PDA

View Full Version : Σε Είδα.....



Σελίδες : 1 2 [3] 4 5

sprint
13/05/2009, 15:38
Σε είδα βλάκα στον Σταυρό, στο φανάρι που στρίβει για Πεντέλη με το Βαραντέρο να

προχωράς, να στρίβεις, και να γράφεις μήνυμα στο κινητό. Και όταν σου φώναξα «Άσε το

κινητό οδηγείς τώρα», μου έσκασες ένα γλυκό χαμόγελο και είχες μιαν έκφραση σαν να μου

έλεγες «Έλα τώρα, συνάδελφοι ήμαστε, καταλαβένεις……».

Όχι ρε φίλε….. Ούτε θέλω, ούτε μπορώ να καταλάβω τέτοιους ανθρώπους……

golis
14/05/2009, 10:53
...Σε είδα ηλίθιε Ελληναρά και εν δυνάμει δολοφόνε εχθές το μεσημέρι κατά τις 16:30 στην Καλλιρρόης στο φανάρι του Μπαξεβάνη,
να περνάς καμαρωτός ξεκράνωτε λεβεντομαλλάκα πάνω στο Αφρικα,
έχοντας απο πίσω την κυρά σου κι αυτή ξεκράνωτη και το μικρό σου αγγελούδι,ΗΛΙΘΙΕ, να κάθεται ξεκράνωτο κι αυτό
πάνω στο ντεπόζιτο μπροστά σου κ να κρατιέται απο το bagster.ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ ΤΣΟΛΙΑ ΜΟΥ

el_hymador
15/05/2009, 18:04
Σε ειδα μαλακισμενο στην ανηφορα της Μεταμορφωσης που βγαζει προς Ειρηνης με το κανιβαλισμενο παπι σου...

σερνοσουν με 10 χ.α.ω. τερμα δεξια μαλακισμενο και οταν σε προσπερασα αποφασισες να κοψεις τερμα αριστερα στο στενο...

Φυσικα, σαν μαλακισμενο που εισαι, ουτε καθρεπτες ειχες, ουτε φλας, ουτε αξιωθηκες μαλακισμενο να σηκωσεις το χερι σου για να γνωστοποιησεις την αλλαγη πορειας...

ουτε καν με ακουσες που ερχομουν μαλακισμενο αφου η εξατμιση που ειχες βαλει στο μπουρδελο σου εκανε τοσο θορυβο που ακομα και με ντουντουκα να σου φωναζα δεν θα επαιρνες χαμπαρι...

Το θεμα ειναι μαλακισμενο, οτι εσυ μπορει να θες να το φας το κεφαλι, στα αρχιδια μου, καλο ψοφο....αλλα δεν φταει σε τιποτα η κοπελιτσα συνεπιβατρια σου!!!

Το θεμα επισης ειναι μαλακισμενο οτι αν στουκαραμε (χαμπαρι δεν πηρες), δεδομενης της ταχυτητας που κινουμασταν εγω πολυ πιθανον να παθαινα πολυ λιγοτερα απο εσενα μαλακισμενο και την κοπελιτσα σου, γιατι ως μαλακισμενο που εισαι, θεωρεις προστατευτικο εξοπλισμο τη σαγιοναρα, το σορτσακι, το φανελακι και το ζελε στο μαλι σου...και οχι τιποτα αλλο, αλλα ως γνησιο μαλακισμενο εχεις πεισει και την κοπελια σου οτι μονο αυτα χρειαζονται....

Προσεχε και καλα μυαλα, αν και δεν το βλεπω...

castoras
15/05/2009, 19:53
Σε είδα γλυκιά μου κοπελίτσα με το σκούτερ??,(μάλλον), στη Θηβών να στρίβεις στην Κένεντυ:a07: :a07:
Ναι βρε,εσύ με το λευκό φανελάκι και το μαγιουδάκι το μαύρο και το σορτσάκι!!!:a8: :a8:


























Τελικά μόνο το μηχανάκι δεν είδα:D

hidefnick
15/05/2009, 22:37
Σε είδα τρελέ νεανία ετών 40-45 κουστουμάτο και ξεκράνωτο με το γυαλισμένο καινουργΕς μεγα σκουτέρ. Σε είδα όταν θεώρησες ότι είμαστε όλοι μαλάκες που πάμε σιγά, σήμερα το απόγευμα στο Ψυχικό (αφού είχαμε φάει από 10 κλεισίματα ο καθένας από κουτιά)

Σε ένιωσα να μου ξύνεις πόδι και πιρούνι τρελέ καβαλάρη όταν πήγες να με σφηνώσεις ενω είμαι εν κινήση ανάμεσα σε κουτια που πλησιάζουν μεταξύ τους και ετοιμάζομαι να δαγκώσω φρένα. Και ειλικρινα θα σε κοπάναγα μόνο και μόνο για το ύφος σου μαλάκα, αλλά ευτυχώς όταν καρφώθηκες πίσω από το SAAB και άρχισες να βρίζεις το οδηγό του κατάλαβα ότι είσαι αλλού για αλλού. Καλές σούπες αρχηγέ. Και πρόσεχε γιατί θα τις αρπάξεις ανύπαρκτε 1,60 και θα τις αρπάξεις χοντρά με τέτοιες συμπεριφορές.

Καιγόταν ένα punto και όλοι ΜΑ ολοι σταμάταγαν δίπλα να δουν, και μπάτσοι και πυροσβέστες σε υστερία με την μαλακία του έλληνα- δηλαδή δεν συντονίζουμε ότι το αμάξι που καίγετε έχει βενζίνη μέσα και θα κάνει μπαμ? τόσο δύσκολο είναι?

Αντε με τους μαλάκες πιά.

zvailakis
15/05/2009, 22:50
Σας βλέπω καθημερινά ΜΑΛΑΚΕΣ Πατεράδες και ΒΛΑΜΜΕΝΕΣ Μανάδες που θεωρείται ότι δεν πέφτετε με το μηχανάκι σας οπότε και δεν φοράτε κράνος. Και εσείς να το φατε το κεφάλι σας, άλλωστε από την συμπεριφορά σας, μάλλον το αξίζετε, αλλά τα αγγελούδια σας τι φταίνε?

1, 2 και 3 έχω δει σε σκούτερ μαζί με μαμα ή και μπαμπά....

Σαϊνιααααα!

george72
15/05/2009, 23:02
στο παληκαρι με το μαυρο speed triple που ερχομασταν μαζι πριν απο καμια 20αρια μερες απο νεα μακρη, για Αθηνα πρωι γυρω στις 9,00

Στο φαναρι στην ΔΟΥ Παλληνης σηκωσα το κρανος μιλησαμε, και αραξαμε ακριβως μετα το φαναρι για ενα τσιγαρο....

Εψαχνες απο οτι μου ειπες μασκακι για το triple σου ειπα οτι μπορω να σε βοηθησω, μου εδωσες το τ/φ σου αλλα το εσβησα κατα λαθος....

Αν διαβαζεις στειλε π.μ εδω

mplah
20/05/2009, 18:28
Στην Ξανθη σε ειδα , στα φαναρια στο σταθμο, kawasaki versys mayro , μαζι με τον γιο/κορη με κρανος/μπουφαν και οι 2 .

δεν μπορεσα να σταματησω να σου πω ενα μπραβο γιατι ερχομουν απο αντιθετο ρευμα.
μπραβο γιατι σε 1 πολη που αμα φορας κρανος ειναι κατι το αφυσικο και εξωγιηνο
ενω φυσιολογικο ειναι το αμανικο+παντοφλα+σσ με φαγωμενα τα λαστιχα οσο περνει η κλιση του σταντ.

μπραβο :wave2:

panos1050
20/05/2009, 18:47
σε ειδα ρε φιλε με το vstrom σημερα το μεσημερι στην κατεχακη και δηλωνω :a19:
ακροβατικα με τετοιο μηχανακι δεν εχω ξαναδει.
αν παρεις κανα sm τι θα κανεις.
(μαυρο tiger)

mizz
20/05/2009, 21:48
σε είδα ξανθιά με το σκούτερ στην ιερά οδό, άκρανη με τακούνι στιλέτο να προσπαθείς να πας ανάμεσα από τα κουτιά
αφού δε σε θέλει, τι ασχολείσαι με το σκούτερ; πάρε κανά κάρο να αράξεις να φτιάχνεις και το make up

σε είδα και εσένα κουτάκια :yuck: να μιλάς στο κινητό, στην αριστερή λωρίδα και να πηγαίνεις με 5 ενώ ο δρόμος ήταν άδειος... που ναι οι μπλε να σε γράψουν οεο

mparmpanik
20/05/2009, 21:52
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!


ναι, ναι την ειδα!!!

εβγαλε φλας δεξι!!

και εστριψε .. ΔΕΞΙΑ!!!!

Pit S3
21/05/2009, 09:36
με το μαυρο TMAX σου, ειχες βαλει και εξατμησουλα remus .....

τη βερμουδιτσα, το κοντομανικο σε απαλο ροζακι και τη γελοια τη σαγιοναρα ...που πας ρε κιτσο παλιοψινακη....

οι μπαντες (που με το μυαλο σου το λιγο) προσπαθουσες απο τον φοινικα μεχρι τη περαια ...


σε καθε φαναρι ρε βλακα......


ουτε μια δε σου βγηκε..


Π@Π@Ρ@ μας τα εκανες τσουρεκια


ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΡΕΕΕΕ



Υ.Γ. βαλε κανα παπουτσι ρε βοδι ειναι αηδια τα βρωμοποδαρα σου που μαυρισαν απο το δρομο και τη γ@μ*σαγιοναρα ΣΙΧΑΜΕΝΕ!!!!

SnakeMJK
21/05/2009, 10:08
δες εδώ χολή που βγάζει :p :p :p

spyrval
21/05/2009, 10:38
Ήμουν στη Λ. Μαραθώνος , ρεύμα προς Αθήνα, στο φανάρι για να στρίψω αριστερά για Αττική Οδό. Σε είδα που ερχόσουν πατημένος από το άλλο ρεύμα με το Faser και κατάλαβα ότι δεν προλαβαίνεις να σταματήσεις κι έτσι δεν ξεκίνησα όταν άναψε το πράσινο. Το κατάλαβες κι εσύ ότι δεν προλάβαινες και μου έπαιξες τα φώτα να μην ξεκινήσω. Περνώντας με χαιρέτησες-ευχαρίστησες με το χέρι και ανταπέδωσα. Τέτοια συνεννόηση εντός 2 δευτερολέπτων για ένα κόκκινο μόνο μεταξύ μηχανών. :)

el_hymador
21/05/2009, 11:05
Χθες κατα της 1:30 στο περιπτερο της Αγ. Κωνσταντινου ακριβως εξω απο το εμπορικο κεντρο...

ελεος....επεσα ξερος...

TassosK
22/05/2009, 18:58
Σε ειδα μλκισμενη(πρωτοτυπο ε?) στον κομβο κατω απο τη λαμπρακη διπλα στο ρεμα (σαλονικα)
απο μακρυα να ξεπροβαλεις σιγα σιγα.

Καταλαβα οτι θα κανεις μλκια οποτε πηγαινα σιγα σιγα και ωωωω εβλεπα το κεφαλι σου να ΜΗΝ στριβει προς τη μερια μου παρα τα 2 διαδοχικα στοπ π εχεις.

Η γυαλιστερη καινουρια κοκκινη νεκροφορα σου μακρας Suzuki Swift να γεμιζει τη λωριδα μου αργα και βασανιστικα χωρις κανενα ενδοιασμο.

Και οταν εφτασα διπλα ς κ σου κορναρα 3 φορες (η 3η παρατεταμενα) προειδοποιητικα και αντι να πας πισω η μπρος εκλεισες τη λωριδα οταν σε προσπερασα αργα και επειδικτικα το μονο π βρηκες να πεις ηταν "ενταξει ενταξει"

δεν θα σε βρισω αλλο ουτε θα σε απειλησω.

απλα εισαι τυχερη π δεν ειμουν με το πολο γτ ψαχνομαι για καινουριο αμαξι η βελτιωση και θα μου χρειαζοντουσαν μερικα ευρω:wave2: :wave2:

SVX
24/05/2009, 20:06
Σε Ειδα .....φορτσατο στα Τεμπη καβαλα στο ολοκαινουριο Ασημι FJR 1300 των 14000 ευρω και με το κρανος το jetακι απ'το ALEX PAK ....



να απολαμβανεις το Μαγιατικο αερακι σαν σκυλι με το κεφαλι εξω απ'το παραθυρο....

MUSTILI
25/05/2009, 00:10
Σε ειδα και ησουν γελοιος. Γιατι ετρεχες στη Νεα Ερυθραια με το strom και καλα χενον εξατμιση με διπλο μπουρι γαματα κρανη και κοντεψες να σκοτωθεις για να με περασεις, να στα ψαλλει η γκομενα που πηγες να στουκαρεις, να κολλησεις καπου, να σε περασω χαλαρος και πιο μετα να με ξαναπερασεις με προβολεις παρακαλω και 50 μετρα πιο κατω στο Υγεια να σταματησεις στο φαναρι. Κοπανε. Γιατι;

PortisHead
25/05/2009, 10:28
Σε ειδα για 2η φορα στην ιδια περιοχη.
Την 1η φορα στο Σκαλβενιτη στο φαναρι στην Ιχθυοσκαλα Κερατσινιου.
Εκει ξεφτυλισες ενα GSXR1000 στριβοντας με ντριφτ ,ολα κατω και διορθωνοντας την πλαγιολισθιση με μικρα ανοιγματα γκαζιου.Εμεινα μ@λ@κ@ς.

Σημερα πανω στη γεφυρα της Πετρου Ραλλη και Θηβων.
Εξυσες κανονικα μαρσπιεδες ρε θηριο , σε στροφη που κοσμος και κοσμακης εχει φύγει απο κατω.
V-Strom 650.
Ειλικρινα και χωρις ιχνος ειρωνιας σε θαυμάζω φιλε.
Το χεις κανει κομπολοι το V-Strom.


:a20:

sf1n4k1
25/05/2009, 12:54
Σε είδαμε..όσο προλάβαμε τουλάχιστον..χτες στο Μπράλο το απόγευμα κατα τις 7. Ανέβαινες απο Λαμία. Μηχανή δε προλάβαμε να δούμε..φόραγες κράνος και μπουφάν και έξυνες με το γυμνό σου γόνατο . Δε σε σώζουν αυτά έτσι όπως πας. Ευτυχώς δε σε είδαμε καρφωμένο πουθενά πιο κάτω. Δε σου φταίμε τίποτα μαλάκα οι υπόλοιποι οδηγοί να μας σκοτώσεις. Πέρασες 2 scooter πάνω σε στροφή με 200+ . Ελπίζω να βάλεις μυαλό κάποτε..

Operater
27/05/2009, 22:35
Σε είδα σήμερα να σταματάς μήπως χρειάζομαι βοηθεια.μ'ένα v-stromακι μπλε..
Περίμενα την οδικη.

Καλούς δρόμους ναχεις φίλε!!! Αν ποτέ τα πούμε, κερνάω μπυριά! :beer:

lari9
27/05/2009, 23:40
σε είδα ΔΟΛΟΦΟΝΕ με το κουτί που πήγαινες ανάποδα στην είσοδο της Αθηνών Λαμίας στη Φιλαδέλφεια 430 το απόγευμα σε θυμάμαι τη φάτσα σου ρε αν σε πετύχω την εκατσες

camen
28/05/2009, 01:23
Σε ειδα φιλε με το VARADERO 1000 του κουτιου,με DAINESE μπουφαν και SHOEI ασπρο-μαυρο κρανος να βγαινεις με τα μπουνια απο μια καθετο στην Κορινθου στην Πατρα και απορισσα που πας ετσι βρε μαλακα!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Αλλα μετα ειδα και τα 2 ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ που σε κυνηγουσαν με τις μηχανες τους.
Στο φαναρι σε προλαβαν,σου εβγαλαν βιαια τα κλειδια απο τον διακοπτη και σου φωναξαν να σπρωξεις την μηχανη στην ακρη....

Δεν ξερω τι μαλακια εκανες αλλα...........................................



στο φαναρι γιατι σταματησες βρε αδερφε αφου σε κυνηγουσαν? :confused: :confused: :cry:
Ελπιζω να μην σε ξεκολλιασαν πολυ...
Αν παλι εκανες χοντρη μαλακια ε τοτε........ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ.......:mad: :mad:

Arael
28/05/2009, 12:10
Σε είδα στα φανάρια της Θηβών στις γέφυρες στο ρεύμα για Πειραιά κατά τις 12:30 το βράδυ προχτές....

Εγώ προσπαθούσα να σταθώ όρθιος πάνω στο 990 adv που μου είχε δώσει ένας φίλος μου για βόλτα (1,73 είμαι όλος και όλος)...:bigcry: :bigcry:

Έσυ...δίπλα στο αμάξι σου...με τις φίλες σου που έιχαν ένα χοντρούλη αγκαλιά πίσω στις πίσω θέσεις...με την περούκα ξανθιά πλατίνα και το έντονο μακιγιάζ σαν να είχε ανοίξει το Τριώδιο πάλι...

Φορούσα το modular το Shoei και το έιχα ανοιχτό...

Με κοιτάς και με βραχνή και αισθαντική φωνή μου είπες....

Καλά μωρό είσαι για πολύ φραμπαλά....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κόντεψα να πέσω από το γέλιο...

Άλλα μετά μου έστελνες φιλάκια και το φανάρι δεν έλεγε να πρασινίσει...

Δεν θέλω να σε ξαναδώ πραγματικά...αλήθεια...

nobody
28/05/2009, 20:05
σας ειδα σημερα το μεσημερι απο λεβιδι προς τριπολη με τις bmw σας και τις ολλανδικες πινακιδες να βολταρετε χαλαρα,φορτωμενοι την πραματεια σας και να το απολαμβανετε...θα μπορουσατε ναστε πατερας και γιος...μπορει και ναστε...χωρις μπουφαν,παντελονια και μποτες ομως(αυτο γιατι??ε??)...με τα κρανη σας και την ανεμελια σας.το πολυ μεχρι 80 χλμ την ωρα...μπραβο παιδια,καλες βολτες και να προσεχετε...

λιγα χλμ πιο κατω κοψαμνε διοτι ειχε αναποδογυρισει αμαξι.μακαρι να μην χτυπησε καποιος και ναναι καλα ο οδηγος και οι επιβατες...

WebDevGr
29/05/2009, 02:22
Σας είδα λίγο πριν τη στροφή για ΤΕΙ στο Ηράκλειο... να πηγαίνετε όσο μπορούσε να πάει το καημένο το αυτόματο... σε έναν από τους χειρότερους δρόμους της πόλης!!! φυσικά χωρίς κράνος!!! και το χειρότερο.... ο οδηγός με το πόδι στον γύψο!!!! Ελπίζω να μην έχεις σκοπό να σπάσεις και τα υπόλοιπα κόκαλα σου....

TROOPER
29/05/2009, 10:34
σε ειδα χτες στον κηφισο πηγαινοντας στη συναυλια να μου γεμιζεις τους καθρεφτες με το ινοβα σου ακρανοτε,δικαβαλε (με τη ξανθια γκομενα) πιτσιρικα να με πηγαινεις τροχο απο τη νικαια μεχρι τις 3 γεφυρες.σου πατησα 3 φορες φρενα για να καταλαβεις οτι το να προσπαθεις να κανεις σλιπ στριμινγκ δικαβαλος με τη παπια σε αλλο δικαβαλο παπι στο ποταμι ειναι μαλακια αλλα εσυ συνεχισες.σκεφτηκα να σε γκρεμισω για να βαλεις μυαλο αλλα το μετανοιωσα.και οταν πηγες να με περασεις κινδυνεψες να πεσεις στις μπαριερες μονος σου.σου εκανα νοημα οτι μαλακιζεσαι.κατι μου ειπες (που δεν ακουσα) και σου απαντησα ''ΜΗ ΚΟΛΑΣ!!!''.
δεν ξερω αν εκοψες για να τσαμπουκαλευτεις,αν ο δρομος σου ητανε για να πας αλλου,αν φοβηθηκες η αν εβαλες μυαλο.ευχομαι το τριτο.

jafar
29/05/2009, 22:41
nai to kserw...ekana m@l@ki@..pigaina na prolavw sti doulia me to amaxi logo oikogeniakwn provlimatwn :(.katexaki girw stis 5 k 15 simera...mpika apo lathos aptin attiki odo se lathos reyma k o m@l@k@s piga gia anastrwfi (paranomi) sto anoixto diazoma...mpainw koniordos loipon k to prwto oxima pou stamatisw sto prasino einai.....Zhtas!!!opa lew apo mesa mou..twra me eskise o magas k tha exei k apolito dikio...ti ekane re paidia peite mou...

evale tin mixani tou plagia stin katexaki na kopsei tin kinisei mollis anoikse to prasino..ekana tin anastrofi perimenw deksia,,,erxete dipla k mou leei..kalispera sas kirie..einai epikindino ayto pou kanate prosexte alli fora..egw eixa xloniasei..lew eyxaristw poli k feygei..


filoi mou pragmatika me ekane na dw oti oi Zitades den einai oloi idioi...apo tote eyxomai sto theo o filos mou o zitas na paiksei ena lotto i tzoker i otidipote k na to kerdisei giati tou aksizei pragmatika...xilia eyxaristw file eisai kirios exei kanonika tha eprepe na me skiseis...se eyxaristw poli!!!! :sun: :sun: :sun:

WebDevGr
30/05/2009, 00:40
Σε είδα νεοέλληνα βλάκα κοντά στη καινούργια πόρτα στο Ηράκλειο με τη σαγιονάρα και τη βερμούδα.... φυσικά ακράνωτος!!! να βγάζεις βόλτα το ντόπερμαν.... με το παπί!!!!!!!! και φυσικά αντί να το πηγαίνεις σε πήγαινε και μάλιστα οχταράκια!!!! Αλήθεια πόσο βλάκας είσαι;;;; γιατί εγώ ειλικρινά δεν μπορώ να μετρήσω τη βλακεία σου!!!!!

Σε είδα κι εσένα πανέμορφη νεράιδα!!!! στη χανιώπορτα πάνω στη λευκή βέσπα σου να περνάς καμαρωτή και να τρελαίνεις όλους γύρω σου!!!! αλλά γιατί δε λυπάσαι το κεφαλάκι σου και το αφήνεις χωρίς κράνος;;; :( :( :(

Sotiris S.
30/05/2009, 01:14
Σε ειδα βλακακο μπατσακο με σβηστα φωτα να πεταγεσαι ξαφνικα στη μεση της Ποσειδωνος. Ε ρε κλοτσες που θελετε.

:yuck:

argy_kap
30/05/2009, 22:52
Σε είδα με την Busa και την γκόμενα με λευκό παντελόνι και κοντομάνικο να τα παίρνεις επειδή σε περάσανε 2 λευκά tiger στην εθνική Θεσσαλονίκης-Κατερίνης.... δεν φτάνει που κόντευε να την πάρει ο αέρας, τσατίστηκες που σε περάσαμε με 200+ και άρχισες να τρέχεις.....

Αφού δεν έφυγε απο πίσω σου να την φάμε στην μάπα, πάλι καλά.....


:smokin:

guzzistas
30/05/2009, 22:56
Σε είδα... και σε έκανα δική μου!!!!


164894

LiakosVstrom
01/06/2009, 09:24
σε είδα πρωί πρωί στην Λαμπράκη να χώνεσαι μπροστά μου με το έτσι θέλω όμως δε σε πρόλαβα γιατί πέρασες το προηγούμενο και το φανάρι στο γήπεδο της Προοδευτικής με κόκκινο

.... αλλά που θα πάει θα σε ξαναδώ υπέρτατε παπάρα με το KTM.

PortisHead
01/06/2009, 10:08
Σας ειδα.....και ενιωσα "καπως"
Στο Λιονταρι στη Χαιρώνεια...και μετα με περασατε στην Αμφικλεια.
amyroukai & Vegaskitty , KTM 990 , VFR 800 , SV1000s
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Εγω με αμαξι :cry:

motaba
01/06/2009, 10:16
Σε είδα χθές animal να πηγαίνεις βόλτα την πρώην μου ( :bigcry: ) με το πορτοκαλί μάγκικο ΚΤΜ που την "εριξες"... :smokin:

Καλά αυτή! Με το μυαλό που κουβαλάει τόσο καταλαβαίνει αλλά επειδή θα την παντρευτείς και θα γλυτώσουμε πάρ'της κι ένα κράνος να είμαστε σίγουροι !!!



:D




(Υ.Γ. Την αγαπάω ακόμα.. )

ktmaniac
01/06/2009, 11:19
Σε είδα με το Adventure σου να πηγαίνεις ΤΑΠΑ στον Διόνυσο το Σαββάτο...Δεν πιστευα οτι το τέρας μπορεί να πάει έτσι...Ωραίος!!! :beer: :wave2:

TassosK
02/06/2009, 18:12
Σε ακουσα (και σε ειδα) poostee αθηναιε (no offence) στην εγνατια μπροστα απο το αγαλμα του βενιζελου να φωναζεις κανε στην ακρη πια και να με προσπερνας απο δεξια για να κολλησεις 5 μετρα μπροστα στην κινηση.

Και οταν, πανιβλακα ηρθα διπλα σου και σε ρωτησα αν εχεις κανα προβλημα εκανες πως δεν ακουσες.

Επρεπε να σου σπασω τον καθρευτη και να φυγω αλλα λυπηθηκα το σακαρακοΖΧ (Citroen οχι Kawasaki ) που θα ψαχνει για αντικες ανταλλακτικα και την γκομενα που θαχες διπλα σου και θα σχηματιζε κακη γνωμη για μενα και τη θεσσαλονικη

Σε ειδα και σενα φιλε με το φορτηγακι με βουλγαρικες πινακιδες αλλα ελληνικης εταιρειας (νομιζω citroen ηταν και αυτο):p που εσπασε ο δεξια μπροστα αξονας σου μπροστα στο φαναρι της Πλαστηρα στο δρομο για πανοραμα και πασχιζες να το πας δεξια.

μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω

αυτα. ουφ

chr1s_86
02/06/2009, 20:11
Σας είδα χθες στη Βουλιαγμένης πανίβλακες με το GSXR δικάβαλο χωρίς κράνη, με σορτς και κοντομάνικα να πάτε τάπα.

Κι εσένα με το Varadero χωρίς κράνος και με κοντομάνικο να κάνεις όρθιες σούζες από φανάρι σε φανάρι.

:a24: :a31: :a06:

squirrel
03/06/2009, 09:28
Σε είδα ξέγνιαστη μαμά με το παιδάκι σου στην θηβών στο φανάρι να χαιδέυεις το πόδι του γιού σου κ να του χαμογελάς.
χαμογέλασες κ σε εμένα όταν σου είπα "φορέστε βρε καλή μου κάνα κράνος"...
αφου το αγαπάς το παιδάκι σου,γιατί το εκθέτεις σε τέτοιο κίνδυνο???

SnakeMJK
03/06/2009, 09:40
σε είδα κ@ριόλα με το μπλε punto σήμερα το πρωί που παρόλο ότι σου κόρναρα έκανες αναστροφή πάνω σε στροφή λίγο μετά την σαρωνίδα. ευτυχώς για σένα που δεν είχα χρόνο για πουτσιλίκια...

manhunter
03/06/2009, 09:43
Σε είδα ....

...με το gsxr K7, με κουστούμι corona, χωρίς σίτες στους αεραγωγούς και με αμάνικο, να πίνεις καφέ στα flocafe στον μπράλο......





































......που σαι ρε trooper???






:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

golis
03/06/2009, 23:26
Σε καμάρωνα σήμερα τ απόγιομα στην πλατεία Καλλιθέας όταν καβάλησες την αστραφτερή λευκή σου Busa και έκανες αυτό το γεμάτο σιγουριά και
αυτοπεποίθηση νεύμα στην γυναίκα σου,να σε ακολουθήσει και αυτή,βάζοντας το μικρό σας αγγελούδι ανάμεσα σας για προστασία.

Αλλά ρε γληγόρη, εσύ εντάξ φορούσες το γυαλί ηλίου,η γυναίκα σου μαλλί απ το κομμωτήριο,
ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ όμως ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΡΕ ΒΛΑΜΜΕΝΕ να το βάζεις πάνω χωρίς κράνος ;

Orfeus
04/06/2009, 05:36
Απο δαυτους εχουμε μπολικους...

Σε βλεπω καθε βδομαδα ξανθο μου κρυοκωλικο αγγελλουδι...Μονο για δουλεια μου μιλας...
Αλλα σε πετυχα να χαζευεις το χαρχαλο μου....
Προτινε μου καμια βολτα μην ντρεπεσαι....

guzzistas
04/06/2009, 09:20
ΣΕ ΕΙΔΑ Μ@Λ@Κ@, με το μαύρο AUDI station wagon πινακίδα ΙΒΚ .... (δεν πρόλαβα να κρατήσω νούμερο) στην Αμφιλοχία την προηγούμενη Κυριακή, που βιαζόσουνα να περάσεις μέσα στην κίνηση, έκανες τη σφήνα σου και παραλίγο να μας ρίξεις κάτω Π@Π@Ρ@. Μας ζήτησες και τα ρέστα αλλά δεν σταμάτησες μωρή κότα. Τι κατάλαβες???
Εχε χάρη που έπρεπε να σταματήσω.

SoulGR
04/06/2009, 23:01
χαζογυφτε πριν λιγο που μπκηκες αναποδα σε μονοδρομο με το φορτομενο παλετες ντατσουν σου και καθως με εβλεπες να στριβω και να προχοραω αντι να κοψεις μου επεξες τα φωτα και τα αφησες και στη μεγαλη σκαλα :yuck: :yuck: :yuck: .....ευτυχως εκανα ακρη......αλλιως....

dimitrish69
04/06/2009, 23:39
Σε είδα μαλάκα Αθηναίε που περνούσες 2 αμάξια στην σειρά στην ευθεία της Στούπας-Καρδαμύλης και βγήκα στα χόρτα για να σε αποφύγω.Αν σε πετύχω με την νταλίκα θα σου δείξω κι εγώ πόσα απίδια έχει ο σάκος και να δούμε τότεε τίνος είναι ο δρόμος(έχω πάρει την πινακίδα σου και να εύχεσαι να μην σε πετύχω στα πέριξ...

Aggelos_SV
05/06/2009, 20:26
Είδα τον Ronaldinho στον Πόρο στις 3/6 να κατευθύνεται προς το κότερό του.Εκεί βρίσκονταν 3-4 Βραζιλιάνες (youknowwhatImean:winka: ) και φωτογραφίζονταν με φόντο κάτι μαλάκες προπαιδευόμενους ναύτες :bawl: :bawl: :lol:

Πολύ σκατόφατσα (και από κοντά) πάντως ο Βραζιλιάνος.Σαν γρια τραβεστί είναι το πρόσωπό του :lol:

Μak
05/06/2009, 21:17
Σε είδα σήμερα το απόγευμα στην Πεντέλη (από Ν. Μάκρη προς το βουνό) με το μαύρο ER6n σου να πηγαίνεις περίφημα και με ασφάλεια πάνω από όλα. Σκέφτηκα να προσπαθήσω να σε ακολουθήσω αλλά μάλλον θα ήταν μάταιο… Από όσο πρόλαβα να δω (2-3 στροφές) φαινόσουν να ξέρεις πολύ καλά τι κάνεις (είχες ροή, σταθερότητα). Εγώ θέλω πολύ δουλειά ακόμη..

micele
05/06/2009, 22:02
SPAM!!!
Σε είδα την δευτέρα το πρωι 8,00 να περιμένεις έξω απο την acs στην πετρου ράλλη(μάλλον για ταξί) ξανθέ άγγελε με το κοντο σου φόρεμα....τόσο κοντό που όρθια που ήσουν και φαινόταν ο κ@όλος σου :a03: :a03:

σε είδα και εσένα σήμερα(παναγία μου τι ήταν τούτο):eyepop:στην αθηνάς στον κορυδαλλό πάνω στο scooter σου φορόντας τόσο κοντό μα τόσο πολύ κοντό φόρεμα που σου είχε ανέβει στον οφαλό :bawl:

epp1640
06/06/2009, 04:27
Σε είδα ΜΑΛΑΚΑ Κώστα ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΑΛΑΚΑ.. ΝΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΑΛΑΚΑ.. ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕΣ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΡΙΝ 10 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩ΅ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΣΟΥΞΕΙ.. ΙΛΙΘΙΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ 2 ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΕ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ.. ΠΟΥ ΜΑΛΑΚΙΖΟΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΕΝΑ ΣΜΑΡΤ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΜΑ ΚΑΛΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ? ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΟΝΤΕΨΕ ΣΤΗΝ ΚΟΝΤΡΙΤΣΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ? ΔΕΝ ΕΙΔΑ? ΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ.. ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΣΙΓΑΡΑ.. ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ..


ΜΑΛΑΚΑ.. ΠΟΥ ΑΝ ΣΕ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΤΙ ΥΣΗΧΟ ΠΑΙΔΙ.. ΜΟΡΦΩΣΗ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ.. ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ.. :yuck: :sick: :mad:

ΜΑΛΑΚΑ

epp1640
06/06/2009, 04:32
ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΑΑΑΑΑΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣ :a017: :a37: :a37:

ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑα

Orfeus
08/06/2009, 02:09
σας ειδα στη μια το βραδυ προ ολιγου στα φαναρια πριν αυτα της Γλυφαδας καμαρια μου με τα GSXR σας.Με περασατε και οι 4 απο δεξια και αριστερα στον ποντο γιατι στις ακρες του οδοστρωματος ετρεχαν να σωθουν κοριτσουδια που περνουσαν απο την προηγουμενη σηματοδοτηση...Κ σκοτεινο το σημειο και εσεις πηγαιναε τον πατο σας.Αν ειδατε παρακατω το ασθενοφορο με τους φαρους ελπιζω εστω ενας απο σας να αναλογιστηκε τι μ@λ@κιες κανατε σε γεματη παραλιακη.

McTalas
08/06/2009, 03:03
Σας ειδα γλυκά μου στρουμφ να τα λαμπαδιαζεται τα μοτορια σας στο φαναρι, τι νομιζατε ρε ψαραδες, οτι ολοι το ιδιο μυαλο κουβαλαμε???

jimtarasxt660x
08/06/2009, 08:20
Σας είδα όλους εσάς που πηγαίνατε για μπάνιο και δε φοράγατε ούτε ένα κράνος και με κοιτούσατε και περίεργα επειδή έσκασα με μπουφάν στην παραλία και σίγουρα θα λέγατε κοιτά τι φοράει ο μλκ,που νομίζει ότι πάει και αλλά τέτοια του είδους σας!!!

trigger
08/06/2009, 12:36
Σε είδα γλυκέ μου μ@λ@κ@ με τη στολή ζητά (ξέρεις εκείνο το γαλάζιο πουκάμισο ασφαλείας και το μπλέ υφασμάτινο παντελόνι με τις ξύστρες) πάνω στο μπλέ ΧΤ να με περνάς από δεξιά πάνω στη στροφή στον Αγ. Σπυρίδωνα στον Πειραιά και επειδή δεν την ήξερες άρχισε να σε ανοίγει επάνω μου. Μου αρέσει που τσντίστηκες όταν σου είπα να σου αγοράσω ένα ζευγάρι δάκτυλα για να ανάβεις τα φλας σου τουλάχιστον να παίρνουμε χαμπάρι οτι θέλεις να τον παίξεις.
Και κάνε μου τη χάρη μη μαρσάρεις στα κόκκινα το κακόμοιρο στο φανάρι προσδοκώντας να φύγει κανένα διάφραγμα μπας και κάνει θόρυβο γιατί τη επόμενη φορά θα βαράω κόφτες νύχτα κάτω από το σπίτι σου:ninja:

Εγώ είμαι φίλε που έβραζα μέσα από το μπουφάν, τα γάντια και το κράνος...:wave2:

devil's animal
08/06/2009, 13:51
σε ειδα κυριε Hornet εξω απο τον Αλεξιου σημερα με την κατακοκκινη Βεφα σας κατα τις 10:20, να ντυνεστε και να επιστρεφετε Αθηνα αφου μας περασατε.


(δεν σου μιλησα γιατι ημουν με κουτι και ειχα φαει τα λυσσακα μου):mad: :mad:


:beer: :beer: :beer:

LogOutGoRide
08/06/2009, 20:42
Σε είδα παγκόσμιε αρχικάγκουρα με την βερμούδα πάνω στο τούμπανο ,να με προσπερνάς στην κυριολεξία ξυστά και να αλλάζεις συνέχεια κλίση και να διορθώνεις τρείς φορές στην ίδια στροφή προσπαθώντας να ξύσεις τα μαρσπιέ.

ΜΠΡΑΒΟ !!!

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ''ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ'' ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΕ ΑΡΧΙ - ΚΑΓΚΟΥΡΑ

Λεωνίδας
08/06/2009, 21:08
σας είδα αρχικάγκουρες να κάνετε μαλακίες, ακράνωτο και σε άσφαλτο-γυαλί με τα motard (KTM + XT) έξω από το ωδείο... να δω πόσες φορές θα σας χαμογελάσει η τύχη και δε θα σαβουριαστείτε να γελάει ο κόσμος...

MikeG
08/06/2009, 22:22
Εκ της Διαχείρισης : Παρακαλώ μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ

Allst@rf
09/06/2009, 09:15
...εχθες στην αθηνων κορινθου,στην ελευσινα στο υψος των praktiker με το εργαλειο ,το super duke το R,να πηγαινεις χαλαρος,βολταροντας στην λωριδα ασφαλειας και σε χαιρετισα,κανοντας σου νοημα οτι καβαλας ΤΟ εργαλειο,αλλα...απο ασφαλεια μηδεν.ουτε μπουφαν ,ουτε κρανος...ουτε το μαλλι δεν ειχες δικαιολογια γιατι...


165680

PortisHead
09/06/2009, 09:30
Σας ειδα καραγκιοζηδες,σημερα το πρωϊ,στον περιφερειακο Αιγαλεω,(Αττικη οδος) να εχετε σταματησει στην ΑΡΙΣΤΕΡΗ λωριδα και να πλακωνεστε στις μπουνιες.
Που ? στην αριστερη.
Λογο αραιης κυκλοφοριας εκει κατω απο 150 δεν παει κανενας....ευχομαι απλα να μην εσκασε κανενας πανω τους.
:hypnotize

SnakeMJK
09/06/2009, 10:03
σε είδα... με το fireblade σήμερα το πρωί μετά τις τρύπες του καραμανλή με το ωραίο σου λαχανί tshirt. δεν είναι λίγο μαλακία να σε ταπεινώνει ένας κουλός με gsr σε στροφές;

kokos08
09/06/2009, 14:13
Σε ειδα με το v-strom στο δρομο προς ναυπλιο εχτηεσ,χαιρετησα και με εγραψες στ αρχιδια σου,το παιζω και κυριος,φολα ρεεε! θα προσκυνατε στην ομορφια της λευκης gsxr που σας χαιρεταω κιολας! :lol: :lol: :lol:

McTalas
09/06/2009, 14:19
εμενα με ειδε κανενας σημερα??

πιγαινα ταπα παντου!!

με ειδατε? ε?
ε? με ειδατε?

ε? ε?

πειτε μου σας παρακαλω,με ειδατε ε?
?????

2stroker
09/06/2009, 19:11
σε ειδα σημερα το απογευμα κοπελια με το κοκκινο runner να πηγαινεις ανεμελη και ωραια στη βουλιαγμενης ααχχχ αχχχχ!!τσιου τσιουυυ:a07: :a07: :a07: :a46: :a54:
ματαια προσπαθουσα να πηγαινω σιγα κοντα σου,δε παει σιγα το ρημαδι μουυυυ!!!!:rotflmao:

argy_kap
09/06/2009, 19:25
ΔΕΝ είδα τον McTalas στην Σκόπελο για να ψηφίσει.....όλο γκρινιάζει για τα ατυχηματα του αλλά στον νησί του δεν έχει πατήσει πόδι! Είχα φέρει και τον Τίγρη για να σε πατήσω κάτω αλλά τίποτα!

Επίσης....είδα και τους γνωστούς κάγκουρες (ξέρουν αυτοί) χωρίς κράνος αλλά με παντοφλίτσα στον περιφεριακό και μη της Σκοπέλου να κανουν μαλακιούλες....πότε θα φάτε τα μούτρα σας τόσο που γλυστράει......καγκούρια μας κοιτάτε που φοράμε εξοπλισμό λες και ήρθαμε απο τον Άρη...

:beer: :beer:

Nazgul
09/06/2009, 19:45
Ειδα ξενη κυρια πανω σε ενα gsr με:
ζελατινα ψηλη
βαλιτσα πισω
βαλιτσες στα πλαγια
tang bag
τσαντακι μεσης
τσαντα πλατης
gps
abs
abd
esp
gti
after shave
afterlife
κρανος
μποτες
γαντια
παντελονι(καλα αμα δεν φοραγε και αυτο!!!)
βατραχοπεδηλα







ΑΦΟΥ ΚΥΡΑ ΜΟΥ BMW 1200 GS ΗΘΕΛΕς,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙς ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ ΤΟ GSRακι???????

guzzistas
09/06/2009, 22:28
Σας είδα πάλι και τους δύο (με διαφορά 200 μέτρα) καθώς πρέπει οικογενειάρχες 45 +, με το παπί, χωρίς κράνος, να μιλάτε στο κινητό, τη γυναίκα πίσω και το μωρό ανάμεσα...!!!! Λίγο πριν νυχτώσει σήμερα στο δρόμο Άρτα-Πέτα και να σας προσπερνούν οι νταλίκες και να μην ιδρώνει το αυτί σας... λίγο πριν την Ιονία οδό.... Είστε απίστευτοι και ευτυχώς για τους άλλους πολύ πολύ τυχεροί... Εύχομαι η τύχη σας να διαρκέσει για πάντα, γιατί αλλιώς Μ@Λ@κες θα την πληρώσει το μωρό, η γυναίκα σας και κάποιος άτυχος που θα περνά.... Πόσο Π@Π@ρες είστε....

entouring
10/06/2009, 00:02
Σε ειδα να στριβεις αναποδα περνωντας κοκκινο σε κεντρικο δρομο....
Αφου χτυπησες ελαφρα το πρωτο αυτοκινητο εστριψες τις ροδες σου προς το πεζοδρομιο με ροτα καταπανω μου....
Ευτυχως δεν πατησες το γκαζι σου...

Αλλα βρε bob σφουγκαρακι τετραγωνοκολωτρυπιδι δεν σταματησες εκει...

Συνεχισα να σε βλεπω να καβαλας με το τζιπακι σου το μισο πεζοδρομιο παρασερνοντας οτι εβρισκες στο δρομο σου (τροπος του λεγειν δρομος σου δλδ) και να διανυεις μια αποσταση 300 μετρων ακαθεκτος αναποδα σε κεντρικο μονοδρομο με μια λωριδα κυκλοφοριας (αργα και βασανιστικα).
Οι φωνες μου δεν σε μεταπεισανε, αλλωστε εσυ απο εκει ηθελες να πας η ετσι νομιζες στην κατασταση που βρισκοσουνα.
Απορω πως μπορουσες να κρατησεις ακομα και το τιμονι τοσο χαλια που ησουνα...

Οσο απιστευτο και αν ακουγεται τα καταφερες τουλαχιστον να μην χτυπησεις κανεναν σοβαρα...
Απο την αλλη δεν αφησες ζαρτινιερα αθικτη και πινακιδα ορθια....
Και εγω συνεχισα να σε βλεπω μην μπορωντας να χωνεψω αυτο που ειδαν τα ματακια μου...
Παλι καλα που δεν πατησες το γκαζι σου την κρισιμη στιγμη και τουλαχιστον μπορω τωρα και χωνευω τα σουβλακια που κρατουσα στο χερι μου....

Ρε δεν παμε καλα...

:confused:

LiakosVstrom
10/06/2009, 16:09
.... να κάνεις αναστροφή με χειροφρενιά (στα φανάρια κοντά στην είσοδο του γηπέδου της καλλιθέας) .. και να χτυπάς πάνω σε παρκαρισμένο :eyepop: :eyepop:

μπράβο μαλάκα με το κόκκινο άλφα ρομέο!

liakaros
11/06/2009, 04:07
Σε ειδα καυλοτιμονε ταριφα να παιζεις παντιλικια με το μερσεντΕ 3:30 το πρωι στην πλατεια της αγορας...

Ελα ομως που δεν το εχεις το αθλημα και καβαλησες το πεζοδρομιο(ευτυχως που δεν περνουσε καμμια γατα ξεμπαρκη εκεινη την ωρα)...

Επρεπε να εβλεπες την φατσα σου οταν κατεβηκες και ειδες οτι το κανες το μαγαζι μ@υνι καπελο απο κατω...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
11/06/2009, 11:03
Σε είδα! 03:00 στο RIBAS!
Εσύ με το τούμπανο κι άλλος ενας με ενα ακομα πιο τούμπανο!
Κι εγω με το αμάξι...

...και σε γνώρισα!

Και ζήλεψα!

:sad:

road spirit
11/06/2009, 11:09
σας βλέπω ρε ΤΖΑΖΕΜΕΝΟΙ όλοι σας, που πιάσανε οι ζέστες και πάτε σαν τα κοτόπουλα στο δρόμο, και όποιον πάρει ο χάρος γαμώ τη τρέλα σας γαμώ. .... κουτάκηδες και μοτόβιοι, αμα δεν την παλεύετε με τη ζέστη και σας βαράει κατακέφαλα εγω τι φταίω να πάω σε τόπο χλοερό?

μαλάκα με το μινι κουπερ που άλλαζες λωρίδες στη μεσογείων λες και είχες παπί, ξεπεταγώσουν απο τυφλά σημεία ανάμεσα σε λεωφορεία και άντε γειά...

και εσύ ρε μπαρμπάρα με το τρανσάλπ, διασχίζεις διαγώνια κάθετα τη κηφησίας, με φλας αριστερό, και στα καλά καθούμενα στη βαράει και ακινητοποιείς στη μέση του δρόμου και αναστροφή δεξιά? ! ? ! ? τι πίνεις ρε μαλάκα?? γαμώ τη σχιζοφρένεια μου μέσα γαμώ ...

κάτσετε μέσα στα αρκουδίσιον να ρθήτε στα ίσια σας ...

road spirit
11/06/2009, 11:11
και αμέσως μετά μου σκάει και ο περπιράκης απο δίπλα με παπί και ζελατίνα καθρέπτη ιρίδιο να με χαιρετά ... :lol: :wave2: πως δεν άκουσες εσύ τα μπινελίκια για χάρη των αποπάνω, τη γλύτωσες :lol:

arxaios
11/06/2009, 14:48
Σε είδα χτες βράδυ ............ χωρίς το συμπράγκαλο στον ώμο να οδηγείς το πράσινο Χάϊνεκεν και πολύ χάρηκα !!!
:winka: :winka: :winka:
Ήθελα να ήξερα ποιός Μ@κ@κ@ς σου είπε ότι σου πάνε οι νάρθηκες !!!
:confused: :confused: :confused:
Όχι τίποτα άλλο ............. το πήρες και στα σοβαρά !!!
:lol: :lol: :lol:

Παλιοβρόντακα !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimtarasxt660x
11/06/2009, 18:56
Σε είδα τρελό και βαρβάτο αγόρι με cbrf σου να οδηγείς χωρίς μπλούζα και να ανεμίζουν οι 5 πόντοι τρίχα που είχες σε αυτό το ατελείωτο κορμί σου...:nono: :nono: :nono: άραγε άμα άρπαζες καμιά σουπιτσα πως θα μύριζαν μετά οι τριχουλες?????ε τρελό αγόρι????

jimmy10
14/06/2009, 20:50
σε είδα παλιομ@λ@κ@ με το BMW στην Π.Ραλλη στο φανάρι της Προοδευτικής να βγαίνεις από στενο με STOP, να το γράφεις κανονικα και να μην κοιτας ΚΑΝ απο την μερια που ερχομουν, παρα μονο να κοιτας αν προλαβεις το φαναρι. Παλιοκοπανε... :mad: :a52:

Akatanomastos
14/06/2009, 21:27
σε ειδα εχτες στις 1 στην τραπεζα κυπρου απ εξω να μου κορναρεις με ενα μπουρδελο..


αλλα επειδη εγω σνομπαρω οτιδηποτε σε παπια δεν σταματησα:rotflmao:


μετα ομως το μετανιωσα, θελω να σε γνωρισωμ, να βγουμε και να κορναρουμε παρεα..
:rotflmao:



μονο π.μ. παρακαλω

epp1640
14/06/2009, 21:49
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Και εγώ σε είδα.. σου κόρναρα να σε ρωτήσω πόσα άλογα δίνουν τα αυτοκόλλητα αλλά με έγραψες..

:sad:

camen
14/06/2009, 22:44
Σας ειδα ολους χθες και σημερα στην Πατρων-Κορινθου και οχι μονο,να ειστε με τις σουπερ μηχανες σας(tdm,tiger,varadero,v-strom,gsxr,r6...) φορωντας τα κρανη σας αλλα ΜΟΝΟ αυτα δυστυχως...
Ησασταν ολοι με κοντομανικα και βερμουδες και πηγαινατε με minimum 150-160km:hypnotize :hypnotize

Mα καλα δεν λυπαστε την ζωη σας?Ενα κρανος δεν αρκει πια...
Βαλτε μυαλο επιτελους...Αρκετους εχουμε χασει...:sad: :sad: :sad:



Σας ειδα και εσας λατρεμενοι συναδελφοι μοτοσυκλετιστες που ταξιδευατε με πληρη εξοπλισμο...
Παρολο που ησασταν η μειοψηφια δυστυχως ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ σας αξιζει νομιζω...
Καλους δρομους να εχετε και παντα να γυριζετε σπιτι,στις οικογενιες σας σοοι και αβλαβεις!!!
Οσο για τους "αλλους" η Παναγια μαζι σας...

kokos08
15/06/2009, 16:58
Σε ειδα το Σαββατο με την κοπελα σου πανω στην λευκη Gsxr οδηγοντας το Fiesta της κοπελας μου μαζι με εκεινη,σου κορναρα πικραμενος και καμαρωτος και σκεφτομενος καθως το εβλεπα και σκεφτομουν (μμμ....γαματη δειχνει στο δρομο) καθως σε προσπερνουσα μιας και πηγαινες κυριλε, γιατι εχουμε το ιδιο μηχανακι και εγω επηζα μεσα στο fiesta καπου στο υψος της Κινετας αν θυμαμαι καλα στο ρευμα προς Αθηνα,κι εσυ παλιοαλητη ανοιξες γκαζι και εξαφανιστικες για να μου το παιξεις μουρη!

Αλλα καλα εκανες γιατι κι εγω το ιδιο θα εκανα...χεχεχεχε.... αλλα να μην γινεται μεταξυ μας παρακαλω!!! Πρεπει να κολαμε ενα αυτοκολητο στο πισω μερος του αυτοκινητου οπως οι γιατροι,για να αναγνωριζουμε τους συναδελφους μηχανοβιους στον δρομο!

Α Λ Η Τ Η !!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

DimChios
16/06/2009, 00:57
Σε ειδα στην Κωσταντινουπολεως με το μολις 1χλμ Vstrom σου! Εκεινο το νεο χρωματακι, το πορτοκαλι του Busa!
Σου ειπα καλοριζικος και να εχεις καλους δρομους!
Mε το αμαξι ημουν!

Σε ειδα κι εσενα στην Αγ. Μελετιου, με το fazer 600, σου εκανα χωρο να περασεις και με χαιρετησες!
ΗΣΟΥΝ ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ και μπραβο σου!
Φουλ εξαρτιση, ΦΟΥΛ!!!
...και ενα shoei μεσα στο κουτι του!
Παντα ορθιος ρε φιλε, μπραβο σου νταλα καλοκαιρι!

:wave2:

EVI
16/06/2009, 01:11
file me to fazer ksekranotos :sad: to sxolio soy <<moy aresei na vlepo prosektikes gynaikes otan odhgoyn>> den prolava na soy po vale kraaanoooossss....to pErtikali moy den staaamaaataaageeeeee :cool:

makis206
16/06/2009, 01:21
Σε είδα κι εχω να σου δώσω θερμά συγχαρητήρια παλιομλκα που φόρτωσες στο Beverly δυο πιπίνια και ακράνωτοι κι οι τρεις, με τα μαγιώ και τις σαγιονάρες σουλατσάρατε στην πόλη γελώντας σαν χαζά.. είσαι ωραίος ρε και μάγκας, ούτε κόκκινα σε σταματάνε, γ@μείς τεράστιε... δεν σε πρόλαβα, βλέπεις, κάποιοι δεν έχουμε τα φράγκα του μπαμπά να πληρώνουμε τα πρόστιμα, ούτε τη μαλακίτιδα στον εγκέφαλο να βάζουμε σε κίνδυνο τη ζωή τρίτων.. υποθέτω ότι ο μπαμπάς θα σε ξελάσπωνε και απ'αυτό όμως, κάτι ξέρω για να υποθέτω..:yuck:

Manalishi
16/06/2009, 10:33
Σε είδα σήμερα το πρωί στην παραλιακή με τον Τίγρη σου, ΟΑχ ΧΧΧ, να μιν χωράς να περάσεις απο τα αυτοκίνητα και να βρίζεις, να κλωτσάς προφυλακτηρες και να κλείνεις καθρέφτες...Δείξε λίγο κατανόηση, και οι κουτάκηδες πήζουν, δυό δευτερόλεπτα σε καθυστέρησαν μόνο...

Δεν είναι συμπεριφορά αυτή φίλε μου, κακό κάνεις σε όλους μας και μας βρίζουν με το δίκιο τους. Πίσω σου ήμουν και σε έβλεπα, και εγώ μαζί σου έπηζα και ζεσταινόμουν, αλλά δεν χρειάζεται να κάνεις έτσι είπαμε..

LiakosVstrom
17/06/2009, 00:38
σας βλέπω, συχνά τώρα τελευταία, με τα γαντάκια καλοκαιριάτικα αλλά ούτε με κράνος ή μπουφανάκι... και αναρωτιέμαι αν είναι κάποια καινούρια μόδα...

Λευκάδιος
17/06/2009, 00:58
σε ειδα , μαλλον σ'ενιωσα που περασες φιλερ απο διπλα μου το πρωι κατα τις 6΄30 στο κηφισσο στο υψος των κτελ πανω σε τζιξερ και μια τσαντα στην πλατη.με ταχυτητα πολυ μεγαλυτερη απ'οτι πηγαινα ησουν πολυ ουαου :a31:

Pappios
17/06/2009, 01:55
σε ειδα οδηγαρα να περνας το κοκκινο στο 5ο σεκ στο παρκο τριτση κ να βγαινεις καθετα στην χασιας...ευγε ουτε τα βασικα δεν ξερεις...σου κορναρα συνεχομενα αλλα κοιταγες μην εχει κανα μπλοκο κ σου υδρωσει το αυτη μαλακα με το honda astrea...

frappe rider
17/06/2009, 19:27
Σε είδα μαλάκα με το Αφρικα στη λεωφόρο Αθηνών τα κοκκινα ειναι για να σταματάμε οχι να γραφουμε στα παπαρια μας τους υπολοιπους και να ανοιγουμε γκαζι ειχες και αυτοκολλητο moto.gr στο λασπωτήρα παπαρα

frappe rider
17/06/2009, 19:48
Νομίζω γκρί-λευκό ήταν ο τύπος ήταν ξεκράνωτος πάντως και θυμάμαι τη φάτσα του αν τον δω σε καμια φωτογραφια στο φόρουμ θα τον κανω ρομπα το παπαρα που πηγε να μας σκοτωσει πρωινιατικα

hidefnick
17/06/2009, 19:52
Σε είδα με το fazer και μόνο το μπικίνι από πάνω, στην Κηφισίας. Με το Lazer ανθρακώνημα, και τα ξανθό μαλλί μέσα στο κράνος. Με το απαραίτητο τατου στο λαιμό και με την πινακίδα σπίτι.

Το καλό είναι ότι πήγαινες σεμνά. Το κακό είναι ότι θα συνεχίσω να σε βλέπω πολλά βράδια στον ύπνο μου..... :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Οσοι ήταν δικάβαλοι με συζήγους, αισθήματα και λοιπές τραγικές ιστορίες έκοβαν γιατι έβλεπαν την παντόφλα να έρχεται (αυτό ήταν πραγματικά αστείο). Ολοι οι υπόλοιποι κολητήρι.

DUKASII
18/06/2009, 09:27
eida..me to scooter....KAI TA AYTOKOLHTA PANO..Z 750!!!

DEN YPARXEIS..

EISAI KAI KORITSAKI..:rotflmao: :lol: :rotflmao:

RE MAPS EINAI H EVI???AKOY AYTOKOLHTA Z750 SE SCOOTER..:lol: :rotflmao:

motaba
18/06/2009, 10:04
Σε είδα χθές στους Ojos De Brujo μόλις τελείωσε η συναυλία να καβαλάς το ασημένιο γιαπωνέζικο pony σου... :winka:
Να βάζεις και το κράνος σου πριν ανταλλάξουμε τις τελευταίες ματιές με νόημα... ;)

Που θα σε ξαναβρώ..... ??

:smokin:

EVI
18/06/2009, 13:51
χτες Z Καινουργιο 2καβαλο ακρανοβιτς πειραιως εγω με το gsxr πηγα να αποφυγω 2 τουτου που ηταν ετοιμα για μπαμ και με περασες αναμεσα και αργοτερα γυρναγες και να κοιταξεις το θεαμα σε περιπτωση που δε το καταλαβες(ειχες το βλεμα δε μπορει με γελαν τα ματια μου) κοπελα ημουν ναι και πας λιγακι επικυνδινα :winka: προσοχη

:beer:

DeusEx
18/06/2009, 13:58
μαλλον με 1000αρι...γρ. λαμπρακι κορυδαλλος ανοδος.

Κοπελια με την μεγαλη αλογοουρα ... κ γρηγορη ! Αλλα γιατι χωρις κρανος ?

:alien:

mizz
18/06/2009, 15:36
χθες στο μικρολίμανο πανικός από ss κλπ, σας είδα όλους και γούσταρα τα μηχανάκια τρελά αλλά ξενέρωμαααα κάγκουρες ως επί το πλείστον άκρανοι με τη κοπέλα πάνω
ήταν και λίγες φωτεινές εξαιρέσεις βέβαια :wacko:

jimmy10
18/06/2009, 15:47
με ειδα και τρομαξα.

Καλα κρανος, μπουφαν, γαντια και μποτες? καλοκαιριατικα?

Που πα ρε καραμητρο με +37C.

σαν εξωγηινος ειμαι ρεεεεεεεεεεε

SoulGR
18/06/2009, 18:07
ειδα και γω σημερα εναν πανω σε ςς κανονικα κρανος μπουφαν γαντια αλλα οταν με περασε και ειδα το κοκκινο στρινγκ [αντρας] κοντεψα να πεσω....ημαρτον δλδ!!!:yuck: :yuck: :yuck:

pilotos_xtreme
18/06/2009, 21:56
Σε ειδα παλικαρι μου με το aprilia shiver (h dorsoduro )να προσπαθεις να το σηκωσεις στην βουλιαγμενης την πεμτη. μετα ηθελες κ κοντρες στα φαναρια. δε σου εφτανε το τσαι που ηπιες απο ενα 636 κ ενα 600φ ηθελες κ αλλο! αλλα εισαι ωραιος γιατι σε αντιθεση με αλλους φοραγες το κρανακι σου.

Σε ειδα γλυκια μου με το gsxr σου στην καλλιροης στο υψος του τζωρτζοπουλου ,ξεκρανωτη ομως με το ξανθο σου το μαλλι κ το κοντο σου σορτσακι να μου περνουν τα μυαλια! γουσταρα ακομα περισοτερο με τα μπινελικια που εριξες στον ταριφα οταν σε κλεισε! αμα εισαι τοσο αγρια παρακαλω στειλε μου:winka:

Orfeus
18/06/2009, 22:16
Μαυρο GSXR αριστερα και ηρεμα χωρις σφηνες και δεσποινιδα παρακαλω στην αρχη της Συγγρου προ ολιγου!
Μια κ μιλαγε η ΕVI οτι νταραβεριζεται με ενα τετοιο χαρχαλο μπας και ηταν αυτη?
κρανακι μπουφανακι διατρητο dainese κ μποτακι!Πινακιδα ΒΖΙ μπλα μπλα!