PDA

View Full Version : Συγκριτικό...:p Tαξίδι Αθήνα-Κερκυρα. ΤΤ-R250 - XTX660



DarKeGo
26/07/2008, 18:38
To πρώτο μου ταξίδι με μηχανή στον τόπο καταγωγής, το έκανα με ένα Yamaha ΤΤ-R250 με το μικρό τεπόζιτο και το τετράγωνο φανάρι. Το μηχανάκι αυτό μετρούσε τότε γύρω στα 250.000χμ. το είχα 7 χρόνια και τουλάχιστον έκανε 25-30χμ κα8ημερινά Ν. Σμύρνι - Μαρουσι, λόγω εργασίας συν βόλτες. Το είχα σαν τέταρτο παπάρι ενα πράγμα...Παρ όλη την ηλικία του, το μόνο του πρόβλημα που είχε μετά τα 3 χρόνια μια "κλαίουσα" φλάτζα απ το καπάκι της κεφαλής, που κανένας μηχανικός δε μπόρεσε να την κάνει να "χαμογελάσει"...Επίσης μια "δακρύζουσα" φλάτζα απ το αριστερό καπάκι κάτω, σιγοντάριζε την πρώτη...Αυτά ήταν και τα μόνα προβλήματα του ΤΤ-R μου. Κι όμως δεν με εμπόδισαν να το επιχειρήσω, να πάω Κέρκυρα οδικώς! Δυστυχώς δεν έχω φίλους μηχανόβιους να με συνόδευαν, και το άγνωστο ανοίγονταν μπροστά μου, πράγμα μου με εξίταρε. Πόνταρα στις στάσεις ανα 70-80 χλμ. να κρυώνει το μοτέρ, συν το "ψυγείο" λαδιού που υπήρχε απ τη μάνα του όλως περιέργως στο συγκεκριμένο μηχανάκι, που μου έδινε μια ελπίδα ότι 8α τα καταφέρω, χωρίς στην ουσία να ξέρω αν όντως λειτουργεί. Απ ότι μου έλεγε ο μηχανικός είχα λίγες πιθανότητες, με το συγκεκριμένο και παλιό αυτο "γαϊδούρι" να τα καταφέρω. Η εναλλακτική ήταν να πάω Πάτρα να πάρω καράβι και γεια σας...! Αυτό όμως μου φάνταζε gay και είχα όρεξη για "περιπέτεια".

Δεν είχα ούτε μπαγκαζιέρες ούτε σαμάρια. Ένα μακροστενο σάκο δεμένο με χταπόδι. Επειδή είχα βάλει το σάκο οριζόντια στη σέλα, είχα πολύ χώρο στη σέλα και ταξίδευα άνετα. Η διαδρομή ήταν Αθήνα- Ρίο - Αντίριο - Αμφιλοχία - Βόνυτσα - Άκτιο - Ηγουμενίτσα ~ Κέρκυρα.
Ευτυχώς μέχρι να φτάσω Κόρινθο δεν είχε πολλούς αέρηδες πλαγιομετωπικούς που υπάρχουν συνεχώς απο Μέγαρα και πέρα, οπότε τα πρώτα 120 χλμ. έγιναν "απολαυστικά" με 80-90χλμ/ώρα. Στα 110 τελίκιαζε το κουτσάλογο. Μετά τη φραπεδιά στα Γούδις, φουλάρω και ξεκινάω για Ρίο. Ήταν Αυγουστος με θερμοκρασία γύρω στους 35-40 μέρα μεσημέρι και εκείνη τη χρονιά καιγόντουσαν τα παράλια της περιοχής (Αθηνών - Πατρών) απο πυρκαγιές, που ακόμα δεν είχαν κοπάσει καλά καλά και η ζέστη έκανε πάρτυ. Τη να κρυώσει το καυμένο το ΤΤ, στα 10 χλμ, είχε ανάψει πάλι. Τι να κάνω, συνέχιζα χωρίς να το πιέζω με 80 χλμ την ώρα απολαμβάνοντας τη διαδρομή. ξανακάνω στάση στο Ξυλόκαστρο, μετα στο Αίγιο κι απο κει και πέρα πάω Ρίο μονοκοπανιά κι ότι γίνει...

Φτάνω Ρίο μπαίνω στο φέρυ που δυστυχώς η γέφυρα θα άνοιγε τον επόμενο μήνα, αλλά ευτυχώς για τη μηχανή. Περνάω Αντίριο φουλάρω και συνεχίζω. Το μοτέρ είχε πυρώσει. Κάνω 2 -3 στάσεις ακόμα Αγρίνιο, Αμφιλοχία, Βόνυτσα, και κάπου μετα το Άκτιο κάνω άλλη μία όπου ανακαλύπτω όπως κάπνιζα και χαζεύοντας μηχανή και τοπίο, ότι ο σάκος κρεμασμένος απ την μερια της εξάτμισης, έχει ακουμπήσει το βάρος του στο φτερό, το φτερό με τη σειρά του στην εξάτμιση και η μυρωδιά θυμίζει βρόμικο έξω απ γήπεδο... Ανασηκώνω το σάκο και τι να δώ, η εξάτμιση έχει κάψει (λιώσει) το φτερό και στη συνέχεια το σάκο και του χει κάνει μια τρύπα 20cm διάμετρο. Ευτυχώς στον πάτο υπήρχε χαρτόνι 5mm και τα ρούχα διεσώθησαν. Είχε όμως κάψει και το μισο χταπόδι και αν δε το άλλαζα θα μάζεβα σώβρακα απ την εθνική σα τη Λάσκαρη στον "κατήφορο". Δε είχα άλλο χταπόδι, και έπρεπε να βρώ. Συμμαζεψα όσο μπορούσα το σάκο διπλώνοντας τη καμμένη μεριά και τον ξαναέδεσα με ένα χταπόδι. Ευτυχώς μετά απο 20 χλμ προς Ηγουμενίτσα, βρίσκω ένα ενημερωμένο βενζινάδικο με ντόπια καύσιμα και χταπόδια και αναπληρώνω το κομμένο, ποτίζω και το πληγωμένο άλογο με το μισό κωλομέρι καμμένο.

Μένουν 100 χλμ για Ηγουμενίτσα και ήδη απ τις πολλές στάσεις έχει αρχίσει και σουρουπώνει. Δεν με έπαιρνε για άλλες στάσεις, ο κινητήρας πέταγε φλόγες και ήθελε καμιά ώρα να κρυώσει καλά. Ζυγίζοντας τα πράγματα κάνοντας σκέψεις για πιθανή αποτυχία του ταξιδιού και των διακοπών μου είδα ένα λάστιχο ποτίσματος παραδίπλα και συνυρμικά η σκέψη μου πήγε στην αγορά της επόμενης μηχανής. Μη χάνοντας καιρό τραβάω ένα κρύο ντους στο ΤΤ και λέω δε μπορεί Yamaha είναι θ' αντέξει. Και άντεξε. Πηγαίνοντας "πάτωμα", φτάνω θριαμβευτής στην Ηγουμενίτσα, μετά απο 9 ώρες. :p

Στο ταξίδι της επιστροφής επέλεξα την gay επιλογή. Κυριλέ με το πλοίο για Πάτρα κι απο κεί Αθήνα με ένα μόνο μπούκομα του κινητήρα και σβήσιμο στην μέση της Εθνικής λόγω υπερθέρμανσης. Αλάρμ και στην άκρη, αλλη μια ώρα στο περίμενε.

Το ίδιο ταξίδι το έκανα (και θα το ξανακάνω σε λίγες μέρες) με την ΧΤΧ χωρίς κανένα πρόβλημα και αναγκαστικές προσγειώσεις. Πολύ ξεκούραστα και ανέμελα. Όποιος νομίζει ότι αυτή η μηχανή δε κάνει για μεγάλες αποστάσεις πλανάται οικτρά. Αλλά, μονόσελα πάντα. Στείλτε τη γκόμενα με το ΚΤΕΛ και τα μπαγκάζια γιατί δε ταιριάζει "με ντ ανάποδα".

Το θέμα παίδες είναι ότι οι κινητήρες της Yamaha είναι σκυλιά μαύρα, όσο κι αν παιδευτούν και αφήστε τους άλλους να παίρνουν Ευρωπαϊκά και να τα χώνουν για λίγα άλογα παραπάνω. Δεν έχω όμως δεί, ή ίσως να μη ξέρω Ευρωπαικά της κατηγορίας σε τέτοιου είδους ταξίδια, (όχι Αθήνα-Ναύπλιο) με τόσα χιλιόμετρα στην πλάτη, να τα βγάζουν εις πέρας. Μπορεί να είναι πιό όμορφες ίσως απ τις δικές μας αλλα συνήθως οι πανέμορφες γκόμενες δεν είναι καλές στο sex.

Αλλά γι αυτό ας μας μιλήσει ο STONER... :p

XJR_Billy
26/07/2008, 19:00
Συμφωνώ μαζί σου φίλε!!

Εγώ φεύγω γύρω στις 10 Αυγούστου μονοκάβαλος με το XTR για βόρεια Βουλγαρία.

Είναι λίγο πάνω από 1200 χλμ. Ονειρεύομαι αυτό το ταξίδι χρόνια τώρα, και θα το πραγματοποιήσω!! Έχω πάει μέχρι Κομοτηνή και το ευχαριστήθηκα πολύ αν και κουράστηκα.

Τα ΧΤ660 είναι αυθεντικές Yamaha στην αξιοπιστία και γνήσιοι απόγονοι της σειράς ΧΤ που έγραψε ιστορία, γαλούχησε χιλιάδες αναβάτες και δημιούργησε το Παρίς-Ντακάρ.

Όταν ακούω ότι είναι για μέσα στην πόλη, άντε και 100χλμ. πιο μακριά...

Καλές βόλτες συνάδελφε!!!:beer: :beer:

Steve_athens
26/07/2008, 20:09
Και γω ετοιμαζομαι για ταξιδακι αυριο με το ΧΤΧ για λαμια μερια!εβαλα τη σχαρα εβαλα και μαργαριτες δισκοπλακες πριν μια βδομαδα και καινουργια τακακια,εκανα ελεγχο σε πιεσεις ελαστικων και σε υγρα και αυριο ξεκιναω!

lamoun
26/07/2008, 20:18
Αυτό με το πότισμα με πόνεσε.. :lol:

Δικαιολογημένα ή όχι δε ξέρω.. πάντως έχω ακούσει ιστορία, ATV, να πέφτει ζεστό, σε παγωμένη λίμνη και να "σπάει" ο κινητήρας.

Καλές βόλτες!!! :beer:

XJR_Billy
26/07/2008, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Steve_athens
Και γω ετοιμαζομαι για ταξιδακι αυριο με το ΧΤΧ για λαμια μερια!εβαλα τη σχαρα εβαλα και μαργαριτες δισκοπλακες πριν μια βδομαδα και καινουργια τακακια,εκανα ελεγχο σε πιεσεις ελαστικων και σε υγρα και αυριο ξεκιναω!

Σωστόοοοοος!!!:beer:

Άντε να τα περπατάμε τα μωρά μας... πήξανε στην Αθήνα!!:beer:

Κι εγώ από βδομάδα θα κάνω το σέρβις των 10000χλμ. και βουρ για Βουλγαρία!!:a25: :a25: :a54: :a54:

Καλές και ασφαλείς βολτίτσες σε όλους μας αδέρφια!!!:beer: :beer:

αιγαιοπλόος
28/07/2008, 09:58
Εχω διασχίσει τη γέφυρα του Βοσπόρου στην Πόλη με το XT660R.

Αθήνα - Κωνσταντινούπολη, δικάβαλο με τη γυναίκα μου και με τριβάλιτσο, το ΧΤ660R είναι πολύ περισσότερο από ένα απλό μονοκύλινδρο. Είναι μια μοτοσικλέτα on-off, ικανή και για τουρισμό μεγάλων αποστάσεων.

Σήμερα πλέον την έχω "δώσει" και έχω πάρει το νέο Transalp 700 (για ακόμη πιο ταξιδιάρικους σκοπούς) αλλά στα 3 χρόνια που το είχα το ΧΤ660R έχω να πώ ότι ήταν απίστευτα ικανό για ταξίδια και πολύ αξιόπιστο ενώ και η άνεσή του ήταν αποδεκτή, υπό τον όρο να του έβαζες έναν ψηλότερο ανεμοθώρακα. Με στάσεις ανά 150 χλμ. ταξιδεύεις μια χαρά με το ΧΤ660.

Πάνω στη γέφυρα του Βοσπόρου. Τα μπουφάν και οι βαλίτσες είναι στο ξενοδοχείο, έτσι; Μη νομίζετε ότι έκανα 2.500 χλμ. με μπλουζάκι!!
http://www.imageshack.gr/files/qbj086oq0x5g7ynkh6b7.jpg

XJR_Billy
28/07/2008, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από αιγαιοπλόος
Εχω διασχίσει τη γέφυρα του Βοσπόρου στην Πόλη με το XT660R.

Αθήνα - Κωνσταντινούπολη, δικάβαλο με τη γυναίκα μου και με τριβάλιτσο, το ΧΤ660R είναι πολύ περισσότερο από ένα απλό μονοκύλινδρο. Είναι μια μοτοσικλέτα on-off, ικανή και για τουρισμό μεγάλων αποστάσεων.

Σήμερα πλέον την έχω "δώσει" και έχω πάρει το νέο Transalp 700 (για ακόμη πιο ταξιδιάρικους σκοπούς) αλλά στα 3 χρόνια που το είχα το ΧΤ660R έχω να πώ ότι ήταν απίστευτα ικανό για ταξίδια και πολύ αξιόπιστο ενώ και η άνεσή του ήταν αποδεκτή, υπό τον όρο να του έβαζες έναν ψηλότερο ανεμοθώρακα. Με στάσεις ανά 150 χλμ. ταξιδεύεις μια χαρά με το ΧΤ660.

Πάνω στη γέφυρα του Βοσπόρου. Τα μπουφάν και οι βαλίτσες είναι στο ξενοδοχείο, έτσι; Μη νομίζετε ότι έκανα 2.500 χλμ. με μπλουζάκι!!
http://www.imageshack.gr/files/qbj086oq0x5g7ynkh6b7.jpg

Φίλε αιγαιοπλόε, είσαι μιά από τις τρανές αποδείξεις του τι δύναται να κάνει το ΧΤ660 αν του ζητηθεί. :beer:

Όπως έχω γράψει και σε άλλα πόστ, η απόλαυση της οδήγησης και το ταξίδι με μηχανή δεν εξαρτάται μόνο από τα πολλά άλογα. Θεωρώ κι εγώ την Τρανσαλπ μιά πιο ταξιδιάρικη και άνετη μηχανή από το ΧΤ660, και να'σαι καλά να την χαίρεσαι.

Αν δεν ήμουν ερωτοχτυπημένος με τα μονοκύλινδρα... υπάρχουν όντως, καλύτερες μηχανές για ταξίδι.

Στην εποχή των καρα-εξειδικευμένων μοτοσυκλετών που κάνουν τέλεια το ένα και δεν κάνουν για το άλλο, το ΧΤ660 είναι μιά μοτοσυκλέτα που σου επιτρέπει να κάνεις τα πάντα, σε λογικά πάντα πλαίσια.

Η γυναίκα μου και τα μπαγκάζια θα ταξιδέψουν με λεωφορείο Βουλγαρία, οπότε φεύγω μόνος με το πιστό μου μπαγκστερ!:lol:

Είναι πολλά τα χλμ. Άρη:lol: :lol: , αλλά είμαι σίγουρος ότι η κούκλα μου δεν θα με απογοητεύσει...:) :)

peskandritsos
28/07/2008, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Φίλε αιγαιοπλόε, είσαι μιά από τις τρανές αποδείξεις του τι δύναται να κάνει το ΧΤ660 αν του ζητηθεί. :beer:

Όπως έχω γράψει και σε άλλα πόστ, η απόλαυση της οδήγησης και το ταξίδι με μηχανή δεν εξαρτάται μόνο από τα πολλά άλογα. Θεωρώ κι εγώ την Τρανσαλπ μιά πιο ταξιδιάρικη και άνετη μηχανή από το ΧΤ660, και να'σαι καλά να την χαίρεσαι.

Αν δεν ήμουν ερωτοχτυπημένος με τα μονοκύλινδρα... υπάρχουν όντως, καλύτερες μηχανές για ταξίδι.

Στην εποχή των καρα-εξειδικευμένων μοτοσυκλετών που κάνουν τέλεια το ένα και δεν κάνουν για το άλλο, το ΧΤ660 είναι μιά μοτοσυκλέτα που σου επιτρέπει να κάνεις τα πάντα, σε λογικά πάντα πλαίσια.

Η γυναίκα μου και τα μπαγκάζια θα ταξιδέψουν με λεωφορείο Βουλγαρία, οπότε φεύγω μόνος με το πιστό μου μπαγκστερ!:lol:

Είναι πολλά τα χλμ. Άρη:lol: :lol: , αλλά είμαι σίγουρος ότι η κούκλα μου δεν θα με απογοητεύσει...:) :) Moνο στην Κρητη να μην πας γιατι εκει εχουν αδυναμια στους κοχλιους (σαλιγκαρια) και σε βλεπω να καταληγεις σε καμια κατσαρολα.

XJR_Billy
28/07/2008, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Moνο στην Κρητη να μην πας γιατι εκει εχουν αδυναμια στους κοχλιους (σαλιγκαρια) και σε βλεπω να καταληγεις σε καμια κατσαρολα.

:lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :beer:

αιγαιοπλόος
28/07/2008, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Στην εποχή των καρα-εξειδικευμένων μοτοσυκλετών που κάνουν τέλεια το ένα και δεν κάνουν για το άλλο, το ΧΤ660 είναι μιά μοτοσυκλέτα που σου επιτρέπει να κάνεις τα πάντα, σε λογικά πάντα πλαίσια.
[/B]

Ακριβώς αυτή είναι και η προσωπική μου άποψη. Δε με εκφράζουν οι super-εξειδικευμένες μοτοσικλέτες που κάνουν τέλεια ένα - δυο πράγματα αλλά σε ταλαιπωρούν σε όλα τα υπολοιπα. Προτιμώ τις μοτοσικλέτες που τα κάνουν όλα (ή σχεδόν όλα) με αξιοπρέπεια, έστω κι αν για τους περισσότερους είναι απλές "μετριότητες". Μος έχει λείψει στη σύγχρονη εποχή αυτό το "μέτρο". Και το ΧΤ660 είναι αυτό ακριβώς. Μια μοτοσικλέτα του "μέτρου", ένα μηχανάκι για όλα.

Στο μυαλό μου ο μοτοσικλετιστής αντιπροσωπεύει τον απλό και αυτάρκη ταξιδευτή. Αυτόν που οι ανέσεις δεν είναι ο στόχος (αλλιώς πάρε ΙΧ με αυτόματο κλιματισμό). Αυτόν που με τον όρο "ταξίδι" δεν εννοεί τελικές των 280+ χλμ./ώρα (αλλιώς πάρε αεροπλάνο που πάει με 900 χ.α.ω.). Αυτόν που γουστάρει να κάνει την παράκαμψη προς το μικρό δρομάκι ή χωματόδρομο για να φτάσει εκεί που δεν πάνε οι πολλοί (αλλιώς πήγαινε μόνο εθνική και καφετέρια). Αυτόν που πάει κάθε μέρα στη δουλεία του και κάνει και τα ταξίδια του με την ίδια μοτοσικλέτα (αλλιώς πάρε 3 ή 4 μοτό για κάθε ... "περίσταση").
Γι' αυτούς τους λόγους προτιμώ τα εύχρηστα και "μαζεμένα" on-off. Και το ΧΤ660R είναι σε αυτήν την κατηγορία και μάλιστα σε πολλή λογική τιμή γι' αυτά που προσφέρει.

peskandritsos
28/07/2008, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από αιγαιοπλόος
Ακριβώς αυτή είναι και η προσωπική μου άποψη. Δε με εκφράζουν οι super-εξειδικευμένες μοτοσικλέτες που κάνουν τέλεια ένα - δυο πράγματα αλλά σε ταλαιπωρούν σε όλα τα υπολοιπα. Προτιμώ τις μοτοσικλέτες που τα κάνουν όλα (ή σχεδόν όλα) με αξιοπρέπεια, έστω κι αν για τους περισσότερους είναι απλές "μετριότητες". Μος έχει λείψει στη σύγχρονη εποχή αυτό το "μέτρο". Και το ΧΤ660 είναι αυτό ακριβώς. Μια μοτοσικλέτα του "μέτρου", ένα μηχανάκι για όλα.

Στο μυαλό μου ο μοτοσικλετιστής αντιπροσωπεύει τον απλό και αυτάρκη ταξιδευτή. Αυτόν που οι ανέσεις δεν είναι ο στόχος (αλλιώς πάρε ΙΧ με αυτόματο κλιματισμό). Αυτόν που με τον όρο "ταξίδι" δεν εννοεί τελικές των 280+ χλμ./ώρα (αλλιώς πάρε αεροπλάνο που πάει με 900 χ.α.ω.). Αυτόν που γουστάρει να κάνει την παράκαμψη προς το μικρό δρομάκι ή χωματόδρομο για να φτάσει εκεί που δεν πάνε οι πολλοί (αλλιώς πήγαινε μόνο εθνική και καφετέρια). Αυτόν που πάει κάθε μέρα στη δουλεία του και κάνει και τα ταξίδια του με την ίδια μοτοσικλέτα (αλλιώς πάρε 3 ή 4 μοτό για κάθε ... "περίσταση").
Γι' αυτούς τους λόγους προτιμώ τα εύχρηστα και "μαζεμένα" on-off. Και το ΧΤ660R είναι σε αυτήν την κατηγορία και μάλιστα σε πολλή λογική τιμή γι' αυτά που προσφέρει. Τα ειπες ΟΛΑ... :a18: :a10: :a19:

apsogos
29/07/2008, 13:31
καλησπερα και απο εμενα συναδελφοι!ετοιμαζομαι....για τα ταξιδακι και εγω στην Κερκυρα (απο εκει καταγομαι) αλλα θα παω απο Πατρα,με την κοπελα πανω σχαρα και 2 σακους!ειναι το πρωτο μου ταξιδακι ! ελπιζω να το ευχαριστηθω οσο και εσεις! φιλια!

DarKeGo
22/08/2008, 09:43
Αααχ, τέλος οι διακοπές και όλα καλά. Μια χαρά όλα και το ΧΤΧ στο "ύψος" του. Να και μια φωτό απο μια στάση στη διαδρομή Αθήνα - Κέρκυρα...

http://img171.imageshack.us/my.php?image=dsc02139hb5.jpg


Δε λέω καλό χειμώνα ακόμα...:wave2:

apsogos
24/08/2008, 09:51
Μολις χτες το βραδυ επεστρεψα και εγω φορτωμενο σαν το σκυλο το χτ!ολα καλα εδω ειναι μια φωτο πως ξεκινησα! http://img297.imageshack.us/my.php?image=fortomataki2rp4.jpg

Anritsu
24/08/2008, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DarKeGo
Αααχ, τέλος οι διακοπές και όλα καλά. Μια χαρά όλα και το ΧΤΧ στο "ύψος" του. Να και μια φωτό απο μια στάση στη διαδρομή Αθήνα - Κέρκυρα...

http://img171.imageshack.us/my.php?image=dsc02139hb5.jpg


Δε λέω καλό χειμώνα ακόμα...:wave2:

Και να πεις αλήθεια με τέτοια ζέστη δεν θα σε πιστέψει και κανένας .... Κέρκυρα αλήθεια από που είσαι ??? Αν θες ριξέ και μια ματιά εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45726&perpage=15&highlight=%EA%DD%F1%EA%F5%F1%E1&pagenumber=1) . Εχώ καμπόσες φωτογραφίες από τα μέρη μας . Αντε και του χρόνου ....

:beer:

apsogos
24/08/2008, 12:37
εγω παντως εχω καταγωγη απο την Κερκυρα - Γαριτσα!:beer:

kordix
25/08/2008, 00:09
Από το προπέρσινο γύρο της Κρήτης (πάνω από 2000Km) δικάβαλο με τέτοιο φόρτωμα και το DTάκι το μόνο που ζήτησε ήταν ένα μπουζί...


Απίστευτη εμπειρία, αν σκεφτεί κανείς ότι οι υπόλοιποι στην παρέα είχαν KLR650, ZRX 1200, ZZR 1400, ZX 6, Z750. Κι όμως για όλους ήταν από τα καλύτερα ταξίδια γιατί πάνω απ΄όλα μετράει η τρέλα και η ψυχή και φυσικά η καλή παρέα.


139550

Steve_athens
27/08/2008, 18:31
Εγω φετος πηγα λαμια και ροδο με το χτχ φετος!πολυ ικανοποιημενος απο το χτ,και μια φωτο απο φορτωμα στη ροδο...


139778

DarKeGo
28/08/2008, 16:56
Απο την Άφρα κατάγομαι...:)

Κοντα στο κέντρο και στις καλυτερες παραλιες της Κερκυρας...Κοντογυαλό - Γλυφάδα - Μπαρμπάτι.

Συν οτι ειναι και πολύ ήσυχα... :) 8α ανεβασω καμια φωτό αν δε βαριεμαι καποια στιγμή