PDA

View Full Version : ΚΑΝΟΥΡΓΙΟ V-strom Η΄ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ Transalp



33leon
22/05/2008, 23:12
γειας σας θα ήθελα την γνωμη σας για να αποφασίσω τι τελικά να πάρω , καινουργιο v-strom με 7200? περιπου ισως και λίγο παραπάνω ή μεταχειρισμένο TRANSALP 4000? απο ένα φίλο με 28.000 χιλ. και τις δύο μοτο. τις θεώρω πολυ κάλες και γιαυτο εχω πέσει σε σκεψη , οποίος έχει κάτι να πει για να αποφασίσω δεκτω

MUSTILI
22/05/2008, 23:55
Καινουργιο σιγουρα! Χρηση; Λεφτα ειμαστε οκ;:beer:

33leon
23/05/2008, 00:08
για το tansalp φτάνουν ,γιατι έχω και ένα άλλο που μάλλον θα φύγει αυτές τις μέρες, για v-strom θα βαλω και κάποιες δόσεις

33leon
23/05/2008, 00:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από 33leon
για το tansalp φτάνουν ,γιατι έχω και ένα άλλο που μάλλον θα φύγει αυτές τις μέρες, για v-strom θα βαλω και κάποιες δόσεις Α!Α!
οσο για την χρήση σπιτι δουλία 35χιλ. και αν τυχει και κανένα ταξιδι μια φορα το χρόνο και αν

MUSTILI
23/05/2008, 00:18
Δεν ειμαι αμεροληπτος γιατι εχω στρομ, αλλα αν δεν την ψαχνεις για χωμα, θες ασφαλεια στην πολη και κανεις και ταξιδακι που και που παρτο και βαλε λιγες δοσεις.
Αξιζει επισης αν ανεβαζεις συνεπιβατη, το λεει και το περιοδικο μοτο:lol:

Χεστο το μεταχειρισμενο οτι και αν ειναι (με το συμπαθειο)

:wave2:

Papadis
10/10/2008, 21:43
1ον: πορεις να βρεις transalp πιο φτυνο εστω και στα ιδια χιλιομτρα (οχι απο εξω)
2ον: Δεν πιστευω εκει στη Νάξο να το θές μονο για ασφαλτο
3ον: Δεν μπορεις να συγρίνεις transalp μεταχειρισμενο του ? με v-strom καινουριο. Όλα είναι συνεργασία τσεπης και ευχαρίστησης

vestromas
14/10/2008, 14:01
Αν το θες για το νησι μονο, και αυστηρα ετσι οπως το περιγραφεις, θα σε ικανοποιησει ενα τρανσαλπ μεταχειρισμενο.
Αν ζεις Αθηνα η σε καποια αλλη μεγαλη πολη σιγουρα το vstrom ειναι καλυτερη κινηση
και να εισαι σιγουρος, πως το ταξιδι που υπολογιζεις μια φορα τον χρονο το συγκεκριμενο μηχανακι θα σε τραβηξει για πολλα περισοτερα ταξιδια και εκδρομες.
Παντως εγω στη θεση σου, μιλαω παντα για το νησι, θα προτιμουσα το καινουριο τενερε αντι για καινουριο vstrom η μεταχειρισμενο τρανσαλπ.:beer: :wave2:

BELZEBOYLIS
14/10/2008, 15:50
Transalp και ξερό ψωμί !!! Μόνο και μόνο το ότι δεν θα χρεωθείς πουθενά....μετράει!!!! Είναι πολλά τα λεφτά .

Nostradamus
20/10/2008, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Αν το θες για το νησι μονο, και αυστηρα ετσι οπως το περιγραφεις, θα σε ικανοποιησει ενα τρανσαλπ μεταχειρισμενο.
Αν ζεις Αθηνα η σε καποια αλλη μεγαλη πολη σιγουρα το vstrom ειναι καλυτερη κινηση
και να εισαι σιγουρος, πως το ταξιδι που υπολογιζεις μια φορα τον χρονο το συγκεκριμενο μηχανακι θα σε τραβηξει για πολλα περισοτερα ταξιδια και εκδρομες.
Παντως εγω στη θεση σου, μιλαω παντα για το νησι, θα προτιμουσα το καινουριο τενερε αντι για καινουριο vstrom η μεταχειρισμενο τρανσαλπ.:beer: :wave2:

+ 1000 (ολως περιεργως συμφωνω με τον κυριο) :D :D

AntoD
20/10/2008, 13:29
Θα συμφωνησω με τους ανωτερω για μονοκυλινδρο 600αρι-650....

Εχω σπιτι στην Ναξο και ξερω τους δρομους και τις αναγκες για εκει....

Τα 2κυλινδρα ειναι πιο βαριια και δεν θα σου ροσφερουν κατι παραπανω στις φουρκετες του νησιου...

Τενερε, BMW GS650, KLE...κατι τετοιο θελεις.

siokatas
20/10/2008, 13:43
φιλε μου το καλητερο ειναι να τα δοκιμασεις πρωτα και τα δυο για να εχεις γνωμη δικια σου...
και δευτερον επειδη τα ειχα/εχω και τα δυο το τα ειναι για νησι και το vstrom πιο πολυ για εθνικη...τωρα χωμα δυσκολα και τα δυο....το v strom με τιποτα...