PDA

View Full Version : βολτα σημερα 10/9/08



k7600
10/09/2008, 18:18
λοιπον το ξαναβαζω ως θεμα και εδω και ελπιζω να μην μεταφερθει παλι, εσεις που διαχειριζεστε το site , καταλαβετε ρε παιδια οτι δεν ειναι δυνατον να μπαινουμε και να ψαχνουμε σε ολα τα θεματα , ειναι κοινο παραπονο με οποια παιδια μιλαω , για παραδειγμα απο τοτε που το μεταφερατε στην αλλη ενοτητα δεν εχει απαντησει κανεις εκτος απο αυτους που το ειχαν δει . Εχουμε gsxr και μπαινουμε στην ενοτητα με τα gsxr οπως και αυτοι που εχουν r1 μπαινουν στην ενοτητα με τα r1 . Καποιος που εχει δηλαδη gsxr και μπαινει στην συγκεκριμενη ενοτητα , μπορει να μην εχει κατι να κανει και διαβαζοντας το τυχαια να ερθει, ελαχιστοι ομως ειναι αυτοι που συνειδιτα θα μπουν να ψαξουν για βολτες . Λοιπον τελικα αποφασιστκε η συναντηση για σημερα Τεταρτη στο περιπτερο με την κουταλα στις 8.30 .Για οποιον ενδιαφερεται ξαναβαζω το τηλ. μου 6981 304286

xtx black
11/09/2008, 18:39
foto από την βόλτα μας.....


141213

xtx black
11/09/2008, 18:40
άλλη μια...


141214

xtx black
11/09/2008, 18:49
και μία τελευταία το εργαλείο του Μάριου που ήρθε αργότερα!


141215

k7600
11/09/2008, 18:49
ετσι , ετσι , να βλεπουν να ζηλευουν ...

NikosKK
11/09/2008, 20:07
Που πηγατε? :wave2:

edmarios
12/09/2008, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
και μία τελευταία το εργαλείο του Μάριου που ήρθε αργότερα!


Γαμω το επρεπε να βγαλουμε και αλλες φωτο...
εγω ηρθα απροετοιμαστως... Θα ειχα φερει φωτογραφικη μαζι αλλα την ξεχασα το ζωο...
Στην επομενη συναντηση ομως θα εχω τα καταλληλα πραγματα...
Λαιμο πηγαμε Νικο και μετα μεχρι Riba's και καταληξαμε στον Ζαχο στην Βαρκιζα...!!!
Επισης να συμπληρωσω οτι περασα πολυ ωραια και χαρηκα πολυ που σας γνωρισα παιδια και το λεω
απο εδω περα γιατι δεν προλαβα να σας το πω απο κοντα....!!!!:beer: :beer: :winka:

edmarios
12/09/2008, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
ετσι , ετσι , να βλεπουν να ζηλευουν ...

Εσυ Ιουδα δεν θα επρεπε να μιλας...:mad: αντε μην ανοιξω το στομα μου.....:smokin:

:lol: :lol: :lol:

xtx black
12/09/2008, 13:32
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ....ΑΝΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΓΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΟΔΟΣ???????????????ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΛΛΟΝ ΛΕΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΚΑΝΑ ΛΑΙΜΟ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΤΑ 12:30+ΜΕΤΑ ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΑΙ!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer: (ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΩ ΤΣΑΡΚΑ 100000%)

sniper
12/09/2008, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
λοιπον το ξαναβαζω ως θεμα και εδω και ελπιζω να μην μεταφερθει παλι, εσεις που διαχειριζεστε το site , καταλαβετε ρε παιδια οτι δεν ειναι δυνατον να μπαινουμε και να ψαχνουμε σε ολα τα θεματα , ειναι κοινο παραπονο με οποια παιδια μιλαω , για παραδειγμα απο τοτε που το μεταφερατε στην αλλη ενοτητα δεν εχει απαντησει κανεις εκτος απο αυτους που το ειχαν δει .....


Έχω βαρεθεί το ίδιο πράγμα συνέχεια.

Βόλτες "κλειστές" δεν είναι αποδεκτές εδώ μέσα.

Και τέτοια Θρεντ θα μεταφέρονται στο Βόλτες

Εκτός αν δεν γουστάρετε τους υπόλοιπους που δεν έχουν gsxr

k7600
12/09/2008, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Έχω βαρεθεί το ίδιο πράγμα συνέχεια.

Βόλτες "κλειστές" δεν είναι αποδεκτές εδώ μέσα.

Και τέτοια Θρεντ θα μεταφέρονται στο Βόλτες

Εκτός αν δεν γουστάρετε τους υπόλοιπους που δεν έχουν gsxr


δηλαδη συγγνωμη , απαγορευεται να κανονισουμε μια βολτα μονο για gsxr ? δεν εχω καταλαβει ακομα ρε παιδια τι παιζει ? φιλε sniper μπορεις λιγο να μου εξηγησεις που ειναι το κακο ? δηλαδη εγω σημερα εχω ορεξη να βγω βολτα με αλλα gsxr , ποιος μου το απαγορευει και γιατι?

k7600
12/09/2008, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Γαμω το επρεπε να βγαλουμε και αλλες φωτο...
εγω ηρθα απροετοιμαστως... Θα ειχα φερει φωτογραφικη μαζι αλλα την ξεχασα το ζωο...
Στην επομενη συναντηση ομως θα εχω τα καταλληλα πραγματα...
Λαιμο πηγαμε Νικο και μετα μεχρι Riba's και καταληξαμε στον Ζαχο στην Βαρκιζα...!!!
Επισης να συμπληρωσω οτι περασα πολυ ωραια και χαρηκα πολυ που σας γνωρισα παιδια και το λεω
απο εδω περα γιατι δεν προλαβα να σας το πω απο κοντα....!!!!:beer: :beer: :winka:

και γω χαρηκα πολυ που γνωριστικαμε απο κοντα και περασα παρα πολυ ωραια . Αντε να ξανακανονισουμε ...
στανταρ την αλλη φορα με ψηφιακη και αν ειναι να κανονισουμε λιγο πιο νωρις να εχει και φως για αν βγουν πιο καλες .

T.R.E
13/09/2008, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Έχω βαρεθεί το ίδιο πράγμα συνέχεια.

Βόλτες "κλειστές" δεν είναι αποδεκτές εδώ μέσα.

Και τέτοια Θρεντ θα μεταφέρονται στο Βόλτες

Εκτός αν δεν γουστάρετε τους υπόλοιπους που δεν έχουν gsxr


Nαι αν έρθει κάποιος με άλλη μάρκα θα τον λιντσάρουν! :lol: :lol: :lol:

NikosKK
13/09/2008, 00:16
ουυυ ουυυ yamahakiaaaa :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
13/09/2008, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Nαι αν έρθει κάποιος με άλλη μάρκα θα τον λιντσάρουν! :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

k7600
13/09/2008, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Εσυ Ιουδα δεν θα επρεπε να μιλας...:mad: αντε μην ανοιξω το στομα μου.....:smokin:

:lol: :lol: :lol:


κρυβε λογια , κρυβε λογια ...

edmarios
15/09/2008, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
κρυβε λογια , κρυβε λογια ...

Αντε βρε προδοτη... Ακου εκει θες να παρεις R6 αδερφια το ακουτε???? Ο προδοτης θελει να παρει R6 και μας ελεγε και για κλαμπ Gsx-R!!!!:mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NikosKK
15/09/2008, 16:16
:eek: :eek: :eek:

μην βλασφημειτε στο φλορουμ κυριοι παρακαλω :wave2:
ακου εκει R6 :rotflmao: :rotflmao:

k7600
15/09/2008, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Αντε βρε προδοτη... Ακου εκει θες να παρεις R6 αδερφια το ακουτε???? Ο προδοτης θελει να παρει R6 και μας ελεγε και για κλαμπ Gsx-R!!!!:mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ηταν πανω σε μια στιγμη αδυναμιας , το ομολογω,
σταυρωστε με , σταυροστε με
στα χερια σας σηκωστε με

NikosKK
15/09/2008, 21:30
αλλαξε το στοιχακι για να μη το σχολιασω παραποιωντας το ελαφρως :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

edmarios
16/09/2008, 10:54
xaxaxaxa

Αφου το πιστευεις ακομα αυτο .... Ξερεις πιο... Οτι το R6 ειναι πιο γληγολο απο το Gsx-R... :bigcry:
Ελα γλυκο αγορι παραδεξου το...:blush:

k7600
16/09/2008, 18:31
παιδες και ομως ειναι , μπορει ελαχιστα αλλα ειναι , το βραδυ που γυρισαμε σπιτι δεν μπορουσα να κοιμηθω απ την περιεργια και ανοιξα ολα τα περιοδικα . Μπορει οχι τοσο γρηγορο οσο θα φανταζοταν κανεις απ την διαφορα ιπποδυναμης αλλα ειναι .

nirve
16/09/2008, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
λοιπον το ξαναβαζω ως θεμα και εδω και ελπιζω να μην μεταφερθει παλι, εσεις που διαχειριζεστε το site , καταλαβετε ρε παιδια οτι δεν ειναι δυνατον να μπαινουμε και να ψαχνουμε σε ολα τα θεματα , ειναι κοινο παραπονο με οποια παιδια μιλαω , για παραδειγμα απο τοτε που το μεταφερατε στην αλλη ενοτητα δεν εχει απαντησει κανεις εκτος απο αυτους που το ειχαν δει . Εχουμε gsxr και μπαινουμε στην ενοτητα με τα gsxr οπως και αυτοι που εχουν r1 μπαινουν στην ενοτητα με τα r1 . Καποιος που εχει δηλαδη gsxr και μπαινει στην συγκεκριμενη ενοτητα , μπορει να μην εχει κατι να κανει και διαβαζοντας το τυχαια να ερθει, ελαχιστοι ομως ειναι αυτοι που συνειδιτα θα μπουν να ψαξουν για βολτες . Λοιπον τελικα αποφασιστκε η συναντηση για σημερα Τεταρτη στο περιπτερο με την κουταλα στις 8.30 .Για οποιον ενδιαφερεται ξαναβαζω το τηλ. μου 6981 304286

nai re paides ti einai ayto to pragma epitelous...... eleocccc
exoume gsxr kai theloume na milisoume edw kai an theloume na pame kai mia volta gsxr metaksy mas pou nai to kako kai poios o logos na mas logokrinete gia ayto

genika paizoun polla typakia edw mesa ta opoia mallon kompleksika tha mporousa na ta xaraktirisw tespa... min arxisoume pali...

GIXXERAKIAS
16/09/2008, 20:22
Mολις αρχισες...:a018: :a018:

nirve
16/09/2008, 20:35
hehehehehe :beer: :beer: :beer:

psisou gia avrio PSISOUUUUUUUU

GIXXERAKIAS
17/09/2008, 08:54
Δεν εχω μηχανη (ακομα) αλλιως θα ερχομουν.:D :winka:

k7600
17/09/2008, 20:12
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
[B]Δεν εχω μηχανη (ακομα) αλλιως θα ερχομουν.:D :winka:


γιατι ? τι επαθε η κουκλα ?

GIXXERAKIAS
17/09/2008, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
[B]Δεν εχω μηχανη (ακομα) αλλιως θα ερχομουν.:D :winka:


γιατι ? τι επαθε η κουκλα ?

Ζει και βασιλευει και τους δρομους κυριευει...απλα την χαιρεται αλλος Γιαννο.:winka:

k7600
18/09/2008, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Ζει και βασιλευει και τους δρομους κυριευει...απλα την χαιρεται αλλος Γιαννο.:winka:

τι πουλησες τελικα ? και τωρα γαιτι παμε αν επιτρεπεται ( που επιτρεπεται δηλαδη αλλα λεμε ...)

GIXXERAKIAS
19/09/2008, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
τι πουλησες τελικα ? και τωρα γαιτι παμε αν επιτρεπεται ( που επιτρεπεται δηλαδη αλλα λεμε ...)

Θα το δειτε απο κοντα και θα με πειτε.:D

(κοινως ακομα δεν εχω αποφασιδει τι θα παρω):lol:

edmarios
19/09/2008, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Θα το δειτε απο κοντα και θα με πειτε.:D

(κοινως ακομα δεν εχω αποφασιδει τι θα παρω):lol:

Ρε ασε τις μ@λ@κιες και λεγε τι θα παρεις... Ολο υποννοουμενα εισαι συντομα R....:a13: και τετοια
μου εισαι..... :smokin:

Λεγε μηπως θες και εσυ κανενα yamaπα σαν τον αλλο τον προδοτη???
Ξερασε τα ολα...:evil:

:lol: :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
19/09/2008, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Ρε ασε τις μ@λ@κιες και λεγε τι θα παρεις... Ολο υποννοουμενα εισαι συντομα R....:a13: και τετοια
μου εισαι..... :smokin:

Λεγε μηπως θες και εσυ κανενα yamaπα σαν τον αλλο τον προδοτη???
Ξερασε τα ολα...:evil:

:lol: :lol: :lol:

Mπααααα σταθερη αξια λεμε...:D :D

Αντε να παρω με το καλο οτι παρω και να παμε βολτιτσα να με πατησετε απο πανω τον κουλο!:beer:

edmarios
19/09/2008, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Mπααααα σταθερη αξια λεμε...:D :D

Αντε να παρω με το καλο οτι παρω και να παμε βολτιτσα να με πατησετε απο πανω τον κουλο!:beer:

Kαι καλα μας το παιζεις κουλος τωρα? Λες και δεν ξερουμε οτι εισαι ο ghost rider της Ελλαδας....:bigcry:

Θα μας πεις τωρα τι θα παρεις??????
η θα μας σκασεις????:mad:

GIXXERAKIAS
19/09/2008, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Kαι καλα μας το παιζεις κουλος τωρα? Λες και δεν ξερουμε οτι εισαι ο ghost rider της Ελλαδας....:bigcry:

Θα μας πεις τωρα τι θα παρεις??????
η θα μας σκασεις????:mad:
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

O ΠΟΙΟΣ????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Επειδη με καρφωσες ρεμαλι στεγμα οτι εγω ειμαι ο ghost rider δεν σου λεω τι θα παρω να σκασεις!!:a22: :a22:

Θα μεινεις με την απορια ρε!:a9: :a9: :lol: :lol:

k7600
19/09/2008, 18:42
στειλ το μου με πμ ετσι για να σκασει το καλοπαιδο ...

GIXXERAKIAS
20/09/2008, 00:38
Κανεις δεν θα μαθει..ειναι επτασφΡαγιστο μυστικο.....:D :D :D

NikosKK
20/09/2008, 00:52
ωχ.....yahama ειναι παιδες :rotflmao: :rotflmao:

riderspowerk8
20/09/2008, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
ωχ.....yahama ειναι παιδες :rotflmao: :rotflmao:
Τι YAMAHΑ ;:a018: :a017: αποκλειεται αφου φαινεται μεσα απο εδω λογικος ανθρωπος δεν μπορει απο MERCEDES να παρει YUGO.....:dizzy:
Οχι οτι τα παραλεω αλλα τα gixxer ειναι πολληηηηηηηηηη μπροστα απο τα R1/R6 που αμα δεν ηταν o ROSSI ακομα πατος θα ητανε η yamaha.....:wave2:

micele
20/09/2008, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από riderspowerk8
Τι YAMAHΑ ;:a018: :a017: αποκλειεται αφου φαινεται μεσα απο εδω λογικος ανθρωπος δεν μπορει απο MERCEDES να παρει YUGO.....:dizzy:
Οχι οτι τα παραλεω αλλα τα gixxer ειναι πολληηηηηηηηηη μπροστα απο τα R1/R6 που αμα δεν ηταν o ROSSI ακομα πατος θα ητανε η yamaha.....:wave2:
νίκο και για φαντάσου να πάει ο rossi στην suzuki:smokin:

edmarios
22/09/2008, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Κανεις δεν θα μαθει..ειναι επτασφΡαγιστο μυστικο.....:D :D :D

Αφου το ξερουμε οτι θα παρεις Κ8 1000 yoshimura edition κτλ... Γιατι το κρυβεις...
Ετσι εισαι ρε παλιο λαμογιο(Κ7 600) ??? Να μην μου πει τιποτα??? Οκ... Θα τα πουμε λιαν συντομος απο κοντα....:smokin:

k7600
22/09/2008, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Αφου το ξερουμε οτι θα παρεις Κ8 1000 yoshimura edition κτλ... Γιατι το κρυβεις...
Ετσι εισαι ρε παλιο λαμογιο(Κ7 600) ??? Να μην μου πει τιποτα??? Οκ... Θα τα πουμε λιαν συντομος απο κοντα....:smokin:

ετσι , να σκασεις ...
εγω ξερω αλλα δεν σου λεω :wave2: :wave2: :wave2:

edmarios
23/09/2008, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
ετσι , να σκασεις ...
εγω ξερω αλλα δεν σου λεω :wave2: :wave2: :wave2:


:bigcry: :bigcry: :bigcry: