα.

Οποιος γνωρίζει κάτι ας απαντήσει, δίδεται αμοιβή.

(ένα εμότικον μπύρες το πολύ είναι η αμοιβή, μή τσιμπάτε) :lol:

KeLeYTiS
04/06/2007, 15:34
Λυκοβρυση σου κανει ?

Αν ναι πες μου να βρω τηλεφωνο ο κυρ-Γιωργος ειναι υπομονετικος και θα σου εξηγησει τα παντα

biglebowski
04/06/2007, 16:34
Yπαρχει ενας στο γερακα στην οδο κλεισθενους,αφου στριψεις απο αναπαυσεως (ερχομενος απο βριλησια) στα 500 μ περιπου δεξια.
Εχει κωδικους και χρωματολογια απ'τα παντα :wave2:

zireous
04/06/2007, 19:10
Όλα μου κάνουνε, έτσι κι αλλιώς δεν είμαι Αθήνα, στειλτε ΠΜ, απαντήστε, κάντε ότι θέτε.

(εννοώ, τηλέφωνα τους έχετε; )


:beer:

zireous
08/06/2007, 14:50
Είναι τρομερά χλωμό αυτό το καιρό να σκάσω μια 100άρα + για ξενοδοχεία κλπ, για να κατέβω με τη μηχανή να ψωνίσω για να βάψω από την αρχή τη σουτζούκα -αυτά μάλλον του χρόνου.


Το πρόβλημά μου είναι ότι έχω κολλήσει κάποια σπασμένα πλαστικά μέρη από περσυνή τρομοκρατική επίθεση εναντίον μου, και θέλω με την ακαταμάχητη μέθοδο του επιτόπου στοκαρίσματος και τριψήματος να εξαφανίσω πρώτα γρατζουνιές, και μετά με εφημερίδες και χαρτοταινία (τί πρωτότυπο), να καλύψω την υπόλοιπη μηχανή ώστε με ένα αερογράφο να σβήσω σημάδια.


Που σημαίνει, θέλω 3 διαφορετικά χρώματα σε μικρές ποσότητες, και ενδεχομένως καλύτερο στόκο από τον ακρυλικό που βρίσκω εδώ.



Άν έχετε τίποτα διευθύνσεις, και τηλέφωνα από σχετικά μαγαζιά καλώς, αλλιώς δε τρέχει τίποτα.
:wave2:

tolkmt-03
08/06/2007, 14:52
Εγώ ψάχνω ακριβώς το ίδιο πράγμα αλλά στην Θεσσαλονίκη.Ξέρει κανείς κανένα καλό χρωματοπωλείο με κωδικούς και τέτοια?

OrEsTiS82
08/06/2007, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous


Το πρόβλημά μου είναι ότι έχω κολλήσει κάποια σπασμένα πλαστικά μέρη από περσυνή τρομοκρατική επίθεση εναντίον μου,

Άν έχετε τίποτα διευθύνσεις, και τηλέφωνα από σχετικά μαγαζιά καλώς, αλλιώς δε τρέχει τίποτα.
:wave2:

Τρομοκρατικη επιθεση; εισαι ωραιος!!!
θελω το τηλ εκεινου στον Γερακα να παω και εγω αλλα σιγα μην ξερει τον κωδικο χρωματος του 610,θα παω να δω ομως, κοντα σχετικα ειναι...