PDA

View Full Version : honda nv 400?????



debaser
03/08/2008, 22:45
Καλησπερα...

Έχω βρει μια παλιά custom μηχανή, την nv 400 custom της honda. Εμφανισιακά μου αρέσει πολύ και φαίνεται να είναι σε καλή κατάσταση. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν ξέρετε που μπορώ να βρω περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό το μοντέλο, μιας και έψαξα στο δίκτυο, αλλά δεν βρήκα και πολλά. Γνωρίζετε να υπάρχει πουθενά καμία σελίδα που να αναφέρει αναλυτικά τα στοιχεία της μηχανής; Επίσης, αν υπάρχει κανείς που να έχει/είχε αυτό το μοντέλο, θα εκτιμούσα μια γνώμη :-)

Μέχρι στιγμής, το καλύτερο link σχετικό με το μοντέλο που έχω βρει είναι http://www.eclassifieds4u.com/toronto/ca-honda-400-custom-ad-nlmkp20453 από ένα καναδέζικο site...

boldor900f
16/08/2009, 21:39
Εάν ενδιαφέρεσαι ακόμα στείλε πμ είχα το 750.

biglinos
13/12/2009, 13:56
Φιλαρακι εχω την nv 400 εδω και 8 χρονια,προκειται για μια πολλη καλη μηχανη κατα την γνωμη μου εμενα δεν μου εχει παρουσιασει καποιο σοβαρο προβλημα τοσα χρονια,ειναι ανετη στα ταξιδια και αξιοπιστη (παιζει ρολο και το βαρος της μηχανης)αν δεν την εχεις παρει ακομα δωσε εμφαση στο ψυγειο της (να δεις αν λειτουργει σωστα)καθως ειναι το μονο ευαλλωτο σημειο της