PDA

View Full Version : Αγορά από www.louis.de



WebDevGr
26/01/2008, 23:06
Έχει κάνεις κανείς αγορά από το www.louis.de ;

Είναι αξιόπιστο; Και πόσο καιρό παίρνει η αποστολή από τη Γερμανία;

Έχω κάνει μια παραγγελία και μου την στείλανε στις 16/01 μου ήρθε και ένα email με τον αριθμό αποστολής της DHL αλλά εκτός του ότι δεν έχει έρθει ακόμη τίποτα όταν μπαίνω και στο site της DHL για να δω που βρίσκεται, ο αριθμός που μου δώσανε δεν εμφανίζει τίποτα.

Ελπίζω απλά να άργησε και να πάνε όλα καλά στο τέλος

Akatanomastos
26/01/2008, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gigenis
Έχει κάνεις κανείς αγορά από το www.louis.de ;

Είναι αξιόπιστο; Και πόσο καιρό παίρνει η αποστολή από τη Γερμανία;

Έχω κάνει μια παραγγελία και μου την στείλανε στις 16/01 μου ήρθε και ένα email με τον αριθμό αποστολής της DHL αλλά εκτός του ότι δεν έχει έρθει ακόμη τίποτα όταν μπαίνω και στο site της DHL για να δω που βρίσκεται, ο αριθμός που μου δώσανε δεν εμφανίζει τίποτα.

Ελπίζω απλά να άργησε και να πάνε όλα καλά στο τέλος

aksiopisto einai sigoura.
steile tous ena mail na sou poun inta ginete

Nik0s
26/01/2008, 23:45
Αν ψάξεις λίγο, θα βρεις πολλές συζητήσεις για αγορές από το συγκεκριμένο κατάστημα :winka:

nktR
27/01/2008, 00:01
σου έστειλα προσωπικό μήνυμα

jskf16
27/01/2008, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από gigenis
Έχει κάνεις κανείς αγορά από το www.louis.de ;

Είναι αξιόπιστο; Και πόσο καιρό παίρνει η αποστολή από τη Γερμανία;

Έχω κάνει μια παραγγελία και μου την στείλανε στις 16/01 μου ήρθε και ένα email με τον αριθμό αποστολής της DHL αλλά εκτός του ότι δεν έχει έρθει ακόμη τίποτα όταν μπαίνω και στο site της DHL για να δω που βρίσκεται, ο αριθμός που μου δώσανε δεν εμφανίζει τίποτα.

Ελπίζω απλά να άργησε και να πάνε όλα καλά στο τέλος

αν παραγγειλεις ή επικοινωνησεις απο δω το ιδιο κανει , και στα φερνει ή πας απο εκει!

http://www.motopissaris.gr/v2/component/option,com_virtuemart/Itemid,72/vmcchk,1/