PDA

View Full Version : εξατμιση innova 125 i



baulander
15/07/2008, 17:57
τι προτεινεται για εξατμιση σε honda innova 125 i?μπορει να παρει αλλες μετατροπες το μοτερ αφου ειναι injection?ειμαι εντελως ασχετος γιαυτο αν μπορει ας μου πει καποιος...........ευχαριστω!!!!!!!:beer:

bobby
15/07/2008, 18:16
κοιτα φιλε μου! σιγουρα μπορεις να το σκαλισεις το μοτερακι του! αλλα για μενα ξεκινα με ενα φιλτρο καλο και μια εξατμιση τακεκαβα που ειναι κοριφη και για πιστονι μη το λισεις ακομα καινουριο μηχανακι! σε λιγο θα βγουνε πολλα πραγματα! ετοιμα για το μοτερ σου! οποτε δεν αξιζει τον κοπο να κανεις πιραματα μονος σου!

baulander
15/07/2008, 18:23
ευχαριστω θα κοιταξω μονο για εξατμιση-φιλτρο δλδ προς το παρον...μαυτα μονο θα δω διαφορα?οταν λεσ οτι θα βγουν ετοιμα πραγματα εννοεις για το μοτερ?

bobby
15/07/2008, 20:36
μη φανταστεισ οτι δεν 8α κρατιεται κιολας αλλα 8α δεις οτι θα φορτονει ποιο ανετα! ειναι κλειστο ακομα το μοτερ σου! θα δεις με τον καιρο θα σου δινει περισοτερο! ειναι ακομα καινουριο και δεν εχουν βγαλει ακομα τα βελτιοτικα οπςσ πρεπει! αστο λιγο καιρο και μετα θα βγενουν σετακια σε προσφορες! βολεψου εσυ με την εξατμιση και το φιλτρο τωρα και βλεπουμε μετα!