PDA

View Full Version : Σε Είδα.....



Σελίδες : 1 2 3 [4] 5

Σήφης
19/06/2009, 07:57
Σε είδα μπάρμπα, προχθές ανεβαίνοντας τη Συγγρού που φόραγες κράνος των Λακεδαιμόνιων, με τρία κιλά χρυσό σε κάθε χέρι & δύο στο λαιμό μπαίνοντας δεξιά Καλλιρρόης χτύπησε το κινητό σου και το σήκωσες...

SnakeMJK
19/06/2009, 09:36
σε είδα.... σήμερα το πρωί στους αγιούς αναργυρους με τον δούκα να είσαι όλο ξερογκαζιές και βαβούρα... αλλά μετά από λίγο δεν σε έβλεπα ούτε στους καθρευτες μου, τι έγινε; :p :p :p

the who
19/06/2009, 09:41
Σε ειδα ρε κωλοπαιδο με τη σαγιναρα και τη βερμουδα,ακρανωτος να μιλας στο κινητο και να προσπαθεις να διασχισεις τη λεωφορο Ιωνιας καθετα.Κι οταν σου κορναρα για να μην σε εμβολισω με εβρισες.Αλλα το αντριλικι σου εφτασε μεχρι την πρωτη στροφη πολυ γρηγορα.:evil: :evil: :evil:

alximistis
19/06/2009, 10:41
Όλο στραβά βλέπετε ρε γαμώτο;;;
Μόνο εγώ είδα... μία παρουσία χάρμα πάνω σε TDM850 κίτρινο με κρανάκι μόμι;;;; Στο Παγκράτι προς Καισαριανή τέρμα Φιλολάου. Καλό σου δρόμο κοπελιά :)

McTalas
20/06/2009, 13:41
Σε ειδα μελαχρινη αμαζονα εψες το βραδακι στο μικρολιμανο, πανω στο ασπροκοκκινο ατι σου με δερματινακι σου, τα γαντακια σου, το κρανακι σου το diavolic, α! και τον συναγερμο στον λασποτηρα :winka:

αλλα εσυ δεν με ειδες (και τις δυο φορες που περασες) :( :( :(


:lol:

TROOPER
20/06/2009, 16:37
σε ειδα τριγγερακο μου με τη γυναικα σου και τη παραλια στο αυτη της στη μηλο :lol: :lol: :lol: :lol:



















































αλλα μαλλον με ειδες και συ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McTalas
20/06/2009, 17:41
Φιλαρακο με το κοκκινο clio rs r27...

το γεγονος πως εχεις ενα αμαξακι στα 6,9 sec και με 200 αλογατακια, δεν σε κανει και πιλοτο.
το οτι εσυ μπορεις να το τελικιαζεις δεν παει να πει πως μπορεις να αντιδρας σωστα στα απροοπτα, ελπιζω να καταλαβες πως η Α.Ο. δεν ειναι πιστα ταχυτητας και πως δεν εχει αμμοπαγιδες οποτε την επομενη φορα που θα θελεις να μπεις σε τυφλη με 200+ ξανασκεψουτο, ειπαμε να παιξουμε λιγο οχι ομως και να σκωτωθεις...

ilias s.m.
20/06/2009, 17:48
Στον δρομο μανδρα-βιλια στον (οικισμο του τιτανα) μια παρεα με ss ειχατε κανει στην ακρη
σας χαιρετησα και ανταποδοσατε..:beer: :beer:

mizz
20/06/2009, 21:24
ήρθες δίπλα μου με το r1 άκρανος για να πεις για το ταπεινό rsάκι 'πούλα το όσο προλαβαίνεις' :nono:
όταν σου πα 'κράνος όσο προλαβαίνεις' μου πες ότι το χεις δώσει στη γκόμενα... το δικό σου κεφάλι όμως θα φας :rolleyes: :sick:

golis
20/06/2009, 22:07
Σε είδα σήμερα κατά τις 11 στα λιμανάκια να πηγαίνεις τάπα το scouteraki σου.
Για μπάνιο πήγαινες και εσύ γιατί το μόνο που δεν φαινόταν από το αλαβάστρινο κορμί σου,
ήταν τα βυζάκια σου και το νεανικό σου κ0λαράκι.Όλα τα υπόλοιπα σε κοινή θέα.Και βραχιολάκι στο πόδι.Όλο το έργο.

Θεά !

Και 3-4 μηχανάκια από πίσω να σε ακολουθούν σαν τα σκυλιά την σκύλα.

Εγώ είμαι αυτός που σε προσπέρασα 2κάβαλος και σου κτυπούσα το κράνος μου με το χέρι μου.

Ελπίζω να κατάλαβες και να μην ξανακαβαλίσεις έτσι γιατί
το ζηλευτό κορμί σου κάποια μέρα θα γίνει κρέας και το μυαλό (αν έχεις) ζελέ για τα κοράκια....

Allst@rf
21/06/2009, 20:22
...μπετοβλακες με το Ζ750,στην αττικη οδο,ξεκρανωτους,με ραντε,παντοφλα και γυαλι ηλιου.μετα την εξοδο του μαραθωνα πηγαινατε στην μεσαια λωριδα με 70 και αν χλμ,σημειωτον και κανατε καμακι σε 2 χαζοξανθιες που βρισκονταν στην αριστερη λωριδα και συζητουσατε
(αν ειναι δυνατον).ειστε μεγαλοι γοηδες και οι μαγκες του χωριου εσεις και εχετε μεγαλα α@@δια,για να χωρανε ολους αυτους που περιμεναν απο πισω σας...εχουν μαζευτοι ολοι οι βλαχοκαουμπουδες εκει στην αθηνα και νομιζουν οτι κανουν βολτα στην πλατεια του κολοχωριου τους...

nionio$
22/06/2009, 09:12
ΣΕ ειδα καγκουριδη εχθες στην ε.ο στα μεγαρα για αθηνα με το busa σου ξεκρανωτοι κ με το αμανικο κ συ κ η κοπελα να πηγαινετε με 50 στην αριστερη λωριδα αναμεσα στ αυτοκινητα...αλλα που να φανταστεις οτι ηταν αλλοι 20 απο πισω κ περιμεναν να περασουν εσενα που επειδη δε φορουσες κρανος πηγαινες σαν κοτα:yuck: :yuck:

arxaios
22/06/2009, 12:55
Σας είδααααααααααααα ..................... :eyepop: :eyepop: :eyepop: και κόντεψα να φάω τα μούτρα μου ................
Ναι εσάς λέω με το ροζ βεσπάκι στην παραλιακή ............. κορίτσια ............. βάλτε τουλάχιστον ένα κυλοτάκι ή κλείστε τα ποδαράκια ................
Εσείς θα πάθετε κανένα μητρικό .............. και εγώ κανένα έμφραγμα !!!:smilea: :smilea: :smilea:

jimmy10
22/06/2009, 12:57
σας ειδα και τους πεντε ή και τους εξι? προχτες το μεσημερακι, περνουσατε το φραγμα του μαραθωνα, ορθιοι, με τις καμερες στα κρανη και με οοοοοολον τον εξοπλισμο.

αυτα που δεν ειδα ηταν τα πλατια χαμογελα σας. Τα φανταστηκα παντως...


:beer: :beer: :beer: :beer:

simeon
22/06/2009, 20:41
σε ειδα το μεσημερι της Κυριακης στο Φαναρι Κηφισιας και Κατεχακη.
Εισουνα με το FZ1 με το κρανος στο χερι χωρις να φορας μπλουζα και την τσαντουλα σου στον ωμο!
ΘΕΕ μου τι παιδαρος (προσπαθησες να το σηκωσεις και σουζα αλλα μαλλον θελεις προπονηση)

LiakosVstrom
23/06/2009, 09:32
Σε είδα...στον Πειραιά με το ποντικί Cagiva (SHOEI κράνος και μαύρο καλοκαιρινό μπουφανάκι) να σταματάς πριν από τις διαβάσεις πεζών και πριν από λεωφορεία να τσεκάρεις για πεζούς!
respect μαν! δεν βλέπεις πια κόσμο και ειδικά μηχανόβιους να το κάνουν αυτό. :a23: :a23:


Σας είδα...Σάββατο ξημερώματα στο Πασαλιμάνι στον Πειραιά... μαζεμένους ούλους στο μπλόκο για αλκωλοτέστ να περιμένετε να πάρετε την απόδειξη μαλακίας σας! Και να φωνάζετε και να ωρύεστε μερικοί... το ξέρουμε όλοι πως έχετε δίκιο! Ναι μωρέ... ένα ποτηράκι ήπιατε. Της μπύρας.
Χάρηκα που και τις 2 μηχανές που μας σταματήσανε μας αφήσανε να φύγουμε... και μας κοιτάζατε με αυτό το ύφος του λυπημένου σκύλου.... ράγισε η καρδούλα μου. Ειλικρινά. Παλιοπαπάρες.

mikios400
23/06/2009, 13:25
σε είδα μπλε ΧΤ 660 στην ΕΟ από τον κόμβο Κνωσσού προς Αγ. Νικόλαο. Σε πέρασα για να δω αν σε ξέρω και εσύ με ακολούθησες μέχρι τις Γούβες που έστριψα στην έξοδο γιατί πήγαινα για δουλειά:) Μου έφτιαξες τη μέρα λέμε, πολύ το χάρηκα που πηγαίναμε μαζί όλο το δρόμο... για 2η φορά! Πρέπει να σταματήσουμε να βρισκόμαστε τυχαία :p

Πάντα όρθιος φίλε :wave2:

George_M.
23/06/2009, 16:53
ναι το ειδα το ζευγαρακι χθες το απογευμα στην ΕΟ Κορινθου-Αθηνων πανω στο βαρκαντερο να με παιρνουν με 150+ ΞΕΚΡΑΝΩΤΟΙ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ Κ ΑΜΑΝΙΚΑ.....:bawl:

SVX
23/06/2009, 16:59
σε ειδα σαψαλη τεβεκελη να κυνηγας με το Vstrom το KAWA το 636 Μεσα στα τεμπη .... ΔΕΝ σ'ειπανε οταν τ'αγοραζες? εκαστος στο ειδος ΤΟΥ , και το Στρομα στους touristers ...... (θες να κερασεις και τσαγακι .... ανισορροπε ....:a24: )

ledz
24/06/2009, 01:19
Σε ειδα λιγδα με το 20ετειας γυμνο... Κουτακιας εισαι βαζω στοιχημα, γιατι μολις εκανες σλαλομ στα κολονακια που βαλανε στην Αγ. Ανδρεου ακριβως στο υψος μου (και κοντεψες να με παρεις σβαρνα), οταν σου φωναξα να ριχνεις μια ματια μου'πες "Σε ειχα δει...". Πως με ειχες δει ρε μαπα; Με τους καθρεφτες που δεν ειχες απο τις πολλες σαβουρες (ειναι ακριβοι οι ατιμοι) - ή μηπως κοιταξες πισω; Γιατι να ελεγξεις εγω δε σε ειδα. Ευτυχως σε ειχα παρει χαμπαρι απο την Πατρεως τι καραγκιοζης εισαι οποτε τι γλυτωσαμε και οι δυο την ταλαιπωρια...

Ξερω οτι τωρα τα βαλανε τα κολονακια κ οτι δεν τα εχεις συνηθισει στις σφηνες που κανεις, αλλα αρχισε να κοιτας και λιγο πισω. Θα ακουσεις πολυ λιγοτερα βρισιδια...

Α'σικτιρ γελοιε, με τη δικαιολογια στο στομα εισαστε ολοι, αντι να κοιτατε να προλαμβανετε τ'ατυχηματα, να τη γλυτωσετε κοιτατε - εν δυναμει δολοφονοι... :yuck:

θεραπευτικο θρεντακι... ξεθυμανα...

WebDevGr
24/06/2009, 01:22
Μας είδες φίλε με το Varadero (αν πρόσεξα καλά) που είμασταν στην άκρη του δρόμου κοντά στις Σίσες (Ρεθύμνου) που παλεύαμε να βγάλουμε το κεντρί της μέλισσας και μας ρώτησες αν θέλουμε βοήθεια ή κάτι από το φαρμακείο σου. Να 'σαι καλά!!!! Αν και το είχαμε υπό έλεγχο.... σ' ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου!!!!! ήσουν ο μόνος που σταμάτησε. Καλά όρθια χιλιόμετρα!!!!

stvr1
24/06/2009, 14:46
Είδα το παρεάκι με τα TDM εχθές το βράδυ φεύγοντας από Πειραιά, βγαίνοντας στην παραλιακή. Και οι τρείς με αλλαγμένες και ωραίες εξατμήσεις. Οι δύο δικάβαλοι και ΟΛΟΙ ξεκράνοτοι!
Πηγαίνατε στην δεξιά λωρίδα χαλαρά και τα λέγατε. Εγώ σας πέρασα γιατί βιαζόμουν όχι για να κάνω κόντρα, αλλά ένας (τουλάχιστον έναν είδα για λίγο στον καθρέπτη μου- ναί, είμαι φλώρος με κράνος και καθρέπτες) την είδε αλλιώς και άρχισε να με "κυνηγάει". Ελπίζω να έκοψες επειδη κατάλαβες ότι κινδυνευες χωρίς το κράνος. Ηρεμήστε πάντως δεν ψάχνεται για κόντρα όποιος τρέχει.
Οσο παράξενο και αν σας φαίνεται κάποιοι τρέχουν μόνο για πάρτη τους...:wave2:

Tpap
24/06/2009, 14:59
και μιάς που έπιασες τους καλούς μου φίλους TDMάκηδες...


Σε είδα, σε παραείδα και σε καλοκοίταξα τις προάλλες, όταν γκάζωνες κοφτά στο φανάρι και βροντάγανε τα αφτερμάρκετ/αφτερμπέρνερ/πανάκριβα εξατμΙσόνια σου, πιστεύοντας -ματαίως- ότι θα άνοιγα μαζί σου στο ανέβασμα από ελληνικό...

Χάρηκα και μόνο που πίστεψες -έστω και για μιά στιγμή- ότι θα μπορούσες να περάσεις το τρικύλινδρο αγγλοκρυφογκέυ tigerάκι μου.

Πώς θα το έκανες αυτό?
με τις εξατμΗσεις ή με τα 150 κιλά βάρος που είχες...? :lol: :rotflmao: :bigcry:

allo o xaros
24/06/2009, 17:01
ΔΕΝ σε είδα κόκκινο φανάρι στη Βουλιαγμένης τη Δευτέρα το πρωί. Με είδες εγκαίρως κόκκινο άμαξι και σταμάτησες (ευχαριστώ) σε είδα Αγιε Πέτρο ,όταν το έχασα στα φρένα και βρόντηξα κάτω, και σε απέφυγα. Άγιο είχα ο μαλάκας

zephyr1
24/06/2009, 18:38
Σας ειδα για πρωτη φορα ζεταδες με crypton-x ,σφηνες-ξυστρες-κοντομανικα-κρανοι-δικαβαλοι.:eyepop:

Το σαββατο εχω παιδικο παρτυ για τον υιο μου, μπορειτε να ρθειτε γιατι δεν βρισκω κλοουν? :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

McTalas
24/06/2009, 21:27
Σε είδα σημερα στον καρεα, σταματησες διπλα μου ντιμενος φουλ με το κοκινο 1098 μου εδωσες το χερι :eyepop: σε ρωτησα "πας μεγαρα?" μου γνεφεις "ναι" σου ειπα καλα να περασεις και πιγαμε παρεα μεχρι την εξοδο της εθνικης,
ρε φιλε με σκαλωσες ασχημα...
:confused: :confused:

@bsolut!!
25/06/2009, 01:30
μιας και ειπατε για ζηταδες ειδα κ εγω εναν ζητα οπως πηγαινα να βγω κατεχακη...περιμενα σταματημενος στο φαναρι θελοντας να γυρισω απο το αντιθετο ρευμα..
τελευταια στιγμη αποφασισα να μην κανω αναστροφη αφου απαγορευοταν και να παω πιο κατω να γυρισω(παρ'ολο που ειχα σκασει με 37 βαθμους και τον εξοπλισμο...)

και οταν αναβει το φαναρι να φυγω ενας εξυπνουλης ζητας περναει απο το αντιθετο ρευμα(που απαγορευοταν φυσικα για να σταματησει σρην απεναντι μερια του δρομου κ εμειναν ολοι στο φαναρι μαλακες!!!!!:eek:

επρεπε νατοειχα δει πιο νωρις νατην εκανα την γαμημενη την αναστροφη να δω τι θα μου ελεγε μετα!!!!!!

LiakosVstrom
25/06/2009, 09:59
έχετε δει ποτέ ζητά να σας έχει σταματήσει για αναστροφή (ενώ και οι δύο είχαν περάσει με κόκκινο χωρίς φάρο ή σειρήνα) επειδή του την είπατε που πέρασε με κόκκινο και πάνω στη λογομαχία....


να καταλήγει να σας δείχνει τα σημάδια του από τα πεσίματα? ε τότε δεν έχετε δει τίποτα.

:cry: :cry:

fournas
25/06/2009, 10:39
σε ειδα ρε παλικαρε
εχθες το βραδυ(24/6/09) κατα τις 11 κοντα στην δημοκρατιας..
με το παπι,το τρειλερ :look: που το πας:confused: :confused:
με σιρμα δενενω στην "χειρολαβη" :uplate: :uplate: :hypnotize :hypnotize

cheos13
25/06/2009, 11:24
πουρνο πουρνο...τερμα πατησιων κ συνεχεια του εργου σταδιου

ακρανωτε , διχαλε , ξανθε ερμαφροδιτε (ντεμι σεζον) ....με το σουπερ ντουπερ γαμω κ

δερνω μπλε tdm !!

εισαι τρελος πιλοτος... ο ηχος απο τα ξερογκαζα σε καθε φαναρι μας μαγεψε!!

Οι σφηνες σου.....κινηματογραφικες!!!!

o michael bayle σε ζητα για stuntman!

Tι να πω ρε γαμωτο.....

Ρατσα ειστε ρε π@!@τη μου????

Στα διαλα.....



:a016: :a016: :a015:

2stroker
25/06/2009, 12:19
σε ειδα σημερα το πρωι στην κηφισιας στο υψος της πανορμου με το R6,εσυ κρανακι οκ την κοπελια πισω γιατι την ειχες ξεκρανωτη και με σαγιοναρα????ειπαμε ζεστη κ να πατε για μπανιο αλλα οχι κ ετσι!:nono:

TROOPER
25/06/2009, 16:55
σημερα στον καθρεφτη μου να προσπαθεις να με κανεις σαντουιτς παλιομαλακα!!!

ευτυχως εκοψα το τιμονι και εφυγα απο μπροστα σου αφηνοντας απροστατευτο τον προφυλακτηρα του μπροστινου μου τον οποιο και κατεστρεψες.δεν θελω να ξερω τι θα συνεβαινε αν επεφτες με τοσα πανω μου.βλακα.

trigger
25/06/2009, 20:56
Σε είδα στον πεζόδρομο της Σωτήρος στον Πειραιά... εσένα... ναι, ναι.... εσένα με το 1200 adventure να ζείς την περιπέτεια του:
"το'χω... σου λέω.... είναι γαμώ και αυτή η βερμούδα που... όχι ρε πούστη μου μου βγήκε η σαγιονάρα... όχι δεν πέφτω... θα γδαρθούν τα Ray Ban..."
Λυπάμαι που σε κτύπησα όταν μου είπες με περίσεια χάρη και μαγκιά ¨κάνε πιο πέρα ρε μαλάκα"
Σου ζητώ δημόσια συγγνώμη που δε με άφησαν να σε γ@μήσω :sad:

Σήφης
26/06/2009, 09:16
Γιατί όλα σε 'μένα;
Σε είδα λοιπόν με το κόκκινο παπάκι στην Εθνική οδό, στο ύψος του κόμβου της Βαρυμπόμπης, χωρίς κράνος να προχωράς και να μιλάς στο κινητό έχοντας το με το αριστερό σου χέρι στο δεξί σου αυτί.

Πάνω απ' όλα μην πάθει ζημιά ο εγκέφαλος σου από την ακτινοβολία!!!! :bigcry:

squirrel
26/06/2009, 10:57
σε είδα επιτέλους.
εχθές νωρίς το απόγευμα να στρίβεις απο πειραιώς για π.ράλλη.
με ενα GSXR??? κρανάκι,γαντάκι κ το υπέροχο μακρύ μαλλί σου πιασμένο μέχρι κάτω με κορδέλα...
αν σε έπιανε κόκκινο θα σε σταμάταγα για να σου πω οτι θα σε γράψω στο "σε είδα"...
μου έφτιαξες την μέρα,μπράβο ρε κοπελιά...:) :) :)

kokos08
26/06/2009, 11:02
Σε ειδα! Εσυ δεν με ειδες!

PortisHead
26/06/2009, 11:07
Σε ειδα-με ξανθο , αδυαντο κοριτσακι με το μαυρο μινι φορεμα χθες να διασχίζεις την Λαοδικίας στη Νικαια και κοντεψαμε να αγκαλιαστουμε με ενα παπι.
Ευτυχως κιαυτος εσενα χαζευε....και συννενοηθήκαμε με εναν αναστεναγμο.
:lol: :lol: :lol:
:beer:

LiakosVstrom
26/06/2009, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Σε ειδα-με ξανθο , αδυαντο κοριτσακι με το μαυρο μινι φορεμα χθες να διασχίζεις την Λαοδικίας στη Νικαια και κοντεψαμε να αγκαλιαστουμε με ενα παπι.
Ευτυχως κιαυτος εσενα χαζευε....και συννενοηθήκαμε με εναν αναστεναγμο.
:lol: :lol: :lol:
:beer:

δεν είναι να κυκλοφορείς Νίκαια-Κορυδαλλό πια.... εκτός κι αν φοράς παροπίδες... :smokin: :smokin:

sf1n4k1
26/06/2009, 12:17
Σε είδα μαλάκα με το SUV χτές στη Πάτρα να πετάγεσαι απο stop ενώ πήγαινα στην έλληνος στρατιώτη. Τελικά σε μαλάκες που μιλούν στο κινητό η κόρνα δεν είναι σωτήρια καθώς μόλις την άκουσες έμεινες απλά στη μέση και περίμενες να καρφωθώ στην πόρτα σου, με το βλέμα της "ξανθιάς". Να ναι καλά το ABS.

McTalas
27/06/2009, 00:55
Σε ειδα κατα τις 5 στης Βασ, Σοφιας με το υπερτουμπανο movistar hayabusa σου, αλλα εσύ δεν με ειδες... :(

McTalas
27/06/2009, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Mάλλον εμένα λες, γιατί εκείνη την ώρα πήγαινα ΔΣ


:smokin: :smokin:
:winka:

jimtarasxt660x
28/06/2009, 11:30
Σε ειδα στον Κηφισο να εισαι ακρανωτος και να εχει βαλει επανω και ενα μικρο κοριτσακι και αυτο βεβαια χωρις κρανος και να το εχεις φορτωσει και σαν γαιδουρι...τι να σου πω ρε φιλε...μπραβο σου που ενδιαφερεσαι τοσο πολυ για την ζωη του μικρου παιδιου γιατι για την δικη σου ενταξει 30+ μαντραχαλος ησουν αμα ηθελες θα το φοραγες το ρημαδι!!!

Cpt. Haddock
29/06/2009, 08:04
Σε βλέπω καθε μέρα με το TTR250 ανεβαίνεις τη Σουτσου κατα τις 1 κ κατι...

γράψε εδώ :smokin:

blackbusa
29/06/2009, 08:08
Σε ειδα και με ειδες....χαιρετηθηκαμε...

:wave2:

kokos08
29/06/2009, 11:45
Σας ειδα ολους του καραγκιοζοπαιχτες εχθες Κυριακη στην παραλιακη με τα Varaderia και τα V-stromia να μου ανοιγετε στο φαναρι και μετα να κανετε και σφηνες για να μου δειξετε ποσο τιμοναρες ειστε με την κοπελα σας πισω χωρις κρανος καν, εννοειται και με μαγιο!

Βρε γελοιοι,ηλιθιοι,εκει που τελικαρετε εγω βαζω τριτη! Θα το καταλαβετε ποτε αυτο???
Και την κοπελα μου δεν την αφηνω να ανεβει στην μηχανη τουλαχιστον χωρις κρανος,μπουφαν,παντελονι και παπουτσια και ας εχει χιλιους βαθμους εξω.
Ελπιζω να με δειτε κι εσεις την επομενη φορα και να μου γραψετε εδω οτι με ειδατε και νιωσατε γελοιοι! :wave2: :rotflmao:

Don John
30/06/2009, 00:31
Σε είδα καρακαριόλα κύρια με το κορεάτικο κουτί σου στην Αθηνών, ρεύμα προς Ελευσίνα, λίγο πριν το Παλατάκι.
Σε είδα να πηγαίνεις αριστερή λωρίδα με 10 και να μην χαμπαριάζεις τίποτα.
Σε είδα ενώ ήμουν δεξιά σου να αλλάζεις λωρίδα χωρίς προειδοποίηση και έχοντας τον δεξί σου καθρέφτη κλειστό και λίγο έλειψε να με κάνεις σάντουιτς με το διπλανό βανάκι.
Ευτυχώς είχα ήδη αντιλήφθη πως για σένα οι καθρέφτες είναι ΜΟΝΟ για το πρωινό σου χτένισμα.
Όταν στο φανάρι σταμάτησα διπλά σου και σε ρώτησα ευγενικά (κρίμα και για το πιτσιρίκι σου που είχες συνοδηγό) αν ξέρεις γιατί υπάρχει ο καθρέφτης, εσύ με ύφος όλο απορία με ρώτησες αν ξέρω να οδηγάω!!!!!!:confused: :confused:

Τι να σου κάνω που σεβάστηκα το παιδί και σκέφτηκα να μην μάθει σε τόσο τρυφερή ηλικία τι είναι η μαμά του……… ;)
Άντε να μου χαθείς κλώσα……. :mad: :mad:

Γαμω τον μ@λ@κ@ που σου έδωσε δίπλωμα αλλά και τον καραμ@λ@κ@ που σου πήρε το αυτοκίνητο. :evil:

DimChios
30/06/2009, 00:35
Σε ειδα!
Να φωναζεις!
Να πουλας μουρη!
Να ζαλισεις τα @@δια των συνομιλητων σου!
Σιγα μη καθομουν να μου ζαλισεις και τα δικα μου!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

maron
30/06/2009, 01:29
σε ειδα ...............
ξαπλα το Σαββατο στον Φλοισβο.............
Με το ποδι σου χτυπημενο……………
μεσα στην μεση του δρομου ……………
Το ασθενοφορο δεν αργησε…………………………..
Και για να μην μακρηγορο μου εκανες παρα πολύ κακη εντυπωση……………………
Σου μηλισα 5 φορες ……………
Σε καθησυχασα και τις 5…………
Ελπιζω τελικα να μην ηταν σοβαρο το χτυπημα στο ποδι σου ……………
Αλλα ρε γαιδουρι ουτε να ρωτησεις για το κοριτσακι που καθοτανε από πισω σου??
Με την μουρη στον δρομο κι εσυ με το shoei??
Που ρε, ηταν 5 μετρα διπλα σου
και ουτε που μιλαγε……….
Μεχρι να σε αφισω και να γυρισω να την δω ιδρωσα ρε,,,,,,,,,,, κι εσυ ουτε που ρωτησες……………την χαρα που πηρα μολις μιλησε μονο εγω την ξερω.
Να ειστε καλα …….και να μην παρεις άλλο Κ7
ΟΛΟΙ μα ολοι οσοι ξερω πρωτα θα κοιταζαν τον συνοδηγο
(και καποιοι αρρωστοι αμεσως μετα το μηχανακι…………)
Ελπιζω να εισαι καλα και να αλλαξεις σπορ



Υγ παγωσα από την ωρα που περασα κοντα τις και ενώ την χτυπαγαν το φωτα μου αυτηκοιταζε το κενο με ολο το αιμα τις στον δρομο………..ουτε τα ματια τις δεν ανοιγοκλεισε………………..(ευτυχως που το αιμα ηταν από το χερι της)

EVI
30/06/2009, 03:07
οταν τα λεω εγω Maron καποιοι ειρωνευοτε και λενε τις παπατζες τους αριστερα και δεξια του στυλ δικο μου ειναι και οτι θελω το κανω και αφηστε με να κανω οτι θελω και τι?με περνας για καγκουρα?και ποιος ειναι καγουρας και μπλα μπλα ΜΑΛΑΚΙΕΣ

οκ ελπιζω να ειναι καλα και οι 2


και για να μην ξεφευγω

σε ειδα μακρυμαλλη να χανεις στο ταβλι και να ξεσπας σε μπλε γιαμΑπα μετα :rotflmao::lol:

maron
30/06/2009, 03:38
σε ειδα (η μαλλον σε διαβασα στο μοτο)
εισαι ξερολα
και τα γενικευεις ολα
ξερεις εσυ:wave2:

LiakosVstrom
30/06/2009, 09:56
σε είδα μαλάκα με το transalp πρωί πρωί... να κάνεις σφήνες και να μαρσάρεις (με την μαμίσια εξάτμιση) όταν κάποιο κουτί έκλεινε το δρόμο σου και δεν μπορούσες να περάσεις.
σε ξαναείδα από τον καθρέφτη ενώ πήγα να αλλάξω λωρίδα και σταμάτησα... και ενώ περίμενα να περάσεις εσύ έβρισες (ούτε ελιγμό δεν χρειάστηκε να κάνεις)... και άρχισες να λες μαλακίες με αποκορύφωμα το "πήρατε όλοι μια μηχανή και την έχετε δει οδηγάρες"... ναι σε είδαμε κι εσένα τι σωστός οδηγός είσαι.. που χωνόσουν και δεν είχες υπομονή ούτε να περιμένεις 1 λεπτό επειδή ένα κουτί έκλεινε το δρόμο σου.

με νευρίασες και κατέβηκα και σου χτύπησα το κράνος... αλλά δυστυχώς δεν κατέβηκες. μου πήρες μόνο πινακίδα..... γιατί? για να έρθεις να με βρεις με τους φίλους σου? άμα θες να κάνεις το μάγκα κάνε τον μόνος σου. θα σε περιμένω με ανοιχτές αγκάλες πάντως.

:a023: :a023: :a023: :a023: :a37: :a37: :a37:




ΥΓ: ξέρω πως δεν ήταν η καλύτερη συμπεριφορά από μέρους μου... αλλά να σε βρίζουν επειδή πας να αλλάξεις λωρίδα και τελικά δεν αλλάζεις γιατί βλέπεις κάποιον και σταματάς.... και ο άλλος συνεχίζει να είναι εριστικός όταν του λες πως δεν τον έβρισες και τον είδες.... ε όχι. άνθρωπος είμαι.

DimChios
30/06/2009, 14:54
Σε ειδα αλλα ημουν με το αμαξι και δε με ειδες!

Στον Αγ. Αντωνη, ησουν με την Αφρικα!
Σε γνωρισα απο την κοιλιτσα σου....αγαπητε mod!

:lol: :lol: :lol:

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:






το σταντ να δω ποτε θα ερθεις να παρεις! :a22: :a22:

frappe rider
01/07/2009, 16:21
Σας είδα μέλη του moto.gr πάνω στο ΥΤΤ 2.. Αφρικα στην Ανδρέα Παπανδρέου στη Παλατιανη.Ο συνεπιβάτης μάλιστα ηταν και ακράνωτος μάλλον ενοχλούταν η αγέρωχη κοτσίδα σου ακράνωτε φορούσες και μπλουζάκι moto.gr νούμερο,την επόμενη φορά μη κάνετε κηρύγματα υπέρ του κράνους σε τίποτα πιτσιρικάδες γιατί θα φάτε κράξιμο :wave2:

TROOPER
01/07/2009, 16:33
...σε χαμηλη πτηση οταν παραβιασες με το κινεζικο παπακι σου μπαρμπα το κοκκινο.η κοπελια με το αμαξι τι εφταιγε να παρει τετοια τρομαρα?

ευτυχως μονο υλικες ζημιες μια και το καθικι που ειχες για κρανος εφυγε απο το κεφαλι σου αφοτου εσκασες κατω.ξαναπαραβιασε τωρα...!

Akatanomastos
01/07/2009, 17:50
Σε ειδα..



Σε ειδα στο ποδηλατο να τρεχεις ολο τρελα
μα υστερα καταλαβα πως ελειπε η σελα

:rotflmao:

tasos 2
01/07/2009, 19:53
Σε είδα σήμερα παπούλη με το σαραβαλάκι σου με τη ντουλάπα στη σκάρα καί με το αλλο παληκάρι να κάθετε στη πόρτα του συνοδηγού (ολόκληρος έξω μόνο τα πόδια μέσα) να την κρατάει και να περνάς το κακκινάκι στη παραδείσου χαλαρά:a21: :a21: :a31: :a31:

SoulGR
01/07/2009, 23:13
Σας ειδα....ενα παρεακι με 4-5 μηχανες ...κρανοι μπουφαν κλπ κλπ....περασατε απο Τρικαλα....καλον δρομο!!! :beer: :beer: :beer: :beer:

LiakosVstrom
02/07/2009, 10:30
σε είδα τρελό αγόρι με το γυμνό πρωί πρωί.... με το κρανάκι στον αγκώνα... φουτεράκι... βερμουδίτσα.. και σαγιονάρα.


τι τις φοράτε τις σαγιονάρες πάνω στη μηχανή? οκ δεν σκέφτεστε πως αν τύχει κάτι δεν μπορείτε να κρατήσετε τη μηχανή με τίποτα....
σκεφτείτε όμως την περίπτωση να είναι ντιλιβεράς μπροστά σας και να του έρθει να φτύσει... και η ροχάλα να σκάσει στο πόδι σας... (μια φορά φόρεσα κι εγώ σαγιονάρα ο κακομοίρης... :cry: :cry: :cry: )

catmaster
02/07/2009, 16:06
Σε είδα γλυκό μουσικό μοντεροαγόρι να σε γαμάνε στη Β' ΔΟΥ Περιστερίου ... μπήκα για συμπαράσταση ...


ακόμα πονάει και ο δικός μου ο κώλος .... :sick: :cry: :cry:

FestoNero
02/07/2009, 16:26
Παραδεχτείτε το..
Δε πάτε στη ΔΟΥ για τις υποχρεώσεις σας..:lol: :rotflmao: :rotflmao:

castoras
02/07/2009, 16:38
Bλακάκο με το ποδήλατο που παραβίασες το κόκκινο στην Καβάλας,χέστηκες όταν μας είδες να ξεκινάμε και δεν ήξερες από που να φύγεις.Είχες και το ηλίθιο χαμόγελο 'ελα μωρε,νταξ', εγώ φταίω που έμεινα μόνο στα Γαλλικά και δε σε άρχισα στις γρήγορες.Και δε μου έφτανες εσυ,ακριβώς έξω από το ΤΕΙ δυο μαλακισμένα διέσχιζαν το δρόμο,έχοντας πλάτη προς τη μεριά που έρχονται τα αυτοκίνητα και πήγαιναν μπουσουλώντας.Προχωράμε σας φώναξα ΖΩΑ.Ο χειρότερος όμως βρέθηκε 2 λεπτά αργότερα,στην Κοριτσας,με ΧΤ και κρεμασμένο κράνος στο τιμόνι να κοπανάει ότι καθρέπτη βρήκε στο πέρασμά του,για να στρίψει στο επόμενο στενο!!!Μπράβο ρε μάγκα,λόγο πιο κάτω έχω παρκαρισμένο το δικό μου,για πέρνα καμια βόλτα:evil:

kouremenos
02/07/2009, 19:18
σήμερα το πρωί στη Μαραθώνος !!!:D :D :D

powerphot
02/07/2009, 19:22
Τόσο καιρό ΔΕΝ έχω δει κανεναν...:confused:

Που είστε όλοι?

tasos 2
02/07/2009, 20:59
Σε είδα σήμερα το πρωί στήν αττική οδό μου έκανες συνιάλο με τα φώτα καί με πέρασες με 140+ με την παλιά mercendes καί το τρέιλερ πίσω έτοιμο γιά απογήωση.......ουγκ :a21:

jimmy10
03/07/2009, 15:48
σε ειδα φιλε....

σε ακουσα...


που πηγαινες με την φορμουλα κατεβασμενη μεχρι την μεση και τρομοκρατουσες τον κοσμο? Μεσημεριατικο? απο τον Στ. Λαρισσης μεχρι και την Κωνστ/λεως που σε αφησα? ε? εεεε???

ελισσοσουν σαν αιλουρος αναμεσα στα συτοκινητα... :eyepop:

ουτε γεια δεν προλαβα να σου πω...





Αλητηριε.....















Μεγαρακια μηπως? Αντε καλους δρομους βρε...
(Η μοτο δεν ειδα τι ηταν. Ηρθες και εφυγες πολυυυυυ γρηγορα)
σε ζηλευωωωωωωωω

:beer:

arxaios
04/07/2009, 10:46
Σε είδα ............. κι εγώ .............. κι ο MikeG ........... o makis206 .............. o Gareδάκος και όσοι πίναμε ήσυχα τον καφέ μας στο Τίτα, μελαχροινούλα με το Hornet και το tatoo στην αριστερή ωμοπλάτη .............
Καλούς δρόμους ...............
:sun: :sun: :sun: :wave2:

BlackAdder
04/07/2009, 14:11
Σε είδα φίλε με το gs 800, που να φανταστώ ότι το κ0λ0στενο είναι διπλής κατεύθυνσης (εδώ με το ζόρι χωρούσε ένα αυτοκίνητο...)

Συγνώμη αν σε τρόμαξα....

Ωραίο το gs....

arxaios
06/07/2009, 10:40
Σε είδα με το μαύρο cb 400 να ανεβαίνεις πατητή την Εθν. Αντιστάσεως ............ εσύ όταν με είδες, γιατί σου έσβησε το μοτόρι ;;;;;;;;; :lol: :lol: :lol:
Δεν πιστεύω να σε τρόμαξα ;;;;;;;;; :confused: :confused: :confused:
Είναι καλό το μπούσα ........... δεν θα σε πειράξει ...............:D :D :D

Α, βάλε και κάτι καλύτερο στο όμορφο κεφαλάκι σου ...... τζετάκι από σούπερ μάρκετ μόνο από τις κλήσεις σε σώζει .............
:wave2: :wave2: :wave2:

zvailakis
07/07/2009, 11:04
Σε είδα φίλε με την Μπέμπα του '40 (είχε 2 μοχλούς δεξιά από το ρεζερβουάρ) σε χρώμα χακί, και με το καλάθι δίπλα!! Άσπρο κράνος και βουρ στην Αμαλίας! Την έχεις σούπερ προσεγμένη!

Respect!

Μak
08/07/2009, 23:19
Χθες το απόγευμα είχα πάει για ένα καφεδάκι στην Ν. Φιλαδέλφεια, πάρκαρα λοιπόν την Βεφούλα και ανέβηκα στην απέναντι καφετέρια (είναι σε όροφο). Δυστυχώς δεν βρήκα τραπέζι στο μπαλκόνι και κάθησα πιο μέσα οπότε δεν την έβλεπα όσο κάθομουν. Φέυγοντας αντίκρυσα κάτι που μου έφτιαξε την υπόλοιπη μέρα. :)
Έτερος VFRίστας είχε παρκάρει ακριβώς δίπλα μου μόνο και μόνο για να είναι οι VFR δίπλα δίπλα! :beer:

http://img514.imageshack.us/img514/7660/dsc00174copy2.jpg

gregorgeous89
09/07/2009, 01:57
>Σε είδα εξυπνάκια με το μαύρο vfr που το έβαλες στην μέση του πεζοδρομίου για να είναι δίπλα στο άλλο και έκλεισες το πεζοδρόμιο ...:rotflmao:

gregorgeous89
09/07/2009, 02:03
Σε είδα από τον καθρέφτη φλώρε που έκανες σφήνες με το κόκκινο pudo πουλώντας μούρη στην κοπελίτσα που καθότανε δίπλα σου κοντά στο cosmos. Σε είδε και ο κύριος που έκλεισες αμέσως μετά και σου είπε μερικά επίθετα.
Εσύ δεν είδες πως σε κοιτούσα μετά όταν ήρθα δίπλα σου λόγο φημέ ζελατίνας αλλά είδα στο βλέμμα σου ότι κατάλαβες.:D

kokos08
09/07/2009, 19:27
Στο ειδα!!!:cool:

Road67
09/07/2009, 19:31
Την είδα την ασημένια breva σου με τις πλαϊνές ... κουκλάρα!! μα μην την αφήνεις στου Βρυώνη κρίμα είναι... πάντα όρθιος φιλαράκο ;)

panathas
10/07/2009, 08:05
se eida noumero me to transalp prwi prwi na katevenoume apo ilioupoli se dromo 2 katethinsewn apo mia lwrida na vgaineis sto aditheto reyma gia na me peraseis...
epeidi esy noumero isoun me ti mixani kai den mporouses na meineis pisw apo ena papi sti kinisi piges na peraseis alla otan eides oti anevenan ta aytokinita piges na peseis panw mou gia na xanampeis sti lwrida!!! :hypnotize :eyepop:

an einai dynaton pou se afinoun na kykloforeis exw!!!(den xerw an katalavate ti egine apo tin athlia perigrafi mou!!!)

eisai pragmatika tyxeros pou den mporousa na sou rixw kamia prwi prwi logw douleias!!

Allst@rf
12/07/2009, 01:42
...φιλαρακι με το afrika ,χθες κατα τις 8 με 9 το βραδυ την ωρα που πηγαινα αγιους θεοδορους.
στον γυρισμο μου ομως ,ειδα, δυστυχος πολλα περιπολικα ,ενα ιχ και το afrika σου ξαπλα,μετα την αερογεφυρα του καλαμακιου προς ισθμο.
ελπιζω φιλε να εισαι καλα... :( :( :( :sad: :sad: :sad:

MikeG
12/07/2009, 12:33
Σε είδα με το Busa σου μπροστά από το Σιγά Σιγά, φώναξα κράνος, αλλά δε πήρες πρέφα με τη μπετονιέρα να βαράει.

Για παγωτάκι είχαμε βγει..?



:wave2:

kokos08
12/07/2009, 12:53
Σας βλεπω ρε αλητες να περνατε απο την εθνικη στο υψος των διοδιων του Καλαμακιου και δεν μπορω να σας ακολουθησω γιατι δουλευω! Στριψτε ρε μια στα Ισθμια και αφηστε το Stork! Καθικια! Θελω κι εγω ρεεεεεεε!!!:cry: :cry: :cry: :cry: :bawl: :bawl: :bawl:

arxaios
12/07/2009, 12:54
Σε άκουσα με το Busa όταν "κάτι" φώναξες ............. αλλά δεν σε είδα !!!:winka: :winka: :winka:
Πες και στον κόσμο τώρα πόσα μέτρα από το σπίτι μου είναι το παραπάνω μεζεδοπολείο ..... 50 ;;;
Και όχι δεν πήγαινα για παγωτό ......... ένα κύκλο στο τεσσαράγωνο έκανα να κυκλοφορήσει ο ΓΡΑΣΣΟΓΡΑΦΙΤΗΣ:winka: :winka: :lol: :lol: :lol: στην αλυσίδα ..........

miraze
12/07/2009, 14:20
Σε είδα πάνω στο σκουτεράκι σου με τον απαραίτητο φούλ εξοπλισμό σου (βερμούδα, κοντό παντελονάκι, σταράκι παπούτσι) να μιλάς στο κινητό.

Αυτό που με έκανε όμως να πεθάνω στα γέλια ήταν ότι οδηγούσες με τα πόδια σταυροπόδι :eyepop: :eyepop: :eyepop: .

Να σαι καλά ρε φίλε που πρόλαβα και το φωτογράφησα γιατί κάνενας δε θα με πίστευε τώρα


168534

McTalas
12/07/2009, 15:14
Σε ειδα, σε ειδα !!!!

ξημερωματα στην πειραιως, να σταματας για τσιγαρα !!!!


:D :D :D :D

fantacid
12/07/2009, 15:49
σε ειδα με το ζζρ μεσα στη τσιμισκι με κρανακι safebet το γκομενακι πισω ξεκρανοτο κ ΞΥΠΟΛΥΤΟ!!!!!

με πεθανες στα γελια κ τωρα κανενας δε θα με πιστευει γιατι δε προλαβα να σε βγαλω φωτο !!!!

Pappios
13/07/2009, 15:13
σε ειδα με το rizla σου χθες το βραδυ στα φαναρια στον κομβο της αττικης οδου...σταματησες κυριος,γυρισες πινακιδα κ ξεκινησες για α.ο!ε ρε γλεντια φανταστηκα αλλα μετα απο 5 λεπτα σε ξαναειδα να γυρνας πισω...:confused: :confused:

mikios400
13/07/2009, 15:28
σε είδα μεσήλικα με το κοστουμάκι χτες στον Καβρό (κοντά στο Ρέθυμνο) που είχες σταματήσει κ κατέβει με ένα χαζεμένο ύφος... όλη η αριστερή πλευρά του αμαξιού σου ήτανε κ@λος :uplate: σαν κάποιος να έκανε 2πλοπροσπέρααση από το ρεύμα προς Ρέθυμνο κ να έπεσε πάνω σου... αλλά δεν ήταν κανένα άλλο σταματημένο αμάξι εκεί... μόνο μαύρη μπογιά στο δικό σου και ο κόσμος που είχε μαζευτεί... καλά ξεμπερδέματα...

200 μέτρα μετά προς το Ρέθυμνο κινιόταν ένα μαύρο Xsara ΡΕΖ-.... με σπασμένο καθρεύτη, άσπρη μπογιά στην αριστερή πλευρά, ώσπου το σκασμένο του λάστιχο τον ανάγκασε να σταματήσει... πήγε να τη σκάσει το λαμόγιο! Τον έδωσα στεγνά με ένα τηλέφωνο....

καλά ξεμπερδέματα μπάρμπα, παρτου τα βρακιά! Δυστηχώς δεν μπορούσα να σταματήσω...

EVI
13/07/2009, 15:36
ειδαΜΕ ολολευκο μπουσα με αναβατη με λευκο παντελονι λινο και γαλαζιο πουκαμισακι με γυαλι τυπου ρει μπαν μπατσος αμερικανος και γκομενακι σενιο με λευκο φορεματακι

μια λευκη οπτασια εισασταν :rotflmao: :lol:

τα κρανη ηταν διαφανα τα φοραγαν απλως εμεις δε τα βλεπαμε :hypnotize

nassosxlvbros
13/07/2009, 17:30
Σε είδα προς Βουλιαγμένης...Ζ750 κορνάρισα αλλά δεν τσίμπησες :cool:

castoras
14/07/2009, 17:50
Σε είδα με το μαύρο skoda octavia,όταν εγώ βγήκα από το φανάρι των πρακτορείων δεξιά στην Καβάλας,εσύ έκανες αναστροφή με κόκκινο και με έκλεισες.Δε σε χάλασε όμως το kevlar κωλοδάχτυλο που σου κόλλησα.....ήξερες μόνο να μου πατήσεις την κόρνα περιπολικού που διέθετες για να μου δείξεις πως είσαι ο νόμος και συνοδεύεις κάποιον με το μαύρο mercedes με τα φίμε τζάμια,που επίσης έκανε αναστροφή με κόκκινο
ΖΜΠΟΥΤΣΑΜ ΜΑΛΑΚΑ

Road67
14/07/2009, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Σε είδα με το μαύρο skoda octavia,όταν εγώ βγήκα από το φανάρι των πρακτορείων δεξιά στην Καβάλας,εσύ έκανες αναστροφή με κόκκινο και με έκλεισες.Δε σε χάλασε όμως το kevlar κωλοδάχτυλο που σου κόλλησα.....ήξερες μόνο να μου πατήσεις την κόρνα περιπολικού που διέθετες για να μου δείξεις πως είσαι ο νόμος και συνοδεύεις κάποιον με το μαύρο mercedes με τα φίμε τζάμια,που επίσης έκανε αναστροφή με κόκκινο
ΖΜΠΟΥΤΣΑΜ ΜΑΛΑΚΑ

Στην ΑΟ που σταματήσαμε να συζητήσουμε για την έξοδο όμως σα λαλάκες και περνάγανε σβιιιιν σβιιιν τα τροχοφόρα το θέλαμε κι εμείς το κωλοδάχτυλο μας :D



:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol:

kerasaki
15/07/2009, 02:50
Για εσας ξεκρανωτοι μ@γκες με το χτ και τα παπακια στον κηφισσο....
την αλλη φορα που θα βγαινω απο την λωριδα επιταχυνσης δεν θα κοψω ταχυτητα για να μην σας πατησω παλιοπαιδα που μονο να μαρσαρετε ξερετε!:a016:

koneae
15/07/2009, 11:49
Σε είδα το πρωί στην περιφερειακή υμηττού με το 1200GS σου, κι ακόμη γελάω..! Σε έχανα στην ευθεία μα στις στροφές, σαν χερούκλας που είσουν, έβλεπες τον αφρικάνο και τρόμαζες. Μέχρι που στην αριστερή, εκεί στην αγ. παρασκευή, σε κέρασα lipton ice tea από την εξωτερική, και σταμάτησες να ανοίγεις.. Στρίβει κι άλλο, μην το φοβάσαι! Άσε το κορμί ελεύθερο και μη σφίγγεσαι τόσο όταν στρίβεις, θα ευχαριστηθείς πιο πολύ τη μηχανή σου! Καλούς δρόμους να έχεις, και πάντα όρθιος ;)

veletzas
15/07/2009, 12:21
σε ειδα κ ασε ακουσα τριμαλακα,νε ξεκινας απο το φαναρι κοφτες, με το RRRRRRRRRRRRRR και το κρανος του "ντοκρορα" στον αριστερο αγκωνα, να θες να με περασεις απο δεξια με 100 στον μονοδρομο, το οτι εβγαλα δεξι φλασ καφρε ηταν για να με περασεις απο αριστερα κ οχι απο δεξια, ομως τι να καταλαβεις? με περασες με ξερογκαζιες "κλασσικη φαση δεν μου φτανει ενας δρομος"
γυρισες κ με κοιταξες αλλα δυστηχως δεν σταματησες ουτε με τα γαλλικα για την μανα σου ουτε με την παλλινδρομικη κινηση του αριστερου μου χεριου συνηθεια που τοσο αγαπησες, κριμα γιατι ησουν δεμενο αγορι, καλα θα περναγαμε:mad:

squirrel
15/07/2009, 14:29
χαχαχα.....
πρέπει να πετύχεις εμένα με το 1100gs να δείς οτι υπάρχουν κι εξαιρέσεις...
γιατί κι εγω κουλούς τους έλεγα κ νόμιζα οτι φταίνε τα bmw.
μέχρι που πήρα...:winka: :winka: :winka:

koneae
15/07/2009, 14:47
Ρε παιδιά.. δεν τους βγάζουμε κι όλους κουλούς, ούτε όσοι οδηγούν μπεμπέκα είναι κουλοί! Η φάση όμως το πρωί, ήταν πολύ γραφική! :lol: :lol:

Acacius
15/07/2009, 16:02
Σε είδα σήμερα στη λεωφόρο δημοκρατίας πάνω σε σκούτερ με γ@μάτο Arai και τζάκετ μηχανής και το χάρηκα γιατί νόμιζα ότι είμαι ο μόνος "περίεργος" που βάζει εξοπλισμό και το καλοκαίρι.

Επίσης σας είδα στην εθνική, σταματημένους στον κόμβο γιόφυρο από Ρέθυμνο προς Ηράκλειο, με ένα κόκκινο-μαύρο Τζίξερ και ένα άσπρο 1098 ( ή 848; ) και ψιλοζήλεψα.

the big boy
16/07/2009, 01:24
ειδα

σημερα το πρωι στην τριγωνη πλατεια (λαρισας) ενα χρυσαφι triumph daytona trackbike με το νουμερο 67.
και σκεφτομαι.....βρε τι μου θυμιζει

SeNNinhA εσυ ησουνα??? (ή μαλλον το μηχανακι σου??)

:beer: :beer:

FestoNero
16/07/2009, 12:04
Σε είδα ηλίθιε με το κόκκινο Multistrada και την ανύπαρκτη πινακίδα, έξω από τα ΚΤΕΛ.
Σε είδα καθώς ξεπάρκαρα και έκανα μπροστά (και μόνο, όχι αριστερά), μιας και αυτός που πάρκαρε πίσω μου δεν μου άφηνε χώρο για όπισθεν.
Σε είδα που χρειάστηκες 2 αμάξια απόσταση για να σταματήσεις (τι να λέει αυτό για τη ταχύτητα σου άραγε; ), ενώ προσπερνούσες απο δεξιά τα σταματημένα στη κίνηση αμάξια και λεωφορεία.
Εσύ μάλλον είδες κάτι άσπρο να κινείται ελάχιστα και λέρωσες τη σέλα σου ε; Λεξοτανίλ αγόρι μου, καταστρέφεις τα νευρικά σου κύτταρα φωνάζοντας έτσι..

ΑΚΑΙΠΟΥΣΑΙ, το μουνί της Παναγίας να το αφήσεις ήσυχο, εδώ δεν το γάμησαν άλλοι κι'άλλοι και βρέθηκαν με ξώγαμο, εσύ με τι προσόντα πας να τη κάνεις τη δουλειά;; :alien:

LiakosVstrom
16/07/2009, 12:11
σας βλέπω το πρωί να μπαίνετε στο αντίθετο για να προσπεράσετε τα κουτιά... και δεν κόβετε καν όταν κάποια άλλη μηχανή πάει να προσπεράσει κουτί στο ρεύμα της.... άμα πέσετε σε κάνα τρελό τι θα κάνετε? :sick: :sick:




Αρχικά δημιουργήθηκε από squirrel
χαχαχα.....
πρέπει να πετύχεις εμένα με το 1100gs να δείς οτι υπάρχουν κι εξαιρέσεις...
γιατί κι εγω κουλούς τους έλεγα κ νόμιζα οτι φταίνε τα bmw.
μέχρι που πήρα...:winka: :winka: :winka:


εσύ έχεις το 1100... οι κουλοί είναι συνήθως αυτοί με το 1200 :p :p :rotflmao: :rotflmao:

mantadakis
16/07/2009, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
με πλήγωσες τώρα... τα παπάκια πάντως τα πατάω!
και μη νομίζεις... τα ίδια μυαλά με αυτόν στη Z4 έχεις.
k esu ta idia muala me ena dekaxrono exeis pou den diabazeis sthn arxh tis suzhthshs oti den sxoliazoume ta sxolia ton allon apla grafoume poion ti pos eidame klp . kalh sou mera

mantadakis
16/07/2009, 12:29
k afou sas enoxlise toso polu to esbisa

makis206
16/07/2009, 12:58
Είδα χτες μια κορμάρα πάνω σ'ένα Dorsoduro άλλο να σας λέω κι άλλο να τη δείτε... μια γαμπάρα τέσσερα μέτρα στο μάκρος, η χαρά του Γιώργη που αν την έβλεπε θά'στελνε τη Gamova στ'αζήτητα.. το κέρατό μου, φορούσε κράνος και δεν είδα το κερασάκι της τούρτας...!:evil: :lol:

Κοπελάρα όπου και να είσαι τώρα... πολύ θα ήθελα να τ'άφηνες και να ερχόσουνα εδώ :D :lol: