PDA

View Full Version : ΓΙΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΝΕΟΥ Transalp



Σελίδες : [1] 2

banditgr
21/07/2008, 17:41
Δεν έχω transalp,αλλα μόλις το διάβασα τυχέα στο σιτε του σαρακάκη.



Η Honda Transalp 700 τώρα ποιο προσιτή
και με δώρο έκπληξη στους ήδη κάτοχους της



Ο Όμιλος Επιχειρήσεων Σαρακάκη σε συνεργασία με την Honda Europe είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την νέα τιμή της Transalp 700 που την καθιστά ακόμα ποιο προσιτή.
Από τις 05.05.2008 η Transalp 700 θα διατίθεται στην τιμή των 7.620€ και 8.210€ αντίστοιχα για την έκδοση με ABS.

Η ελληνική αντιπροσωπία σεβόμενη τους ήδη κατόχους Transalp 700 που απέκτησαν την μοτοσυκλέτα τους έως τις 04.05.2008, θα τους προσφέρει ένα συλλεκτικό ρολόι χρονογράφο της Honda.
Όλοι οι δικαιούχοι θα πρέπει να επικοινωνήσουν τις επόμενες ημέρες με το Δίκτυο Αντιπροσώπων της Honda ώστε να ενημερωθούν για την διαδικασία παραλαβής του χρονογράφου Honda.

Ο Όμιλος Επιχειρήσεων Σαρακάκη υπόσχεται ότι θα βρίσκεται πάντα κοντά στους πιστούς πελάτες της Honda.







ΓΕΝΙΚΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Α.Ε.Β.Ε
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ
Διεύθυνση Επικοινωνίας Δικύκλων Honda

Daemon
21/07/2008, 17:46
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=58653


:wave2:

vestromas
21/07/2008, 18:30
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Mπραβο κουβαρνταλικια!!!
Το στρωμα κανει 7200 με Abs, 70 αλογα και αλουμινενιο ψαλιδι πλαισιο.
Τρεχτε εσεις στον Σαρακακη να παρετε ρολογακι.:lol: :beer: :beer: :wave2:

banditgr
21/07/2008, 19:33
den to egrapsa giayto re paidia...alla giati dinei doro ena roloi se osous exoun parei to ta,arkei na epikoinonisoun mazi tous.

endj3
21/07/2008, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Mπραβο κουβαρνταλικια!!!
Το στρωμα κανει 7200 με Abs, 70 αλογα και αλουμινενιο ψαλιδι πλαισιο.
Τρεχτε εσεις στον Σαρακακη να παρετε ρολογακι.:lol: :beer: :beer: :wave2:
Grafikos....klassika!

el_hymador
21/07/2008, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Mπραβο κουβαρνταλικια!!!
Το στρωμα κανει 7200 με Abs, 70 αλογα και αλουμινενιο ψαλιδι πλαισιο.
Τρεχτε εσεις στον Σαρακακη να παρετε ρολογακι.:lol: :beer: :beer: :wave2:

ναι αλλα δικαβαλο με αποσκευες βρισκει κατω...:winka:

vestromas
21/07/2008, 22:29
Στα πολλα αυτο ειναι ευλογια. Και το στρωμα 200αριζει οπως θα ξερετε κυριοι.:lol: :beer: :wave2:

Daemon
22/07/2008, 08:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
den to egrapsa giayto re paidia...alla giati dinei doro ena roloi se osous exoun parei to ta,arkei na epikoinonisoun mazi tous.

Υποτιθεται οτι εχει επικοινωνησει η Honda με τους πελατες.

Anty12
22/07/2008, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Στα πολλα αυτο ειναι ευλογια. Και το στρωμα 200αριζει οπως θα ξερετε κυριοι.:lol: :beer: :wave2:

Μπα.....μάλλον θα κλέβει το κοντέρ σαν του Tenere.....:D :D :beer:

el_mojito
22/07/2008, 14:15
nai ta exoume pei kai ta exoume janapei...orismenoi synitheis ypoptoi me STROMATEX mhn akousoun gia allo mhxanaki , bgazoun ton komplejismo tous sth fora gia mia akomh fora.

Nai, eiste oi kyriarxoi tou sympantos.Exete to kalytero mhxanaki, to pio gamato,to pio karakavle...

makis206
22/07/2008, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Mπραβο κουβαρνταλικια!!!
Το στρωμα κανει 7200 με Abs, 70 αλογα και αλουμινενιο ψαλιδι πλαισιο.

Δεν βλέπω την ώρα να πάω να πάρω δυο !:lol: :rotflmao: :beer:

AntoD
22/07/2008, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν βλέπω την ώρα να πάω να πάρω δυο !:lol: :rotflmao: :beer:

Τι ωρα ειναι

δεν θα ρωτησω

μονο θα κλαψω δεν θα μιλησω

αυτην την ωρα,
θελω να δερνω

το εαυτό μου
αχ θέε μου τι παιρνω

(Νεος ιδιοκτητης Τρανσαλπ!!!σχολιαζοντας την αγορα του!)

vestromas
22/07/2008, 14:48
Εχετε βαλει σκοπο να προωθησετε την πατατα που πηγε και εκανε η Χοντα και σας εχουμε παρει πρεφα και μας λετε γραφικους και κομπλεξικους επειδη λεμε την αληθεια, αλλα δεν πειραζει. Το μηχανακι αυτο για να πουλησει, πρεπει να παει 6 χιλιαρικα με δωρο το abs, η να εξαφανιστει το vstrom απ την αγορα. Πειτε οτι θελετε τωρα.:lol: :beer: :wave2:

domiemic65
23/07/2008, 10:40
Αυτό με το ρολόϊ πιο πολύ για κοροϊδία θα το λάμβανα αν είχα πάρει ΤΑ παρά για δώρο.... τι πιο πολύ δηλαδή.. για κοροϊδία στα μούτρα απροκάλυπτα!!!! :mad: :mad:
Αν δώσουν κανένα εξτρα για την μοτο δηλαδή θα τους πέσει έξω ο προϋπολογισμός;;;
Αντε όταν το ρίξουν λίγο ακόμα θα δώσουν και έξτρα ΣΥΛΕΚΤΙΚΟ μπρασελέ αλλά στην περίπτωση που είσαι στους άτυχους που αγόρασαν τώρα και δεν έχεις το ρολόϊ θα πρέπει να το αγοράσεις :p :p

Για την μείωση τώρα θεωρώ οτι το μηχανάκι εξακολουθεί να είναι πολύ ακριβό για αυτά που προσφέρει και για τις αλλαγές που του έχουν κάνει...
Ως προς την αισθητική του προσωπικά το συνηθίζω σιγα σιγά... :p :p Βέβαια το θέμα είναι εντελώς υποκειμενικό...

el_mojito
23/07/2008, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Εχετε βαλει σκοπο να προωθησετε την πατατα που πηγε και εκανε η Χοντα και σας εχουμε παρει πρεφα και μας λετε γραφικους και κομπλεξικους επειδη λεμε την αληθεια, αλλα δεν πειραζει. Το μηχανακι αυτο για να πουλησει, πρεπει να παει 6 χιλιαρικα με δωρο το abs, η να εξαφανιστει το vstrom απ την αγορα. Πειτε οτι θελετε τωρα.:lol: :beer: :wave2:

esy re magako ti petagesai san thn tsoutsou synexeia otan akous gia TA??
Grafei kapoios px ''poia zelatina proteinete gia TA'' kai synexeia petagesai kai bgazeis th xolh soy na poume les kai pairneis promitheies apo to sfakianakh.
Epishs paw stoixhma oti kavloneis kai me ta beverly...

A, kai na sou pw...to mhxanaki sou DE MOU ARESEI RE KATHOLOU

nik7119
23/07/2008, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Mπραβο κουβαρνταλικια!!!
Το στρωμα κανει 7200 με Abs, 70 αλογα και αλουμινενιο ψαλιδι πλαισιο.
Τρεχτε εσεις στον Σαρακακη να παρετε ρολογακι.:lol: :beer: :beer: :wave2: σην της αλης οτι μοιαζει και με γαλοπουλα

el_mojito
23/07/2008, 12:18
Kai gia na apofygw tyxon parejhghseis,den exw tpt oute me ta stromatex oute me kanena allo ditroxo.Epishs exw mathei na sebomai tous pantes kai ta panta sto metro tou dynatou.
O kathenas exei ayto pou tou ajizei kai sthn telikh ayto pou mporei na agorasei kai kanenas maimou''vestromas'' den exei to dikaioma na xlevazei kai na koroideyei.

O motosykletismos file mou vestroma, emperiexei metajy allwn kai tis ajies ths allhlegyhs kai tou altrouismou ennoies pou esy kata 99% oute kan gnwrizeis(afhnw ki ena 1% mhpws otan grafeis ayta pou grafeis eisai sourwmenos) .An se kapoio shmeio ths ethnikhs deis kapoion me TA na zhtaei bohtheia,paw stoixhma oti tha prospernouses gelwntas.Einai aparadekto apo merous sou na deixneis tetoia empatheia-kai to exeis kanei pollakis edw mesa.To na les oti exoun balei skopo orismenoi na proothisoun to TA apla se ekthetei

Entelws filika kai sorry gia to entono tou yfous alla to ajizeis (den exw TA pantws na jereis)

low__rider
23/07/2008, 14:20
:a014:

vestromas
23/07/2008, 15:18
Tο καινουριο τρανσαλπ, ειναι κοροιδια σκετη και πεταμενα λεφτα., ειτε το πω εγω ειτε οχι. Ειπα την αποψη μου και θα τη λεω οποτε βρισκω ευκαιρια.
Προσωπικη επιθεση δεν με ενδιαφερει να κανω σε κανεναν, ιδιαιτερα αν δεν τον γνωριζω. Ο καθενας εχει την γνωμη του και την αντιληψη να κρινει. Επισης τα γουστα διαφερουν. Περα απο αυτα ομως η φαση με τα ρολογακια και η ψευτομειωση τιμης για το συγκεκριμενο μηχανακι, ειναι μεγαλο καραγκιοζιλικι. Το συγκεκριμενο μηχανακι με τα σημερινα επιπεδα αγορας και συμφωνα με αυτα που προσφερει και την παρωχημενη τεχνολογια και εμφανιση, που τη μοστραρη για συγχρονη, δεν αξιζει πανω απο 6 χιλιαρικα και οποιος δωσει παραπανω, θα ειναι μονο επειδη του αρεσει, η επειδη εχει κολημα, η ψηνετε με την ιστορια του τρανσαλπ που την εχει επειδη τοσα χρονια επαιζε μονο του σε αυτη την κατηγορια. Αντε γεια μας:beer: :wave2:

Cpt. Haddock
23/07/2008, 15:30
Μπορεί το βεστρωμα να τον κράζω συνήθως για διάφορους λόγους (βεστρωμ, Λιακοπουλος κλπ :lol: ) αλλά στο θέμα του ΤΑ έχει δίκιο....

Ακου δώρο ρολόι...

Εαν το έκανε η bmw αυτό θα την έκραζε το σύμπαν, αφου το κάνει η "μαμα" χοντα είναι καλό...

Μη ψαρώνετε ρεεεεε

φυκια για μεταξωτες ειναι το ΤΑ (το καινουριο)

:beer:

vestromas
23/07/2008, 15:36
Ηλια, ωρες ωρες με συγκινεις ρε μπαγασα.:lol: :beer: :wave2:

p@nos
23/07/2008, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Tο καινουριο τρανσαλπ, ειναι κοροιδια σκετη και πεταμενα λεφτα., ειτε το πω εγω ειτε οχι. Ειπα την αποψη μου και θα τη λεω οποτε βρισκω ευκαιρια.
Προσωπικη επιθεση δεν με ενδιαφερει να κανω σε κανεναν, ιδιαιτερα αν δεν τον γνωριζω. Ο καθενας εχει την γνωμη του και την αντιληψη να κρινει. Επισης τα γουστα διαφερουν. Περα απο αυτα ομως η φαση με τα ρολογακια και η ψευτομειωση τιμης για το συγκεκριμενο μηχανακι, ειναι μεγαλο καραγκιοζιλικι. Το συγκεκριμενο μηχανακι με τα σημερινα επιπεδα αγορας και συμφωνα με αυτα που προσφερει και την παρωχημενη τεχνολογια και εμφανιση, που τη μοστραρη για συγχρονη, δεν αξιζει πανω απο 6 χιλιαρικα και οποιος δωσει παραπανω, θα ειναι μονο επειδη του αρεσει, η επειδη εχει κολημα, η ψηνετε με την ιστορια του τρανσαλπ που την εχει επειδη τοσα χρονια επαιζε μονο του σε αυτη την κατηγορια. Αντε γεια μας:beer: :wave2:



+polla

αλλα βεστρομα θα σε πληγωσω,το ΤΑ το καινουριο(και το παλιο) μου φαινεται πολυ πιο ωραιο απο το βεστρομ:D

el_mojito
23/07/2008, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Tο καινουριο τρανσαλπ, ειναι κοροιδια σκετη και πεταμενα λεφτα., ειτε το πω εγω ειτε οχι. Ειπα την αποψη μου και θα τη λεω οποτε βρισκω ευκαιρια.
Προσωπικη επιθεση δεν με ενδιαφερει να κανω σε κανεναν, ιδιαιτερα αν δεν τον γνωριζω. Ο καθενας εχει την γνωμη του και την αντιληψη να κρινει. Επισης τα γουστα διαφερουν. Περα απο αυτα ομως η φαση με τα ρολογακια και η ψευτομειωση τιμης για το συγκεκριμενο μηχανακι, ειναι μεγαλο καραγκιοζιλικι. Το συγκεκριμενο μηχανακι με τα σημερινα επιπεδα αγορας και συμφωνα με αυτα που προσφερει και την παρωχημενη τεχνολογια και εμφανιση, που τη μοστραρη για συγχρονη, δεν αξιζει πανω απο 6 χιλιαρικα και οποιος δωσει παραπανω, θα ειναι μονο επειδη του αρεσει, η επειδη εχει κολημα, η ψηνετε με την ιστορια του τρανσαλπ που την εχει επειδη τοσα χρονια επαιζε μονο του σε αυτη την κατηγορια. Αντε γεια μας:beer: :wave2:

mas ta exeis pei, kai mas ta exeis janapei kai mas ta exeis matajanapei.
E L E O S

vestromas
23/07/2008, 15:42
Αυτο ειναι θεμα γουστου ρε Πανο. Τι να με πληγωσεις;
Επισης το παλιο τρανσαλπ, συμφωνα με τον προσανατολισμο του, τα αξιζε τα λευτα του. Αυτο το καινουριο ομως, ειναι σκετη κοροιδια. Πως να το κανουμε;

el_mojito
23/07/2008, 15:43
e afou einai sketh koroidia ti na kanoume re gamwto...:rolleyes:

vestromas
23/07/2008, 15:45
Και θα τα ξαναλεω, οποτε μου δινετε η ευκαιρια, ιδιαιτερα οταν τα φυκια οπως λεει και ο καπταιν, περνιουντε για μεταξωτες κορδελες.
Εσυ τι ζορι τραβας δεν καταλαβα.

el_mojito
23/07/2008, 15:49
TRABAW ZORI RE ME TIS MALAKIES POU LES KAI MEIWNEIS TOUS ALLOUS
KATALABES KYRIE HGETH??

el_mojito
23/07/2008, 15:52
kai kovw thn kouventa edw giati de goustarw kan...

Cpt. Haddock
23/07/2008, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
TRABAW ZORI RE ME TIS MALAKIES POU LES KAI MEIWNEIS TOUS ALLOUS
KATALABES KYRIE HGETH??

Συγγνώμη για το μηχανάκι μιλάει, απο που κι ως που μειώνει εσένα; :confused:


Ρε μη γίνεστε άθελά σας τσιράκια των εταιριών :winka:

el_mojito
23/07/2008, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Συγγνώμη για το μηχανάκι μιλάει, απο που κι ως που μειώνει εσένα; :confused:


Ρε μη γίνεστε άθελά σας τσιράκια των εταιριών :winka:

re boy...janalew DEN exw TA.
Ena scooteraki exw twra,kai den kanw kanena promotion.Apla tetoies symperifores (kai eimai sygekrimenos) eirwnikes kai me ypermetrh dosh xlevasmou mas thigoun olous edw mesa.Opoios thelei na epibebaiwnetai as to rijei stis gomenes.

epp1640
23/07/2008, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
Kai gia na apofygw tyxon parejhghseis,den exw tpt oute me ta stromatex oute me kanena allo ditroxo.Epishs exw mathei na sebomai tous pantes kai ta panta sto metro tou dynatou.
O kathenas exei ayto pou tou ajizei kai sthn telikh ayto pou mporei na agorasei kai kanenas maimou''vestromas'' den exei to dikaioma na xlevazei kai na koroideyei.

O motosykletismos file mou vestroma, emperiexei metajy allwn kai tis ajies ths allhlegyhs kai tou altrouismou ennoies pou esy kata 99% oute kan gnwrizeis(afhnw ki ena 1% mhpws otan grafeis ayta pou grafeis eisai sourwmenos) .An se kapoio shmeio ths ethnikhs deis kapoion me TA na zhtaei bohtheia,paw stoixhma oti tha prospernouses gelwntas.Einai aparadekto apo merous sou na deixneis tetoia empatheia-kai to exeis kanei pollakis edw mesa.To na les oti exoun balei skopo orismenoi na proothisoun to TA apla se ekthetei

Entelws filika kai sorry gia to entono tou yfous alla to ajizeis (den exw TA pantws na jereis)

Φίλε μου, εντελώς φιλικά και εγώ, είσαι ο μόνος σε αυτό το thread που δεν μπορεί να είναι φιλικός με τους άλλους και γίνεται αγενής με τον Βεστρωμά. Είσαι ο μόνος που αντί να κάνεις χαβαλέ με τα τριμπούρδελα που καβαλάμε, τα παίρνεις όλα της μετροιτής, λες και δεν έχουμε κάνει όλοι χαβαλέ ή έχουμε πειράξει τον διπλανό μας για την μηχανή του, λες και δεν έχουμε πειράξει όλοι ένα εκατομμύριο φορές τον Vestroma. Δεν είδα ποτέ να θίγεται λες και το φτιάχνει με τα χεράκια του στην Ιαπωνία και να απαντάει έτσι. Επίσης δεν είδα άλλον να βγάζει συμπεράσματα για το ποιόν του καθενός, για το αν σταμάταγε και αν δεν θα σταμάταγε, που από το ελάχιστο που γνωρίζω, από το πληκτρολόγιο τον βεστρομά εκνευρίστηκα και μόνο που το διάβασα, και είσαι τέλος και ο μόνος που κρίνεις τι αξίζει και τι δεν αξίζει στον καθένα μας εδώ μέσα.

ΥΓ γράφε αν το υποστηρίζει το pc σου με ελληνικά γιατί είναι δύσκολο να διαβάζουμε greeklish εκτός του ότι είναι και λίγο αποκρουστικό.

Φιλικά πάντα.. :beer: :wave2:

Cpt. Haddock
23/07/2008, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
re boy...janalew DEN exw TA.
Ena scooteraki exw twra,kai den kanw kanena promotion.Apla tetoies symperifores (kai eimai sygekrimenos) eirwnikes kai me ypermetrh dosh xlevasmou mas thigoun olous edw mesa.Opoios thelei na epibebaiwnetai as to rijei stis gomenes.

Εμενα δε με θίγει...

Ειδικά όταν - για το τρανσαλπ μιλώντας - έχει δίκιο.

Το έβγαλε η χονδα σε μια τιμή "γειά σας", είδε τα νουμερα και άρχισε να το ρίχνει

Και, για να χρυσώσει το χαπι στα "κορόιδα" που το πήραν τσιμπημένο, δίνει κι ενα ρολόι...

Ακου ρολόι... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Το μηχανάκι αυτό (όπως και πολλά άλλα) δεν αξίζει τα λεφτά που δίνεις vs αυτά που προσφέρει στον παρόντα ανταγωνισμό

Εαν έκανε 6500 θα έλεγα οτι αν μη τι άλλο ειναι value for money που λενε στο χωριό μου. Τώρα δεν είναι

Το βεστρωμ μπορεί να έχει 1000 στραβά αλλα ΕΙΝΑΙ value for money, ξεκάθαρα

Απλά πράγματα, ξεκολήστε απο τις μάρκες και το μαρκετινγκ

......



Ακου ρολόι :bigcry:

epp1640
23/07/2008, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
re boy...janalew DEN exw TA.
Ena scooteraki exw twra,kai den kanw kanena promotion.Apla tetoies symperifores (kai eimai sygekrimenos) eirwnikes kai me ypermetrh dosh xlevasmou mas thigoun olous edw mesa.Opoios thelei na epibebaiwnetai as to rijei stis gomenes.

Βάλε λίγο νερό στο κρασί σου και γίνε λίγο πιο ευγενικός σε παρακαλώ. Δεν γνωρίζεις προσωπικά ούτε τον Captain, ούτε τον Vestroma(tex), ούτε εμένα, και μπορεί αν πεις το μπουρδελάκι το 125 μου παρτάλι να μην με πειράξει, αλλά τα ρε boy και οι χαρακτηρισμοί με πειράζουν. Και εγώ σταματάω εδώ.

el_mojito
23/07/2008, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Βάλε λίγο νερό στο κρασί σου και γίνε λίγο πιο ευγενικός σε παρακαλώ. Δεν γνωρίζεις προσωπικά ούτε τον Captain, ούτε τον Vestroma(tex), ούτε εμένα, και μπορεί αν πεις το μπουρδελάκι το 125 μου παρτάλι να μην με πειράξει, αλλά τα ρε boy και οι χαρακτηρισμοί με πειράζουν. Και εγώ σταματάω εδώ.

SE PEIRAJE TO ''re boy''???????????????? :confused: :confused:

epp1640
23/07/2008, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
SE PEIRAJE TO ''re boy''???????????????? :confused: :confused:

εκεί κόλλησες? με πείραξε το re boy γιατί είμαι ήδη άσχημα προδιαθετιμένος πλέον για κάθε ποστ σου λόγω των προηγούμενων.

el_mojito
23/07/2008, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
εκεί κόλλησες? με πείραξε το re boy γιατί είμαι ήδη άσχημα προδιαθετιμένος πλέον για κάθε ποστ σου λόγω των προηγούμενων. :lol:

Να σου πω...φιλοι??????? :beer: (ανοιχτη προσκληση στον Βεστρομα επίσης) :sun:

vestromas
23/07/2008, 17:30
Εγω δεν στραβωσα ιδιαιτερα, γιατι μου αρεσουν οι κοντρες και οι αντιπαραθεσεις.
Απο την αλλη χαρηκα που τα παιδια εδω μεσα, με εχουν παρει πρεφα και δεν με παιρνουν πολυ σοβαρα οταν υπερβαλω καμια φορα και θαβω κανα μηχανακι.
Ο φιλος ελ μοχιτο στραβωσε λιγο παρα πανω και ενοχληθηκαμε ολοι, αλλα εφοσον εχει την καλη διαθεση και κερναη μπυρες, ολα καλα και περασμενα ξεχασμενα οσον αφορα την παρτι μου.:beer: :beer: :beer:
Παντως να το πω για αλλη μια φορα, πως ολα αυτα που λεμε εδω μεσα, χαριν χαβαλε, δεν αξιζει τον κοπο, να το παιρνουμε προσωπικα και να τσαντιζομαστε. Μια παρεα ημαστε και καμια φορα υπερβαλουμε λιγο, με τον εναν η τον αλλον τροπο.:beer: :beer: :wave2:

nik7119
23/07/2008, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
+polla

αλλα βεστρομα θα σε πληγωσω,το ΤΑ το καινουριο(και το παλιο) μου φαινεται πολυ πιο ωραιο απο το βεστρομ:D δεν μπορω δεν μπορω τι ακουνε παλι τ αυτια μου και τι βλεπουν τα ματια μου σημερα,,ακου πιο ωραιο το τρανςλαπ απ το στρωμα ελεοοοοοος

epp1640
23/07/2008, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Εγω δεν στραβωσα ιδιαιτερα, γιατι μου αρεσουν οι κοντρες και οι αντιπαραθεσεις.
Απο την αλλη χαρηκα που τα παιδια εδω μεσα, με εχουν παρει πρεφα και δεν με παιρνουν πολυ σοβαρα οταν υπερβαλω καμια φορα και θαβω κανα μηχανακι.
Ο φιλος ελ μοχιτο στραβωσε λιγο παρα πανω και ενοχληθηκαμε ολοι, αλλα εφοσον εχει την καλη διαθεση και κερναη μπυρες, ολα καλα και περασμενα ξεχασμενα οσον αφορα την παρτι μου.:beer: :beer: :beer:
Παντως να το πω για αλλη μια φορα, πως ολα αυτα που λεμε εδω μεσα, χαριν χαβαλε, δεν αξιζει τον κοπο, να το παιρνουμε προσωπικα και να τσαντιζομαστε. Μια παρεα ημαστε και καμια φορα υπερβαλουμε λιγο, με τον εναν η τον αλλον τροπο.:beer: :beer: :wave2:

Μπύρες.. κατεβείτε κάτω να πιούμε ποτό για άντρες.. :blush: :rotflmao: Λοιπόν άσχετο αλλά επειδή τώρα το θυμήθηκα άκου Vestroma.. θυμάσαι αυτό που έλεγε ο λιακόπουλος μια μέρα για ένα στυλό το οποίο ανέπτυξε η nasa κόστισε κάτι μύρια σε κόστος εξέλιξης και ανάπτυξης, ενώ οι Ρώσοι πολύ απλά χρησιμοποίησαν μολύβι?? Ναι εγώ αυτό το στυλό το έχω, μου το είχε αγοράσει έναντι αδράς τιμής η θεία μου από την Γαλλία όταν ήμουν μικρός.. Fischer νομίζω είναι η μάρκα.. ψάχνω απεγνωσμένα να βρω στο Ελλάντα αλλά τπτ. Μήπως έχει πάρει τπτ το μάτι σου??


























:look: Μάλλον αυτή τη φορά το spam πέρασε τα όρια.. :rotflmao:

vestromas
23/07/2008, 17:53
Το στυλο που ψαχνεις, δεν γραφει στη γη γιατι εδω εχουμε βαρυτητα. Εκτος αν πας στο διαστημα να γραψεις:rotflmao: :beer: :wave2:

epp1640
23/07/2008, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Το στυλο που ψαχνεις, δεν γραφει στη γη γιατι εδω εχουμε βαρυτητα. Εκτος αν πας στο διαστημα να γραψεις:rotflmao: :beer: :wave2:

όχι ρε, κανονικά γράφει.. καλά μιλάμε πανέμορφο στυλό.. έχει και ένα επίχρυσο διαστημικό λεωφορείο σαν λεπτομέρεια πάνω.. :evil: :D

να το το βρήκα

http://www.spacepen.com/Public/Products/AstronautPen/index.cfm

vestromas
23/07/2008, 18:04
Ρε εσυ μιλας σοβαρα, κ εγω ο μ@λ@κας κανω πλακα.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Δεν ηξερα οτι υπαρχει πραγματικα τετοιο πραγμα. Αρα τα Νεφελιμ, ειναι προ των πυλων.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Να το σταματησουμε εδω ομως το σπαμαρισμα, γιατι θα πουν πως ημαστε εγκαθετοι του Σφακιανακη. Ασε που δεν θα μαθει και ο κοσμος πως να παρει δωρο το ρολοι, απο τη χοντα για το τρανσαλπ.:rotflmao: :beer: :wave2:

epp1640
23/07/2008, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ασε που δεν θα μαθει και ο κοσμος πως να παρει δωρο το ρολοι, απο τη χοντα για το τρανσαλπ.:rotflmao: :beer: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
23/07/2008, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από nik7119
δεν μπορω δεν μπορω τι ακουνε παλι τ αυτια μου και τι βλεπουν τα ματια μου σημερα,,ακου πιο ωραιο το τρανςλαπ απ το στρωμα ελεοοοοοος


Εμενα μ'αρεσει πιο πολυ η σχεδιαση του, τι να κανουμε δηλαδη?

nik7119
23/07/2008, 18:38
παιδες το βρηκαα επειδη μου αρεσει το ρολοι,,θα παρω την μηχανη για να αποκτησω το ρολοι,μετα θα πουλησω την μηχανη για να μου μεινει το ρολοι:eyepop: :confused: :eek: :look: :hypnotize :rotflmao: :wave2: :beer:

vestromas
23/07/2008, 18:40
Πανο, με τετοιο γουστο, σε βλεπω αναπληρωματικο στη Δυναμο Τυφλιδας.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

p@nos
23/07/2008, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Πανο, με τετοιο γουστο, σε βλεπω αναπληρωματικο στη Δυναμο Τυφλιδας.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:


:lol: :lol: :lol:


Re βεστρομα αν το στρομα δεν ειχε τουλαχιστον αυτη τη μουτσουνα θα ηταν η επομενη μηχανη μου...


Αλλα απο μπροστα ειδικα ειναι πολυ πατσαβουρα:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Sapadak
23/07/2008, 18:50
Λιτο και απεριτο οπως το νεο ΤΑ :cool:


137544

p@nos
23/07/2008, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Λιτο και απεριτο οπως το νεο ΤΑ :cool:



Καλα πρεπει να ειναι πολυ ακριβο,εχει και ημερομηνια...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

epp1640
23/07/2008, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Λιτο και απεριτο οπως το νεο ΤΑ :cool:

Έλεος.. παιδιά ο βεστρομάς έχει δίκιο.. καλά ήταν που ήταν κοροϊδία το θέμα αλλά ακόμα και σαν ρολόϊ περίμενα περισσότερα.. τους κόστισε 50-80 γιούρια? Ένα pulsar που έχω, και πόσο να κανε..150? 180? (Δώρο :D ) του χώνει χύμα.. καλύτερα να τους έκαναν δώρο καμιά εξάτμιση ή κανένα αξεσουάρ γενικά.. :beer:

Sapadak
23/07/2008, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Λιτο και απεριτο οπως το νεο ΤΑ :cool:


Ενω το αντιστοιχο σουτΖουκι ειναι φαφλαταδικο :cool:


137545

vestromas
23/07/2008, 18:59
Το ρολογακι πολυ τουμπανο τελικα! Ταιριαζει να εχεις κανα λευκο χαγιαμπουσα ομως.
Στο τρανσαλπ ταιριαζει κανα κομποσχοινι, με ξυλινο σταυρουδακι στο τελειωμα.
Πανο η μουτσουνα του vstrom , ειναι γερακισια και επιθετικη. Γιατι δεν σ αρεσει ρε;
Ασε που ειναι η μονη που αναβουν και τα δυο φωτα μαζι. Οι αλλες ειναι σαν ζαβες ετσι μονοπαντα που αναβουν τα φωτα. :beer: :wave2:

Elle
23/07/2008, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Το ρολογακι πολυ τουμπανο τελικα! Ταιριαζει να εχεις κανα λευκο χαγιαμπουσα ομως.
Στο τρανσαλπ ταιριαζει κανα κομποσχοινι, με ξυλινο σταυρουδακι στο τελειωμα.
Πανο η μουτσουνα του vstrom , ειναι γερακισια και επιθετικη. Γιατι δεν σ αρεσει ρε;
Ασε που ειναι η μονη που αναβουν και τα δυο φωτα μαζι. Οι αλλες ειναι σαν ζαβες ετσι μονοπαντα που αναβουν τα φωτα. :beer: :wave2:

Κι εμένα μου φαινόταν "κάπως" η μάσκα του V-Strom στην αρχή αλλά αργότερα το αγάπησα και μου αρέσει. Γούστα είναι αυτά. Από την άλλη μισώ τη μουτσούνα του Versys τόσο πολύ σε φάση που λέμε "μακριά κι αγαπημένοι! -Μη με πλησιάζεις!!! Μη με πλησιάζεις είπα! Φύγε, φύγε είπα" Σαν καμμιά γκόμενα σαβούρα τελείως, που φοβόμαστε μην μας κολλήσει καμμιά μυκητίαση και πάθουμε τίποτα! Σε πολλούς αρέσει αυτό, σε άλλους το άλλο, ενώ οι άλλοι μισοί μισούν αυτό που γουστάρει ο άλλος, ενώ κανένας δε μισεί αυτό που έχει. Εγώ πάντως σέβομαι τα γούστα όλων.

vestromas
23/07/2008, 20:23
Ναι ρε Elle, δικιο εχεις. Γουστα ειναι αυτα. Απλως κανουμε λιγο καλαμπουρακι και πειραζομαστε να περναη η ωρα και οι μερες μεχρι να παμε διακοπες να ξεθολωσουμε λιγο απ τη μουχλα.:lol: :beer: :wave2:

nik7119
23/07/2008, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Λιτο και απεριτο οπως το νεο ΤΑ :cool: θααα πουλησωωω το ρολοιιι και θα παρωωω κομπολοιιιιι,,τι ειναι αυτο ρε πεδες,,ουτε στο ανιψακι μου δεν θα τοκανα δωρο που ειναι 2 χρονων

Elle
23/07/2008, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ναι ρε Elle, δικιο εχεις. Γουστα ειναι αυτα. Απλως κανουμε λιγο καλαμπουρακι και πειραζομαστε να περναη η ωρα και οι μερες μεχρι να παμε διακοπες να ξεθολωσουμε λιγο απ τη μουχλα.:lol: :beer: :wave2:

Και ΕΙΔΟΥ!!!! Η στιγμή της θριαμβευτικής ερώτησης "με τι μηχανάκι θα πας ΡΕ διακοπές;"
Με το ΤΑΔΕ που έχεις ΧΟΧΟΧΟ.... Το δικό μου είναι το καλύτερο στην κατηγορία του,
πιο όμορφο από τον εξωγήινο δίτροχο που έχεις εσύ
και είναι σε κινητήρα σκύλος (Los skylos moteros moutsatsos) το πιο αξιόπιστο
από όλα κτλκτλκτλ. Ρε βαρέθηκα! Για όλα τα μηχανάκια έτσι δε λένε; Βαρέθηκα ρε!
Ασταδιάλα!!!

panavour
23/07/2008, 21:33
Ρε παιδια εμαθα πως ο ZOLOTAS που αντιπροσωπευει τα ρολογια PATEK PHILIPPE και
VACHERON KONSTANTIN μειωσε την τιμη στα συγκεκριμενα ρολογια κατα 8000 ευρω το κομματι,και σ αυτους που εχουν ηδη αγορασει με την παλια τιμη κανει δωρο ενα TRANSALP.
Oσοι εχετε παρει τα συγκεκριμενα ρολογια σπευσατε:lol: :lol: :lol: :lol:

vestromas
23/07/2008, 21:34
Aυτο ισχυη γι αυτους που πηραν το καινουριο τρανσαλπ.
Αληθεια, ρε Elle, πως θα πανε με αυτο το πραμα διακοπες; Τον vestroma στο μοτο gr, δεν τον διαβαζουν; Οταν οι φιλοι τους τους λενε καλοταξιδο, δεν καταλαβαινουν οτι τους λυπουντε και τους κοροιδευουν συναμα για να μην τους πληγωσουν;
Οταν γυρναν την πλατη, τα κρυφογελακια που ακουνε νομιζουν πως δεν ειναι γι αυτους;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Cpt. Haddock
23/07/2008, 21:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Λιτο και απεριτο οπως το νεο ΤΑ :cool:

Μια χαρά ειναι το ρολόι

(σε σχέση με το ΤΑ :bigcry: )

vestromas
23/07/2008, 21:36
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: panavour εδωσες ρεστα. Ζωγραφισες μεγαλε.:a18: :a19:

Elle
23/07/2008, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Aυτο ισχυη γι αυτους που πηραν το καινουριο τρανσαλπ.
Αληθεια, ρε Elle, πως θα πανε με αυτο το πραμα διακοπες; Τον vestroma στο μοτο gr, δεν τον διαβαζουν; Οταν οι φιλοι τους τους λενε καλοταξιδο, δεν καταλαβαινουν οτι τους λυπουντε και τους κοροιδευουν συναμα για να μην τους πληγωσουν;
Οταν γυρναν την πλατη, τα κρυφογελακια που ακουνε νομιζουν πως δεν ειναι γι αυτους;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Έλα ντε :rotflmao: πως θα πάνε; Το θέμα είναι το πως αντιδράνε όλοι
με τις μοτοσυκλέτες τους. Όλοι νομίζουν ότι έχουν το καλύτερο.
Πάρτε και κανένα τέτοιο
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=817372c9f5f6867c05d87002171cf132

για να γελάσουμε και λίγο παιδιά... :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :D

Elle
23/07/2008, 21:55
Οι αντιπαραθέσεις του νέου Transχlap-Transalp συνεχίζουν
κι επεκτείνονται σε κάθε γωνιά...:D
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=0b80b13108413c4313bc8f2fa47c99e9

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

nik7119
23/07/2008, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Κι εμένα μου φαινόταν "κάπως" η μάσκα του V-Strom στην αρχή αλλά αργότερα το αγάπησα και μου αρέσει. Γούστα είναι αυτά. Από την άλλη μισώ τη μουτσούνα του Versys τόσο πολύ σε φάση που λέμε "μακριά κι αγαπημένοι! -Μη με πλησιάζεις!!! Μη με πλησιάζεις είπα! Φύγε, φύγε είπα" Σαν καμμιά γκόμενα σαβούρα τελείως, που φοβόμαστε μην μας κολλήσει καμμιά μυκητίαση και πάθουμε τίποτα! Σε πολλούς αρέσει αυτό, σε άλλους το άλλο, ενώ οι άλλοι μισοί μισούν αυτό που γουστάρει ο άλλος, ενώ κανένας δε μισεί αυτό που έχει. Εγώ πάντως σέβομαι τα γούστα όλων. καλα το versis τι ειναι παλι αυτο?μηχανακι?αυτο φτιαχθηκε απο ολα τα ρεταλια που ειχαν για πεταμα: :confused: :eek: :bawl: :hypnotize :look: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :yuck: :beer: :beer: :beer:

Elle
23/07/2008, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από nik7119
καλα το versis τι ειναι παλι αυτο?μηχανακι?αυτο φτιαχθηκε απο ολα τα ρεταλια που ειχαν για πεταμα: :confused: :eek: :bawl: :hypnotize :look: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :yuck: :beer: :beer: :beer:

Εγώ πάντως την έκανα την δήλωσή μου κι ας με μηνύσει η μαμά Kawaσουκαρού.
Αν δω versys στο δρόμο του λέω "μη με πλησιάζεις!!"
Ειλικρινά όμως είναι θέμα γούστου, ακόμα και το κατσίκι που έσφαξε ο θείος μου φέτος
το πάσχα ήταν σαφώς πιο όμορφο απο το Versys μα τον Τουτάτη. Σας εκληπαρώ κύριοι
και κυρίες Kawasokouβάδες μη με φάτε Πλίιιζ. Δεν έχω τίποτα με το μηχανάκι αυτό,
μου αρέσει δεν το εννοώ αυτό που λέω, σας ορκίζομαι στις κεραμιδόγατες των κάδων της γειτονιάς σας!:D :wave2:

nik7119
23/07/2008, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Εγώ πάντως την έκανα την δήλωσή μου κι ας με μηνύσει η μαμά Kawaσουκαρού.
Αν δω versys στο δρόμο του λέω "μη με πλησιάζεις!!"
Ειλικρινά όμως είναι θέμα γούστου, ακόμα και το κατσίκι που έσφαξε ο θείος μου φέτος
το πάσχα ήταν σαφώς πιο όμορφο απο το Versys μα τον Τουτάτη. Σας εκληπαρώ κύριοι
και κυρίες Kawasokouβάδες μη με φάτε Πλίιιζ. Δεν έχω τίποτα με το μηχανάκι αυτό,
μου αρέσει δεν το εννοώ αυτό που λέω, σας ορκίζομαι στις κεραμιδόγατες των κάδων της γειτονιάς σας!:D :wave2: xaxaxaxaxaxa δεν εχεις δικιο,, ειναι τελειο,, χωρις την τελεια ζηλευεις γι αυτο το λες :hypnotize :wave2: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer:

nik7119
23/07/2008, 22:52

vestromas
23/07/2008, 23:05
Ρε σεις, μηπως μας δωσουν κανενα ρολοι για να σταματησουμε να τους ξεφωνιζουμε;:lol: :beer: :wave2:

nik7119
23/07/2008, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ρε σεις, μηπως μας δωσουν κανενα ρολοι για να σταματησουμε να τους ξεφωνιζουμε;:lol: :beer: :wave2: παιδια εγω δε θελω το μηχανακι,, αλα θελω το ρολοι,,τι να κανω βοηθειστε με:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :beer: :beer: :beer: :beer:

Elle
24/07/2008, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από nik7119
παιδια εγω δε θελω το μηχανακι,, αλα θελω το ρολοι,,τι να κανω βοηθειστε με:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :beer: :beer: :beer: :beer:


-Αααα!!!! Τransalp!!!! Μμμμ!!!!!

-Κι εσύ πάρει Fujitsu.. εεεεε... Transalp ήθελα να πω!!!!


-Έλα πάρε πάρε πάρε ΕΧΩ!!!
Τρανσάλπ ΕΧΩ, σε τιμή ευκαιρίας ΕΧΩ, δώρα,
ρολογάκια έχω, βαλιτσάκια ΕΧΩ, βαλίτσες, τσαντάκια, σκατάκια,
καγκελάκια, μπαγκστεράκια ΕΧΩ!!!
Έλα πάρε πάρε πάρε πάρε!!! ΠΛΟΥΣΙΑ ΔΩΡΑ!!!
Ρολόγια ΗΟΝDA, μπαγκστεράκια ΗΟΝDA, κράνη ΗΟΝDA,
ψυγεία ΗΟΝDA, πλυντήρια ΗΟΝDA, κουζίνες ΗΟΝDA,
τραπέζια ΗΟΝDA, καρέκλες ΗΟΝDA, και καρπούζια γλυκά ΕΧΩ,
μελωμένα, δροσερά ΗΟΝDA γνήσια γιαπωνέζικα, καλοκαιρινή προσφορά!


Μα καλά με τόσες προσφορές και τόσο ωραίο ρολόι,
εσύ δεν πήρες ακόμη Transalp?






ΚΑΚΩΣ!

:lol: :rotflmao: :lol: :D

AntoD
25/07/2008, 09:00
Ρε συς χανετε την ουσια...

οταν το τρανσαλπ δεν θα αξιζει μια σε μερικα χρονια,

το ρολοι θα μοσχοπουλιεται σαν συλλεκτικο....

Με καθε ρολοι Χόντα, ενα τρανσάλπ Δώρο...

Αυτο ειναι ....οχι το αναποδο...
:nono:

el_mojito
25/07/2008, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Το ρολογακι πολυ τουμπανο τελικα! Ταιριαζει να εχεις κανα λευκο χαγιαμπουσα ομως.
Στο τρανσαλπ ταιριαζει κανα κομποσχοινι, με ξυλινο σταυρουδακι στο τελειωμα.
Πανο η μουτσουνα του vstrom , ειναι γερακισια και επιθετικη. Γιατι δεν σ αρεσει ρε;
Ασε που ειναι η μονη που αναβουν και τα δυο φωτα μαζι. Οι αλλες ειναι σαν ζαβες ετσι μονοπαντα που αναβουν τα φωτα. :beer: :wave2:

κατι τετοιες ωρες σε αγαπω ρε βεστρομα γιατι μου δινεις πασες:ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ????Σου δινεταθ η εντυπωση οτι εχει καει η λαμπα!!Τι να πω...απο beverly μεχρι fazer η ιδια ιστορια!!!!

vestromas
25/07/2008, 22:46
:lol: :beer: :wave2:

Sapadak
26/07/2008, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
κατι τετοιες ωρες σε αγαπω ρε βεστρομα γιατι μου δινεις πασες:ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ????Σου δινεταθ η εντυπωση οτι εχει καει η λαμπα!!Τι να πω...απο beverly μεχρι fazer η ιδια ιστορια!!!!

Για να ξεχωριζει οτι ειναι μηχανη,

Αν δει καποιος 2 φωτα να αναβουν το ενα πολυ κοντα στο αλλο μπορει να νομιζει οτι ειναι ενα αυτοκινητο πολυ μακρια.

domiemic65
26/07/2008, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Για να ξεχωριζει οτι ειναι μηχανη,

Αν δει καποιος 2 φωτα να αναβουν το ενα πολυ κοντα στο αλλο μπορει να νομιζει οτι ειναι ενα αυτοκινητο πολυ μακρια.

Τώρα αυτό είναι πλάκα ή το λες σοβαρά;...:p
Αφου απο μακρυά και τα φώτα των αυτοκινήτων φαίνονται ως ένα το Strom π.χ. που οι προβολείς του απέχουν 3 πόντους θα περάσει για αμάξι;;;; Δεν το νομίζω...:nono:

Αν και τώρα που το σκέφτομαι το ΤΑ που έχει την μια σκάλα πάνω απο την άλλη μπορεί και να περάσει για νταλίκα απο αυτές που έχουν δυο σειρές φώτα.... με την μια μερια καμένη βέβαια :o ... ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟΟΟΟΟ.... :beer: :beer: :beer:

Sapadak
26/07/2008, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από domiemic65
Τώρα αυτό είναι πλάκα ή το λες σοβαρά;...:p
Αφου απο μακρυά και τα φώτα των αυτοκινήτων φαίνονται ως ένα το στρωμα που οι προβολείς του απέχουν 3 πόντους θα περάσει για αμάξι;;;; Δεν το νομίζω...:nono:

Αν και τώρα που το σκέφτομαι το ΤΑ που έχει την μια σκάλα πάνω απο την άλλη μπορεί και να περάσει για νταλίκα απο αυτές που έχουν δυο σειρές φώτα.... με την μια μερια καμένη βέβαια :o ... ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟΟΟΟΟ.... :beer: :beer: :beer:

Σοβαρα βρε το λεω.


Εχει γινει μελετη γιαυτο και ολα πλεον ειναι μονοφθαλμα!

Οταν ενα αμαξι ειναι μακρια φαινονται τα φωτα του πολυ κοντα το ενα στο αλλο (οπως η μηχανη)

domiemic65
26/07/2008, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Σοβαρα βρε το λεω.


Εχει γινει μελετη γιαυτο και ολα πλεον ειναι μονοφθαλμα!

Οταν ενα αμαξι ειναι μακρια φαινονται τα φωτα του πολυ κοντα το ενα στο αλλο (οπως η μηχανη)

ΟΚ πάω πάσο....

George_M.
27/07/2008, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ρε σεις, μηπως μας δωσουν κανενα ρολοι για να σταματησουμε να τους ξεφωνιζουμε;:lol: :beer: :wave2:

παρακολουθω την κουβεντα απο την αρχη κ διακρινω μια υποτιμητικη σταση για ενα ναι μεν παλαιο-ακριβο μοντελο αλλα 100% ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ δε.αναφερομαι στο ΤΑ.
καλο θα ηταν να λεμε κ τα δικα μας ομως..οπως δεν κρατα ρελαντι κ επισκευη αμορτισερ κεδω αναφερομαι στο vsrtom

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=63474

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=63584

vestromas
27/07/2008, 21:04
Το ρελαντι εφιαξε μονο του, και για αμορτισερ ρωταω για το μελλον επειδη ταξιδευω πολυ και φορτωμενος. Ετσι για να ξερω τι παιζει. Ειμαστε τοσοι πολλοι οι ευχαριστημενοι κατοχοι vstrom αδερφε manianisg, που θα δυσκολευτεις πολυ, με τετοια επιχειρηματα. Επισης εαν το μηχανακι μου ηταν μπουρδελο, πρωτος εγω θα το ξεφωνιζα και θα αποθαρινα και αλλους να κανουν την ιδια μαλακια.
Στην προκειμενη περιπτωση ομως, δες στη λιστα vstrom ποσοι ημαστε και βλεπε καθε μερα ποσοι ερχοντε. Αυτοι, τι νομιζεις; Τοσο κοροιδα ειναι;:lol: :beer: :wave2:

charlie says
27/07/2008, 21:18
αφηστε να κυκλοφορισει για κανα δυο χρονακια και μετα μιλαμε για προβληματα:D

Smith
27/07/2008, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Mπραβο κουβαρνταλικια!!!
Το στρωμα κανει 7200 με Abs, 70 αλογα και αλουμινενιο ψαλιδι πλαισιο.
Τρεχτε εσεις στον Σαρακακη να παρετε ρολογακι.:lol: :beer: :beer: :wave2:

Συγγνώμη..αλλά πόσο...:a24: πρέπει να είσαι για
1.να δώσεις φράγκα...
2. να δώσεις για το συγκεκριμένο τρανσέξουαλ :rotflmao: φράγκα ....????
και... 3.. όπως τα είπες οταν τα εχει σαρώσει ολα το v-strom...

ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ...????:lol: :lol: :lol: :lol:

spicar76
28/07/2008, 02:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ρε σεις, μηπως μας δωσουν κανενα ρολοι για να σταματησουμε να τους ξεφωνιζουμε;:lol: :beer: :wave2:


παρακολουθω την συζητηση κι εχω την εξης απορια!
θελω να παρω το νεο τρανσαλπ γιατι το γουσταρω πολυ αυτο το μηχανακι και αναρρωτιεμαι γιατι μια μεριδα νεοελληναραδων επιθυμει να με κρινει για την επιλογη μου και τον τροπο που θα ξοδεψω τα ευρωπουλακια μου:a43:

epp1640
28/07/2008, 02:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από spicar76
παρακολουθω την συζητηση κι εχω την εξης απορια!
θελω να παρω το νεο τρανσαλπ γιατι το γουσταρω πολυ αυτο το μηχανακι και αναρρωτιεμαι γιατι μια μεριδα νεοελληναραδων επιθυμει να με κρινει για την επιλογη μου και τον τροπο που θα ξοδεψω τα ευρωπουλακια μου:a43:

:lol: το emoticon όλα τα λεφτά.. ρε και εμένα μου αρέσει το transalp το καινούριο.. και πολύ μάλιστα.. :look: δεν έχετε καταλάβει ότι αφενός χαβαλέ κάνουμε και αφετέρου σχολιάσαμε 2 πράγματα

1) ότι είναι ακριβό για αυτά που προσφέρει - κοινώς κακή σχέση απόδοσης/ τιμής

2) ότι το δώρο της honda σε αυτούς που έσκασαν την διαφορά αγοράζοντας το από τους πρώτους είναι σκέτη κοροιδία.. αν είχα πληρώσει ένα χιλιάρικο παραπάνω και μετά μου έλεγαν, ξέρετε κύριε Ανδρέα σας κάνουμε δώρο ένα ρολόϊ που στην εταιρία κόστισε δεν κόστισε 80 ευρώ θα ξενέρωνα άγρια..

Άντε με το καλό να το πάρεις το transalpάκι σου..

:winka: :beer:

el_mojito
28/07/2008, 02:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από spicar76
παρακολουθω την συζητηση κι εχω την εξης απορια!
θελω να παρω το νεο τρανσαλπ γιατι το γουσταρω πολυ αυτο το μηχανακι και αναρρωτιεμαι γιατι μια μεριδα νεοελληναραδων επιθυμει να με κρινει για την επιλογη μου και τον τροπο που θα ξοδεψω τα ευρωπουλακια μου:a43:

...εγω να μιλήσω ή θα γίνω πάλι κακός???
Φίλε spicar76 εγώ μαζί σου είμαι...ΠΑΡΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ!!Είναι το βασικότερο κριτήριο για αγορά μοτοσυκλέτας κατ'εμέ ,το οποίο πάρα πολλοί αγνοούν βγάζοντας χαρτί και μολύβι και κάνοντας υπολογισμούς! :a13: :a024:

vestromas
28/07/2008, 15:58
Οπως ειπε και ο φιλος epp1640, πλακα κανουμε.
spicar76, με το καλο να το παρεις, το εργαλειο. Νομζω θα εισαι ο πρωτος στο φορουμ.
Αντε μπραβο και καποιος που δεν ντρεπετε να το παρει.
Αμα το εχει παρει και αλλος ρε παιδια, πειτε το, δεν ειναι ντροπη.:lol: :beer: :wave2:

Sapadak
28/07/2008, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Αμα το εχει παρει και αλλος ρε παιδια, πειτε το, δεν ειναι ντροπη.:lol: :beer: :wave2:


Για τo ρολοϊ ή τη μηχανη ενδιαφερεσε :lol:

Παντως απο κοντα που το ειδα..ειναι πολυ ομορφοτερο απο 'τι στις φωτογραφιες (ευτυχως γιατι ασχημοτερο δεν πηγαινε :rotflmao: )

spicar76
28/07/2008, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:lol: το emoticon όλα τα λεφτά.. ρε και εμένα μου αρέσει το transalp το καινούριο.. και πολύ μάλιστα.. :look: δεν έχετε καταλάβει ότι αφενός χαβαλέ κάνουμε και αφετέρου σχολιάσαμε 2 πράγματα

1) ότι είναι ακριβό για αυτά που προσφέρει - κοινώς κακή σχέση απόδοσης/ τιμής

2) ότι το δώρο της honda σε αυτούς που έσκασαν την διαφορά αγοράζοντας το από τους πρώτους είναι σκέτη κοροιδία.. αν είχα πληρώσει ένα χιλιάρικο παραπάνω και μετά μου έλεγαν, ξέρετε κύριε Ανδρέα σας κάνουμε δώρο ένα ρολόϊ που στην εταιρία κόστισε δεν κόστισε 80 ευρώ θα ξενέρωνα άγρια..

Άντε με το καλό να το πάρεις το transalpάκι σου..

:winka: :beer:
...και ποια αντιπροσωπεια δεν θα κοιταξει το συμφερον της?
Ας μην γελιομαστε παιδες.Το ξερουμε ολοι πολυ καλα,το εχουμε δει στους επισημους,στους ανεπισημους,στα συνεργεια και σε καθετι που εχει σχεση με αυτο που γουσταρουμε να κανουμε
ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ:a30: :a30: :a30:

XJR_Billy
28/07/2008, 16:14
Φίλε spicar76 μην πάρεις την Τρανσαλπ γιατί δεν αξίζει τα λεφτά της.

Πάρε την BMW1200 GS Adventure, που τα αξίζει μέχρι τελευταίας δεκάρας.

:D :D :smokin:

id12586
28/07/2008, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Για τo ρολοϊ ή τη μηχανη ενδιαφερεσε :lol:

Παντως απο κοντα που το ειδα..ειναι πολυ ομορφοτερο απο 'τι στις φωτογραφιες (ευτυχως γιατι ασχημοτερο δεν πηγαινε :rotflmao: )
Συμφωνώ! Μου άρεσε η ποιότητα κατασκευής και το σχετικά μαζεμένο μέγεθος της.
Δεν θα την αγόραζα για τους λόγους που έχουν αναφερθεί αλλά σίγουρα δεν θα με χάλαγε η εξωτερική εμφάνιση.
Ενώ αντίθετα στο Vstrom αυτό με χαλάει κυρίως.

Ο καθένας μας έχει και το μαχαίρι και το καρπούζι.

spicar76
28/07/2008, 16:18
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Για τo ρολοϊ ή τη μηχανη ενδιαφερεσε :lol:

Παντως απο κοντα που το ειδα..ειναι πολυ ομορφοτερο απο 'τι στις φωτογραφιες (ευτυχως γιατι ασχημοτερο δεν πηγαινε :rotflmao: ) [/QUOTE
http://www.youtube.com/watch?v=Sz2ZJlPqJMs

αιγαιοπλόος
29/07/2008, 12:45
Εδώ και 2 μήνες περίπου είμαι κάτοχος του νέου Transalp 700 (το έδωσα το ΧΤ660R που είχα).
Το Transalp το αγόρασα 7.620 ευρώ (-4.300 που έδωσα το ΧΤ, μου κόστισε 3.320 ευρώ).

Εντυπώσεις από τη συμβίωση μαζί του:

Θετικά:
1) Ομορφο (υποκειμενικό) και ξεχωριστό (δεν το μπερδεύεις με κανένα άλλο). Ιδίως ο προβολέας του είναι (για μένα) έρωτας.
2) Πολύ μαζεμένο σε διαστάσεις, ευέλικτο, με ελαφριά αίσθηση (παρά τα 220 πραγματικά κιλά του). Μου θυμίζει το ΧΤ660R στην ευκολία χρήσης.
3) Κινητήρας δυνατός (59 ίπποι), κυρίως στις χαμηλομεσαίες στροφές (δηλ. εκεί που το δουλεύεις καθημερινά) και εξαιρετικά ροπάτος και ελαστικός. Σύμφωνα με το ΜΟΤΟ, μέχρι τις 7.200 σ.α.λ. είναι πιο δυνατό από το V-Strom. Από εκεί και πάνω υπερέχει το Suzuki. Στην καθημερινή χρήση πάντως (και μέχρι τις 7.200 σ.α.λ.) υπερτερεί το Transalp. (Μην πέσετε να με φάτε οι V-Strom-άδες, έτσι; :lol: Εχει και το "δικό σας" τις χάρες του στο ταξίδι και στην ανεμοκάλυψη).
4) Φρένα με την απολύτως κορυφαία αίσθηση που μπορείς να βρείς. Σαν να πιάνεις με τα χέρια τους δίσκους. Και το συνδυασμένο ABS προσθέτει πόντους ασφαλείας στα δύσκολα.
5) Ικανό για το χώμα. Τελεία. Το Transalp παραμένει υπερήφανα on-off και μπαίνει στο χώμα με αξιώσεις. Δεν "περνάει" απλώς από πατημένο χωματόδρομο αλλά μπαίνει στη "φύση" και το διασκεδάζει κιόλας, με όπλο του τον μαζεμένο όγκο του, τους ακτινωτούς τροχούς του, το μικρό μεταξόνιό του, το ροπάτο κινητήρα του, τα προοδευτικά φρένα του, το "μαλακό" και ενδοτικό πλαίσιό του, τα καλά λάστιχά του. Χωρίς υπερβολή πάω όπου πήγαινα πριν με το ΧΤ660R, και με την ίδια ευκολία.
6) Εξυπηρετικό και ευέλικτο στην πόλη. Χωράει άνετα σχεδόν παντού (βλ. μικρός όγκος, στενό τιμόνι με μεγάλο κόψιμο) και μπορεί να είναι ο καθημερινός σου υπηρέτης.
7) Δοκιμασμένος κινητήρας εδώ και 20 χρόνια. Οι μόνες αλλαγές στο 700άρι είναι οι 4βάλβιδη κεφαλή (αντί για 3βάλβιδη πριν) και ο ψεκασμός της Keihin (αντί για τα βενζινοβόρα καρμπυρατέρ).
8) Ανετη σέλα για αναβάτη και συνεπιβάτη.

Αρνητικά:
1) Υψηλότερη τιμή αγοράς από τον ανταγωνισμό. Δεν είναι ακριβό γι' αυτά που προσφέρει αλλά υπάρχουν και οικονομικότες προτάσεις με αξιόλογο ενδιαφέρον.
2) Ανεπαρκής ανεμοκάλυψη, λόγω μικρής ζελατίνας (είναι όμως πιο όμορφη από μια τεράστια ... τζαμαρία). Αν θέλεις, υπάρχει και aftermarket ψηλότερη, της Honda ή της Givi ή της Ermax κλπ. Τη βάζεις και ξένοιασες.
3) Ενοχλητική ζέστη στα πόδια του αναβάτη από τον κινητήρα. Συχνή λειτουργία του βεντιλατέρ στην κίνηση, λόγω υπερθέρμανσης. Πάντως ποτέ η θερμοκρασία δε μου ανέβηκε πάνω από τους 103 βαθμούς στο ηλεκτρονικό θερμόμετρο (Σημείωση: το όριο ασφαλούς λειτουργίας είναι, σύμφωνα με το manual, οι 122 βαθμοί). Πάντως η ζέστη από τον κινητήρα τώρα το καλοκαίρι είναι κάτι που ενοχλεί.


Αυτά.

WWW
29/07/2008, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από panavour
Ρε παιδια εμαθα πως ο ZOLOTAS που αντιπροσωπευει τα ρολογια PATEK PHILIPPE και
VACHERON KONSTANTIN μειωσε την τιμη στα συγκεκριμενα ρολογια κατα 8000 ευρω το κομματι,και σ αυτους που εχουν ηδη αγορασει με την παλια τιμη κανει δωρο ενα TRANSALP.
Oσοι εχετε παρει τα συγκεκριμενα ρολογια σπευσατε:lol: :lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΚΟΡΥΦΗ

:lol: :lol: :lol:

XJR_Billy
29/07/2008, 14:52
Κάναμε την πλάκα μας, κοροιδέψαμε τη Χόντα, το μοντέλο της,

ΚΑΙ το ρολογάκι της!!:D

Διάβασε όμως κανείς το review του αιγαιοπλόου για τη μηχανή?:winka:

Τελικά η κοινή αποδοχή κάνει μιά μηχανή όνειρο για αυτόν που τη γουστάρει και την αγοράζει?

Ή το όνειρο γίνεται μηχανή για κάποιον που ίσως περίμενε πολλά χρόνια για να βρει κάτι που τον καλύπτει, χωρίς, ίσως, κοινή αποδοχή?

"Πως κυκλοφορείς Αθήνα με το κτήνος?" σου λέει ο τύπος με το παπί...

"Πως πας ταξίδι με το παπί?" σου λέει ο τύπος με τη μπούσα...

Όλοι μας αγοράζουμε με βάση τη λογική ή το πάθος?

tasos 1985
09/08/2008, 23:50
και εσεις με τα σουζουκια,πως σας φανηκε οταν οι τιμες επεσαν τρελα?απο 14.000 στα 12.000 το GSX-R και το GSR χιλια ευρωπουλα κατω.σας αρεσε?γιατι ολοι κατηγορειτε την HONDA ενω η SUZUKI εριξε τις τιμες σχεδον σε ολα τα μοντελα.αυτοι που τα πηραν με τις παλιες τιμες μακακες ηταν δηλαδη???

σουλης
10/08/2008, 04:43
τα ίδια ΄΄εκανε και η BMW πρίν λίγο καιρο με τα 650αρια της γενικώς οι περισσοτερες εταιρειες χρησιμοποιούν αυτην την αισχρή πολιτική τουλάχιστον με το ΤΑ έγινε για ελάχιστο χρονικό διάστημα αφού ειδαν οτι δεν πουλάει διότι αυτα που προσφέρει είναι μάλλον λίγα
Αλλα εγω θα ήθελα να ρωτήσω του κατόχους VSTROM γιατί συγκρίνουν με την μηχανή τους με το ΤΑ κανονικά θα έπρεπαι να την συγκρίνουν με το CBF διότι μόνο ON-OFF δεν λέγεται αν και κατα τα άλλα είναι εξαιρετικά τιμια μηχανή αλλα χώμα τουλάχιστον δεν πάει η τουλάχιστον οχι παραπάνω απο το φεηζερ

madox
10/08/2008, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Κάναμε την πλάκα μας, κοροιδέψαμε τη Χόντα, το μοντέλο της,

ΚΑΙ το ρολογάκι της!!:D

Διάβασε όμως κανείς το review του αιγαιοπλόου για τη μηχανή?:winka:

Τελικά η κοινή αποδοχή κάνει μιά μηχανή όνειρο για αυτόν που τη γουστάρει και την αγοράζει?

Ή το όνειρο γίνεται μηχανή για κάποιον που ίσως περίμενε πολλά χρόνια για να βρει κάτι που τον καλύπτει, χωρίς, ίσως, κοινή αποδοχή?

"Πως κυκλοφορείς Αθήνα με το κτήνος?" σου λέει ο τύπος με το παπί...

"Πως πας ταξίδι με το παπί?" σου λέει ο τύπος με τη μπούσα...

Όλοι μας αγοράζουμε με βάση τη λογική ή το πάθος?

+1300
Oι περισσοτεροι αγοραζουν με τα PS αυτο αλλωστε προσταζει η κουλτουρα της καφετεριας.

taksidiotis25
10/08/2008, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
-Αααα!!!! Τransalp!!!! Μμμμ!!!!!

-Κι εσύ πάρει Fujitsu.. εεεεε... Transalp ήθελα να πω!!!!


-Έλα πάρε πάρε πάρε ΕΧΩ!!!
Τρανσάλπ ΕΧΩ, σε τιμή ευκαιρίας ΕΧΩ, δώρα,
ρολογάκια έχω, βαλιτσάκια ΕΧΩ, βαλίτσες, τσαντάκια, σκατάκια,
καγκελάκια, μπαγκστεράκια ΕΧΩ!!!
Έλα πάρε πάρε πάρε πάρε!!! ΠΛΟΥΣΙΑ ΔΩΡΑ!!!
Ρολόγια ΗΟΝDA, μπαγκστεράκια ΗΟΝDA, κράνη ΗΟΝDA,
ψυγεία ΗΟΝDA, πλυντήρια ΗΟΝDA, κουζίνες ΗΟΝDA,
τραπέζια ΗΟΝDA, καρέκλες ΗΟΝDA, και καρπούζια γλυκά ΕΧΩ,
μελωμένα, δροσερά ΗΟΝDA γνήσια γιαπωνέζικα, καλοκαιρινή προσφορά!


Μα καλά με τόσες προσφορές και τόσο ωραίο ρολόι,
εσύ δεν πήρες ακόμη Transalp?






ΚΑΚΩΣ!

:lol: :rotflmao: :lol: :D :rotflmao: :lol: πω πω δεν το χα δει το μηνυμα σου,τωρα το ειδα,πραγματικα ξεραθηκα στο γελιο:beer:

SOTHRHS
26/08/2008, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από σουλης
τα ίδια ΄΄εκανε και η BMW πρίν λίγο καιρο με τα 650αρια της γενικώς οι περισσοτερες εταιρειες χρησιμοποιούν αυτην την αισχρή πολιτική τουλάχιστον με το ΤΑ έγινε για ελάχιστο χρονικό διάστημα αφού ειδαν οτι δεν πουλάει διότι αυτα που προσφέρει είναι μάλλον λίγα
Αλλα εγω θα ήθελα να ρωτήσω του κατόχους VSTROM γιατί συγκρίνουν με την μηχανή τους με το ΤΑ κανονικά θα έπρεπαι να την συγκρίνουν με το CBF διότι μόνο ON-OFF δεν λέγεται αν και κατα τα άλλα είναι εξαιρετικά τιμια μηχανή αλλα χώμα τουλάχιστον δεν πάει η τουλάχιστον οχι παραπάνω απο το φεηζερ ΜΑΛΛΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ.ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΠΩΣ ΤΟ ΣΚΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ TRAILWING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΠΑΝΤΑ

vestromas
26/08/2008, 23:55
Ρε παιδια! Φετος στις αρχες Αυγουστου πηγα Τζια με την γυναικα μου και το vstrom μαζι με ενα φιλικο ζευγαρι με τρανσαλπ. Οποος ξερει το νησι, εκτος απο τον κεντρικο δρομο, ολες οι παραλιες εχουν, σκληρο χωματοδρομο. Οπου πηγενε το τρανσαλπ πηγαινα κ εγω. Γιατι παει καλυτερα το τρανσαλπ στο χωμα δεν μπορω να το καταλαβω. Να μου πεις για κανενα κτμ οτι παει γρηγοροτερα, να το δεχτω. Αλλα το τρανσαλπ γιατι παει καλυτερα στο χωμα;
Αν μερικοι δεν μπορουν να το κουμανταρουν λογω των δικων τους διαστασεων η επειδη ειναι κουλοι, να παρουν μηχανακι με βοηθητικες ροδες και οταν μπορεσουν να το μαθουν να τις βγαλουν. :lol:
Το οτι το τρανσαλπ ειναι μηχανακι για μονιμους αρχαριους δεν το κανει καλυτερο.
Ο καθενας στα κυβικα του.
Κ εγω δεν μπορω να οδηγησω σωστα μια χαγιαμπουσα και να αξιοποιησω καποιες δυνατοτητες τις που μπορουν καποιοι πιο γνωστες.
Τι παει να πει αυτο; Οτι το χαγιαμπουσα δεν κανει για δρομο, επειδη ειμαι κουλαντζα:lol: :beer: :wave2:

epp1640
27/08/2008, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ρε παιδια! Φετος στις αρχες Αυγουστου πηγα Τζια με την γυναικα μου και το vstrom μαζι με ενα φιλικο ζευγαρι με τρανσαλπ. Οποος ξερει το νησι, εκτος απο τον κεντρικο δρομο, ολες οι παραλιες εχουν, σκληρο χωματοδρομο. Οπου πηγενε το τρανσαλπ πηγαινα κ εγω. Γιατι παει καλυτερα το τρανσαλπ στο χωμα δεν μπορω να το καταλαβω. Να μου πεις για κανενα κτμ οτι παει γρηγοροτερα, να το δεχτω. Αλλα το τρανσαλπ γιατι παει καλυτερα στο χωμα;
Αν μερικοι δεν μπορουν να το κουμανταρουν λογω των δικων τους διαστασεων η επειδη ειναι κουλοι, να παρουν μηχανακι με βοηθητικες ροδες και οταν μπορεσουν να το μαθουν να τις βγαλουν. :lol:
Το οτι το τρανσαλπ ειναι μηχανακι για μονιμους αρχαριους δεν το κανει καλυτερο.
Ο καθενας στα κυβικα του.
Κ εγω δεν μπορω να οδηγησω σωστα μια χαγιαμπουσα και να αξιοποιησω καποιες δυνατοτητες τις που μπορουν καποιοι πιο γνωστες.
Τι παει να πει αυτο; Οτι το χαγιαμπουσα δεν κανει για δρομο, επειδη ειμαι κουλαντζα:lol: :beer: :wave2:

Τόσο καιρό που ήσουν διακοπές είχαμε ηρεμήσει.. επέστρεψες και ήρθε στην επιφάνεια η αιώνια διαμάχη.. :rotflmao:

Πάρτε ένα τραγουδάκι να χαλαρώσετε.. :beer: :beer: :beer:

epp1640
27/08/2008, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Τόσο καιρό που ήσουν διακοπές είχαμε ηρεμήσει.. επέστρεψες και ήρθε στην επιφάνεια η αιώνεια διαμάχη.. :rotflmao:

Πάρτε ένα τραγουδάκι να χαλαρώσετε.. :beer: :beer: :beer:

http://www.youtube.com/watch?v=qAYWM8HzZdA