PDA

View Full Version : Suzuki SV650S μπλέ και η ασφάλεια...



div400
22/08/2006, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gaijin
...μπλε '04 :lol: και όντως Σαλονίκη έχω πετύχει 2-3 ακόμα, νομίζω τον alexioannides ένα μπλε και ένα μαυρο που υποθέτω είναι του stojohn . Παίζουν και 2 άλλα μπλε 650 που είναι συνήθως αραγμένα σε αστυνομικά τμήματα. (Χαριλάου και Ντεπό) (είδες και τα στρουμφάκια προτίμηση στα SV?!:rotflmao: )

ναι εχει παρει η ασφαλεια τα 650....μπλε κ3 μοντελα

και μιας και εγω εχω μπλε κ3 αλλα το 1000 που ουθσιαστικα ειναι ιδια εμφανισιακα, πολλες φορες κατι τυποι με κοιταν και με νομιζουν ασφαλιτη..... :D :smokin: :evil:

χεχεχε τα Ζ ειναι φιλοι μας χεχεχε:evil:

Gaijin
22/08/2006, 17:36
Γι' αυτό λες να με ακολούθησαν κάτι ασφαλίτες στην Καβάλα τις προάλλες?? (έψαχνα για ανοιχτό βενζινάδικο και αφού πέρασα από καμιά δεκαριά κλειστά σταματάω σε ένα να να δω που έλεγε διημερεύοντα/διανυκτεύοντα και σταματάει κι ένα xsara λαδί και είναι δυο τύποι και με κοιτάν από πάνω μέχρι κάτω και μένα και την κοπελιά μου (ασυρματοι/μοτορολες μέσα στ'αμάξι και δε συμμαζεύεται) το απόλυτο γέλιο έγινε όταν τους ρώτησα που παίζει κάποιο ανοικτό βενζινάδικο και μου λένε "σας είδαμε από πού ήρθατε, πηγαίνετε πίσω τον ίδιο δρόμο και θα βρείτε μετά από Χ χιλιόμετρα" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: θα με νόμισαν για συνάδελφο...:smokin:

gcrook
22/08/2006, 17:54
Αφηστε το φοβερο.
Πηγαινα μια μερα με τον zephyr1 σε ενα τρακ ντει μεσημεριανο, και με το που περναω τα πρωτα διοδια, 100 μετρα μετα, στο ρευμα προς Αθηνα, παιδια βλεπω καμια 30αρια SV650 της Ελληνικης αστυνομιας μπουγιο μιλαμε.

Και πηγαιναν και μαλλια οι παπαρες λεμε, γυριζαν και αυτοι απο την πιστα.

Ειχαν παει για καποιο πρωινο Riding School για την Ελληνικη Αστυνομια πριν απο το τρακ ντει.

Ασε τι να χαιρετησεις εκει...:rotflmao: