PDA

View Full Version : Αγορά Gsxr K8



lantz
04/04/2008, 21:43
Γεια και χαρά!

Έχω αποφασίσει τελικά μετά από πολύ σκέψη να πάρω ένα Κ8. Το θέμα είναι να το πάρω παραεισαγωγής ή Σφακιανέϊκο?
Οι πιο παλιοί που έχουν συμβιώσει με το Κ7 είχατε κανένα πρόβλημα που να χρειαστήκατε την εγγύηση?

Επίσης, αν έχει να μου προτείνει κανένας κάποιο μαγαζί που να παίζει και ανταλλαγή (εισαγωγής ή αντιπροσωπείας) παρακαλώ ας το κάνει, έστω και με pm..

Και τέλος παραεισαγωγής σε τι τιμές παίζουν? (για αγορά μετρητοίς..)

Ευχαριστώ :wave2:

Souza_me_240kmh
05/04/2008, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από lantz
Γεια και χαρά!

Έχω αποφασίσει τελικά μετά από πολύ σκέψη να πάρω ένα Κ8. Το θέμα είναι να το πάρω παραεισαγωγής ή Σφακιανέϊκο?
Οι πιο παλιοί που έχουν συμβιώσει με το Κ7 είχατε κανένα πρόβλημα που να χρειαστήκατε την εγγύηση?

Επίσης, αν έχει να μου προτείνει κανένας κάποιο μαγαζί που να παίζει και ανταλλαγή (εισαγωγής ή αντιπροσωπείας) παρακαλώ ας το κάνει, έστω και με pm..

Και τέλος παραεισαγωγής σε τι τιμές παίζουν? (για αγορά μετρητοίς..)

Ευχαριστώ :wave2:


επειδη οι τιμες στα αντιπροσωπειας πεσανε πολυ εγω λεω παρε καλυτερα αντιπροσωπειας να εχεις το κεφαλι σου ησυχο:wave2:

Meni0s
05/04/2008, 10:22
Gsxr 1000 k7 12,495
Gsxr 1000 k7 yoshi gp evo2 13,495
Gsxr 1000 k8 12,995
Gsxr 1000 k8 yoshi gp evo2 14,495 τιμες Σφακιανακη

Οσο για το αν χρειαστικα ποτε την εγγυηση στο κ7...μπα!

Αστερι μεχρι τα 15,000 κμ και τον ενα χρονο συμβιωσης μας ... :lol:

Αντε με το καλο :beer:

Souza_me_240kmh
05/04/2008, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Gsxr 1000 k7 12,495
Gsxr 1000 k7 yoshi gp evo2 13,495
Gsxr 1000 k8 12,995
Gsxr 1000 k8 yoshi gp evo2 14,495 τιμες Σφακιανακη

Οσο για το αν χρειαστικα ποτε την εγγυηση στο κ7...μπα!

Αστερι μεχρι τα 15,000 κμ και τον ενα χρονο συμβιωσης μας ... :lol:

Αντε με το καλο :beer:


οι ανακλησεις που εγιναν για βολαν και βαλβιδα ρελαντι δε τις εκανες ?

Meni0s
05/04/2008, 11:23
Nαι τις εκανα ..εγω μιλουσα για ζημιες.

Souza_me_240kmh
05/04/2008, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Nαι τις εκανα ..εγω μιλουσα για ζημιες.


α οκ :wave2:

lantz
05/04/2008, 23:02
Τα μοντέλα του 2008 χρειάζονται ανάκληση??

Επίσης, για παραεισαγωγής που είδα έρχονται από Ολλανδία..
Παίζει τίποτα διαφορετικό με τις προδιαγραφές τους? πχ ιπποδύναμη?

lantz
09/04/2008, 21:18
Αδέρφια μου, τελικά το παρήγγειλα (παραεισαγωγής) K8 μαύρο.

Ήμουν ανάμεσα στο λευκό-ασημί, αλλά με χάλαγε το ασημί χρώμα στο μπροστά μέρος του ντεπόζιτου, που μου φαινόταν πολύ φτηνιάρικο και κακής ποιότητας..

Ελπίζω να μην το μετανιώσω που επέλεξα το δρόμο της παραεισαγωγής, αλλά αυτό θα το δείξει ο καιρός..

Και τώρα μερικές ερωτήσεις..

1) Το μονόσελο η suzuki το δίνει μαζί με την moto ή είναι extra?

2) Για μανιτάρια, ζελατίνα κτλ, έχετε υπόψιν σας τίποτα από ebay?

3) Με τα διαφορετικά modes, έχει διαφορά στην κατανάλωση (νομίζω πως όχι) και επίσης για το στρώσιμο, εσείς σε τι mode το κάνατε?

Ευχαριστώ :wave2:

sakisdani750
09/04/2008, 22:17
1) Το μονόσελο η suzuki το δίνει μαζί με την moto ή είναι extra?


καλα πλακα με κανεις εγω αν επερνα μηχανη θα τον ζαλιζα τον αλλον αν εχει μονοσελο αν εχει το ενα το αλλο......................το απο εκει το απο εδω!!!!

και εσυ δεν ξερεις αν εχει μονοσελο.....αν δεν εχει μην το περνεις πες τον!

99,9% εχει:D :D :D :D :D

alex-k7
09/04/2008, 22:31
To μονοσελο ερχεται μεσα στο κουτι με τη μοτο.Πακετο παει.

aman17-2
10/04/2008, 00:56
για τα μανιτάρια με λίγο ψάξιμο που έριξα μόνο τα μαμά αξίζουν γιατί είναι σχεδιασμένα από μια πίεση κ πάνω να σπάνε για να μην προκαλούν μεγαλύτερες κ πιο ακριβές ζημιές (στο πλαίσιο)

stormbringer
05/08/2008, 23:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
επειδη οι τιμες στα αντιπροσωπειας πεσανε πολυ εγω λεω παρε καλυτερα αντιπροσωπειας να εχεις το κεφαλι σου ησυχο:wave2:
Apo pote akrivws pesane?
Egw thymamai ta 1000aria sta 14K kai twra einai pleon sta 15k.

hardworker
06/08/2008, 11:05
Στο Κ7 που εχω στις 3000χλμ χαλασε η τρομπα συμπλεκτη και το φτιαξαμε στην εγγυηση.

nirve
06/08/2008, 16:40
egw tha elega na pareis to diko mou k8 750 pou to dinw 10000 kai einai xartoxartouro
axaxaxaxaxaxax:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

the big boy
10/09/2008, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από lantz
Αδέρφια μου, τελικά το παρήγγειλα (παραεισαγωγής) K8 μαύρο.

Ήμουν ανάμεσα στο λευκό-ασημί, αλλά με χάλαγε το ασημί χρώμα στο μπροστά μέρος του ντεπόζιτου, που μου φαινόταν πολύ φτηνιάρικο και κακής ποιότητας..

Ελπίζω να μην το μετανιώσω που επέλεξα το δρόμο της παραεισαγωγής, αλλά αυτό θα το δείξει ο καιρός..

Και τώρα μερικές ερωτήσεις..

1) Το μονόσελο η suzuki το δίνει μαζί με την moto ή είναι extra?

2) Για μανιτάρια, ζελατίνα κτλ, έχετε υπόψιν σας τίποτα από ebay?

3) Με τα διαφορετικά modes, έχει διαφορά στην κατανάλωση (νομίζω πως όχι) και επίσης για το στρώσιμο, εσείς σε τι mode το κάνατε?

Ευχαριστώ :wave2:





me pion tropo to parigiles?
poso to pires telika?

GIXXERAKIAS
10/09/2008, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από the big boy
me pion tropo to parigiles?
poso to pires telika?
Θα του το φερουν με κουριερ απο εξω...:lol: :lol: Πας στο μαγαζι με ταυτοτητα,δηλωση και τελευταια πληρωμη απο την δουλεια σου και απλα κλεινεις το μηχανακι (ολα αυτα αν πρεπει να βγαλεις δανειο,αν τα εχεις μετρητα πας και το παιρνεις αφου εχουν βγει πινακιδες κτλ :D )

Βασικα το συγκεκριμενο Κ8 δυστηχως εχει κλαπει και ο ιδιοκτητης ευτυχως ειχε ασφαλεια κλοπης και οπου ναναι αν δεν τα εχει παρει ηδη στα χερια του τα λεφτα θα εχει ενα καινουργιο ξανα Κ8!:wave2:

lantz
10/09/2008, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Θα του το φερουν με κουριερ απο εξω...:lol: :lol: Πας στο μαγαζι με ταυτοτητα,δηλωση και τελευταια πληρωμη απο την δουλεια σου και απλα κλεινεις το μηχανακι (ολα αυτα αν πρεπει να βγαλεις δανειο,αν τα εχεις μετρητα πας και το παιρνεις αφου εχουν βγει πινακιδες κτλ :D )

Βασικα το συγκεκριμενο Κ8 δυστηχως εχει κλαπει και ο ιδιοκτητης ευτυχως ειχε ασφαλεια κλοπης και οπου ναναι αν δεν τα εχει παρει ηδη στα χερια του τα λεφτα θα εχει ενα καινουργιο ξανα Κ8!:wave2:

Βασικά έχω ακόμα καμμία 45αριά μέρες για να κλείσω το 3μήνο.. Μετά αν όλα πάνε καλά βλέπουμε και για το Κ9 αν θα αξίζει την αναμονή και την διαφόρά..

Μέχρι στιγμής πάντως γλυκοκοιτάω και το Ρ1 2009..

GIXXERAKIAS
10/09/2008, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από lantz
Βασικά έχω ακόμα καμμία 45αριά μέρες για να κλείσω το 3μήνο.. Μετά αν όλα πάνε καλά βλέπουμε και για το Κ9 αν θα αξίζει την αναμονή και την διαφόρά..

Μέχρι στιγμής πάντως γλυκοκοιτάω και το Ρ1 2009..

Οτι και να παρεις φιλε με το καλο!:winka: :beer:

Αν και σαν πρωτη ματια δεν μου αρεσε το R1 09 το ακουσα στα βιντεακια και μου εφερε ενα ριγος να πως την αληθεια...φαντασου να το ακουσω και με καμμια after εξατμιση.:uplate:

Ειδωμεν για το Κ9 ελπιζω να βγαλει ενα μοντελο που να μπορεσει να τσακισει τον ανταγωνισμο!:D

alex-k7
10/09/2008, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Οτι και να παρεις φιλε με το καλο!:winka: :beer:

Αν και σαν πρωτη ματια δεν μου αρεσε το R1 09 το ακουσα στα βιντεακια και μου εφερε ενα ριγος να πως την αληθεια...φαντασου να το ακουσω και με καμμια after εξατμιση.:uplate:

Ειδωμεν για το Κ9 ελπιζω να βγαλει ενα μοντελο που να μπορεσει να τσακισει τον ανταγωνισμο!:D
Να εισαι σιγουρος..:smokin:

GIXXERAKIAS
10/09/2008, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex-k7
Να εισαι σιγουρος..:smokin:

Ξερεις κατι και δεν μας το λες εν σουζουκι αδερφΕ??:D :D
:look:

ps:Θα σε χρειαστω για κατι ανεμενε πμ καποια στιγμη.:D