PDA

View Full Version : Καλος μηχανικος για σαλονικα?



Eminem
19/02/2008, 16:41
Γεια χαρα παιδες!
Βρισκομαι σαλονικα και ψαχνω μηχανικο που να ξερει οντως τι κανει γτ εχω αγανακτησει γενικα με ολους.δεν εχω καποιο συγκεκριμενο παραπονο απλα βλεπω την ασχετοσυνη τους καθε φορα που παω...ξερει κανεις καποιον να συστησει?
thanks...:cool:

slacker
19/02/2008, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eminem
Γεια χαρα παιδες!
Βρισκομαι σαλονικα και ψαχνω μηχανικο που να ξερει οντως τι κανει γτ εχω αγανακτησει γενικα με ολους.δεν εχω καποιο συγκεκριμενο παραπονο απλα βλεπω την ασχετοσυνη τους καθε φορα που παω...ξερει κανεις καποιον να συστησει?
thanks...:cool:

Τι μάρκα μηχανή έχεις;

Eminem
19/02/2008, 19:03
honda!

slacker
19/02/2008, 21:56
SuperSport Service (Εξουσιοδοτημένο Honda)
Κώστας Θεοδωρίδης
Γαμβέττα 66-68
2310.81.31.61

Εγώ εκεί πάω, γενικά δεν έχω ακούσει παράπονα.
Εμένα μου φαίνονται μια χαρά παιδιά.
Έχεις πάει εκεί;

Eminem
19/02/2008, 22:31
oxi den exw paei...pou akrivws einai ?ευχαριστω...
κανεις αλλος δεν ξερει ρε παιδια? για αθηνα ολοι προτεινουν ενα σωρο "μαγους" εδω δεν υπαρχει κανενας με μερακι?

slacker
19/02/2008, 22:56
Είναι πολύ κοντά στο Ιπποκράτειο. Πήγαινε, πιστεύω πως θα σου αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις.

sek
19/02/2008, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από slacker
SuperSport Service (Εξουσιοδοτημένο Honda)
Κώστας Θεοδωρίδης
Γαμβέττα 66-68
2310.81.31.61

Εγώ εκεί πάω, γενικά δεν έχω ακούσει παράπονα.
Εμένα μου φαίνονται μια χαρά παιδιά.
Έχεις πάει εκεί;

Kι εγώ πάω το BMW μου,είναι οκ, κάνε μια δοκιμή :wave2:

dukeandthecity
21/02/2008, 10:57
+1200 για τον Κώστα και τον Χρήστο.:beer:

Locksmith
03/03/2008, 15:17
Adrenaline Junkies - Aχιλλέας, πολύ καλός μάστορας και βελτιωτής, δεν έχει ακουστεί ποτέ τίποτα αρνητικό γι'αυτόν παρά μόνο θετικά, και τα μηχανάκια του κερδίζουν διαγωνισμούς, αγώνες, καλλιστεία, κλπ. Κάνει service σε διάφορες μάρκες και είναι επίσης και το χόμπι του να ανακατασκευάζει μοτοσυκλέτες, το αγαπάει το επάγγελμά του... Εγώ όσες φορές έχω πάει έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος και δεν είναι και φραγκοφονιάς. Πρόσφατα μετακόμισε και σε ολοκαίνουργιες εγκαταστάσεις με καινούργια μηχανήματα και έχει συστεγαστεί με την εταιρία LPA Custom auto-moto exhaust systems.

Ένα κινητό έχω, 6977792901 ~ Αχιλλέας. Βρίσκεται ΒΙ.ΠΕ. Ωραιοκάστρου, εύκολη πρόσβαση.

Eminem
03/03/2008, 19:20
na sai kala lock.tupous me tetoio profil psaxnw,pou na to exoun meraki

Locksmith
04/03/2008, 01:20
Τίποτα φίλε... Πάντως κι εγώ έχω ακούσει για τον Κώστα και τον Χρήστο, δεν έχω πάει όμως ποτέ. Απο φήμη λοιπόν πρέπει να τα πηγαίνουν καλά! :)

Αν πάρεις τον Αχιλλέα τηλ. μη ξεχάσεις να του πεις ότι σε πρότεινε ο Κλειδαράς!:D

Eminem
04/03/2008, 17:12
βρηκα ενα διαφημιστικο στη μηχανη μου σημερα.για πειτε ρε συμπατριωτες σαλονικεις αν ξερετε τι παιζει με αυτο:
moto-control
ηλεκτρονικη καλιμπρα
μετρηση γεωμετριας δικυκλου
μονοδικη υπηρεσια στην ελλαδα εκδιδεται πιστοποιητικο γεωμετριας με μονο 30 ευρω
συγχρονο συνεργειο scooter-μηχανων στις καλυτερες τιμες


αυτα γραφει κυριως στο διαφημιστικο.εχει παει κανεις,η το ξερετε?
στην οδο γαμβετα λεει οτι ειναι

Ασωτος
04/03/2008, 19:00
Καινούριο σχετικά συνεργείο, περισσότερο για σκούτερ

Αλλά

έχει μηχάνημα, που μπορεί να ''μετρήσει'' τη μηχανή, και να δει αν έχει "πάρει" μετά από πτώση, ατύχημα, χωρίς να τη λύσει.

lamoun
04/03/2008, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eminem
αυτα γραφει κυριως στο διαφημιστικο.εχει παει κανεις,η το ξερετε?
στην οδο γαμβετα λεει οτι ειναι

Μπορείς να πείς και νούμερο; Γιατί η Γαμβέτα ξεκινά στο ύψος της κατσιμίδη και τελειώνει λίγο μετά την 25η Μαρτίου!!

Ένα τσεκάρισμα δε θα έβλαπτε... :a13:


EDIT: To βρήκα Γαμβέτα 35, έχουν site στο net.. Δε το βάζω όμως για ευνόητους λόγους.

LeftLane
12/04/2008, 17:28
φιλε μου σουσ υστηνω ανεπιφυλακτα MOTO DUCK στην Παπανδρεου στην Νεαπολη , όπως ανεβαινεις στα δεξια 100 μετρα μετα την στροφη των Goodies.
Ο Νικος ειναι ισως οτι καλυτερο εχω βρει ως τωρα στην 16χρονη σχεση μου με μοτο...:blush:
Πολυ οικονομικος, τιμιος και χρονια στην δουλεια! Συστηνεται αφοβα!!!:)

ARISPEED1
12/04/2008, 18:07
TO EXOYME ΞΑΝΑΠΕΙ...ΑΦΟΙ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ,ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΧΟΝΤΑ ΑΚΟΥΝ Κ ΧΙΠ ΧΟΠ.

Eminem
12/04/2008, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από LeftLane
φιλε μου σουσ υστηνω ανεπιφυλακτα MOTO DUCK στην Παπανδρεου στην Νεαπολη , όπως ανεβαινεις στα δεξια 100 μετρα μετα την στροφη των Goodies.
Ο Νικος ειναι ισως οτι καλυτερο εχω βρει ως τωρα στην 16χρονη σχεση μου με μοτο...:blush:
Πολυ οικονομικος, τιμιος και χρονια στην δουλεια! Συστηνεται αφοβα!!!:)
ευχαριστω πολυ φιλε μου.θα τον εχω υποψιν

Suzukios
06/05/2008, 08:46
επισης στην Γαμβετα λιγο πριν φτασεις γρηγοριου Ε' ειναι ο Καλαμαρινος, ειδικος σε honda με πολυχρονη εμπειρια απο ednruo ξερα supersport κτλ.

dimdoc
06/05/2008, 16:08
Biketherapy;)

καπου εκει σε μια καθετη στην Εγνατια λιγο πριν τη Μαρτιου, στο ρευμα προς Χαλκιδικη
Μερακλης και υποστηριζει και 4 αγωνιζομενους σε ασφαλτο κ χωμα, αρα το κατεχει

Για Honda θα πας μιση ωρα δρομο, στη Κατερινη, πηγαινουν πολλοι απο Σαλονικα τα μηχανακια τους εκει.. Αφοι Γαρατσιδη, εξουσιοδοτημενοι Χοντα και παντα με την επιβλεψη του πατερα τους, του Ανεστη, που ειναι απο τους πιο παλιους και γνωστες στα Χοντα στην Ελλαδα...
Πιστεψε με...μιση ωρα δρομος ειναι και πινεις και ενα καφε`στη Παραλια μεχρι να στο ετοιμασουν...κλεισε ραντεβου ομως πρωτα αν πας 2351029590

Eminem
06/05/2008, 20:35
euxaristw poly paidia!!!

hercul
06/05/2008, 21:58
Eγώ πηγαίνω στο moto-action στον Γιάννη και είμαι αρκετά ικανοποιημένος! Πολύ συνεργάσιμο παλικάρι!! Είναι Μαντηνείας 54 με Πέτρου Συνδίκα!! Απέξω έχει το σήμα της χόντα αλλά δεν ξέρω αν είναι εξουσιοδοτημένος!Κάνει τα πάντα όμως!!

xampos
06/05/2008, 22:35
ti na το κανετε το συνεργιο οι χονδακιδες?? αφου δεν χαλανε ποτε τα τιμημενα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: