PDA

View Full Version : φτερο acerbis



apsogos
15/07/2008, 23:42
καλησπερα χτακιδες!σκεφτομαι να βαλω το φτερο μοταρντ της acerbis :http://www.xikis.gr/html/details.aspx?pagenum=1&categoryID=1&CategoryName=&subcategoryID=112&SubCategoryName=&ManufactureID=1&ManufactureName=&description=&productCode=8033.090.098&content=0&specialID=

για να γινει πιο ομορφο το χτ μου και για πιο αεροδυναμικη!
τι λετε ποιες οι εμπειριες σας?
στο συγκεκριμενο φτερο ξερετε αν χρειαζεται γεφυρα?

ευχαριστω!

fantacid
15/07/2008, 23:46
δε θελει γεφυρα

μαλλον θα γινει πιο ομορφο......γουστα ειναι αυτα!

kostic
24/07/2008, 21:12
telika to valame to ftero?kamia foto sto mixanaki ?

apsogos
24/07/2008, 21:23
μετα απο αρκετη ερευνα αποφασισα να το παρω!αλλα αργησα γιατι εμαθα οτι θελει και τρυπες.το ειδα σε ενα σαν το δικο μου οχι μοταρντ και παλι ειναι πολυ ομορφοτερο απο τις μανας!

apsogos
17/09/2008, 00:23
εχει κανεις καμμια photo απο χτ600 οχι μοταρντ να δω αν πηγαινει!!!στειλτε...φωτο οποιος εχει!!μην κανω καμμια βλακια!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ!:beer:

p@nos
17/09/2008, 01:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από apsogos
εχει κανεις καμμια photo απο χτ600 οχι μοταρντ να δω αν πηγαινει!!!στειλτε...φωτο οποιος εχει!!μην κανω καμμια βλακια!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ!:beer:

αφου δεν ειπες οτι το ειδες απο κοντα?
:wacko:



τεσπα,επειδη κι εγω το εχω δει δε μου αρεσε,πολυ κοντο το φτερο για τη μεγαλη ροδα και διχνει δυσαναλογο...

επεισης θα πρεπει να υπολογιζεις οτι οτι νερο υπαρχει στο δρομο θα ερχεται κατευθειαν στη μουρη σου:lol:


οι τρυπες δε χρειαζεται να σε ανησυχουν ομως,εχει 6 σημεια στα οποια ανοιγεις τις τρυπες,οποτε δε χρειαζεται να μετρησεις τιποτα...

apsogos
17/09/2008, 11:11
ναι ρε Πανο το ειχα δει πριν καιρο στο mall αλλα δεν θυμαμαι καλα...εικονα.τωρα που το εχω στο μαστορα για αναρτηση και του ειπα να μου το βαλει, μου ειπε οτι δεν θα πολυπηγαινει κατα την γνωμη του..στειλτε φωτο αν εχετε να δω!!please:sun:

nikolakisxt
17/09/2008, 21:08
μην το βαλεις!παραειναι κοντο για την δικη σου ροδα....εκτος του οτι θα ειναι ασχημο δεν θα ειναι και καθολου λειτουργικο....

kyrt
18/09/2008, 10:01
Ορίστε 2 φωτό απο το δικό μου που είναι motard.
Οι φωτό έχουν τραβηχτεί πριν βάλω τη γέφυρα η οποία αποδείχτηκε απαραίτητη για βόλτα σε εθνική οδό.

http://img.photobucket.com/albums/v476/kkour/BIKEFRONT.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v476/kkour/BIKESIDE.jpg

o_gavros
18/09/2008, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
αφου δεν ειπες οτι το ειδες απο κοντα?
:wacko:

τεσπα,επειδη κι εγω το εχω δει δε μου αρεσε,πολυ κοντο το φτερο για τη μεγαλη ροδα και διχνει δυσαναλογο...

επεισης θα πρεπει να υπολογιζεις οτι οτι νερο υπαρχει στο δρομο θα ερχεται κατευθειαν στη μουρη σου:lol:


οι τρυπες δε χρειαζεται να σε ανησυχουν ομως,εχει 6 σημεια στα οποια ανοιγεις τις τρυπες,οποτε δε χρειαζεται να μετρησεις τιποτα...


αυτό για το πως δείχνει θα έλεγα ότι είναι υποκειμενικό φίλος.
Εμένα στο δικό μου μ'αρεσει απείρως περισσότερο απο το κλασσικό "κουπί" που έχει για φτερό το ΧΤ600.

τώρα βέβαια έχεις χίλια δίκια όσον αφορά στα νερά!όλα μέσα και με την αρμύρα μη σου πω :p
ντάξει όχι και στη μούρη αλλά τα πόδια λερώνονται για πλάκα!προστασία μηδέν.


όσο για τις τρύπες,μην παίρνεις και όρκο ότι δεν χρειάζεται να μετρήσεις.το ξανάλλαξα τον περασμένο φλεβάρη γιατί έσπασε (το ίδιο έβαλα) και μέχρι να πετύχω το κεντράρισμα,ε όσο να πεις παιδεύτηκα.
το μηχανάκι αλλάζει τελείως το στυλ του όμως με αυτο το φτεράκι.


για το φίλο που ρωτάει,θα βρει πολλές φωτό στο θρεντ που βάζουμε φωτό τα ΧΤ.

MavrosPan
30/09/2008, 11:47
an deis tis teleutaies apantiseis sto thread me tis fotos apo xt, 8a to deis arketa kala, emena proswpika t oftero to goustarw trela, alla na 3ereis oti nera pernane gia plaka. emena den me polunoiazei giati etsi k alliws an den exei kalo kairo den to vgazw to mixanaki, alla kapoion allon pou to xrisimopoiei gia oles tou tis metafores fantazomai 8a ton enoxlei. alla apo tin mama tin koumoutsa sigoura kammia epafi. allazei teleiws.

KONIORDO$
30/09/2008, 16:29
αν το κανεις μοταρτ βαλτο αν το αφησεις τσι δεν μου αρεσει

apsogos
30/09/2008, 22:13
οχι μοταρντ δεν το κανω, γιατι γινεται πολυ (μικρο) γνωμη μου παντα και μ αρεσει ετσι οπως ειναι ψηλο....οποτε θα το αφησω ετσι!