PDA

View Full Version : pda



Akatanomastos
18/01/2008, 00:15
paidia pos dikaiologei kapoios pou kserei 5 pramata apo afta tin diafora 60 evro stin timi afton ton proionton?kathara taktiki magaziou?

http://www.public.gr/products/internet_communication/productDtls_451.html
http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.926009

vevea sto public den exei poli analitika ti perilamvanei (px xartes evropis i kati tetoio)
thanks prokatavolika

AFTER
18/01/2008, 00:33
Μην παρεις ουτε το ενα, ουτε το αλλο

Να ψαξεις για pda/pna με DESTINATOR

Akatanomastos
18/01/2008, 00:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Μην παρεις ουτε το ενα, ουτε το αλλο

Να ψαξεις για pda/pna με DESTINATOR

ti einai to destinator? kai poso pane afta?

Ασωτος
18/01/2008, 00:50
Destinator είναι το πρόγραμμα πλοήγησης. Αυτή τη στιγμή κυκλοφορεί το Destinator 6

To destinator 7 είναι ακόμη σε δοκιμές


Αν ψάχνεις για PDA έχει βγει το mio 360 / 560 (ευτυχής κάτοχος του δεύτερου)
Για PNA - δεν ξέρω - δεν απαντώ.


Αλλά νομίζω ότι μπερδεύτηκες περισσότερο τώρα

Akatanomastos
18/01/2008, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ασωτος
Destinator είναι το πρόγραμμα πλοήγησης. Αυτή τη στιγμή κυκλοφορεί το Destinator 6

To destinator 7 είναι ακόμη σε δοκιμές


Αν ψάχνεις για PDA έχει βγει το mio 360 / 560 (ευτυχής κάτοχος του δεύτερου)
Για PNA - δεν ξέρω - δεν απαντώ.


Αλλά νομίζω ότι μπερδεύτηκες περισσότερο τώρα

nai den katalava giati na paro oposdipote destinator? to programa pou xei to mio den einai kalo?

MikeG
18/01/2008, 11:47
Πριν κάνεις οποιαδήποτε αγορά να πιούμε ένα καφεδάκι γιατί δε θυμάσαι καλά αυτά που είπαμε:winka: :wave2:

AFTER
18/01/2008, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
nai den katalava giati na paro oposdipote destinator? to programa pou xei to mio den einai kalo?


Το προγραμμα καλο ειναι, απλα το destinator χρησιμοποιει τον Ελληνικο χαρτη της NGI ο οποιος αυτην την στιγμη ειναι με διαφορα ο καλυτερος για Ελλαδα
Και βασικα το πιο σημαντικο πραγμα ειναι ο χαρτης
Ειναι σαν να εχεις μηχανη 200 ιππων με ελαστικα παπιου

Θα βρεις και pna με <200?, αλλα να ξερεις οτι ετσι απλα γινεσαι μελοντικος αγοραστης destinator

Καλυτερα δωσε ενα μεγαλυτερο ποσο, αλλα θα ξερεις οτι παιρνεις το καλυτερο(χαρτη)

DrIoannis
18/01/2008, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ασωτος
Destinator είναι το πρόγραμμα πλοήγησης. Αυτή τη στιγμή κυκλοφορεί το Destinator 6

To destinator 7 είναι ακόμη σε δοκιμές



O Destinator 7 έχει βγει ήδη.Το έχω στο PDA μου.Είναι αρκετά καλός και αν έχεις και τον τελευταίο χάρτη NGI 2007 GreeceQ4 είσαι ΟΚ.

AFTER
18/01/2008, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
O Destinator 7 έχει βγει ήδη.Το έχω στο PDA μου.Είναι αρκετά καλός και αν έχεις και τον τελευταίο χάρτη NGI 2007 GreeceQ4 είσαι ΟΚ.


Kαι εγω αυτο εχω βαλει

Το εχω μονιμα σε 3D mode το οποιο ειναι καταπληκτικο

Να σε ενημερωσω, οτι αν βαλεις καποιο αλλο skin για το 3d, θα γυρναει ο χαρτης πολυ πιο γρηγορα
Ψαξε στο forum της ngi, για καποιο skin που το εχει φτιαξει ο panosha

Akatanomastos
19/01/2008, 11:32
paides exo dei ena pda pou exei giro sta 250 euro to opoio den exei omos mesa programa ploigisis.

to destinator poso paei meta? gia xartes elada - kai gia evropi poies einai oi times?
iparxei kapoio poio oikonikos ploigos?


metaksi dio montelon: to ena pna me destinator mesa
to allo pda xoris tipota mesa kai ta dio sta 250 euro
ti proteinetE?

AFTER
19/01/2008, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
paides exo dei ena pda pou exei giro sta 250 euro to opoio den exei omos mesa programa ploigisis.

to destinator poso paei meta? gia xartes elada - kai gia evropi poies einai oi times?
iparxei kapoio poio oikonikos ploigos?


metaksi dio montelon: to ena pna me destinator mesa
to allo pda xoris tipota mesa kai ta dio sta 250 euro
ti proteinetE?

Το destinator με Ελληνικο χαρτη κοστιζει 150?, και ισως ειναι το μονο προγραμμα που αξιζει να αγορασεις και να μην το κατεβασεις σπασμενο
Ο χαρτης Ευρωπης εχει γυρω στα 200?

Αν θες μονο πλοηγηση, τοτε παρε το PNA, συνηθως δουλευουν καλυτερα απο τα pda, λογω του οτι δεν τρωνε μνημη τα αλλα προγραμματα που ισως θα βαλεις στο PDA

Το καλυτερο ειναι να βρεις pda/pna με 128mb rom, γιατι ετσι θα κανεις scroll πιο γρηγορα στο χαρτη(αν χρειαστει), ενω με 64mb θα ψιλοσερνεται(σε λογικα πλαισια)

KiNG-R!
19/01/2008, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Το destinator με Ελληνικο χαρτη κοστιζει 150?, και ισως ειναι το μονο προγραμμα που αξιζει να αγορασεις και να μην το κατεβασεις σπασμενο
Ο χαρτης Ευρωπης εχει γυρω στα 200?

Αν θες μονο πλοηγηση, τοτε παρε το PNA, συνηθως δουλευουν καλυτερα απο τα pda, λογω του οτι δεν τρωνε μνημη τα αλλα προγραμματα που ισως θα βαλεις στο PDA

Το καλυτερο ειναι να βρεις pda/pna με 128mb rom, γιατι ετσι θα κανεις scroll πιο γρηγορα στο χαρτη(αν χρειαστει), ενω με 64mb θα ψιλοσερνεται(σε λογικα πλαισια)


Οχι δεν αξιζει να το αγορασεις γτπ ειναι σαν προγραμμα(IGO 4TW), απλα εχει καλο χαρτη της ελλαδος, εφοσον υπαρχουν ολα σπασμενα δεν βρισκω λογο να δοσεις λεφτα.

AFTER
19/01/2008, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από KiNG-R!
Οχι δεν αξιζει να το αγορασεις γτπ ειναι σαν προγραμμα(IGO 4TW), απλα εχει καλο χαρτη της ελλαδος, εφοσον υπαρχουν ολα σπασμενα δεν βρισκω λογο να δοσεις λεφτα.


Ok, τοτε πες μου που μενεις να ερθω και εγω να σε κλεψω

Δεν ειπα οτι δεν κατεβαζω και εγω warez, αλλα οχι να του ριχνω και δικιο

Tigas
19/01/2008, 22:17
το pathaway ρε παλικάρια το έχει κανένας μας ?????????

έτσι για να το δω τι δουλειά κάνει.