PDA

View Full Version : ΦΡΕΝΑ ΑΜΙΑΝΤΟΥ



misidir
13/06/2007, 09:36
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM.
ΕΧΩ ΕΝΑ ASTREA GRAND ΠΑΠΙ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΡΑΜΟΥΖΕΣ.
ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΟΔΗΓΙΑΣ ΤΗΣ Ε.Ε ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΣΙΑΓΟΝΕΣ ΑΜΙΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΦΥΡΙΓΜΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΙΑΝΤΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ? ΜΗΠΩΣ ΛΥΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΒΑΤΗ ΑΝ ΟΙ ΣΙΑΓΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΙΑΝΤΟΥ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Lazio
13/06/2007, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από misidir
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM.
ΕΧΩ ΕΝΑ ASTREA GRAND ΠΑΠΙ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΡΑΜΟΥΖΕΣ.
ΠΗΓΑ ΕΧΘΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΟΔΗΓΙΑΣ ΤΗΣ Ε.Ε ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΣΙΑΓΟΝΕΣ ΑΜΙΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΦΥΡΙΓΜΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΙΑΝΤΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ? ΜΗΠΩΣ ΛΥΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΒΑΤΗ ΑΝ ΟΙ ΣΙΑΓΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΙΑΝΤΟΥ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Ως γνωστον ο αμιαντος μπορει να προκαλεσει καρκινο στον πνευμονα οταν εισπνεεται με την σκονη που αποβαλλεται απο τα φρενα κ αυτος ειναι ο λογος που απαγορευτηκε απο την Ε.Ε.
Η αποφαση ειναι δικη σου

Φιλικα
Νικος

Nostra
13/06/2007, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από misidir
ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΣΙΑΓΟΝΕΣ ΑΜΙΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΦΥΡΙΓΜΑ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΙΑΝΤΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

o μάγκας δικτυωμένος έλληνας συνεργειάς...

τί μαλακίες λέει ο κόσμος για να κερδίσει τον πελάτη... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

OldMan
13/06/2007, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από misidir
ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΙΑΝΤΟΥ
Στην περίπτωση που λέει αλήθεια, μιλάμε για "αναγομωμένες" σιαγόνες !!!
(δεν κυκλοφορούν ούτε εισάγονται για αρκετά χρόνια καινούριες με αμίαντο....)

Σχετικά με το ότι σφυρίζουν λόγω έλλειψης αμίαντου, ή πολύ άσχετος είναι (που δεν το νομίζω) ή πολύ μαλάκας είναι (που το νομίζω). :wave2:

OldMan
13/06/2007, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
Η αποφαση ειναι δικη σου
Η απόφαση θα ήταν δική του αν κυκλοφορούσε το μηχανάκι του σε άσηπτο και ερμητικά κλειστό περιβάλλον....:winka:

stefanos
13/06/2007, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από misidir
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΒΑΤΗ ΑΝ ΟΙ ΣΙΑΓΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΙΑΝΤΟΥ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ο αναβάτης συνήθως πεθαίνει απο καρκίνο του πνεύμονα, λίγο αργότερα βέβαια απο τον μηχανικό του.

nikos force
13/06/2007, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Η απόφαση θα ήταν δική του αν κυκλοφορούσε το μηχανάκι του σε άσηπτο και ερμητικά κλειστό περιβάλλον....:winka: εγω δηλαδη που κανω βολτεσ στο σαλονι μου να τα αποφυγω?????:cool: