PDA

View Full Version : foot rest gia CBR F4



onephutmunky
09/07/2008, 14:34
Kat'arxas kalhmera sas :)

meta apo mia vlakwdh kai (elafrws) anaimakth ptwsh, h asfaltos mou krathse to deksi pataki tou odhgou kai to deksi (opws einai logiko) flash. To zhthma mou einai oti psaxnw na vrw pataki edw kai 3 meres gia to CBR alla akoma kai sto ebay poulane oloklhro to marspie. kserei kaneis pou mporw na vrw kati se antallaktiko? Kai ena set aftermarket mikra flash den tha mas xalagan katholou.

:):) :)

onephutmunky
09/07/2008, 18:49
ma kanenas?
poso dyskolo mporei na einai????
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

gkr
10/07/2008, 12:46
ειχε σπασει και το δικο μου μαρπιε απο χαζη πτωση το χειμωνα. τελικα αγορασα απο το σαρακακη για 40euros.
παντως βρηκα καινουργια στον αναπολιτακη 210 5909541 για 15-20 euros (δε θυμαμαι) αλλα μου φανηκαν πολυ ψευτικα.

για φλας ειναι ιδια με του inova, σε ημιτασιον βρηκα στον τογελο στην εξεφτελιστικη τιμη των 4 (τεσσερα) euros...

δεν νομιζω οτι αξιζει να μπλεξεις με ebay και αγορες απο αμερικη, τελωνια κλπ. για φλας. αν ψαξεις βρισκεις και εδω.

onephutmunky
11/07/2008, 18:09
Σήμερα πήγα σε ενα μικρό μαγαζάκι στο τέρμα της αμαρουσίου-χαλανδρίου και ρώτησα για πατάκι αλλά και αυτοί μπορούσαν να τα φέρουν απο Σαρακάκη, Για την ώρα εχω βάλει μια γωνία απο ράφι στη θέση του άτυχου πατακίου, εχει όμως λάθος κλίση και γλυστράει το παπουτσι... Πήρα όμως τα φλασάκια και ενα ζευγάρι μανέτες για φρένο και συμπλέκτη. Δέν έπαθαν τίποτα απο την πτώση αλλα έψαχνα μάυρες. Είναι λίιιιγο ψεύτικες (τις παλιές τις κραταω).

Έψαχνα και για μία μπροστινή ζελατίνα γιατί η παλιά έχει κιτρινίσει απο χιλιόμετρα και ήλιο αλλά η αυθεντική έχει γύρω στα 200 γιούρο, η GIVI γύρω στα 80 και κάποια ελληνική νομίζω κάπου στα 60.


Θενκς Ενιγουέι.

:D