PDA

View Full Version : ftiaksimo modenas kristar



panoramas
06/06/2008, 14:13
eimai neos sto forum.re paidia exo to kristar.1500 km.leo na arxiso tis allages k to ftiaksimo.me ti lete na arxiso?

MIKE_16V
06/06/2008, 14:15
Με μια καλη προκαταβολη...(το μοντενας)......ωστε να αγορασεις πιο δυνατο μηχανακι:wave2:

panoramas
06/06/2008, 14:57
εχεις δικιο,να το αλλαξω πρεπει.αυτο ομωσ θα γινει σε κανα χρονο.οποτε πρεπει κατι να κανω.ασε που θα κρατησω τοτε κ αυτο για τον αδερφο μου κ εγω θα παρω μεγαλυτερο.να μη μεινει ετσι αυτο

div400
06/06/2008, 16:39
αφου λοιπον θα το κρατησεις και μεχρι να μπορεις να παρεις κατι αλλο μεγαλυτερο...

αστο μαμα! μην πετας τα λεφτα σου. και τζαμπα θα τα δωσεις (αφου θα παρεις κατι αλλο) και μαλλον θα του χαλασεις μακροπροθεσμα την αξιοπιστια (οποτε ΔΕΝ θα το κρατησεις για τον αδερφο σου....)

αποψη μου...εσυ τωρα, εισαι ελευθερος να κανεις οτι θες.....:D

:beer: :wave2:

CIRUS
06/06/2008, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
αφου λοιπον θα το κρατησεις και μεχρι να μπορεις να παρεις κατι αλλο μεγαλυτερο...

αστο μαμα! μην πετας τα λεφτα σου. και τζαμπα θα τα δωσεις (αφου θα παρεις κατι αλλο) και μαλλον θα του χαλασεις μακροπροθεσμα την αξιοπιστια (οποτε ΔΕΝ θα το κρατησεις για τον αδερφο σου....)

αποψη μου...εσυ τωρα, εισαι ελευθερος να κανεις οτι θες.....:D

:beer: :wave2:

+1000 δεν αξίζει να ρίξεις χρήμα στο παπί κράτα τα χρήματα για πιο καλό μηχανάκι του χρόνου ή για καλύτερο εξοπλισμό, το παπί θα είναι πάντα παπί και το μόνο που θα κάνεις είναι να χάσεις την αξιοπιστία του.

panoramas
06/06/2008, 19:15
kalos.meno opos eimai k perimeno na kano to mpam tou xronou me kati megalo.einai pou perimeno na ginei to diploma aperioriston kuvikon.pantos idi psaxnomai kai tha zitiso gnomes otan einai
euxaristo ,mou valate mualo

xampos
06/06/2008, 19:40
αστω μαμα φιλαρακι ;)

n1k3man
06/06/2008, 20:14
ακου τι σου λενε τα παιδια και μετα τραβα βαλτου 1καινουργιο ζευγαρι metzeler γιατι τα μαμισα ειναι potatoes!