PDA

View Full Version : ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ-ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ ?



chducos1
08/02/2008, 15:17
θελω να κοπιαρω το ντεποζιτο μου .κανοντας μια αναζητηση εδω μεσα δεν ειδα να αναλαμβανει κανεις κατι τετοιο.
εχετε ακουσει τπτ?μην μου πειτε για carbon.:wave2:

id12586
08/02/2008, 15:19
Δεν θα υπάρξει ζήτημα ο πολυεστέρας με την βενζίνη?
Ή βάζεις κάποια εσωτερική "επένδυση" για να αποφύγεις την επαφή?

byron
08/02/2008, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από chducos1
θελω να κοπιαρω το ντεποζιτο μου .κανοντας μια αναζητηση εδω μεσα δεν ειδα να αναλαμβανει κανεις κατι τετοιο.
εχετε ακουσει τπτ?μην μου πειτε για carbon.:wave2:

Γιατί να το κάνεις αυτό; :confused:

chducos1
08/02/2008, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Γιατί να το κάνεις αυτό; :confused:
βυρωνα ξερεις πολυ καλα ποσο θα κοστισει μια πτωση με τον παυλο.θα του ετοιμασω αλλο πολυεστερικο κουστουμακι και θελω να προστατευσω και το ντεποζιτο.σκεφτομαι να επισκεπτομαι τις σερρες συχνα:wave2:

DimST
09/02/2008, 00:25
Πολυεστερικό ρεζερβουάρ δύσκολα να βρείς εδώ αλλά και να βρείς, η τιμή για κάτι τέτοιο δεν θα είναι προσιτή.
Εγώ προτείνω απλά να αγοράσεις ενα δεύτερο, ό,τι χρώμα βρείς, στη καλύτερη τιμή που θα το βρείς, να κάνεις τη δουλειά σου.

p@nos
09/02/2008, 00:41
Αφου θες ντεποζητο για 2ο για την πιστα γιατι δεν κοιτας αν ταιριαζει απο κανενα monster,ετσι ωστε να το βρεις μεταχειρισμενο και φτηνα????





ΥΓ:βαλε και καμμια φωτο απ'τον Παυλο...
:D

Da.Vintage
11/02/2008, 10:00
Άκου υπάρχουν καπάκια πολυεστερικά για τεπόζιτο... σαν μπάγκστερ ένα πράμα...

ΤΟ έχω βάλει και εγώ...

Το παρήγγειλα απο ένα ιταλικό σάιτ πολυεστερικών...
τί μηχανάκι έχεις?

γύρω στα 150 ευρώ πάει...

Εμένα μπροστά το τεπόζιτο είναι το μισό πλαστικο...το οποίο φέυγει και μπαίνει το πολυεστερικό το οποίο καλύπτει και το κενό τπου έφυγε το άλλο και το μεταλικό τεπόζιτο...

Δεν καταργείς το μεταλικό απλά μπαίνει απο πάνω...:winka:

chducos1
11/02/2008, 13:24
κατι τετοιο θα κανω.μαλλον βρηκα την λυση.θα φκιαχτει κατι σαν tank bag απο carbon.



τιτανα για δωσε διευθυνση του ιταλου να δω

Da.Vintage
11/02/2008, 22:32
δε την θυμάμαι ψάξε μέσα στο φόρουμ

Μοντέλα > ΥΑΜΑΗΑ r1 r6> Πολυεστερικά r1...

Την έχει βάλει ο GM

iwantaroad
17/02/2008, 22:33
na rotiso.. epeidi eixa mia ptosi k to ntepozito m exei kanei ena vathouloma...polu mikro omos ...iparxei periptosi na ftiaxnetai???
an nai peripou poso stoixizei??
(exei xtipisei sto plai k to isiose ligo)

Da.Vintage
18/02/2008, 07:45
φουσκώνονται οι λακούβες στα τεπόζιτα αλλά πού ποιός και πόσο δεν μπορώ να σε βοηθήσω...:sick:

the who
18/02/2008, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titanas
φουσκώνονται οι λακούβες στα τεπόζιτα αλλά πού ποιός και πόσο δεν μπορώ να σε βοηθήσω...:sick:
Ντοντος στο Αιγαλεω,βαφεας.Δεν εχω τηλ αλλα απο χρυσο οδηγο θα τον βρεις σιγουρα.Καλη δουλεια,καλο παιδι,κανε μια ερωτηση.:wave2: :wave2: :wave2:

iwantaroad
18/02/2008, 12:08
ok euxaristo polu ...gt kathe fora p o vlepo me xtupaei polu asxima...

arxaios
18/02/2008, 19:42
Η λύση που προσωπικά σταδιακά εφαρμόζω είναι μεταχειρισμένα κομμάτια από e-bay ....
Μόλις μαζέψω ΟΛΑ τα κομμάτια του κουστουμιού θα τα βάψω όπως μ' αρέσει και θα έχω δεύτερο κοστούμι πολύ φθηνά ........
Ντεπόζιτο για το Busa αγόρασα με 92 Ε από αγγλία ........
Βέβαια αν βιάζεσαι η λύση αυτή δεν κάνει .......