PDA

View Full Version : Παμε Πυργο..



STOYBI
26/01/2005, 22:30
καιρός πλησιάζει και το πρωτάθλημα scramble με τον πρώτο του αγώνα στην Πύργο ανοίγει τις αγωνιστικές δραστηριότητες για το 2005.

Ο αγώνας διοργανώνεται στην Λίμνη Καιάφα από την λέσχη ΑΟΛΑΠ την Κυριακή 13 Φεβρουαρίου και αναμένεται με μεγάλο ενδιαφέρον καθώς αρκετά πράγματα συμβαίνουν για πρώτη φορά:

Πρώτη φορά λέσχη αυτοκινήτου αναλαμβάνει την διοργάνωση αγώνα scramble του Πανελληνίου πρωταθλήματος.
Πρώτη φορά οι αγωνιζόμενοι καλούνται να οδηγήσουν σε άμμο καθώς σημαντικό κομμάτι της διαδρομής θα βρίσκεται στην περιοχή της λίμνης Καιάφα.
Πρώτη φορά σε αγώνα scramble θα συμμετέχουν τρεις ξένοι Ευρωπαίοι αγωνιζόμενοι καλεσμένοι του promoter Δημήτρη Κεραμιδά.*
:D

Λοιπον παιδια καλοι οι καφεδες και τα ραντεβου στα γνωστα σημεια αλλα να στηριξουμε και αυτους τους αμοιρους ελληνικους αγωνες!!! Οποιοι βρεθουν κατα πυργο μερια ας πανε να πιουν τον καφε τους βλεποντας scramblaki και δεν θα χασουν!!!:wave2:

gispy
27/01/2005, 03:31
Τι είναι αυτό το scramble; Εγώ μόνο το scrabble με τις λέξεις ξέρω αλλά πολύ πιθανόν να είμαι εκεί κοντά εκείνη την περίοδο. Για πες μήπως αξίζει να περάσω να δω....:smilea: :smilea: :wave2:

adam_tsouk
27/01/2005, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από gispy
Τι είναι αυτό το scramble; Εγώ μόνο το scrabble με τις λέξεις ξέρω αλλά πολύ πιθανόν να είμαι εκεί κοντά εκείνη την περίοδο. Για πες μήπως αξίζει να περάσω να δω....:smilea: :smilea: :wave2:


μπαααα.... χάλια είναι!:lol:


8009

adam_tsouk
27/01/2005, 18:41
:D


8010

adam_tsouk
27/01/2005, 18:42
:cool: :cool:


8011

adam_tsouk
27/01/2005, 18:44
:beer: :beer:


8012

adam_tsouk
27/01/2005, 18:45
αρκεί μόνο να μην με ρωτήσετε από ποιο μέρος είναι γιατί δεν θυμάμαι!!!!!

STOYBI
27/01/2005, 22:14
gispy


Τι είναι αυτό το scramble; Εγώ μόνο το scrabble με τις λέξεις ξέρω αλλά πολύ πιθανόν να είμαι εκεί κοντά εκείνη την περίοδο.


scramble Συνταγ稨¨Βρισκουμε μια καλη αλανα βαζουμε μεσα αλματα απο αγωνες μοτο κρος και δυσκολα μονοπατια απο αγωνες εντουρο ενιοτε και καμμια καλη ανηφορια αμα μας βρισκετε φιαχνουμε μια καλη διαδρομη γυρω--γυρω μηκους περιπου 5-6 χιλμ. μαζευουμε τους πιο καλους οδηγους που συμετεχουν στο πανεληνιο πρωταθλημα μοτο κρος και εντουρο τους ανακατευουμε κι αυτους καλα -- καλα και τους βαζουμε κι αυτους μεσα να μας προσφερουν αυτο που ξερουν καλα ! ΘΕΑΜΑ !!:D :wave2:

gispy
28/01/2005, 03:29
Σήμερα που είδα την απάντηση έμαθα οτι φίλος θα έρθει στις 14 Αθήνα για να πάμε για έκθεση και ανέβαλα την έξοδο. Κρίμας γιατί 99% θα πήγαινα!:( :(

Ωραίο πάντος φαίνεται....απ' έξω:lol: :lol: :lol:

Spazz
28/01/2005, 19:39
επισης ο περσινος πρωταθλητης(κεραμιδας) ετρεχε με ΥΖ 250........φετος θα τρεξει με KTM 525 sx.....πραααααααπ πρααααα πραααααπ πραααααααααααααααααπ τελος!4 ταχυτο γαρ


θα διαφωνησω πως τρεχουν οι καλυτεροι οδηγοι απο enduro και motocross.απο motocross τουλαχιστον.....οχι.υπαρχουν πολλοι που γεμιζουν βαθρα στα 125 και 250 στο mx αλλα δεν τρεχουν scramble.


νεοτερα του χωρου.

ο θοδωρης παπαγεωργιου εθεαθη στο πανω πιστακι της πεντελης να στρωνει yzf 250 '05.
παρεα του ο γαλατιανος με το crf 250 με fmf ολοσωμη factory 4
κι ο μερμυγκας με cr 125.

προ ημερων γυρναγε κι ο λευτερης παπανικολακης με kxf 250 με μαυρα πλαστικα με την ταυτοτητα στο στομα.


αυτες ηταν οι ειδησεις των 8 κυριες και κυριοι ........γεια σας!

STOYBI
28/01/2005, 22:04
Spazz


θα διαφωνησω πως τρεχουν οι καλυτεροι οδηγοι απο enduro και motocross.απο motocross τουλαχιστον.....οχι.υπαρχουν πολλοι που γεμιζουν βαθρα στα 125 και 250 στο mx αλλα δεν τρεχουν scramble.
Spazz Ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ απο το μοτο κρος τουλαχιστον!!!:blush: αλλα ασε να κανουμε και λιγο διαφημιση...:winka: :wave2: