PDA

View Full Version : Σε Είδα.....



Σελίδες : 1 2 3 4 [5]

harvester
16/07/2009, 13:09
ειναι δυνατον ρε βλακα να με ρωτας που παω να προσπερασω απο αριστερα?
ειναι δυνατον να παρεξηγηθηκες γιατι σε ειπα βλακα?

ευτυχως που τα πεζοδρομια εχουν και διαδρομους για τα καροτσακια και το καβαλησα οταν σου ηρθε να αλλαξεις θεση χωρις λογο.


βλακα μην απορεις εισαι βλααααααααααααααακας

blackbusa
16/07/2009, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από kerasaki
μονο που η λωριδα επιταχυνσης χωριζεται απο τον υπολοιπο δρομο με κατι διαγραμμισεις ΝΑ!
τις οποιες δεν πατας για κανενα λογο!δεν μπηκα εγω σφινοπουτσ@ στο δρομο τους αλλα αυτοι που σερνονταν με 40 στην εθνικη

και που εχει κατι διαγραμμισεις ΝΑ τι σχεση εχει???αλλωστε η δεξια λωριδα ειναι για τα οχηματα που κινουνται αργα....τωρα τα 40 που λες φανταζομαι ειναι πολυ λιγο και παρανομο να πηγαινεις με τοσο λιγο σε μια ΕΟ....αλλα αν τους χτυπαγες θα εφταιγες και θα εμπλεκες ασχημα....εγω φιλικη συμβουλη σου εδωσα....εσυ αποφασιζεις και κανεις οτι θες....

:wave2:

road spirit
16/07/2009, 13:48
τα είδα τα μηχανάκια σας, ελληνάρες, ένα μαύρο Ζ750, ένα steed και ένα καναπεδάτο σκούτερ-ντουλάπα, να τα έχετε παρκάρει στις μοτο-θέσεις πάρκινγκ στο χαλάνδρι, στην οδό αγ. παρασκευής απέναντι απο τα everest. Πανέξυπνοι σε κάθε θέση χωράνε άνετα 2 μηχανές αλλά εσείς έπρεπε να τις βάλετε οριζόντια, όλος ο χώρος για πάρτη σας...

:alien: :alien:

blackbusa
16/07/2009, 13:53
Δεν σε ειδα γιατι ο αλλος ο παπαρας μου ειπε σημερα οτι αλλαξες γραμμη...τον εχουν καψει οι ρακες...για να μην πω κατι χειροτερο...αλλα εστω τα λαδια του τα παρελαβε...κριμα...θα μπορουσες να τα τσιμπισεις εσυ για το bmx σου...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Pappios
17/07/2009, 18:50
σας ειδα σημερα σοκρατους με το fazer κ το r1(?) με εξοπλιμο κομπλε(σαν να ησασταν απο ταξιδι μου κανατε..),με ρωτησατε που ειναι η πλακα αλλα δεν ηξερα να σας απαντησω...πριν λιγο εμαθα οτι το μερος διπλα απο το μοναστηρακι το λενε ετσι...:(

mikios400
17/07/2009, 20:29
σας είδα μάγκες χωρίς κράνη... το μπλόκο το είδατε; από κοντά φαντάζομαι...

πότε θα σταματήσει πια αυτό το φαινόμενο... 1/10 φοράει κράνος :hypnotize

theogun
18/07/2009, 16:45
Σε είδα βλακάκο με το TDM να το παίζεις μάγκας με τις εξατμήσεις σου και να σπέρνεις το τρόμο αλλά σε έχασα όταν σε πλάγιασε ο ζητάς και πρέπει να σου έκοψε το κώλο και για κράνος και για ηχορύπανση και πινακίδες....αντε ρε να τα ξανακάνεις αυτά...γέλαγα με τη ψυχή μου...

ΣΕ είδα και εσένα ΠΑΛΙ ΜΕ TDM και ΠΑΛΙ ΞΕΚΡΑΝΩΤΟΣ να προκαλείς ninja στο φανάρι...
χααχχαχαχααχαχαχ ήπιες καλό τσαγάκι κακομοιράκο...ακόμα τον ψάχνεις
Το ότι το kawasaki ήτανεπαλιό δε συμαίνει ότι δε σε έχει για τη πλάκα του ρεεεεεεεεεεεε

JAD
18/07/2009, 18:57
TDM (τι προτότυπο???? ) με ανοιχτές Remus (σωωωωωωπαααααα.....), και τρικάβαλο με τη γυναικα σου πίσω και το παιδάκι ανάμεσά σας (μπραβο Ελληνάρα μου.....), + 3-4 τσάντες απο supermarket να κρέμονται από τιμόνι, χέρια κλπ....... εθεάθη σήμερα στη Θηβών (Περιστέρι)..... Καλά εννοείται ακράνωτοι, δεν το συζητω....
Δεν θα κρατηθώ καμιά μέρα και θα άρχίσω τα γαλλικά.....
:evil:

P.S Χωρίς παρεξήγηση, αλλά αυτοί με TDM βγαίνουν από κάποια φωλιά? 8 στους 10 είναι ίδιοι, χωρίς εξοπόσμό και οι Remus, Acrapovich άντε κ Termignioni να βαράνε........



:a018: :a016: :a015:

guzzistas
18/07/2009, 19:25
Σε είδα με το TDM σου ΠΑΛΙ
με τις ανοικτές ακράπες σου
με το ξερό ακράνωτο κεφαλάκι σου (που εύχομαι να μην το σπάσεις, γιατί σπάει μόνο μια φορά)
να περνάς και άνετα το κόκκινο φανάρι.... Τι Π@Π@ΡΑΣ....

ΡΕΕΕΕΕΕ οτι και να κάνετε ΤΔΜ Θα παραμείνει, τι κόμπλεξ κατωτερότητας τραβάτε ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!
ότι και να κάνετε R1 δεν γίνεται.
Σαν τα μυρμήγκια έχετε αυξηθεί και η κουτσή Μαρία TDM έχει, οπότε τσάμπα φιγούρα κάνετε, δεν γυρνάει κανένας να σας κοιτάξει....καιρός να αραιώνεται.. αρχίστε να πουλάτε να πάρετε κάτι άλλο.....

αμάν πια!!!!!

Operater
19/07/2009, 10:54
Σε είδα να πηγαίνεις σινεμά...και με πλήγωσες βέβαια λέγοντάς μου "ακόμα μ'αυτό είσαι?"...

i'm sorry....
:bawl:

gcrook
19/07/2009, 13:13
Δεν ξερω ποιος ησουν και δεν με ενδιαφερει,αλλα τετρακαβαλο σε παπι (εσυ η γυναικα σου και δυο μικρα παιδια ) ,δεν εχω ξαναδει ρε μαγκα...Το προβλημα ηταν το πως πηγαινες αναμεσα απο τα αυτοκινητα και πως περασες το κοκκινο σφαιρα μιλωντας στο μπλουτουθ:sad:

kerasaki
20/07/2009, 02:46
εσυ με το χχρ σκουτερ στην ηλιουπολεως
νταξ να ουμ....ενα κομπλιμεντο σου καναμε που μπορεις και πας τοσο γρηγορα,δεν σε πηδ..... κι απο κ@λ@....
:sad: ψωναρα

EVI
20/07/2009, 02:48
βλεπω στον ΑΝΤ1 μια μαλακια με λυκανθρωπους που ειναι τοσο μεγαλη μαλακια που δεν μπορω να μην το δω λεμε :lol:

SoulGR
20/07/2009, 02:50
πες μας και καναν τιτλο....αντε γιατι μερικοι βαριομαστε να ανοιξουμε την τηλεοραση :D :D :D

SoulGR
20/07/2009, 02:52
πωωωω....βαριεμαι να ξεβαρεθω γαμωτο.....




τουλαχιστον εχει καθολου ξυλο η ειναι σαν το Twilight και θα ξενερωσουμε παλι???:lol: :lol:

EVI
20/07/2009, 03:16
:rotflmao: :lol:

caesarsk
20/07/2009, 09:12
ΗΛΙΘΙΕ...το ΦΛΑΣ δεν ειναι ταινια ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ και το χρησιμοποιούμε για να στρίψουμε...

LiakosVstrom
20/07/2009, 09:41
σε είδα... λευκό χαγιαμπούσα του κουτιού... παρκαρισμένο μέσα στην πιλοτή μου... και ζήλεψα κι ας μην είμαι της street μηχανής.... :rolleyes: :rolleyes:

καλοτάξιδο αδερφέ και πάντα όρθιος! :beer: :beer: :a016: :a016:

XJR_Billy
20/07/2009, 10:00
Σας είδα, σας ζήλεψα και σας απόλαυσα 4 μάγκες με ΚΤΜ, φορώντας πλήρη εξοπλισμό και τίγκα στα μπαγκάζια πηγαίνατε από Αττική Οδό προς Κόρινθο πρωί-πρωί. Καλούς δρόμους και καλά να περάσετε !!:beer: :beer: :beer: :cool:

devil's animal
20/07/2009, 10:49
σας ειδα εχθες που μας προσπερναγατε στα τεμπη και μας λεγατε μεσα απο το κρανος να βαλουμε τα αμαξια στον πατο μας και ζηλεψα τρομερα..:blush:

δεν το ξανακανω το λαθος να παω με κουτι "για την παρεα"...:a023: :a017: :a014:

Operater
20/07/2009, 11:16
Nα πηγαίνω καμαρωτός και ωραίος στον Κηφισό λίγο πριν το Ρέντη προς Λαμία, και απο το πουθενά ναρχεσαι από την δεξιά στη μεσαία, να με περνάς ξυστά από αριστερά μου!!!! και μετά πάλι στην δεξιά.... Από κει και πέρα βέβαια πήγαινες σε όποια λωρίδα γούστερνες, χωρίς φλας βεβαίως!
Είσαι για τα μπάζα μεγάλε!
:mad:

panathas
20/07/2009, 15:35
se eida me to fazer 600 kyriaki mesimeri stin eytheia prin to laimo stin paraliaki....

eixes orexi gia kodroules kai an kai dikavalos kai egw kai me ti valitsa pisw to cbf1000 mou den kwlose!!!!

prepei na ta efages arketa otan sto telos tis eytheias koitages tin oura mou!!

na sai kala mou eftiaxes to kefi kai piga ananeomenos gia mpanaki stin paralia!!:beer: :lol:

gsxrk4
20/07/2009, 15:43
kai ton hda pou hxe bgali flas alla aftos emena den me hde kai hr8e apo ta deksia sthn lorida thn dikia mou me glitose o 8eos pou den skoto8ika kai sinexisa thn poria mou alla otan hda thn zimia trela8ika afto egine xtes to bradi ston kifiso pros peiraia 2 eksodoun prin filadelia me ena saxo xrisafi to amaksi einai xtipimeno apo thn misi porta tou odigou kai mprosta. mpike mprosta mou les kai htan se diastabrosi trela8ika opoios di to saxo as sthli ena mhn giati eimai zontanos kai aftos plen klinika nekros...

PortisHead
21/07/2009, 09:33
Σε ειδα σημερα το πρωι στον Κηφισό , με το παλιο μπλέ 14αρι GSX και σε πηγαινα ροδα ροδα για να σε χαζευω.
Εσυ νομισες οτι σε κυνηγουσα κιανοιξες κιεφυγες.
Φοβερο μηχανακι φιλε...φοβερο !!!
:wave2:

jimtarasxt660x
21/07/2009, 20:19
Ααααααχχχχχχχχ σε είδα στο Ναύπλιο με το 749 και σε ζήλεψα πολύ:beer: :beer: :beer:
Αλλά φόρα και καμιά μπλουζιτσα, δεν είναι κακό...:nono: :nono:

devil's animal
22/07/2009, 02:13
σας ειδα που ειχατε σταματησει πανηλιθιοι 10 μηχανακια μεσα στην μεση στην Καραϊσκακη και κλεινατε την αριστερη λωριδα και μερος της μεσαιας.


μιλουσατε 2 μεταξυ σας (φαινετε εισασταν οι αρχηγοι). δεν εξηγειτε αλλιως γιατι ο ενας ηταν με το super ντουπερ v-strom και ο αλλος με κατι που εμοιαζε με πραπριλια μονοκυλινδρο.:rolleyes:


μεσα στην μεση 1+ η ωρα την νυχτα και ειχατε κοκκαλωσει και οι αλλοι οι π@παρες που σας ακολουθουσαν σαν προβατα με τα πρι πρι τους (παπακια) και δικαβαλοι σταματησαν και αυτοι απο πισω σε ακατασχετη σειρα.


κατεβαιναν αμαξια-μηχανες απο την Αγ.Κωνσταντινου και μολις πηγαιναν να παρουν την στροφη σας εβλεπαν φαντηδες μπαστουνιδες ΚΟΚΚΑΛΩΜΕΝΟΥΣ!

φαινεται αναρωτιοσταν...να πατε στην φωλια σας που ηταν εκει κοντα ή να συνεχισετε το χαζι με τα μπρικια για κανα 10λεπτο ακομα...:sick:


ειστε απλα ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΑΙ Μ@ΛΑΚΕΣ! σας το λεω να το ξερετε.


οχι τιποτα αλλο δλδ αλλα μην ερθετε αυριο μεθαυριο να μου ζητησετε τα ρεστα που δεν σας το'πα!:rotflmao: :rotflmao:

koneae
22/07/2009, 10:36
Δε σας έχω δει, όμως αν τα καταφέρω, θα σας κράξω άσχημα μαστοράντζες που στρώνετε τους δρόμους και μου αφήνετε τα φρεάτια σαν καταπιώνες που τα ρουφάνε όλα. Με φτυάρι, εγώ τον στρώνω καλύτερα. Ούτε τα βασικά δεν έχετε μάθει. Μα να σπάσω τη βαλβίδα της σαμπρέλας από μια λακούβα δεν το περίμενα, ακόμη και στα "μπαλόνια" του africa! Ατζαμήδες

chris_honda
22/07/2009, 22:37
Σε είδα πριν 10 λεπτά...στη Ρόδου-Λίνδου....και επειδή σε πέρασα ....άνοιξες το

R1 και με πέρασες με κανα 150αρι με τη κοπελίτσα ξεκράνωτη.....(πως θα κοιμηθώ ρε γμτ.)
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

trelokefaloitis
23/07/2009, 03:11
Τον ειδατε το πρωι στην Πατησιων?
Τυφλα στο μεθυσι με παπι να κανει οχταρια και στο φαναρι να πεφτει με ολα πανω σε ενα 307 COUPE
με εγγυο γυναικα μεσα να τον εχει πλακωσει το παπι να κετεβαινω απο την μηχανη να τον βοηθησω
και αφου σηκωθηκε εγινε ο εξεις διαλογος...
Εισαι καλα ρε τι μαλακια εκανες?
Θα παπαω σταααα εεεξαρρρχεειιια και θααα τααα γαμμμησωωω οοολλααα.....
Οκ του λεω με το καλο αλλα αν προλαβεις και πας χεσε με...


Οπως το ειπα εγινε μετα απο 1 φαναρι παρτον παλι κατω σα σκατο....


Εκει εκατσε δεν σηκωθκε αλλο....

fournas
23/07/2009, 04:52
ΡΕ οτι και να πω για σενα ειναι λιγο
60αρης περιπου μαλακας,ανεγκεφαλος,στραβος,ανευθηνος με ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ περιπου κοριτσακι συνεπιβατη, να ΣΦΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΟΠΑΠΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΑΝΑΡΙ στην θηβων στο υψος του λακιωτη ,με οσα πηγαινες....ουτε που πηρες χαμπαρι οτι το περασες με κοκκινο..ΔΟΛΟΦΟΝΕ
ειληκρινα δεν μπορω να καταλαβω εκεινη την στιγμη γιατι δεν σε τσακωσα να σε καταγγειλω:confused:
κατι να εκανα
και τωρα συχτηριζω στο pc:a57: :a57:

:hypnotize :hypnotize :a015: :a015:

fournas
23/07/2009, 04:55
απο εκεινη την στιγμη και μετα ο μαλακας ειμαι εγω...και πιο μεγαλος απο σενα:sad: :sad:

2stroker
23/07/2009, 12:55
σε ειδα χτες βραδυ με το ωραιο σου xt στην βουλιαγμενης και ωραια ανοιγαμε και ωραια κυνηγιομασταν και ωραιες οι σουζες αλλα βρε αγορι μου ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΚΡΑΝΟΣ!!!Προσπαθουσα σε καθε φαναρι να στο πω αλλα καπακια αναβε πρασινο και απογειωνοσουνα!

valantis 750
23/07/2009, 21:13
παππου σε ειδα να σταματας μπροστα μου κοκκαλο με το παπι στα 10 μετρα και ερχομουνα με πολλα-παρα πολλα-σχεδον τελικες (hayabusa k8).γιατι ρε παππου 150 ετων καβαλας ακομα αφου δεν το εχεις?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ για την αντιδραση που ειχα και σωθηκαμε ολοι...
(3 λωριδες τεραστια ευθεια ουτε ενα αυτοκινητο,μονο ο παππους με το παπι,)τελικα δεν ξερουμε απο που θα μας ερθει.... :confused: :confused:

project.breeze
23/07/2009, 21:53
Σε είδα στις 20:30 στον δρόμο από Συκούριο προς Λάρισα να οδηγάς τόσο όμορφα και τόσο στρωτά το V-Strom σου.Μετά σε είδα πολύ προσεκτικά και φορώντας φυσικά τον εξοπλισμό σου να προσπερνάς ένα ένα τα αυτοκίνητα που βρίσκονταν στον δρόμο σου,τότε ήταν που πλησίασα και είδα πως η τα μαλλιά που προεξήχαν από το κάτω μέρος του κράνους δεν ήταν αντρικά,αλλά λαμπερά γυναικεία ξανθά μαλλιά που ανέμιζαν καθώς γεμάτη αυτοπεποίθηση οδηγούσες μία μηχανή που ακόμα και πολλοί άντρες φοβούνται λόγω βάρους και ύψους.Ύστερα οι δρόμοι μας χώρισαν,εσύ έστριψες προς οδό Βόλου κι εγώ προς Ηρώων Πολυτεχνείου.Δεν θέλω απλά να σε ξαναδώ,ελπίζω να είσαι ελεύθερη και να σε παντρευτώ:blush: (Κάνει και ρίμα...)

mizz
23/07/2009, 23:08
βρήκες το φιλαράκο σου με το άλλο κουτί και νόμισες πως βρίσκεσαι σε κανάν καρόδρομο που δεν περνάνε αμάξια. Σε πληροφορώ πως βρισκόσουν σε κοτζάμ λεωφόρο χωρίς κίνηση και μετά από στροφή. Αν θέλεις να πιάσεις το μπλα μπλα, κάνε στην άκρη και μίλα μέχρι να σου τελειώσει το σάλιο. Να πηγαίνεις με 5, έχοντας κλείσει και τις 2 λωρίδες με το φιλαράκι σου εεεεε είσαι μ@λ@κας όπως και να το κάνουμε. μαρέσει που με κοίταζες και με υφάκι 'τι θέλει αυτός τώρα ο εξωγήινος με κράνος και μπουφάν καλοκαιριάτικα' άντε γεια λέμεεεε :yuck:

harvester
24/07/2009, 09:42
φορα επιτελους ενα γ@μω σουτσεν καθε πρωι να βλεπουμε τις ρωγες σου σκατογρια:sick: :hypnotize

LiakosVstrom
24/07/2009, 09:59
αχχχχχ σε είδα χθες στη Λ. Αλεξάνδρας με το μπλε-μαύρο-λευκό μακρύ φορεματάκι σου πάνω στο κίτρινο Typhoon και έπαθα κοκομπλόκο...





επίσης, σε είδα κι εσένα greek kamaki loverboy με τη Shadow στη Θησέως
να κορνάρεις σε δίμετρη ποδάρα και να κόβεις ταχύτητα.... να γυρνάς το κεφάλι και αλλά απλά να τις κοιτάς με εκείνο το γνωστό λιγούρικο ύφος.
βέβαια κι εκείνες σε κοιτάγανε......


σα να λέγανε "τι θέλει ο μαλάκας πάλι...."! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

objecto
24/07/2009, 13:43
"Οτι μπορουμε κάνουμε" μου πέταξες ενω πηγαινες αντίθετα στην Λεωφ. Μαρίνου Αντύπα χωρισμένη με νησίδα :eek: αναμεσα στα δυο ρευματα. Πέρναγα πεζός , που να φανταστω οτι είσαι τοσο "ακατοίκητος" και θα την γλυτωνα ξυστα. Ναι εσενα λεω με το σκουτερ θείο που ανέβηκες στην CosmoOne. Και οτι μπορούμε το σκοτώνουμε μήπως? :mad: Οχι δεν κάνουμε οτι μπορούμε έξω απο κάθε λογική και νόμο, αν τα μυαλά μου ηταν στο δρόμο δεν θα μπορούσες να κάνεις τίποτα για να με φέρεις στην ζωή ξανά βλάκα.

charlie says
24/07/2009, 20:31
Δυστυχως, σας ειδα καρναβαλοι με το οχημα της σχολης οδηγων ,καθως παραβιαζατε επιδεικτικα τον ερυθρο συματοδοτη ,σημερα το απογευμα στην οδο Αγ.αννης στο ρεντη.
Ελπιζω μονο τα φαινομενα να απατουν και ο οδηγος του οχηματος να μην ειναι εκπαιδευομενος.

Orfeus
25/07/2009, 05:45
Σας βλεπω καθε βραδυ σουρωμενα γ@μοπαιδα νεοελληνων να κυκλοφορειτε στην παραλιακη με τα κουτια σας φτιαγμενα και μπανικα με "αθωα"κοριτσουδια.Κ μεις πινουμε αλλα οχι οταν οδηγουμε.
Καθε βραδυ στο φαναρι στο "Ακρωτηρι" τα κοκκινα φαναρια δεν υπαρχουν για τους θαμωνες που βγαινουν απο τα μαγαζια εκει!Τα ταξι κλεινουν ολη τη δεξια λωριδα και μενουν 2 λωριδες να κινηθεις.Κ παντα τα ξημερωματα ερχομενος απο Γλυφαδα προς Αθηνα,το φαναρι σε συνδυασμο με τη μ@λ@κια των οδηγων μπορει να αφαιρεσει τη ζωη σε εναν συνανθρωπο μας.
Σημερα θελω να ευχηθω στο μαλακιστηρι με το μαυρο Seat Ibiza να μη προλαβει να δει ξημερωμα αν ξαναπερασει φαναρι.Κ ουτε να γ@μησει.
Περναει ολη η μαζα των αμαξιων και θελοντας να κανει καροτσακι περναει τελευταιος...αλλα μετα απο 5δευτερα...
Διαθεσιμες λωριδες μονο μεσαια και αριστερη.Κ το καλυτερο οχι μονο κανει την μαλακια αλλα μπαινει στην μεσαια μη αφηνοντας μου οδο διαφυγης.(αριστερα ξεκινησε ο διπλανος μου,δεξια ταριφες και στη μεση να κανω τον μαλακα στο σαντουιτς).Κορνες,μεγαλη μεσαια σκαλα ξενον,και η ξεταπωτη ρεμους δεν τον εκαναν να σταματησει.
Παλι καλα που abs και ψυχραιμια γλιτωσαν την κατασταση...
Το χειροτερο ειναι το καρε που μου εχει μεινει στο μυαλο....Ο τυπος κοιτα απο την αντιθετη πλευρα,η συνοδηγος γκομενα εμενα με τα ματια ορθανοιχτα,σχεδον υπνωτισμενη και στην πορτα της να βλεπω το φως απο το μοτορι μου ολο να μεγαλωνει και να γινεται ολο πιο λαμπερο....Να μην προλαβετε να γ@μηθειτε και αν προλαβατε να σας τρυπησει η καποτα!Τοσο πολυ βιαζοσασταν...Αι σιχτιρ κωλοπαιδα!

Επειδη το φαναρι το ξερω δεν τρεχω,κ εχω το νου μου αλλα ο τριμαλακιδης να περασει μετα απο τοση ωρα ηταν αδιανοητο....
Κ εχεις την τροχαια στο αεροδρομιο και στην αμφιθεας και κανει αλκοτεστ!Βαλτε κ εκει εναν τροχονομο...να δειτε τι λ7 θα μαζεψετε απο τα κοκκινακια!

950dim
25/07/2009, 11:03
Ανεβαινω Κηφισιας καθημερινη κατα τις 01:30,αραιη κινηση,χαλαρα στη μεσαια...
Πισω και αριστερα ενα Boxster να παιζει φωτα στο matiz να κανει αριστερα...
Πιο μπροστα συνανταμε ενα Ferrari 360 spider,νεοελληνας 45αρης :beer: κοιλιας,με ροζ Lacoste(εννοειται σηκωμενος ο γιακας)...
Βγηκαν βολτα οι highστες σκεφτομαι...
Και καπου πισω βλεπω κατι xenon να αλλαζουν μανιωδως λωριδες μεχρι που ¨κολλανε¨ στο Porsche...Ιμπρεζα WRX με εξατμιση αγωγο της ΕΥΔΑΠ...
κατεβασμα 4η.3η...οι ρυθμοι ανεβαινουν,παμε ολοι μαζι...
απο μακρυα αναβει πορτοκαλι και κοκκινο το φαναρι του ΚΑΤ...
Και ειμαστε στη γραμμη εκκινησης:στη δεξια το Ιμπρεζα,στη μεσαια το Φερραρι,στην αριστερη το Πορσε και αναμεσα εγωωω!
Ξερογκαζιες το Πορσε με κλεφτες ματιες στο Φερραρι,χωρις ανταποκριση ομως,σα να λεει εγω ειμαι εκτος...
ματιες απο τον οδηγο του Ιμπρεζα...με υφος σας εχω χαλαρα!!
Το κοκκινο των πεζων εχει αναψει...η πρωτη στο ΚΤΜ εχει ηδη μπει(λες τωρα να σκασει ο συμπλεκτης;:nono: ),ολα ετοιμα...
Θελει κανεις να συνεχισει την αφηγηση;;;:smilea: :D

trigger
25/07/2009, 11:15
Έκανα τη βόλτα μου με το τουτου και ενώ ήμουν όμορφα και ωραία στη λωρίδα μου ταρίφας που είχε μπεί στη λεωφορειολωρίδα, για να κάνει τη μαγκιά να περάσει τους πάντες και να βρεθεί μπροστά, αποφασίζει " Να Ο μαλάκας, σε αυτόν θα χωθώ" και εγώ απλά και με συνοπτικές διαδικασίες κρατώντας σταθερό το γκάζι αφού ούτε φλας δεν είχε ανάψει συνεχίζω την πορεία μου. Ο τύπος κοκκαλώνει για να μην καρφωθεί στο προπορευόμενο λεωφορείο, χώνεται από πίσω μου και όλο χάρη μου κάνει νόημα οτι θα με δείρει για αυτό που έκανα.
Ένα παράπονο έχω μόνο....
Γιατί δεν κάνουν στείρωση σε αυτές που γεννάνε ταξιτζήδες; Ε;:confused:

MikeG
25/07/2009, 11:22
Σύντομα το thread αυτό θα κλειδωθεί θα καθαριστεί & θα ανοιχτεί το "Σε είδα vol2 (τα αναστενάρια)".




Moto.gr Moderation Team

MuayThai
26/07/2009, 21:18
Σε είδαμε σήμερα το πρωί στην έξοδο ( κάνει διχάλα ο δρόμος) της αττικής οδού από περιφερειακή υμηττού προς ελευσίνα μετά τη μικρή ευθεία κ το τούνελ, σε σημείο που χωράει ένα μόνο όχημα στη λωρίδα, να έχεις σταματήσει κ να κάνεις όπισθεν...

Πολύ προσοχή παιδιά.. έρχεται εκεί που δεν το περιμένεις....

kokos08
27/07/2009, 16:33
Σας ειδα εχθες πηγαινοντας απο Λουτρακι προς Καλαματα απο τα αγρια χαραματα,ειστε κι αλλοι τρελοι τελικα,χαιρομαι! Thanks στους συναδελφους streetαδες που χαιρετανε και σου δινουν κουραγιο να συνεχισεις το ταξιδι σου,thanks στον συναδελφο μαυρο και αραχνο gixxerakia και στον φιλο με το cbr,συνυπαρχουμε σε αυτο που κανουμε και ειναι ωραιο! Αληθεια ρε αλητες,που πηγαινατε πρωι πρωι μονοι σας??? (Ωραιες στροφουλες κατεβαινοντας για Μεγαλοπολη και δεν ειναι και τυφλες σαν της Επιδαυρου...μμμμ....)

road spirit
28/07/2009, 11:47
χτες το βράδυ γυρνώντας σπίτι, έξω απο το Ζοο στο χαλάνδρι αποφάσισες να κάνεις αναστροφή με το hornet σου χωρίς καν να κοιτάξεις τι έρχεται απο πίσω... χαμπάρι δεν πήρες ΜΛΚ!

ακόμα και όταν έμεινα σαστισμένος στη μέση του δρόμου και σε κοίταζα καθώς έκανες μανούβρα ΞΑΝΑ στη μέση του δρόμου (μετά την αναστροφή), ούτε τότε δεν κατάλαβες χριστό τι γινόταν γύρω σου?

δεν είναι μόνο οι κουτάκηδες τελικά, αμα ο άλλος είναι ντιπ για ντιπ ηλίθιος το όχημα δεν κάνει τη διαφορά...

το κρανάκι σου όμως (άσπρο shoei xr1000, γραφικά) το έχω ξαναδεί Zoo, και το μηχανάκι σου, βαμμένο άσπρο hornet είναι χαρακτηριστικό ... :evil:

675heat
28/07/2009, 14:02
Σε βλεπω μεσηλικα αδυνατε με το γερακισιο υπεροπτικο βλεμα σου και το GS1200 να ανεβαινεις τη Λαγκαδα για Τιταν καθε πρωι ντυμενος σαν τον Ραμπο και τρεμω απ το φοβο ( κρανος Γκεσταπο, γυαλι πιλοτου, μπουφαν - παντελονι χακι με παραλαγες, προστατευτικα γονατου, μποτες ισως μεχρι τα μπουτια)
Μητε ο Καλυβας ητανε, μητε ο Λεβεντογιαννης?
Ουτε ο Καλυβας ητανε, ουτε ο Λεβεντογιαννης.
Ο καραγκιοζης ειτανε που νομιζει οτι κανει Paris Dacar καθε πρωι.

trigger
28/07/2009, 20:18
Σε είδα σήμερα να έρχεσαι ανάποδα στον υπόγειο στο Μικρολίμανο και όλο χάρη και στυλ σταμάτησα τη μηχανή στη μέση του δρόμου κάθετα, την έβαλα στο σταντ και κατέβηκα να συνεχίσω με τα πόδια. Με κοιτούσες γεμάτος απορία.... αλλά ειλικρινά γέλασα πολύ με το φορτηγατζή από πίσω μου που έβαλε τα κλαρίνα και κατέβηκε να χορέψουμε....:wacko:

castoras
28/07/2009, 20:31
Σήμερα λοιπόν στην Ιερά οδό,στο ρεύμα προς Χαιδάρι,σε είδα και λαχτάρισα παππούκα που διέσχιζες το δρόμο με το πάσο σου, κοιτάζοντας οπουδήποτε αλλού,εκτός από την κατεύθυνση που ερχόντουσαν τα αυτοκίνητα κι εγώ.Ίσως η μορφή μου έμοιαζε με του Χάρου όταν επιτέλους με πήρε γραμμή από το παρατεταμένο κορνάρισμα και ως άλλος Μελισσανίδης βρέθηκε στην άκρη του δρόμου.Όχι φίλοι μου,μη βγάλετε το συμπέρασμα ότι πήγαινα με 280 με το μπούσα σε ένα δρόμο σαν την Ιερά οδό.Με το παπί σε ανηφόρα ήμουν και φυσικά όχι με περισσότερα από 60χλμ!!!:lol: :lol:

MikeG
28/07/2009, 22:07
Σε είδα με τη γαλάζια βέσπα σου και το γαλάζιο κ********τάκι σου.........
Πέρνα πάλι αύριο να σε κεράσω ποτάκια στο Μπρίκι..

Είμαι ο Dj :smokin:



:lol: :lol:

mikros boudas
29/07/2009, 00:37
σε ειδα σημερα στην βεικου με το τεσαρι γκολφ σου να κανεις οπισθεν τριτοπαρκαρισμενος μη ξερωντας ουτε ο ιδιος τι ηθελες να κανεις...οταν σε ρωτησα αν καταλαβαινεις τι κανεις και πως εχεις κλεισει τον δρομο μου ειπες "φυγε ρε μαλακα" με σπαστα ελληνικα και χαρακτηριστικη προφορα...ευτυχως ερχοταν το ασθενοφορο και εφυγες γιατι αλλιως ολο και καποιος θα κατεβαινε να σου πει δυο λογια...
σε ειδα κι εσενα το πρωι στο μαρουσι...κι εσυ μεταναστης περασες σουβλακι 2-3 στοπ....σε παρατηρω συχνα να το κανεις και απορω με την ικανοτητα να παιρνετε οτιδηποτε κακο εχουν οι ελληνες....

675heat
29/07/2009, 11:11
Σε βλεπω καραγκιοζακο τα πρωινα να κατεβαινεις απο Σταυρουπολη για κεντρο με τη super vespa και το super Dainese μπουφαν σου οδηγωντας με τα χιλια αναμεσα σε αυτοκινητα προκαλωντας τον τρομο σε πεζους και οδηγους. Αν και δεν κλεβω ποτε εκκλησιες με αναγκασες δυο φορες να σε κερασω ζεστο τσαι (με την εγκυο γυναικα μου απο πισω) αλλα μυαλο δεν βαζεις και θα την φας την σαβουρτα στο τελος, κριμα μονο που δεν θα εμαι εκει να γελαω.
Αφαιρεσες και το πισω φτερο πανιβλακα για να το παιζεις racer.

675heat
29/07/2009, 11:23
Ενταξει, ημαρτον, δεν θα το ξανακανω:wave2:

MikeG
29/07/2009, 12:51
Οκ....

Ήρθε η ώρα... Εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=62961&perpage=15&pagenumber=41) είχα γράψει :

"Σύντομα το thread αυτό θα κλειδωθεί θα καθαριστεί & θα ανοιχτεί το "Σε είδα vol2 (τα αναστενάρια)".




Moto.gr Moderation Team "


Λοιπόν, αναμονή για νέο thread δημιουργημένο από μένα. :wave2:




Συνεχίζεται .. (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=85022) :smokin: