PDA

View Full Version : Ερωτηση σχετικη με τα πλαισια των Gsxr



fan
22/05/2008, 04:59
Καλημερα σε ολους.

Χθες χαζευα το Moto Forum > Μοτοσυκλέτα > Μοντέλα > Suzuki GSXR`s ως που εφτασα σε καποια threads που αναφέρουν σπασμενα πλαισια απο (κ5) ποιο συγκεκρημένα.

Η απορία μου λοιπον, δεν έχει να κανει με το αν η μοτο ήταν στουκαρισμενη παλαιοτερα, αν η σαβουρδα δικαιολογεί το σπασιμο κλπ......
Η απορία ειναι συγκεκρημένη.

Εχω εναν ξαδερφο με ενα 1000 Κ4 ο οποίος μου φερνει συχνα πικνα βιντεακια με τα ηλιθια (κατ εμενα ε....εσεις πηγαιντε και με 500) κατορθοματα του στα 300+
Οχι μόνο αυτο. Το μηχανάκι μου το παραταει εδω με τα κλειδια......ε να μην παω κι εγω μια βόλτα?

Οπότε τωρα , αφου διαβασα οτι διαβασα.....

ΠΟΤΕ ΠΡΩΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΣΤΑ GSXR?
ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΚΟΜΜΕΝΑ ΠΛΑΙΣΙΑ?
(ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΗΜΕΝΑ)....ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ Κ4?

Οχι τιποτε αλλο δηλαδη...Δεν με ενδιαφερει αν η μοτο στουκαρει γινει σμπαραλια και κοψει πλαισιο....Αλλα να σκασεις απο σουζα στα 200, να σου ακουμπισει το μηχανακι κατω επειδη ο μαλακας ο ιαπωνας βαρεσε μια μαλακια κι εσυ να κανεις τον superman ε οχι..... παει πολυ.

Περιμένω νεα σας.



PS: (Παρακαλώ αν είστε FANATIC SUZUK-ΑΚΙΑΣ και θελετε να γραψετε διαφορα για το θεμα ΥΠΕΡ της SUZUKI και πως ολα αυτα ειναι μαλακιες και τα πλαισια δεν κοβοντε κλπ ευχαριστω αλλα δεν είναι το σωστο POST. γραψτετα αλλου).
:eyepop:

T.R.E
23/05/2008, 23:36
Μην αχγωνεσαι,τα πλαισια αρχισανε να σπανε απ'τα Κ5 και μετα... :beer: :beer:


Τωρα πεσμου την γνωμη σου και εσυ στο αλλο θεμα...:D

akis_1
26/05/2008, 19:57
Φιλε εδω σε λιγο θα κοβονται με πιεστικο δεν το ξερεις????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
26/05/2008, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
Φιλε εδω σε λιγο θα κοβονται με πιεστικο δεν το ξερεις????:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Οχι βρε Ακη μην τα λες αυτα και αγορασα πιεστικο γμτ!!!:uplate: :uplate:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ασε θα το αφηνω μες την μπιχλα να μην εχω προβλημα!:D :D

nktR
26/05/2008, 21:17
μέχρι και τα κ4 δεν έχουν βγάλει πρόβλημα !!!
οπότε εάν σκέφτεσαι να αγοράσεις κάντο άφοβα :beer:

είναι και το ομορφότερο μοντέλο :sun:

fan
29/05/2008, 02:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
Φιλε εδω σε λιγο θα κοβονται με πιεστικο δεν το ξερεις????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εγω φταιω και κοροιδευεις?
Εδω μεσα τα εμαθα απο τα ποστ του κοσμου.
Και η γκαντεμια?
Εχει ενα στην suzuki που πήγα για service....... (k5)

NKTR, το εχω ήδη......thx