PDA

View Full Version : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΚrapovic



xtx black
16/06/2008, 14:41
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ,ΛΟΙΠΟΝ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ AKRAPOVIC ΟΛΟΣΩΜΗ ΜΟΝΗ ΣΤΟ Κ8 ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ,ΦΙΛΤΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΑΛΙΟ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΣΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΦΗΜΑ ΤΟΥ ΓΚΑΖΙΟΥ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΛΩΓΙΔΙΑ ΚΑΙ ΨΙΛΟΑΝΥΣΗΧΩ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η΄ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΤΑΕΙ ΠΟΛΥ ΒΕΝΙΖΙΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΑΚΑΥΤΗ Η' ΠΕΖΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΕΝΟΣ ΦΙΛΤΡΟΥ?ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ:beer:

nikjoker
16/06/2008, 21:45
το πας σε εναν με δυναμομετρο
γνωστη εννοητε
στο ρυθμιζει σωστα
και ολα ενταξει
ξεχασα υπαρχει και το κομαντερ
υπαρχει ομως για πιο φθηνα και το μηχανημα της γιουσι
που ρυθμιζει χαμηλες μεσαιες ψηλες
αυτα

reinmeister
16/06/2008, 22:55
ετσι...να πας να στο ρυθμισουν με το κουτι το yoshimura...να προσεξουν μονο την αναλογια...-μισο κουβα χαμηλες + ενα κουβα μεσαιες + 2 κουβαδες ψηλα...

τωρα τελευταια εχετε ξεφυγει λεμε...:sad:

Bavarian
16/06/2008, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ετσι...να πας να στο ρυθμισουν με το κουτι το yoshimura...να προσεξουν μονο την αναλογια...-μισο κουβα χαμηλες + ενα κουβα μεσαιες + 2 κουβαδες ψηλα...

τωρα τελευταια εχετε ξεφυγει λεμε...:sad:





Α ρε Αντώνη :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: μικρά παιδιά είναι θα μάθουν κάποια στιγμή...:beer:

T.R.E
20/06/2008, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ετσι...να πας να στο ρυθμισουν με το κουτι το yoshimura...να προσεξουν μονο την αναλογια...-μισο κουβα χαμηλες + ενα κουβα μεσαιες + 2 κουβαδες ψηλα...

τωρα τελευταια εχετε ξεφυγει λεμε...:sad:


Ρε δεν του λες του ανθρωπου καμια σοβαρη απαντηση αντι να κοροιδευεις? :)



Μπλοκαρε το PAIR,γινετε πανευκολα στα Κ7 και αν συνεχισει τα σκασηματα μας το ξαναλες...



ΥΓ: Ξεφυγα? :look: :look: