PDA

View Full Version : Σε Είδα.....



Σελίδες : 1 [2] 3 4 5

Akatanomastos
27/01/2009, 09:43
σε ειδα..

να κανεις πιατσα με τακουνια στα λιονταρια, στο ηρακλειο..

κριμα τετοιο παλικαρι, με καθως πρεπει δουλεια
και bmw οχημα..

ατιμη κοινωνια..

harris_x
27/01/2009, 13:34
Σάββατο 17/01/2009 αργά το απόγευμα στην γέφυρα Ρίου – Αντίρριου.
Στο παλικαράκι με το Ζ που ήταν ξεκράνοτο μαζί με την ξεκράνοτη κοπελιά του και μόλις μας είδε, 8 μηχανάκια παρκαρισμένα στο πλάι μετά τα διόδια με πλήρη εξοπλισμό, έκανε σούζα...
... για να αποδείξει τι;;; :confused:
Θα ήθελα αν το ξαναδώ να μην είναι στην τοπική εφημερίδα ούτε σε κανα χαντάκι με ανοιγμένο κεφάλι!

SVX
27/01/2009, 16:29
Βολος ...επι οδου Λαρίσης.... SV 1000 διπλομπουκο.... και tο σπας απο πεζοδρομι σε πεζοδρομι....
Την μπαγαζερια-ΤΟ ΤΕΛΑΡΟ ΤΟΥ ΜΑΝΑΒΗ τι την ηθελες?Σου ελειπε...

Αφου εισαι Σπαστεας..... :evil:

makis206
27/01/2009, 22:18
Σε είδα στο κέντρο των Χανίων με το Crypton και με φώναξες "spammer" μέσα από ένα μαύρο κράνος, ποιος π@ύστης είσαι, μΕ λες ;:evil:


:rotflmao: :rotflmao:

slowman
28/01/2009, 03:46
Σας είδα σκατόπαιδα στη Κηφισίας που ήμουν πλαγιασμένος σε στροφή κατεβαίνοντας μετά τον τροχονόμο που κάνατε και κάλα βήμα ότι περνάτε τον δρόμο για να με τρομάξετε και το βρήκατε πολύ αστείο. Άμα ήμουν σίγουρος ότι θα έλενγχα τα νεύρα μου και δε θα σας άρχιζα στις μπουνιές θα γύρναγα πίσω να τα πούμε λίγο.

chr1s_86
28/01/2009, 14:36
Σε είδα σήμερα με το μαύρο ninja 250, φουλ εξοπλισμό και μια κοτσίδα που έφτανε μέχρι τη σέλα...

:a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07:

MikeG
28/01/2009, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Εκ της Διαχείρισης : Παρακαλώ μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ




Εδώ λέω να φτιάξουμε κάτι σάν το ΣΕ ΕΙΔΑ της Athens Voice το οποίο να γράφει ο καθένας για άτομα που κάνανε μ@λακία στο δρόμο. Προτείνω να γίνει sticky.



Όπως έχουμε γράψει και στο πρώτο thread, έτσι σχόλια θα φύγουν & θα μείνει μόνο ποιος είδε τι :winka: :wave2:

starfiretdm
28/01/2009, 23:58
...Σε βλεπω..


...καθε μερα.Καβαλας μια gixxer 1000(μια φορα στο τοσο) με arai και Dainese.τωρα τελευταια οδηγας ενα S3.νομιζεις οτι εισαι Ο χερας και Ο μαγκας του χωριου...



...μακαρι να μην σε εβλεπα ποτε ξανα στη ζωη μου με δικυκλο...:( :( :evil:

SnakeMJK
29/01/2009, 08:44
Σε είδα χθες το απόγευμα στη λιοσίων με το XT σου... Καλά για το ακράνωτος δεν θα σχολιάσω κάτι... Αλλά τα 2 στριμωγμένα κοριτσάκια (λογικά οι κόρες σου) τι φταίνε και τα βάζεις πάνω στην μηχανή σαν σακιά πατάτες;

Nrgman
29/01/2009, 09:04
Σε είδα με Transalp να περνάς με κόκκινο απο Κυμης στην Σπύρου Λούη και να σηκώνεις σούζα φεύγοντας για Κηφισίας .

Gandalf dr685sm
29/01/2009, 12:20
Σε είδα και πάλι ρε άτιμε με το μηχανάκι που θέλω να πάρω , και δεν μου φτάνουν στην Κηφησίας, στην ίδια διαδρομή με μένα προς την δουλειά...

αυτό το ρημάδι το Ducati Hypermotard μου έχει κλέψει την καρδιά...

Gandalf

Orfeus
29/01/2009, 13:47
Gandalf το χει το μπρικι φιλος,και περαν οτι το στιβει,τον στιβει και αυτο,αλλα καραγουσταρει...Αφου να σκεφτεις οτι μετα απο αυτο συμπαθησε τις Ντουκ.Για δωσε περιγραφη του αλητηριου μηπως ηταν ο δικος μου!

TassosK
16/02/2009, 09:20
σας ειδα μοναστηριου στο φαναρι με ενωτικων θεσσαλονικη

ναι στα παιδια πανω στο σκουτερ που με χαιρετησαν στρατιωτικα:D μαλλον επειδη ειδαν το μπουφαν μηχανης

ναστε καλα

fan
17/02/2009, 07:15
Σε ειδα χθες βλακαμα με το saab σου Ελληναρα οδηγε που σου κορναρα 10 ώρες να μην βγεις με κοκκινο κι ομως βγηκες.......

Και ηθελες και τα ρεστα μετα το βρισιδι??

Α ρε γαιδουρι

:yuck: :nono: :nono: :mad:

teok8
17/02/2009, 08:11
ααχχχ... σε ειδα με το ασπρο hornetακι σου στην αυξεντιου ακρανωτη και ζαλιστηκα!!!
αν εισαι απο εδω μεσα pls επικοινωνησε μαζι μου..εχω καλο σκοπο :D :a07:

JAD
18/02/2009, 05:34
Πόσο μλκς μπόρει να είσαι ρε φίλε? Πέρασες σήμερα κατά τις 10:00 με 180+ (τουλάχιστον...) στην Αττική Οδό (κίτρινο CBR) ανάμεσα από την αριστερή λωρίδα και το στηθαίο(!!) ενώ υπήρχαν και χώματα στην άσφαλτο:a31: :a31:
Ελπίζω να είσαι καλά μόνο και να έφτασες εκεί που ήθελες...:a24: :a24:

Leopsomo
18/02/2009, 05:56
ρε μεγαλε το πρωι στη Δυρραχιου με το μαυρο supra παπι και το arai... Mπηκες μπροστα μου απο σφηνα κι επειδη καταλαβες τι λαλακια εκανες μετα ησουνα σα να σου ειχανε βαλει νεφτι στον κωλο.... θα φας τα μουτρα σου λεμε....

epital
18/02/2009, 06:37
τα πρασινα ματια σου καρφωθηκαν με δυναμη στα δικα μου..
ο χρονος παγωσε..
ο χωρος την εκανε με πλαινα..
γνωριζομαστε χρονια..το ξερεις..το ξερω...οχι σε τουτη τη ζωη..
η ανασα βαρυνε..το τζαμι του σειφμπετ θολωσε..που εισαι αγαπημενη?
το ανθρωπακι εγινε κοκκινο..
απο τη χαραμαδα βλεπω οτι εξακολουθεις και με κοιτας..
(καλα που πηρα κρανος ενα νουμερο μεγαλυτερο)
η προσμονη ζωγραφισμενη στο προσωπο σου..
πρασινο...
..πιφ...
το γιαπωνεζικο τριμπουρδελο σβυνει..
@#^**@
σ`ακουω ν ανοιγης το γκαζι..
μη φευγεις λατρεμενη
ολα εχουν θολωσει..εχω πιασει και το τζαμι με ταινια..για το κρυο
ερωτικη απελπισια...μανιβελα με μανια..
-μπιιιιιιπ...αυτο το μ@νι ο ταριφας απο πισω πρεπει ναναι :mad:
-τι θες ρε μ@νι?
-αντε πετα το ρεεεε..
-ρε α γ@μησου...διφραγκοκιλερ..
ζμπροξιμο στην ακρη..φρεναρισματα..κορνες..δε με νοιαζει..την εχασα
ενας ακομα ερωτας πεθανε στα σπαργανα, στην κακοστρωμενη χαμοστερνας..
η μορφη της ταξιδευει μαζι με τον καπνο απο το τελευταιο μου μαλμπορο..
λιγο χοντρη ηταν.
ε,και?
εχω κ` αλλη?

πρεπει να πουλησω και το κιντιεξ..

ω,θεε μου....γιατι?:sad:

Road67
19/02/2009, 13:00
Και που σε είδα παραλίγο ν' αρχίσω να χτυπιέμαι με το λευκό bros με το ολόσωμο :eek: fairing και το βουλιαγμένο τεπόζιτο και γκάζωνες σα μανιασμένος στο φανάρι στην Ηρώων Πολυτεχνείου και κοίταγες δεξιά κι αριστερά να δεις αν σε κοιτάνε κι αφαιρέθηκες και σου 'φυγε μπροστά το γκρίζο xmax κι άρχισες να χτυπιέσαι να το φτάσεις και παραλίγο να βρεθείς σούπα πάνω μου μιας και δεν είχες προσέξει ούτε το δεξύ φλας που είχα βγάλει.

jafar
22/02/2009, 17:01
se eida m@l@k@ me to 1200gs to ashmi stin thivon ksekranotos k esi k to apisteyto to ksantho to koritsaki me tin kormara pisw sou na mou gkazwneis gia na akousw tin acrapa sou pigainwntas stin douleia me to runner mou k stin kavalas na me koitas k na feygeis terma...

alla k esi me eides meta apo dio meres na se kanw m@l@k@ me to r1..ti egine karagkiozako..ksenerwses pou girise o troxos???xaxa bl@kako


yg.to ksantho to apisteyto me epaize poli asxhma...tha sto faw stipou...

gregorgeous89
23/02/2009, 16:50
Σε είδα πανηλίθιε πατέρα έξω από την ΧΑΝΘ στη Θεσσαλονίκη, με το ανεκδιήγητο μηχανάκι σου να κουβαλάς την γυναίκα σου με την 4χρονη κόρη σου από πίσω της, και το ΜΩΡΟ σας στην αγκαλιά της :( ΈΛΕΟΣ
Δεν σας είδα ανίκανοι μπάτσοι αλλά σας φαντάστηκα, να περνάει μπροστά σας και να γράφετε κλίσεις σε παρκαρισμένα αμάξια!
Μερικές φορές αυτή η χώρα γίνετε ανυπόφορη :bigcry:

LiakosVstrom
24/02/2009, 06:28
Σε είδα μ@λ@κ@ με το beverly πρωί πρωί στην Γρ. Λαμπράκη στον Κορυδαλλό να πας να χωθείς δίπλα μου για να με προσπεράσεις ανάμεσα στην κίνηση και μετά να χώνεσαι σαν τρελός ανάμεσα στα αυτοκίνητα και να βρίζεις και να βλαστημάς.

Χαλλλλλλλάρωσε κόπανε θα πάθεις κάνα καρδιακό.

the big boy
26/02/2009, 15:42
Σε ειδα (και πορωθηκα)..............................
σημερα κατα τις 14.00, οταν γυρνουσα απο το σχολειο, στην οδο υψηλαντου (λαρισα) που ειχες καβαλησει με το λευκο σου hayabusa το πεζοδρομιο και πηγαινες, προσπαθωντας να ξεφυγεις απο την κινηση

xanthosd
26/02/2009, 18:23
σε ειδα στις 25-02-2009 γυρω στις 21.30 στην διασταυρωση πειραιως με ευρυσθεως (αν δεν κανω λαθος) εκει που εχει κι ενα περιπτερο προς ψυρρη, με το λευκο Vstrom 1000 με τα ελευθερα τελικα και το λευκο σου κρανος.
μου εκανε μεγαλη εντυπωση ο τροπος που το οδηγεις (σαν αφινιαμενο ατι το πηγαινες).
τελικα κυκλοφορουν κι αλλοι σαν κι εμενα...

spyro
27/02/2009, 06:32
Σε είδα βρε παλιο ξενέρωτε-μπουρτζόβλαχε-κουλέ σημερα το πρωι 27/02 στην Σταδίου να γκαζώνεις το KLE που το έχεις και ξετάπωτο για να σου δώσει 1,5 άλλογο παραπάνο στο καζανάκι σου κάνωντας τον χειρότερο θόρυβο που εχει βγει ποτε απο δικυκλο........... και να φοράς μπουφάν και κράνος 2πλασιας αξιας απο τη μηχανή σου όσαν γνησιος ταξιδιάρης των Αλπεων που ο δρόμος σε εβγαλε τυχαία στο κέντρο της Αθήνας να μην αντέχεις την κίνηση και να γκαζώνεις απο φανάρι σε φανάρι σαν τοn Ben Stiller (Gaylord Focker)στο Meet the Parents!! και με το που στριβεις την Κολοκοτρώνη να πλακώνεσε στα φρένα για να μην το γείρεις λίγο το μηχανακι στρίβοντας και σου φύγει....... βρε ουστ....

alximistis
27/02/2009, 07:59
Δεν έχω γράψει ποτέ εδώ... αλλά ήρθε η ώρα! :)

Σε είδα και έμεινα κάγκελο όπως πολλοί άλλοι στην Πατησίων. ;) Σήμερα γύρω στις 09.45 -09.50 ήσουν συνεπιβάτης σε μηχανάκι 250 cc Honda. Φορούσες κράνος και μπουφάν αλλά...

φορούσες και φουστίτσα! :D Και άφησες τον κόσμο εντελώς ξερό όταν φάνηκε η κάλτσα η μαύρη και η ζαρτιέρα!!! Πάντα τέτοια πιδάκι μ εσύ... να αφήνεις όλους στην Πατησίων και αλλού ξερούς. :lol: :lol:

mikios400
01/03/2009, 04:49
σε είδα χαζοβιόλη με το παπί προχτές με τη βροχή που άρχισε ξαφνικά να ανεβαίνεις την Ικάρου προς κέντρο με το κράνος κρεμασμένο στο τιμόνι.... ΠΡΟΦΑΝΩΣ το έχεις μόνο μήπως γλιτώσεις καμια κλήση, αλλά το θέαμα να το έχεις κρεμασμένο κ να παραμορφώνεις τη μούρη σου από τη βροχή κ τον αέρα ήταν απλά ανεκτίμητο!!! Νασαι καλά, έλιωσα στο γέλιο :rotflmao:

nionio$
01/03/2009, 13:35
Σας ειδα,ξεκρανωτοι καγκουρες με το tdm που με τις ζακετουλες σας και τα στυλατα γυαλια ηλιου σας θελατε κοντρες στα λιμανακια :yuck:
εγω την βολτουλα μου μονος εκανα αν ηθελα να σκοτωθω θα σφυραγα κλεφτικα...ουστ

aggelos_thess
02/03/2009, 14:49
Σας είδα πανίβλακες στην Εγνατία οδό να πηγαίνετε με 2 παπάκια φορτωμένα με 2 χαζογκομενίτσες ξεκράνωτοι και με 80 kmh οδηγώντας με ένα χέρι να πηγαίνετε προς Ξάνθη το Σάββατο (28/2) το απόγευμα..Κρίμα:yuck: ζ

SVX
06/03/2009, 15:14
σε ειδα κ@ριολ@ πετ@μενη μπ@ζο ΑσυμΑζευτο να παιρνεις το Scooterοπαπο Που σου χαρισε ο

αντρας σου για να μην του πρηζεις τον π@π@ρο για το αμαξι....να το σερνεις μεσα στην κινηση και

τα φαναρια σαν περπατουρα.....και να μην περνας....αλλα ουτε και να αφηνεις τους αλλους να

περασουν..... ΑΜΑ ΕΙΣ ΑΝΑΠΗΡΗ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ! ! !

S T A D I A L A !!!! :a023: :a023: :a023: :a023:


157621

Georgaras
06/03/2009, 15:50
Σε είδα παλιό λακαμα. χαμηλά σήμερα το βράδυ στην Νιρβάνας στα Πατήσια (στην διασταυρωση στο litl). Είχα προτεραιότητα,

αλλά σου έκανα σινιάλο να περάσεις (σαν καλός οδηγός που είμαι) δεν καταλάβαινες αλλά όταν

το'πιασες και πέρασες παλιό αρχ*δι, μου την είπες κιόλας!!! εγώ φταίω μ@λ@κα που σε άφησα....

όπου σε ξαναπετυχο με τον κουβά σου θα πάρεις τα π@π@ρια μου φούσκα χοντρέ....μάθε να

οδηγάς γελοίε.... ουστ ρε ... που να σου καει το παλιο-σαραβαλο. :a37: :a37: :a37: :a023: :a023: :a023:

LiakosVstrom
10/03/2009, 04:04
ΜΑΛΑΚΑ πατέρα (που σιγά μη λέγεσαι πατέρας εσύ παλιομπινέ) με το κόκκινο TDM στη Λαοδικείας στη Νίκαια να πηγαίνεις με τη γυναίκα πίσω... και το παιδί καθισμένο πάνω στο ντεπόζιτο. παλιομόγκολε είσαι τυχερός που είχα κόκκινο αλλιώς θα τα άκουγες τα καντίλια σου.
ΜΑΛΑΚΑ το παιδί σου δε το σκέφτεσαι? :confused: :confused: :confused:

cptm
10/03/2009, 04:39
Σε είδα ξεφτιλισμένε μπλε κάδο σκουπιδιών που λόγω του αέρα διέσχισες το δρόμο χωρίς να κοιτάξεις. Ευτυχώς πήγαινα σιγά και σε πρόλαβα.
Σε είδα και εσένα παλιοσακούλα που ήρθες πάνω στο κράνος μου στα καλά καθούμενα.:eyepop:
:lol: :lol: :lol:

VegasKitty
10/03/2009, 12:21
Εγω να δεις που στην εθνικη στο υψος του Ρεντη ειδα εναν "περιφανο" π@π@ρα μπαμπα (λεμε τωρα) πανω σε ενα TDM, να ειναι αυτος με τη γυναικα του (χαλαρα χωρις κρανος κτλ ολοι γιατι δε χρειαζοντε βρε παιδι μου ειναι μονο για μοστρα) και πανω στο ντεποζιτο ειχε βαλει το γιοκα ηλικιας περιπου 7 να κραταει το τιμονι, ενω ο κυριος (ουτε και αυτο ειναι αλλα γιατι να βριζω και να πεσω στο επιπεδο του!! :rolleyes: ) ειχε τα χερια στη μεση λες και χορευε καλαματιανο!!! :sick: :yuck:

Αντε μετα μαθε στο παιδι αυτο να φοραει κρανος και εξοπλισμο οοοοταν μεγαλωσει και πει του πατερα του θελω μηχανη.... :(

charlie says
10/03/2009, 12:52
τον συγκεκριμενο <κυριο> τον εχω δει και στη λαμπρακη να περιφερεται με τον διαδοχο, στην ιδια κατασταση:cry:

epp1640
10/03/2009, 15:19
Σε είδα Μ@λ@κ@ κοράκι φεύγοντας ανάποδα από το γραφείο τελετών.. Δεν αγοράζω λεεεεεέμε.. Στα διάλα.. με το ζόρι να με κάνεις πελάτη :a53: :a018: :bigcry:

evnous
11/03/2009, 08:21
Σε ειδα βρε π@π@ρ@ πιτσιρικακο με την κωμοδια σου το κιτρινο smart στο πειραια κατα τις 14:00. Παλιομ@λ@κ@ δεν ξερεις οτι σε μονοδρομο δεν κανουν προσπεραση και ειδικα δεν περνανε γλυφοντασ με τους καθρεφτες τα πλευρα του αλλου? Επρεπε όμως στο φαναρι που σε προλαβα και στα εχωσα να κανω δεξια οπως μου προτηνες απο μονος σου και να σε αρχισω στις κουτουλιες με το κρανος αλλα εχε χαρη που 20 μετρα πιο πισω ειχε τμημα και ηδη εχω ψιλομπελαδες με τον νομο εχε χαρη...

VegasKitty
11/03/2009, 08:47
Κατι ανθρωποι δε θα πρεπε να ναι γονεις... :sad:

Ανεβενοντας πατησσιων πηγαινοντας προς ομονοια ειδα τους εν λογο γονεις :yuck: πανω σε παπι, με το ενα μικρο να ειναι ορθιο πανω στη ποδια και να κρατιεται πανω απ το τιμονι, ο μπαμπας, ενα μικρο στη μεση, η μανα παραπισω και το μικρο να κρατιεται για τη ζωη του πισω απ τη μανα!!! :eek:

Και πανω σε ολα αυτα να κανει ελιγμους αναμεσα απο αλλα αυτοκινητα, μηχανες και λεωφορια!!! :mad:

Ενα καιαδα για γονεις δε μπορουσαμε να εχουμε!!! :( :mad: :evil:

the big boy
11/03/2009, 11:33
σε ειδα σημερα το πρωι στην ηρωων πολυτεχνειου με το gsxr σου το κ8(φαινοταν καινουριο)
το πηγαινες ωραια, με τις ακραπες σου κτλ. αλλα δεν φορουσες κρανος. γιατι ρε φιλε?
σε εβλεπα καθως περνουσες που το χαμογελο σου ειχε φτασει μεχρι τα αυτια. γιατι δεν προσπαθεις να μην σβηστει το χαμογελο αυτο??

να εισαι καλα και παντα κρανος!!!!!!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

makis 71
11/03/2009, 13:51
σας ειδα παλιολακαμαδες !!!!!! και εγω και η κοπελια μου που την χαλβαδιαζατε!!!!! στα φαναρια μπροστα απο τα πανεπιστημια στην θεσσαλονικη εσυ με το transalp και εσυ με το zzr 1100 που γκαζωνατε σαν μαλακες και θελατε να τα βαλετε εκκινησεις με το tdr 250 και μαλιστα διπλος .απο το πολυ χαλβαδιασμα και τις πολλες γκαζιες ουτε πηρατε χαμπαρι ποτε αναψε πρασινο .
αυτο που δεν ειδα ηταν τα μουτρα σας μετα το τσαι που ηπιατε .
αυτο που δεν ακουσατε ή κανετε οτι δεν ακουσατε ηταν τα μπινελικια που σας εριχνε η κοπελια μου ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΕΣ!!!!!!!!!!! ΕΧΕΤΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ 3 ΔΑΧΤΥΛΑ!!!!

castoras
12/03/2009, 13:42
Αφου ρε π@π@ρ@ με το XT στη Θηβών,δε σε βολεύει το κράνος στον αγκώνα και κόντεψες να σκοτωθείς προσπαθόντας να το βάλεις καλά, γιατί δεν το έβαλες τουλάχιστον στην ηλίθια καρκάλα σου,που έριχνε και καρέκλες και σου έπεφτε το ζελέ μες τα μάτια

mentas
14/03/2009, 03:04
se eida na me pernas me mia tsilikia z750 pano stin bas. olgas (thess) stis 8 to proi. file kai ta 50aria scooter exoun psixi (mono otan exei kinisi)! eftasa aristotelous kai su akoma koitouses tis mpougatses stin analipsi! :p

the who
14/03/2009, 03:11
Σε ειδα χτες στη Μεσογειων θειο με το audi να αλλαζεις λωριδα χωρις φλας και καθρεφτες.Κατι μουκανε κλικ και εκοψα προτου κανεις τη χαζομαρα σου,οχι ομως κι ο ζητας που ηταν 5 μετρα μπροστα απο μενα και που κοντεψες να τον στειλεις στο αντιθετο ρευμα.Ηθελα ναξερα οταν σε σταματησε στο βενζιναδικο σε γ@μησε η στον ψιλοακουμπησε?Π@π@ρ@:yuck:

Λευκάδιος
15/03/2009, 01:37
σε ειδα χτες κατα τις 1'30 στο κηφισσο ξεκρανωτη συνεπιβατισσα σε tdm που ειχες βγαλει σε κοινη θεα το κορδονι σου.και να πω οτι καθοσουν σε supersport ......:a21:

jimtarasxt660x
15/03/2009, 05:00
Σας ειδα "πυροτουβλα" στην εθνικη πριν τα διοδια της Ελευσινας με τα παπακια να μην φορατε κρανοι και να εχετε κολλησει πισω απο μια νταλικα σε αποσταση αναπνοης...μαλακισμενα:a21: :a31:

Sardasagam
16/03/2009, 16:18
Προς ξανθομαλλούσα καλλονή με exc 525 motard με μάυρο κράνος, μάυρο κολλαν κ ροζ στριγκάκι που αχνοφαινοταν απο κατω.. :hypnotize

Σε είδα που σταμάτησες με εντο στην κηφισίας στο φαναρι κ που ξεκίνησες με σούζα..

Είδα τον pizza boy απο δίπλα που είχε ανοίξει τις ματάρες του κ δν ελεγε να ξεκολλησει.. :eyepop:

Είδα κ αυτόν με το gsxr στο φανάρι, που ετρεχε απο πίσω σου σαν τον Μπούστα..

Με είδα κ μένα στον καθρέπτη του πήγασου σταματημένο στη μέση κ απο πίσω τα κουτιά να κορνάρουν.. :dizzy:

Έμεινα μ@κ@κ@ς!!:hypnotize
Το νου σου!!!! Κάνεις ζημιές...

:a56: :a49:

Sardasagam
16/03/2009, 16:28
Κάθε μέρα κόβω βόλτες στην Κηφισίας μήπως κ την δω μια έστω φορα ακόμα..

Δυστηχώς το gsxr αποδειχθηκε γρηγορότερο απο τον πήγασο μου..

Την πρόλαβε ο γρήγορος..

Δεν πτοούμε όμως.. Θα την περιμένω..

ΥΓ: Όσοι έχετε γρηγοροτερα μηχανάκια απο τον πήγασο....... μην σας πετυχω καμια μέρα κηφισιας.....
Έχω προτεραιότητα!! Πως να το κάνουμε δλδ?!!

Orfeus
16/03/2009, 18:06
Σε ειδα Κηφισιας με το Transalpακι και την εξατμισουλα,να σκαει στα κλεισιματα....
Αχχχχ...Φοραγες Αραι και δερματινο μπουφανακι μελαχρινο κοριτσι...Να σαι παντα ορθια...
Μα γιατι δεν μπαινουν γυναικες στο φορα???Τοσο καφροι ειμαστε??

ermiss
16/03/2009, 19:47
Σε είδα φίλε να χτυπάς με το κράνος στο κεφάλι του ένα 60ρη στα goodys στον Ισθμό....:uplate:

panathas
18/03/2009, 07:47
se eida file stin katexaki tin kyriaki me ena gsx 1200...ma kala den sou exoun pei oti to fjr 1300 einai kai pio grigoro kai strivei kalytera????oyte stous kathreftes den fainosoun!!erxosoun kai marsares sta fanaria tromara sou!!

SVX
18/03/2009, 08:27
σε ειδα στην εθνικη στο υψος Μ.Μοναστηριου[πριν τον Βολο] με το ΣΤρομα σου το κτηνος να εκδραμεις....... εκδρομη ηταν αυτη ή μετακομιση ? :dizzy:

trigger
28/03/2009, 05:12
Σε είδα σήμερα στην Πάτρα να ξεπαρκάρεις στην Κορίνθου με το Passat σου και να έρχεσαι πάνω μου. Δε σε ενόχλεισαι η κόρνα που δε σταμάτησε ούτε στιγμή, ούτε τα Termignoni που ούρλιαζαν! Με πήγες κούρσα μέχρι το απέναντι πεζοδρόμιο αλλά στα @@ σου γιατί μιλούσες με τις κυρίες που είχες μαζί. Η Πάτρα είναι μικρή, την επόμενη φορά κ@ριολη κλείσε ραντεβού με τον οδοντίατρο γιατί δε θα σου μείνει δόντι ούτε για ενθύμιο! :a29:

Aggelos_SV
28/03/2009, 17:18
Σας είδα χτες στην διασταύρωση Κατεχάκη και Κοκκινοπούλου να στρίβετε για τη "βάση" σας στο Γουδί...είσασταν 4-5 DR-125 με άσπρα κρανάκια στη σειρά και όλοι σχεδόν δικάβαλοι...
με τις φορμίτσες σας και τα σακίδια από τα οποία προεξείχαν τα γκλοπ σας...

Δε μου έμεινε άντερο απ'το γέλιο!!!!! Πώς είστε έτσι ρεεεεεεεεεεεε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

veletzas
29/03/2009, 21:06
1.σε ειδα στην κηφισιας κοπανε την πεμπτη, κανεις σφηνες με 100+με την βεσπομαλακια σου κ να περνας απο το τιμονι μου τοσο οσο ειναι το πουλι σου, το ιδιο κ απο του μπροστινου κ μετα να μας κοιτας απο τον καθρευτη βλακα

2.σε ειδα με το βεσπακι σου να σταζεις απο @αυλα, στο περασμα σου αφησες την πατησιων ταυλα:rotflmao: :eyepop:

LiakosVstrom
01/04/2009, 09:36
σε είδα στην Ακτή Μιαούλη μετά τα φανάρια στο ύψος της Αγίας Τριάδας με το μαύρο TDM και τις ακράπες σου να το σπάς στις ευθείες ,εκεί πριν τον ΟΛΠ, και στις στροφές του ΟΛΠ να πηγαίνεις σαν παππούς με Beverly...

γέρνει κι άλλο μην το φοβάσαι :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

zvailakis
02/04/2009, 19:05
σε είδα φίλε με το τεθωρακισμένο-suv-4χ4 και δεν συμμαζεύεται όχημα, εκεί στο ζάπειο να αλλάζεις λωρίδα....άγνωστο γιατί! και επίσης την επιθυμία σου να αλλάξεις λωρίδα χωρίς να ενημερώσεις κανέναν...

στο φανάρι σου είπα "ωραίο φλας έβγαλες"

και μου απάντησες "μα δεν έβγαλα"

βαριοπούλα να σου σπάσω το κεφάλι δεν είχα, κάποια στιγμή θα το σπάσεις μόνος σου. Περαστικά

the who
03/04/2009, 08:40
Σε ειδα τριμαλακα χτες στην Καραμανλη στο Μενιδι (σφαγειο κι οχι δρομος)πανω στο παπι σου ξεκρανωτος,να πατας τη διπλη διαχωριστικη προσπαθωντας να προσπερασεις το λεωφορειο κι εχοντας για αεροσακο το κοριτσακι σου των 6-7 ετων.ΖΩΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

LiakosVstrom
03/04/2009, 09:27
σε είδα στη Γρ. Λαμπράκη (στο ύψος της Ταξιαρχών-Κορυδαλλός) με το F650 (αν κατάλαβα καλά από την εξάτμιση) να προσπαθείς να περάσεις ανάμεσα στην κίνηση... με δυσκολία φυσικά γιατί το κράνος αντί να το φοράς στην καρκάλα σου... το φόραγε ο καθρέφτης. :nono: :nono: :nono:
Μα τόσο σημαντικός είναι ο καθρέφτης σου ώστε να του φοράς κράνος?

Tip: δοκίμασε να το φοράς στο κεφάλι ανάμεσα στην κίνηση... θα περνάς και πιο εύκολα!

aakkuan
04/04/2009, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zvailakis
σε είδα φίλε με το τεθωρακισμένο-suv-4χ4 και δεν συμμαζεύεται όχημα, εκεί στο ζάπειο να αλλάζεις λωρίδα....άγνωστο γιατί! και επίσης την επιθυμία σου να αλλάξεις λωρίδα χωρίς να ενημερώσεις κανέναν...

στο φανάρι σου είπα "ωραίο φλας έβγαλες"

και μου απάντησες "μα δεν έβγαλα"

βαριοπούλα να σου σπάσω το κεφάλι δεν είχα, κάποια στιγμή θα το σπάσεις μόνος σου. Περαστικά


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

φιλε εγω θα του την χαριζα μονο και μονο για την απαντηση του.....:) :)

τετοιο "αυτοσαρκασμο" (???) σπανια συναντας...

harris_x
04/04/2009, 13:59
Σε είδα φιλαράκι με το πένα TDM σου να καλπάζεις φορώντας μπουφανάκι κυριλέ χωρίς κράνος αλλάάάάάά... είχες παπουτσάκια alpinestars!

Μπράβο ρε μαγκίτι, τα παπουτσάκια θα σε σώσουν από την μλκια!

hidefnick
05/04/2009, 16:48
Σε είδα στα διόδια των Αφιδνων, μαλάκα, με το SS σου και την φορμίτσα σου, να μας γράφεις όλους στα @ρχίδια σου και να πηγαίνεις μπροστά. Σε είδα επίσης να κάνεις 4-5 λεπτά να ξεκολήσεις ηλίθιε, γιατί δεν είχες χρήμα πρόχειρο και γδύθηκες βλάκα. Και επίσης σε είδα να σταματάς δίπλα στον άλλο υπεργρήγορο, αμέσως μετά τα διόδια, για τσιγάρο. Τέτοια βιασύνη.

Κάτι τέτοιοι τρόμπες χαλάνε την εικόνα.....

stelios thunder
05/04/2009, 18:21
Σε βλεπω σχεδον καθε πρωι στη Λ μαραθωνοs απο Nεα Μακρη προs Αθηνα φιλε με το Ζ1000 το πορτοκαλι να μαs ΄'σκιζειs τα ματια'' σε ολουs εμαs tous ''τιποτενιουs'' που βρεθηκαμε στα ιδια φαναρια μαζι σου.Εγω ειμαι παντα με το ΜΑJESTY το 250 που εχω για τη δουλεια. Πριν 10 μερεs oμωs εμεινεs ''μαλακαs'' oταν σε πετυχα με το thunderace στο φαναρι τηs Ραφηναs για Αθηνα.Πολλη πικρα μεχρι την Αττικη οδο στο Πικερμι οπου και εστριψα.Ναι εγω με το ασπρο-κοκκινο thunderi kαι το uvex με την ζελατινα 'καθρεφτη'

LiakosVstrom
06/04/2009, 08:54
σε είδα στη Χαμοστέρνας, μετά τη διασταύρωση με την Πειραιώς, με το ΑΧ-1....



να το πηγαίνεις αντί να σε πηγαίνει... μες στη βρόχα! :bigcry: :bigcry:
πολύ μαλακία μέρα για να σου μείνει μηχανάκι σήμερα :( :(

cbr600f4iraklio
06/04/2009, 12:32
Εγω δεν βλεπω ειμαι τυφλος

:smokin:

JAD
10/04/2009, 19:03
Λεωφ. Ηρακλείου, στο ύψος των Πατησίων.....Αprillia Shiver.....καλλίγραμμη ύπαρξη ως αναβάτης με μωβ μπουφάν κ κράνος, μπότες ψιλοτάκουνες μέχρι το γόνατο και πλούσια καστανοκοκκινοκάτι κόμη να ανεμίζει.......σε είδα... κα τ είδα όλα!!!!
:a07: :a32:

Orfeus
10/04/2009, 21:05
hornet 600αρι,Shark κρανος...Χαμοστερνας και Πειραιως περιμεναμε το φαναρι...Μου εφτιαξες την μερα...

jafar
10/04/2009, 22:34
SE EIDA KORMARA APISTEYTI ME TO CB1000R TO LEYKO...K EGINE TO MAYRO MOU R1 LEUKO APO ZILIA....ME TA MPORAKIA SOU GIA EKSATMISI..PAME KONTRA NA SE AFISW MPROSTA NA SE KOITAW..XIXIXXIXIXI

notakos600
11/04/2009, 08:11
Σε είδα εχθές στην Αττική οδό στο ρεύμα προς Αθήνα, λίγο πριν την είσοδο για Ηράκλειο, είδα KLE κινούμενο στην αριστερή λωρίδα να βγάζει ένα σύννεφο γαλάζιου καπνού και να σταματάει αμέσως δεξιά. Μάλλον κόλλησε, η ώρα ήταν 6 και μισή το απόγευμα.
Εύχομαι να πήγαν όλα καλά για τον φίλο που μπορει να είναι συνφορουμίτης.

Sabre
13/04/2009, 11:31
:rolleyes:

Σε είδα σήμερα το πρωϊ στις 8:10 δεσποινίς με τις μπουκλίτσες σου που εξέχουν απο το άσπρο κράνος, καβάλα πάνω στο υπηρεσιακό σου ΣουΖούκι GS να κατεβαίνεις την Μάρνης στο πεζοφάναρο πρίν την Καρόλου με κατεύθυνση προς την Πλατεία Καραϊσκακη.
:winka: Εσυ όμως δεν είδες το Αλμπανό που πέρασε μπροστά απο το προπορευόμενο φορτηγό και περνώντας το - απο δεξιά - τον πήρες αγκαλιά.
Μετά απο διπλό αεροπλανικό στον αέρα ο συμπαθής κατά τα άλλα οικονομικός μετανάστης έσκασε στα κάγκελα στο πλαϊ του δρόμου.
Ευτηχώς σηκώθηκε μετά.

:confused: Ρε θηρίο πώς κράτησες το ΣουΖούκι όρθιο;




(no albanians or female police riders were injured in the making of this film)

hidefnick
13/04/2009, 14:06
Σε είδα κακομοιρη, στην Βασιλίσης Σοφίας στον λεωφορειόδρομο, με τον πάπιο και το κουστούμι να σφυράς ΦΡΕΝΑΡΩΝΤΑΣ σε γκομενίτσες πρωινιάτικο.

Την τρίτη φορά είπα να στην κοπανήσω απο πίσω, αλλά βαρέθηκα τις κλωτσιές που θα παίζαμε μετά.

ΒΛΑΚΑ

panos1050
14/04/2009, 22:32
Πριν λιγο Λ.Κοιμης καποια μαλακισμενη με αμαξι αποφασισε να κανει αριστερα για να προσπερασει και επεσε πανω σε ενα παπι

LiakosVstrom
15/04/2009, 15:39
βλακάκο με το Ninja στην Π. Ράλλη να κάνεις την κοπελίτσα που είχες καβάλα (ξεκράνωτοι κι οι δύο) να δακρύζει επειδή γαμιόσουν από φανάρι σε φανάρι.. και να την κοιτάς και να γελάς... και να κοιτάς κι εμένα όταν ήσουν σταματημένος στο φανάρι και να κορδώνεσαι... λες και είσαι ο μοναδικός που έχει κοπέλα στον κόσμο...
κι εμείς έχουμε φίλε αλλά της φοράμε κι ένα κράνος για να μην κλαίει η μάνα της μετά.

George_M.
15/04/2009, 17:22
σε ειδα ΒΛΑΜΕΝΕ με το πρασινο SEAT LEON να περνας με κοκκινο τα φαναρια του αεροδρομιου απο Σπατα κ να φευγεις αταραχος.ευτηχως για σενα ημουν με το αυτοκινητο κ δεν σε προλαβα.αραγε αν καποιος εκανε το ιδιο με σενα κ εκεινη την ωρα ερχοταν το παιδι σου με μοτο τι θα του εκανες?/

SVX
18/04/2009, 21:25
.......σας ειδα χαζιοβιοληδες ...Μ.Παρασκευη στον Πλαταμωνα με τα Ζιξερ τα Καβα και τα Τζιξερ τα ΖΟυκι......
και το κρανος περασμενο στην αμασχαλη αποκατω
σαν να πηγαινατε να μαζεψετε βατομουρα στο στρουμφοχωριο.....


......μη σας χαλασει το ποζαρισμα ....το παλιοκρανος .... :a24: :a24: :a24:

mizz
19/04/2009, 20:43
βελτιώθηκε ο καιρός και βγήκαν όλοι οι εποχιακοί! σας είδα και :lol: :lol: :lol: αλλά άμα είναι κούφιο το κεφάλι τι να το κάνεις το κράνος...

η μόνη εξαίρεση 3 τυπάδες με busa κοντά στη ν. μάκρη :beer: :beer: :beer:

the who
20/04/2009, 20:13
Τι ειδαν τα ματακια μου.Ενα ολοκληρο νησι χωρις κρανος.Νεοι,γεροι,πιτσιρικαδες,κοπελιτσες.μαμαδες,παπ αδες,τρικαβαλα με παιδακια μπροστα,με παιδακια στη μεση.ΟΛΟΙ ξεκρανωτοι.Στις "γραφικες" Σπετσες.Τι μαλακες εισαστε ρεεεεεε?Τρεχετε με "χιλια" στα στενακια αδιαφορωντας για τους πεζους,κορναροντας συνεχεια.Ποσο μαλακες Ευρωπαιοι εισαστε ρε νουμερα?

maron
21/04/2009, 09:03
σε ειδα
χθες στην πλατεια της Γλυφαδας 2300 οπου ειχα βγαλει βολτα τα σκυλακια μου...........
υπηρχε κοσμος γυρο , πιο πολοι ανηλικοι αφου τα σχολεια ειναι κλειστα.............
καταφερες και τραβηξες την προσωχη ολων με το
να τρεχεις και να φωναζεις με το μεγαλο σου οπλο στο χερι.................
περιεργος δεν αγχοθηκα καθολου , για καποιο λογο απο την ωρα που ακουσα την κορνα του πρερπολικου να ουρλιαζει ημουν συγουρος πως κηνυγουσες καποιο παιδι με παπακι...
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΤΑ ΤΣΑΚΩΣΕΣ ΤΑ ΚΑΚΟΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ουτε σε ταινεια του hollywood τοση φασαρια για το τιποτα.


(ετσι για το στορυ 5 πιτσιρικια σε 3 παπακια ολοι με κρανοι οπου το ενα παπι απο αυτα δεν ειχε πινακιδα {αν ειδα καλα} και περιμεναν στο φαναρι δυπλα στο τραμ................αφου δεν εκπυρσοκροτισε το κανονι που κουβαλουσες καθως ετρεχες παλυ καλα)

:yuck:

LiakosVstrom
21/04/2009, 10:00
σε είδαμε....ΤΕΡΑΣΤΙΕ την Κυριακή του Πάσχα με το gsxr1000 μετά τα πρώτα διόδια στην αθηνών- κορύνθου που μας πέρασες επειδικτικά στην ευθεία επειδή τολμήσαμε (ένα GSXR-600 Κ3 με το συλλεκτικό το χρώμα και ένα v-strom650 Κ4) να πάμε με πάνω από 160....


βέβαια δεν σε χάλασε στις πρώτες στροφές μετά τα διόδια που έκοψες και σε έχασε το 600αράκι από τους καθρέφτες του.... δεν πειράζει ρε τεράστιε... τον ξαναπέρασες στην ευθεία! :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

fou-zou-ar
24/04/2009, 09:23
se vlepwwww kathe proi katexaki kai kokkinopoulou...foras ti stoli me ta asteria...ta parasima...tis poulades kai ta spathia sou...kai sintonizeis ti kinisi....fantastike troxonome...mou ftiaxneis ti diathesi...de fantazesai poso gelio rixnw katw apo to kranos mou....seuxaristw...

JAD
24/04/2009, 11:59
Σήμερα (24/4) στην Π.Ράλλη περίπου στις 11:00....τύπος με παππί, ΕΝΝΟΕΙΤΕ χωρίς κράνος (έλα μωρε τώρα κλπ...), με ΠΑΝΤΌΦΛΕΣ, βερμούδα κ καστόρινο σακκάκι από πάνω.....Full προστασία λέμε...
Και τον παίρνουν στο κυνήγι 2 κόπροι.....full γέλιο λέμε....:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

SnakeMJK
24/04/2009, 12:25
έχεις δει ποτέ τραυματισμένο κάστορα; αυτά τα σακάκια είνια πολύ δυνατά :p :p

the who
24/04/2009, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από JAD
Σήμερα (24/4) στην Π.Ράλλη περίπου στις 11:00....τύπος με παππί, ΕΝΝΟΕΙΤΕ χωρίς κράνος (έλα μωρε τώρα κλπ...), με ΠΑΝΤΌΦΛΕΣ, βερμούδα κ καστόρινο σακκάκι από πάνω.....Full προστασία λέμε...
Και τον παίρνουν στο κυνήγι 2 κόπροι.....full γέλιο λέμε....:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

Αν δεν βαλεις φωτο ειναι ακυρο το ποστ :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
24/04/2009, 12:36
Εκ της Διαχείρισης : Παρακαλώ μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ






:wave2: :wave2:

McTalas
24/04/2009, 12:52
.... καπ10 πριν απο λιγο στην μιχαλακοπουλου καθως ο αερας ανεμιζε την πλουσια χαιτη σου !!
σου κορναρα αλλα εσυ...
...μάλλον χαζευες πιο ομορφα πλασματα !!!!
:D :D :D

TassosK
24/04/2009, 17:06
σε ειδα κοκκιναμαλα τροχονομα χτες Ι. Δραγουμη με Τσιμισκη και εκληπαρουσα απο μεσα μ να με δεσεις με τις χειροπεδες σου.

τι κ αν κοντεψα να περασω απεναντι με κοκκινο ομως αφου ακομη κ οταν γυρισα απο τη δουλεια ειχες μονο ματια για τον αραιομαλλη ζητα με του οχικαιτοσοεμφανισημο συναδελφο του παρεα με την λιγοτερο εκθαμβωτικη ενστολη συναδερφησα σου

Aggelos_SV
24/04/2009, 18:08
...εγώ χτες ψάχνοντας στο λιμάνι του Πειραιά μαζί με μέλος του φλόρουμ εκ Δωδεκανήσου,πέτυχα κάτι τσαπερδονοκωλοσφυρίχτρες λιμενομπατσίνες...:a32:


EDIT : Δεν την γλύτωσα την παντόφλα τελικά:bawl: :bawl:
Σκοτώνεστε στη δουλειά εκεί στα νοσοκομεία ε?:rotflmao: :rotflmao:

castoras
24/04/2009, 18:39
Σε είδα από τον καθρέφτη να με κοιτάς επίμονα όταν πέρασα από μπροστά σου με το παπί στην Πειραιώς....................................κυριε τροχονόμε!!!Δε μου έκανες σήμα να σταματήσω,έτσι δεν είναι????? Η μου πήρες καμια πινακίδα για να μου κάνεις έκπληξη???????

moutoulos
26/04/2009, 21:48
Σε είδα στην άκρη του δρόμου να με κοιτάς επίμονα, καθώς ερχόμουν με :eyepop: 80+ χλμ,
όταν ξαφνικά αποφάσισες στα τελευταία 10 μέτρα να περάσεις απέναντι, και σε πάτησα,
γατούλα μου γλυκιά :sad: :sad: :sad:.

castoras
04/05/2009, 17:04
Σε έβλεπα από τη Λ. Αθηνών ρε κοπελίτσα με το σκουτερ (μάλλον 50αρι) και στρίψαμε μαζί στο φανάρι των ΤΕΙ Αθήνας.Πρόσεχε ρε κοπελιά μου,γιατί με τον τρόπο που οδηγείς θα φας το κεφαλάκι σου(δεν ξέρω αν είναι και ωραίο γιατί φόραγες κράνος),αλλά θα φας και κανένα άλλο μηχανόβιο και θα είναι πολύ κρίμα.....Κοίτα λίγο τους καθρέπτες και βοήθα όσους θέλουν να σε προσπεράσουν :wave2: :wave2:

PortisHead
06/05/2009, 10:18
Σημερα το πρωι , στην καθοδο της Πέτρου Ραλλη,κοπελίτσα γλυκήτατη με ασπρο scooter (μαλλον Xmax).
Ελισσοσουν σαν γατι αναμεσα στα μπλοκαρισμενα αυτοκινητα κι επαιρνες κατι πολυ αστειες και χαριτωμενες γκριματσες δυσανασχέτισης :D :D :D
Σε πηγαινα ροδα-ροδα μονο και μονο για να χαζευω τις εκφρασεις σου απο τους καθρεφτες.
ΑΨΟΓΗ !!!
:lol:

road spirit
06/05/2009, 10:56
σε είδα κατάματα, με τους 3 άξονες σου (μπας και ήταν παραπάνω?), τροφαντή μου νταλίκα να μου έρχεσαι κατακούτελα και να μου κάνεις νόημα "αντε στη μπάντα σκουλίκι, θα σε λιώσω" ...

τι κρύος ιδρώτας ήταν αυτός?

:lol: :lol:

Road67
06/05/2009, 11:31
Σε είδα κοριτσάρα με το λευκό monster :D

Πάμε για καφέ; :sun:

gcrook
06/05/2009, 11:31
Σε ειδα στη ακρη του δρομου με το φιδισιο κορμι σου, τα ξανθια μαλλακια σου,τα πρασινα ματια σου,τις σφιχτες γαμπες σου,και τα τεραστια και στητα στηθη σου.Δυστυχως εκεινη την στιγμη σε ειδε και το Ηθων και καθως σε μπαγλαρωνε αρον-αρον στην κλουβα προλαβα και εριξα και μια ματια στο καδροξυλο αναμεσα στα σκελια σου,και απο τοτε δεν μπορω να κοιμηθω χωρις να αγκαλιαζω το μαξιλαρι μου.:hypnotize

JAD
06/05/2009, 20:16
Αμ σε είδα....:

:mad: :mad:


163026

hidefnick
07/05/2009, 22:07
Λακαμά με το GS το απόγευμα στην έξοδο της Αττικής για Ραφήνα. Από αριστερή τερμα δεξιά να βγείς στην γέφυρα ξυνωντας βαλίτσες μαλάκα. Και φυσικά σχεδόν ξύνωντας εμένα. Αν με κοπάναγες μαλάκα να δεις τι καλα που θα περνάγαμε μετά. Αλλά το πλάκωσες τέρμα βλακα γιατί πρόβλεψες την συνέχεια.

Αντε με τους γκιόζηδες πια. Εχουν βγεί αυτοί, έχουν βγει και τα καλοκαιρινά κουλάδια και η ζωή στον δρόμο έχει γίνει σούπερ.

Και αυτά τα καλοκαιρινά δεν έχουν το θεό τους. Το πρωί είχαμε μαζευτεί καμμια δεκαριά είκοσι μηχανές πίσω από τον γκιόζη με το καινούργιο πραπρα που πήγαινε διήθηση πόδια κάτω και σταμάτημα δίπλα σε ΟΛΟΥΣ τους καθρέφτες για ελιγμούς τύπου ninja-νίτσα. Και όταν στο φανάρι τον βρίσαμε όλοι στράβωσε. Οι κόρνες και οι φωνές τόση ώρα δεν του ίδρωσαν το αυτί. Το να κάνεις στην άκρη για μερικούς είναι ακραίος ελιγμός....

Το κακό με δαύτους είναι ότι φορτώνεις και κάνεις χαριές για να τους προσπεράσεις, με ότι αυτό μπορεί να φέρει. :mad: :mad: :mad: :mad:

jafar
08/05/2009, 00:01
SIMERA TO PROI STI XAMOSTERNAS.MALLI GIALLI K PANTELONI LEE...


RE TIPISKE ME TO MAYRO DUKE POU MAS KOITAS K PERIERGA STO FANARI K MENA ANOIGEIS K TO GKAZI LES K ANOIGEIS KAMIA MPURA...ME TO BEVERLY EIMAI RE...DEN EIMAI ME TPT GRIGORO...TOIXO TOIXO MIN SE PETYXW ME THN ARKOUDA GIATI EXASESSSS...

Aggelos_SV
08/05/2009, 11:31
Είδα χτες απίστευτη κυριούλα να προσπαθεί να ξεπαρκάρει το δύσμοιρο Clio της με δεμένο χειρόφρενο :lol:
Ήταν παρκαρισμένο κάθετα προς το πεζοδρόμιο ,δηλαδή μια όπισθεν και τέλος...άκουγα το κακόμοιρο Clio να αγκομαχά...βρουυυυυυυυυυμ βρε βρουυυυυυυυυμ ...με τα πολλά το ξεπαρκάρει.
Το τελικό χτύπημα ήταν ότι δεν το πήρε χαμπάρι και συνέχισε να οδηγά με το χειρόφρενο σηκωμένο :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

jimtarasxt660x
10/05/2009, 19:54
Και εκει που περιμεναμε ολοι σε ενα φαναρι στην Πατησιων να αναψει πρασινο,σε βλεπουμε εσενα να μπαινεις στο αντιθετο ρευμα και μια διαχωριστη νησιδα να χωριζει τους δρομους για κανα 100αρι μετρα...:eyepop: και ναι μας αφησες ολους μαλακες αλλα λεω εγω τωρα αμα ερχοταν κανενας απο εκει που θα πηγαινες???? ε? ποληρουλη!!!
Ολα αυτα επειδη βαριοσουν να περιμενεις αντε το πολυ 3 δευτερολεπτα μιας και εκεινη την ωρα που εκανες την μλκ αναψε και το φαναρι!!!

sabayam
10/05/2009, 21:07
@ρχιδ@ cbr 1000 RR και εγω fazer 1000 ειμασταν μαζι στη κατεχακη προορισμο για γλυφαδα ειχε το νιμου πισω και μολις σε περασα αρχισες να ανοιγεις το πρικι σου να με πιασεις,στη δεξια στροφη τυφλη ομως χεστηκες και βρωμισε ο τοπος απο τα φρενα σου....παλιο σκατα και μετα γελαγες στην ευθεια χαμογελαγες και περιμενες να ανοιξω αλλα πηρες το μεσαιο ολο για τη παρτη σου....
αλλα μολις σταθηκαμε στο φαναρι και σου ειπα ωραιος αλλα μονο ευθεια και πολη εισαι καταπιες τη γλωσσα σου,οταν δε ειπα για πιστα μου ειπες οτι και εσυ εχεις r1 για τη ΠΙστα

αν κρινω απο τα λαστιχα σωπα ρε παπαρα παλιο κουλαδι τοσο λεφτας εισαι που εχεις 2x15000 χλδ ευρω για να πηγαινεις μονο ευθεια............παλιομαλακα κουλαδι .......

εισαι τυχερος που εισαι μοναχα για καφε αλλιως να σε κερναγα μια καβα τσαι......

ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΤΕ
10/05/2009, 21:42
Σε είδα πανίβλακα χτες το πρωί στο τουριστικό του Χαιδαρίου με το Βαρκαντέρο που όλο το χειμώνα το γιάλιζες στο γκαράζ.Είσαι ο θεός της ασφάλτου ο πανμέγιστος ημίθεος των δύο τροχών.Αυτό που δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω ήταν τι χρειαζόσουν όλη την τούρατεκ επάνω του τον πυροσβεστήρα στο δεξί κάγκελο το κάνιστρο της βενζίνης στο αριστερό και το camel back με το σωληνάκι με το νερό στη πλάτη.Μόλις σε ξέχεσε όμως ο φορτηγατζής με τη μαλακία που έκανες καβάλησες και έφυγες σαν δαιμονισμένος :lol: μέχρι και τα σκυλιά γελούσαν στο περίπτερο ήρθε η ώρα να αναθεωρήσεις και να ξαναβγάλεις το SUV από το γκαράζ :lol: