PDA

View Full Version : Κουκούλα



Anritsu
21/09/2008, 20:03
Μια και ερχονται τα πρωτοβρόχια και το μοτορι αράζει στο πεζοδρόμιο και μαζεύει χώματα απο τα πάνω μπαλκόνια λεω να του πάρω καμιά κουκουλιτσα ... να μην κρύωνει και να μην τραβάει αδιάκριτα βλέμματα :evil:

Πήρε κανείς πρόσφατα καμιά Univesrsal , σε τι τιμή και από που ??? Lidl θα βρω τίποτα ???


Θανξ

ΥΓ .θέμα μεγέθους δεν παίζει μια και το μπροσακι είναι κομπακτ μηχανάκι ...

George_M.
21/09/2008, 22:39
στο praktiker με 25 ευρω,εχω παρει μια κ εβγαλε ενα χρονο (χειμωνα-καλοκαιρι).πριν κανα 2 μερες σκιστηκε επειδη ερεψε απο τον ηλιο.τα εβγαλε τα λεφτα της ομως.

georgis4
21/09/2008, 23:18
Με 15 πηρα πριν κανα 3-4 μηνες μια κουκουλα της OXFORD απο το μακρο και την ειχε σε 2 μεγεθη..αρκετα καλη μπορω να πω...(ως τωρα!)

George_M.
21/09/2008, 23:20
χμμμ 15 ευρω???αψογα!!!κ εγω την ιδια ειχα παρει αλλα εδωσα 25 στο praktiker:cry:
η επομενη θα ειναι απο το μακρο:D

gdevelek
21/09/2008, 23:26
oxford έχω κι εγώ από πράκτικερ και την πήρα σίγουρα κάτω από 20Ε, δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς

μπλε-ασημί, πολύ καλή εμφάνιση

μεγάλη υπόθεση η κουκούλα, προστατεύει από ήλιο, σκόνη, κακό μάτι, πιτσιρικάδες που τη βρίσκουν να χαράζουν ό,τι τους αρέσει και δεν μπορούν να έχουν...

George_M.
21/09/2008, 23:29
ναι για αυτην την μπλε-ασημι λεω.καλη ηταν.ειδικα σε βροχη δεν περασε σταλα (ναυλον γαρ).
στον ηλιο θελει μια βοηθεια απο μεσα πχ κανα παλιο σεντονακι κτλ

sakisvolos
21/09/2008, 23:34
Με 18? είχα πάρει μια από τα Αλεξ πακ έβγαλε ένα χρόνο αλλά τώρα θέλω άλλη
και πάλι από εκεί θα πάρω γιατί έχει κάτι σαν ύφασμα μαλακό από μέσα και δεν
έκανε την παραμικρή γρατσουνιά!

Καλησπέρα!:wave2:

Υ.Γ έχει 3 διαφορετικά μεγέθη στην ίδια πάντα τιμή!

Anritsu
22/09/2008, 01:19
Ευχαριστώ άπαντες .

Νομίζω πως για ΜΑΚΡΟ θες κάρτα επαγγελματία όποτε θα περάσω μια από Πρακτικερ και Αλεξ Πακ

:wave2:

george72
22/09/2008, 10:19
της oxford αυτη η ασημι μπλε αρκετα καλη

εγω πηρα 2 απο το alex pak

18 ευρω η μια

αρκετα καλη, με μικρο ιμαντακι απο κατω για να δενει η μια ακρη με την αλλη κατω απο την μηχανη, και να μην την σηκωνει ο αερας.

κατασκετασμενη απο λεπτο αδιαβροχο υφασμα, με μικρη πρακτικη θηκη κυκλοφορει σε 3 μεγεθη

στην ψιχαλα δεν περναει τιποτα, αλλα για πιο δυνατη βροχη τα πραγματα σκουραινουν μιας και μπαζει.

διπλα απο τις oxford υπηρχαν κατι πιο χοντρες με διπλη αδιαβροχη επενδυση, αλλα νταμαρια σαν κουβερτες στα 40 ευρω.....