PDA

View Full Version : νεος ωραιος ψαχνει με αγωνια για πλαστικα καπακια



steve610
05/02/2008, 17:32
Λοιπον παιδες εχω το husqvarna te610 που ηταν enduro (με το ρεζερβουαρ απο την εκδοση lt) και που τωρα ειναι supermotard (ετσι αγοραστηκε).εχει οπως ειπα μεγαλο ρεζερβουαρ 16 λιτρα(πανω κατω) και θελω να το αλλαξω με το κανονικο που πρεπει να ειναι γυρω στα 8-9 λιτρα.λοιπον εγω εχω το πλαστικο ρεζερβουαρ αλλα μου λειπουν τα πλαστικα προστατευτικα του.μηπως γνωριζει κανα καλο παιδι που μπορω να βρω τα συγκεκριμενα πλαστικα σε κιτρινο χρωμα μαζι μετα αυτοκολλητα του.

πριν ρωτησετε ειχα παρει τηλ πιο παλια στην italmoto αλλα δεν ειχαν δεν μπορουσαν να τα παραγγειλουν δεν πολυκαταλαβα αλλα θα ξαναπαρω τηλ.επισης τα ειχα παραγγειλει τηλεφωνικα απο γνωστο καταστημα της hellinmoto στην αθηνα(γιατι ειμαι απο επαρχια) και μετα απο 4 μηνες σχεδον την ακυρωσα την παραγγελια γιατι σπαστικα.

ευχαριστω προκαταβολικα:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


119545

steve610
05/02/2008, 17:38
επισης θα ηθελα και το πισω φτερο παλι σε χρωμα κιτρινοχωρις τις τρυπες που ειχε για την σχαρα αλλα με τη βαση για το στοπ.

αυτο ειναι αλλη στορια γιατι ενω ειχα παραγγειλει παλι απο αθηνα και μετα απο αναλυτικοτατη περιγραφη του τι εχω και τι 8ελω μου στειλαν 2 διαφορετικα φτερα κιτρινα το ενα απο 570-510 δεν ξερω απο ποιο ακριβως και το αλλο απο καποιο διχρονο.που και τα δυο δεν ταιριαζανε

αυτο που θελω οπως ειπα ειναι αν καποιος γνωριζει που μπορω να τα βρω ολα αυτ Η αν καποιος απο εδω τα εχει σε καλη κατασταση θα ηταν οτι πρεπει
:beer: :beer: