PDA

View Full Version : ΕR-6 kawasaki



custom x
17/07/2008, 22:02
hello παιδια ...τι γνωμη εχετε για το er-6 ειναι καλο...γιατι δεν ακουω και πολλα γιαυτο το μηχανακι,,,ουτε και βλεπω και πολλα στο δρομο...ειναι αξιοπιστο ....εσεις που τα ξερετε καλυτερα απο μενα ....για πειτε την γνωμη σας...:sun: :sun: :sun:

Road67
18/07/2008, 10:23
Κοιταξε να δεις απ' οσο ξερω εγω δε βλεπεις πολλα στο δρομο γιατι το n εχει καπως extreme σχεδιαση που δεν αρεσει σε αρκετους ενω το f που αν ειχαν βασιστει στο n θα ηταν υπεροχο εχει μια τελειως παρωχημενη εμφανιση. Απο 'κει και περα οι εκδοσεις με abs εχουν σχετικα καλη τιμη αν και λιγα τυπικα αλογα. Αλλα δεν εχω ακουσει γενικα για προβληματα ουτε εχει παρει το αυτι μου καμια ανακληση.

Elle
18/07/2008, 16:25
Το Ν στην πόλη μου έχει πουλήσει :rolleyes: (χμ... τες πα:D ) κάποια κομμάτια, αλλά το F όχι. Δεν ξέρω αλλά δεν είδα και κανένα να κυκλοφορεί στο δρόμο. Το Ν δεν μου αρέσει καθόλου σε εμφάνιση, μοιάζει με σπανό καραφλό πίθηκο σαν αυτούς τους 2 πιθήκους στην πρόσφατη διαφήμιση της Cosmote ή Vodafone (τι σκ@Τ@ ήταν δε θυμάμαι) που έλεγε "...κάνε μια βιντεοκλήση, στείλε μια φωτό... ...περιγράφεται με λόγια αυτή η ομορφιά;":wave2:

xampos
18/07/2008, 16:30
kalo μηχανακι , πολυ οικονομικο γκαζι που δεν θα σε φοβισει αν εισαι αρχαριος , ροπη απο χαμηλα (δικυλινδρο )

για περισσοτερες πληροφοριες ρωτα τα παιδια στο kawasaki-bikers (www.kawasaki-bikers.gr) :wave2:

dimdil
20/07/2008, 14:31
πολλα πιστευω πλεονεκτηματα --ενα, αλλα βασικο, μειονεκτημα---μεταπωληση!!! σε μια χωρα που αγοραζει μονο HONDA η V-STROM.
Mου αρεσει γιατι θεωρω οτι εχει <<προσωπικοτητα>>:p :p
μαλλον το ...επομενο:winka: για το Ν μιλαω-- το F πιο πρακτικο σιγουρα στον αερα αλλα πολυ πιο απροσωπο :winka: